|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
24.2.2008 22:07:25   
Anonimen
mi bomo za drugega tudi kupili nov vozicek, a bomo zraven se starega zadrzali.
Meni se zdi super, da je mama zrihtana, ker mi grejo na zivce ne zrihtane mame v razvlecenih cunjah.. Pri nas sva oba tip top - po novi modi user posted image

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
24.2.2008 22:23:04   
kekec in mojca
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

zdaj me bo pa strah iti na sprehod, da me slučajno ne bo katera kje videla in pol komentirala, da je bila ena mama pa z grozno frizurouser posted image user posted image user posted image user posted image , ki je kar klicala po frizerju, pa v zgulenih kavbojkah, pa v jakni, ki je šla iz mode že pred 10 letiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da o čevljih niti ne govorimo......mulc v vozičku pa nič boljši, se je prav vidlo, da je njegova jakna dala skozi že 3 bratrance, 1 sestrično, 1 sestro, pa še kakega soseda, na hlačah pa so itak že tretje flike na kolenih user posted image user posted image user posted image user posted image vozek pa konstantno zaflekan s kako hrano ali zemljo......eh, škoda besed


Ma ne, no, Ada, saj ni tak hudo... user posted image Pač smo si različne, enim veliko pomenijo vozički in urejeni otroci, drugim urejene mamice, tretjim oboje, četrtim pa nič od tega... A ni zanimivo, če smo različne? Ti kar ostani kot si, pa se ne oziraj na mnenje drugih.

Frutka tudi ni mislila nič slabega s to temo... meni je na začetku izpadla kot šaljiva (in kot takšno jo tudi jemljem), ker pač sprašuje, kaj je z mamami in vozički?  Nikogar konkretno ni kritizirala...

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
24.2.2008 22:38:26   
lelaval
Jaz za drugega nisem kupila novega vozička, ker sta 16 mesecev narazen in sem mislila, da se komot lahko uporabi od najstarejše. Ampak sem spoznala, da to ni dobra varianta, ker smo ga že pri najstarejši "obrabili". Zato pa si je potem 3. "pislužila"nov voziček.
Jaz se in še vedno dam najprej na otroke - potem pa sem jaz na vrsti - ampak navadno splph ne pridem na vrsto user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
25.2.2008 0:07:25   
Rubin.
Jaz se in še vedno dam najprej na otroke - potem pa sem jaz na vrsti - ampak navadno splph ne pridem na vrsto


Ja pri meni je enako user posted image . Eh pa se ne sekiram, otroci itak hitro odrastejo, potem bom pa imela vse za sebe user posted image .

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
25.2.2008 9:20:17   
sayuri
Nimam fetiša na vozičke, pomembno mi je, da je varen, udoben, lep na pogled, uporaben, vzdržen, da se da oprat in da bo čimdlje zdržal. ZAdržali smo voziček od prvorojenca in še vedno mi je zelo lep, pa mormo zdajle kupit drugega, ker pričakujemo dva mulčka. In mi je muka hodit po trgovinah in gledat ter izbrat nekaj najbolj funkcionalnega. Ker kupim EN voziček - torej od rojstva pa tja do 2 leta in ne tako, kot enkateri - vsake 3 mesece novega (ok, malo pretiravam).

PA še neiki imam za povedat. Ja, poznam mamice, ki se šetajo samo zato, da jih drugi vidijo. Da se hcvalijo, kakšen voziček imajo, da se hvalijo, kakšne kavbojke ma mali oblečene, da so upedenane in v štiklih, da drugi gledajo za njimi...

JAz pa grem ven v trenirki, obelečena športno, ker znam izkoristit čas z vozičkom tudi za šport. Poleti kratke hlače, majica na anramnice, rolerji, voziček in hajd na teren... V gozd valjda tudi ne bom šla v štiklih user posted image  Aja, saj teh itak en nosim user posted image . Skratka - zame so sprehodi z vozičkom in otrokom v naravo, v gozd, na svež zrak, ne pa pa tekmovanje ob Ljibljanici sem in tja - koliko ljudi pri Mačku me bo vidlo user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
25.2.2008 9:48:51   
ada2
IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

IZVIRNO SPOROČILO: ada2

zdaj me bo pa strah iti na sprehod, da me slučajno ne bo katera kje videla in pol komentirala, da je bila ena mama pa z grozno frizurouser posted image user posted image user posted image user posted image , ki je kar klicala po frizerju, pa v zgulenih kavbojkah, pa v jakni, ki je šla iz mode že pred 10 letiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da o čevljih niti ne govorimo......mulc v vozičku pa nič boljši, se je prav vidlo, da je njegova jakna dala skozi že 3 bratrance, 1 sestrično, 1 sestro, pa še kakega soseda, na hlačah pa so itak že tretje flike na kolenih user posted image user posted image user posted image user posted image vozek pa konstantno zaflekan s kako hrano ali zemljo......eh, škoda besed


Ma ne, no, Ada, saj ni tak hudo... user posted image Pač smo si različne, enim veliko pomenijo vozički in urejeni otroci, drugim urejene mamice, tretjim oboje, četrtim pa nič od tega... A ni zanimivo, če smo različne? Ti kar ostani kot si, pa se ne oziraj na mnenje drugih.

Frutka tudi ni mislila nič slabega s to temo... meni je na začetku izpadla kot šaljiva (in kot takšno jo tudi jemljem), ker pač sprašuje, kaj je z mamami in vozički?  Nikogar konkretno ni kritizirala...



saj nisem nič osebno vzelauser posted image

itak, da mi jevšeč to, da smo si tako različne, imamo vsa o čem debatiratuser posted image

moram pa priznati, da mi je všeč, če so mame zrihtane, da se vidi, da si vzamejo kljjub otroku še čas zase, ampak jaz se nikoli nisem rihtala, po svetu hodim vedno približno enako "zrihtana", sploh pa se ni zdi škoda, da se opedenam za na igrišče, ko pa se bom itak po toboganu vozila, pa se lovila o troci, potem pa se mi bo tamali prilepo okoli vratu in ga bom dvignila skupaj s kilo blata, ki mu visi z batačev in ....čemu bi se pol rihtalauser posted image

ok, malo sem zašlauser posted image

glede vozičkov pa: gledam jih velikokrat v kakih trgovinah, pa primem za ročaje pa peljem en krog po trgovini, ampak moega ne damuser posted image , za Nušo sem imela sposojenega, je dal pred njo že 2 otroka skozi, smo ga morali prav zakrpatuser posted image , pol ga je po Nuši vozila še soseda, pol smo ga pa Romom v sosednjo držalo podarili.....
no, pol je bil pa Adam na poti in smo si spet sposodili vozek (isti tip kot pri Nuši, pa tudi je dal skozi že 2 otrokauser posted image ), pol sem pa od sodelavcev dobila bone za eno otroško trgovino, v kateri je Nuša skoz gledala en vozek in pravila, da bi vsak nekaj dal in bi Adamu ta vozek kupili, pa sem si mislila pa res, wtf, zakaj pa ne ponucam bone za to? in smo ga kupili (spet isti tip, kot sta bila prejšnja dvauser posted image ). jaz mu pravim, da je kot je bil moj hrošč (avto), gre povsod in nikoli ne zatajiuser posted image . no, zdaj se počasi itak poslavljamo od vozeka, ampak upam, da ga bom lahko uporabila kmalu za naslednjega otrokauser posted image .

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
25.2.2008 10:30:52   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: frutka
Imam še eno pomanjkljivost, da za vsakega otroka kupim nov ali pa vsaj drug voziček. Preprosto se jim ne morem upreti...

Meni se zdi, da gre za pravi fnenomen. Pri moških je to avto, ženske pa imamo vozičke ali kako?!user posted image


No, potem sem jaz očitno dedec... user posted image  user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
25.2.2008 12:31:53   
tweetek

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: frutka
Imam še eno pomanjkljivost, da za vsakega otroka kupim nov ali pa vsaj drug voziček. Preprosto se jim ne morem upreti...

Meni se zdi, da gre za pravi fnenomen. Pri moških je to avto, ženske pa imamo vozičke ali kako?!user posted image


No, potem sem jaz očitno dedec... user posted image  user posted image


Jaz pa zgleda tipična "baba" user posted image ... Mava z lubijem kar omejene finance ampak sem se potrudila in sem dobila točno takega kot sem ga hotla za  manj denarja (Traxx)...Seveda sem hotla novegauser posted image . Za vse drugo (razen za lupinico) sem pa prav vesela če kaj rabljenega dobim. Pa glede pohištva (previjalne itd...) mam tud ful veliko veselje iz malo narest veliko(ikea, pa stare stvari "renovirat", home-made igračke - mam skor več veselja s tem da iz nič al pa iz pocen stvari  sama naredim nekaj posebnega kot s kupovanjem novih fancy  reči), pri vozičkih sem bla pa odločno proti user posted image user posted image user posted image user posted image ....

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
25.2.2008 12:56:02   
Taula
JAz pa grem ven v trenirki, obelečena športno, ker znam izkoristit čas z vozičkom tudi za šport. Poleti kratke hlače, majica na anramnice, rolerji, voziček in hajd na teren... V gozd valjda tudi ne bom šla v štiklih Aja, saj teh itak en nosim


Tudi take se najdejo.user posted image Jaz hodim na sprehod po gozni poti in pogosto srečam eno fensy bejbo z vozičkom, ki nosi že celo zimo škornje z tenko petko..caa.7 cm. Za v gozd je napedenana, kot da gre v mesto. Odklop.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
25.2.2008 12:57:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

JAz pa grem ven v trenirki, obelečena športno, ker znam izkoristit čas z vozičkom tudi za šport. Poleti kratke hlače, majica na anramnice, rolerji, voziček in hajd na teren... V gozd valjda tudi ne bom šla v štiklih Aja, saj teh itak en nosim


Tudi take se najdejo.user posted image Jaz hodim na sprehod po gozni poti in pogosto srečam eno fensy bejbo z vozičkom, ki nosi že celo zimo škornje z tenko petko..caa.7 cm. Za v gozd je napedenana, kot da gre v mesto. Odklop.user posted image


Mogoč pa kkšnga lovca al pa gozdarja osvajauser posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
25.2.2008 13:18:05   
fragola
 
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Vsak pač skrbi za svojega otroka kot mu paše. Ene res dajete občutek, da mora biti mamico sram če ima star in rabljen vozičekuser posted image  Kaj ima zato otroka kaj manj rada? Ali to da jaz kupim otroku voziček za 1000 evrov in več pomeni, da otroka kaj bolj ljubim, kot ena, ki ima rabljen voziček?user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
25.2.2008 13:42:16   
willma
Mene pa je naš prvi tako prepričal, kar se tiče multi funkcionalnosti in uporabnosti, da še do danes nisem našla primernega "nadomestka". Zato bomo tokrat kar starega uporabili. Bom pa ga najbrž dala preoblečt. Marelo pa bomo pošteno stuširali in bo tudi še vredu user posted image user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
25.2.2008 14:04:22   
frutka_
Ja, res smo različne.user posted image  Ampak po mojem skromnem mnenju nobena od mam tukaj gor ne spada v to "kategorijo" če lahko tako rečem.  user posted image

Nisem mislila nikogar razjezit, ne gre za petelinjenje na kupu gnoja, ampak gre pač za eno preprosto reč, da je voziček tisti del opreme, ki večini mamam vzame največ časa za razmišljanje. user posted image
Samo to, no!
Če bom imela tri otroke bo vsak dobil novega. Ne morem si pomagat. user posted image  Med vsem drugim kar me razveseljuje je to pač tudi ena moja drobna napakica. Da sem nora na vojzeke. Ne bom se opravičevala. Guram ga jaz. Hodim peš, nimam avta. Voziček guram v vsaki vremenski (ne)priliki. Nimam slabe vesti.


LP, pa ne se tako jezit! Full lep dan je!user posted image

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
25.2.2008 17:48:21   
Rubin.
LP, pa ne se tako jezit! Full lep dan je!


Kdo se pa jezi user posted image . Ja dnevi so pa res čudoviti. Jaz ti privoščim iz srca res, ker vem da si fajn punca. Pa v soboto si bila v parku s Frutkom a ne? No mi smo bili brez vozička, pa nas verjetno zato nisi opazila user posted image , je pa bila res ful gužva.
Drži se do julija.

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 25.2.2008 17:55:38 >

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
25.2.2008 18:15:58   
frutka_
Rubin, res?!user posted image
Upam, da tvoj mali ni bil tisti, ki mu moj mali ni hotel bagra posodit...ali kolesa. user posted image
Sedela sem na klopci, ker sem imela tako nizki pritisk, da sem komaj do parka prišla.


No, to sem še našla, da se ne bomo skregali do konca. Vzemite si čas: http://nakupi.siol.net/novicaena.asp?claid=2734 

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
25.2.2008 19:13:15   
*tajda*
Mi vozimo stokkeja in sem tud ena tistih mam ki ne misli šparat pri otroku,ampak kaj vozijo drugi in kako so oblečeni drugi otroci me ne zanima.Ker sem mnenja da naj vsak obdeluje svoj vrtuser posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
25.2.2008 19:52:02   
Putka
Pri ta prvi sem bila študentka in posledično kupila rabljen (sicer le par mesecev) Chicco, ki nam odlično služi še danes (pa še posojen je bil vmes). Torej je Katja že 4. otrok, ki se vozi v njem.

Sem si tudi jaz ogledovala nove vozičke, pa sem na koncu ugotovila, da tisti denar lahko pametneje porabim. Tako se vozi otrok v strem, razmajanem vozeku, mami pa brez slabe vesti v trenirki zraven hodiuser posted image .

Sem se pa načudila, koliko denarja premore Ljubljana. Eno lepo sobotno dopoldne v centru mesta, pa so se sami bugabooji vozičkali. Mi gremo bolj poredko do centra, verjetno je sobota pač dan, ko pelješ voziček na ogled (kot je bila včasih nedelja za avto iz garaže peljat).

Iz zgoraj pripopanega linka (pa še res je):

Otroški voziček postaja statusni simbol družine, podobno kot avtomobil.



(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
25.2.2008 22:58:12   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Putka

Sem se pa načudila, koliko denarja premore Ljubljana. Eno lepo sobotno dopoldne v centru mesta, pa so se sami bugabooji vozičkali. Mi gremo bolj poredko do centra, verjetno je sobota pač dan, ko pelješ voziček na ogled (kot je bila včasih nedelja za avto iz garaže peljat).



pridi v MS, je verjetno mesto z največ bugabooji na prebivalca user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
25.2.2008 23:05:24   
nejcko
Mah, mene boli đoko za vozičke, pa cujnice ... sem imela vse podarjeno ali sposojeno, pa sta lih tko gor zrastla oba ... ok, res sta mal čudna, ampakuser posted image

Jaz tudi nisem spedenana  (pelcev itak ne nosim), tako da sem z mulčkoma  v stilu ... civil strojan femili. Tudi taki mormo žvet, da lahko kdo od fensi šmensijev komu kaj podari ali pa proda - neke vrste reciklaža, knede - maj stajl of lajfuser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
25.2.2008 23:06:11   
Anonimen
pa sta lih tko gor zrastla oba ... ok, res sta mal čudna, ampakuser posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
25.2.2008 23:07:49   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko
... ok, res sta mal čudna, ampakuser posted image  




da te ne bosta pri 18 tožilauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
25.2.2008 23:10:24   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko
... ok, res sta mal čudna, ampakuser posted image  




da te ne bosta pri 18 tožilauser posted image user posted image user posted image



A zato, ker nisem kupila novih vozičkov za njuno visokost ali zato ker blatim njuno dobro imeuser posted image  




Po moje kar za oboje, madona.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   [Brisano sporočilo]
25.2.2008 23:23:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
25.2.2008 23:28:07   
Kaštrun
no, dejstvo je, da ko imaš enkrat otroka, ki ga voziš na NF in ko ti rečejo, da se otrok "ne razvija v pravo smer in dovolj hitro" - slabe mišice, takrat spoznaš, da so PRAVI vozički še kako pomembni!

ne mi prosim govorit, da je bagaboo voziček full dober, ker otroku niti slučajno ne moreš hrbtišča položiti v čisto vodoravni položaj, ko zaspi (ima noge v luftu), niti v čisto sedeči položaj. enako je pri nekaterih modelih quinnyev in pa pri stookeju, tudi model ABC.

priznam, da mi je bil model vozička quinny speed "ljubezen na prvi pogled" in mi je še vedno full, ampak res full všeč. pa tudi bagaboo se mi zdi zanimiv, medtem ko mi je stooke pač grozen. na denar pa takrat itak nisva gledala.

ampak, ko sem pretehtala vse + in vse - sem ugotovila, da ima raje malo manj "fancy" voziček, ki ima vse opcije naklonov in obračanja, kot pa da mi otrok spi z nogami v luft, da se ne more prijeti za ročaj, ker ga voziček pač nima, da ga ne morem imeti obrnjenega k sebi... na srečo mi tudi ni bilo pomembno gledati na težo vozička in pa če gre v avto. kupila sva Trax Jaguar 3 in definitivno bo počakal še na drugega, mogoče še tretjega otroka. 

hvala bogu pa smo si vsi različni.

_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
25.2.2008 23:35:48   
rija
kaštrun, čisto dol s teme: a se ti ne zdi, da je pri traxxu malce prekratki sedalni deluser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?