|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 8:27:13   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: mojani

dobro jutro, čveke!

februarka ti si zopet tazgodnja. a smo že kaj nestrpni?!?

jaz imam rok šele 28.2., pa ko gledam, kak po roku rojevate me je kar strah, da ne bom prišla na vrsto v februarju. jooj, kako bom tulila v luno, da mi rata še ta mesec.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Veš da sem nestrpna... Non stop zvonijo telefoni, nič več se mi ne da, trebuh mi je že v napoto, samo jedla bi... Me prav zanima kaj bo danes na pregledu... In če me bo kaj pogledala tam spodajuser posted image . Potem poročam, ker bom itak nazaj prišla...user posted image No, saj grem šele čez uro in pol, tako da se še prej kaj javim...


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu mojani)
Neposredna povezava do sporočila: 926
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 8:52:49   
Janey
Dobro jutro babuške.

Moja dva sončka ajata in jaz jem zajtrk. Končno v miruuser posted image in po stari navadi. Z vamiuser posted image user posted image

Mi smo super. Jakec je kot da ga ni. Cel dan pridno spi. Ko pa je buden pa nič ne joka in samo gleda. Zelo rad ma, da ga mami lupčka. Najlepše je jutranje umivaje ko se cela zmasirama in polupčkama. Danes je prvič prespal noč (smo se 2x dojili in nazaj zasplai). Žal nimam dovolj mleka, ali pa je on ker je še malo zlateničen preutrujen, da bi ga dovolj izsesal mu moramo dati še malo dodatkauser posted image
No važno, da dobi dovolj in da ni lačen.

Včeraj je mami likala plenice. Sem jih mela toliko pa mi jih je sfalilouser posted image so mu vse pamperske prevelike in se mu pimpek gor obrača in vedno vse polulauser posted image user posted image user posted image se samo še smejimo. No v mb je treba namreč na široko povijat. Malo ga še bom, potem pa bom nehala počasi.

Zdaj pa mislim, da že kličeta. Se grem malo stiskatuser posted image

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 927
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 8:54:47   
jencili
Ella, hvala za info o amnio. Jutr jo mam, tko da mi bo kmalu vse jasno kok kej boli in kok neuser posted image user posted image

Sm pa neki ugotovila vmes...Ella, a je vaš ponosni očka mogoče Matjaž?user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu torcica)
Neposredna povezava do sporočila: 928
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 9:01:38   
mala_pikica
Najprej vas tukaj vse lepo pozdravim, in vam želim vsem, ki nestrpno pričakujete čimprejšni odhod v porodnišnico. Mi smo vredu, naš Luka pa bi bil nonstop priklopljen na mene. Zelo malo spi, je lahko buden tudi od jutra pa do 14 ali 15 popoldan. Seveda pa se hoče takrat, ko je buden nositi po rokah, tako, da mene že pošteno boli križ. Sem pa srečna, ker se rad vozi v vozičko in takrat takoj zaspi. Tako, da mi že pridno nabiramo kilometre.

Tako, zdaj pa grem še k februarskim sončkom malo pogledati. Lpuser posted image

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 929
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 9:27:45   
jencili
Februarka, tud jst sm še tle, tko da prosim lepo nikar ne obupujuser posted image
Veš, da ti bomo še mal družo delale, da ne boš ostala sama. Sicer mam pa tud jst dons CTG, kjer napovedujem pravo ravno avtocesto, ker vsak dan manj čutim tole krčenje maternice in trd trebuh. Bolj ko gre proti koncu, manj se dogajauser posted image user posted image

No, mogoče te kje pocukam za rokav...al pa ti meneuser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu mala_pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 930
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 9:36:32   
MetiLu
Mary lou user posted image  user posted image  user posted image  za fantka, sem pa firbčna, koliko je imel obseg glavice user posted image

Suzi, me dihamo s tabo, najbrž se pa že veselo cartaš

Punce, res je navihanc naš Janez, pa vsi pravijo, da je od atija user posted image  user posted image  user posted image  No, dones smo spet bolj malo spali, do treh je še šlo, pol je pa kar pri nama ostal, ker ga je zvijalo, pa mal je na meni visel, pa malo spal in tako po intervalih do jutra. Zdej ko bi bilo treba pa vstat in se it umit, pa lump spi user posted image  ah, imava vsaj midva miren zajtrk user posted image  

Dolenjka,  si še kar doma? user posted image  user posted image  Če ti je kaj dolgčas, pridi na eno kavico, tolk energije še premoremo, ker nas obiski začuda še niso zasuli user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  Mogoče si bo pa Tara zaželela družbo, ko bo našga kričača slišala. Boš prec naprej v Postojno letela user posted image  user posted image

Zdej grem pa na tadrug forum (Februarski sončki) mal mamike izprašat, glede kolcanja in podiranja kupčkov user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 931
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 9:48:25   
pina-1
Punce dobila sem sms od suzike:

"Danes ob 1:12 je na svet pokukalo naše drugo sonce, veliko 52 cm in težko 3030g. Sončku je ime ŽANA. Srecni oči, mami in bratec."
 
Suzika moja ČESTITKE za pupiko... se to je le izpolnila velika želja.. user posted image user posted image user posted image user posted image


Aja pa sej sem ti rekla da sem coprnica.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 932
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 9:50:00   
Februarka08
Jencili, velja... Če te vidim, te zagrabim.user posted image

Zdej pa grem počas in se potem javim...user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 933
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 9:57:38   
mojani
suzi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ! to je bil pa ekspresni porod. sinoči ob 23.00 je še na netu visela, dve uri pozneje in še nekaj minut pa že carta!

_____________________________

mojca+jani = ambrož (23.2.2008) & ožbej (25.12.2010)

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 934
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 10:01:45   
dolenjka
Suzi user posted image  user posted image  user posted image  za pupiko Žano user posted image  user posted image  user posted image

IIII kako sem vesela za SUzi, ampak spet je šla mimo vrste user posted image  No, naj ji bo user posted image

Pri nas pa vse mirno user posted image  Bom zgleda mogla tut jaz v luno lajat user posted image  user posted image  user posted image


Joj Meti, a ti mene res na obisk vabiš? Sej bi prišla z največjim veseljem, sam ne vem če je primerno da ulatavam v vašo družinsko idilo user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 935
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 10:03:13   
jencili
Februarka, pozor na črno-bel pulover s črtamiuser posted image

Evo, jst se tud počasi odpravljam...se javim, ko se vrnem...

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu mojani)
Neposredna povezava do sporočila: 936
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 10:07:12   
pina-1
sem ravnokar govorila s suzi. slišat je ok. šlo je ekspresno in kar malce boleče ampak obe sta super.

vas pridem kasneje prebrat, sedaj moram malo moje dečvice porihtat.

dolenjka a ti si še vedno tu..detece moje trpim s tabo res.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 937
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 10:11:28   
mojani
februarka in jencili  držim pesti, da se vama ctg danes odloči pokazat neko dogajanje v bušiju. držte se!!!


_____________________________

mojca+jani = ambrož (23.2.2008) & ožbej (25.12.2010)

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 938
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 10:17:50   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: pina-1



dolenjka a ti si še vedno tu..detece moje trpim s tabo res.


A dej no nehi? user posted image  Kako se pa pol kej počutiš? user posted image  user posted image  user posted image

Sej men še ni nič hudga, sam lenoritis imam še vedno, pa še vedno nobenega zdravila? user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 939
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 10:34:12   
bamby
suzi, glede izcedka mleka iz prsi v nosečnosti bi rekla,da to ni merilo, ali je mleko ali ni. Meni se je ven cedilo že od 5. meseca naprej, pa sedaj nimam mleka user posted image user posted image .

nuka, čestitke za diplomco user posted image !

mary lou, čestitke za Taia user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!! Končno spet en dojenček pri februarkah!
 
mojani, sploh ni važno ali boš februar ali marec, pri februarkah itak ostaneš. Jaz sem tudi januarja rodila, pa sem še zmerom pri februarkah ostala.
 
No suzika, iskrene čestitke za pupiko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Pa je pina res dobro coprala user posted image user posted image user posted image . Zdaj pa veselo cartanje, Anžeju pa čestitke za sestrico!!!
 
Pina, kaj ti je že obljubila? Novo palico, če boš prav coprala, ali če boš falila? Pa o metli je bilo tudi nekaj govora user posted image .

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 940
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 10:36:33   
pina-1
a ti po vem kakos e počutim? nervozno, sitno, vse mi gre na živce, vse bi bilo za nardit a nič se mi ne da.... a sem kej pozablauser posted image user posted image user posted image user posted image

No za nami je še nea bolj slaba noč. Ana ma zgleda probleme spati v veliki posteljci. Se nekako zgubi in pol samo joka. No pri mami zaspi brez problema, ampak v njeni posteljivi pa ne. Poleg tega imamo problem z ziilandom. Mleka je toliko, da ga je za izvažat. Ana zizike sploh primit ne more če si prej ne iztisnem vsaj pol flaške mlekauser posted image  Omejila sem tekočino. Ne spijem več kot 1l tekočine, po vsakem izdajanju me pa tako žeja da bi spile vraga.
Verjamem da je hudo če nimaš mleka ampak tudi tak naval je križ. Upam samo da ne fašem e kakega mastitisauser posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 941
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 10:39:46   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

a ti po vem kakos e počutim? nervozno, sitno, vse mi gre na živce, vse bi bilo za nardit a nič se mi ne da.... a sem kej pozablauser posted image user posted image user posted image user posted image



Nervozno in sitno je v malih količinah, vse kar mi gre na živce? Uf, tega je ogroooommmnnoooo, za narest bi blo pa res še vseeeeeee, in itak, da se mi nič ne da! Ne, še manj kot nič!! user posted image  Ufa, midve sva res sorodni dušici user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 942
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 10:40:18   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: bamby


Pina, kaj ti je že obljubila? Novo palico, če boš prav coprala, ali če boš falila? Pa o metli je bilo tudi nekaj govora user posted image .


bamby na to sem že pozabla.. dobro da si me spomnila. j bom vprašala ko domov prideuser posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 943
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 10:53:06   
dolenjka
Pinči, te bamby mal heca a ne? user posted image  Sem ugotovila, da ima kar močen spomin in je treba kar pazit, ker si babuška vse zapomne user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 944
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 11:04:21   
MetiLu
Suzi user posted image  user posted image  user posted image   user posted image  za punčko. Je bil pa res hiter porod user posted image  

Ja Dolenjka, prid na kafe, če se še voziš naokol user posted image  jaz ravno kompot kuham, da bo mlekec teku, pa ritka kakala (moja namreč user posted image  user posted image  user posted image ).

Zdej grem pa še malo moje šivčke sanirat. Sem dones še enkrat pogledala, pa sem kar v trikotnik zašita user posted image  grem mal s kamilicam spirat, če bo kej pomagal, pa en lekadol v želodček vržt user posted image

Mali še kar spi v posteljici, očitno bomo imeli danes opoldansko umivanje user posted image  user posted image  sem mu pa jest posteljico fajn pregradila, pa še dodatno ga z dekco podprem in nima kej tečnarit user posted image



_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 945
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 11:14:59   
ella79
IZVIRNO SPOROČILO: jencili

Ella, hvala za info o amnio. Jutr jo mam, tko da mi bo kmalu vse jasno kok kej boli in kok neuser posted image user posted image

Sm pa neki ugotovila vmes...Ella, a je vaš ponosni očka mogoče Matjaž?user posted image user posted image user posted image




kako lahko ti kar tako vmes ugotoviš, kdo je ponosni očka Zoje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zdej si mi pa dala mislit user posted image user posted image user posted image da prideš danes hitr iz amnio domov, pa poročaš tole user posted image user posted image user posted image al pa tam ostani par dni, da bomo čimprej lahko kej vozičkali skupaj user posted image

suzi user posted image user posted image user posted image user posted image za princesko Žano - pa imate parček user posted image user posted image user posted image

mary lou user posted image user posted image user posted image za korenjaka Taia (sem se pa že spraševala kje hodiš, k te par dni sedaj ni bilo user posted image )

če katera mamica še ne ve, čvekamo tudi tuki
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2357637&mpage=5&key=

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 946
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 11:15:51   
mami28
Danes na ctg-ju nič posebnega, tako da sem pri moji G zaključila in ob kakšnih spremembah moram kr v P. Bi pa tud jst rada to luno izkoristla, ker tile telefoni in smsi so prav nadležni.

Čestitke vsem mamicam user posted image

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 947
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 11:24:11   
mami28
Nuka, čestitke za diplomo user posted image Dobra si!

(odgovor članu mami28)
Neposredna povezava do sporočila: 948
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 11:25:13   
ella79
kdaj je ta luna, k bodo še ostali februarčki prišli user posted image to bodo šele zdaj polne porodne sobe user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mami28)
Neposredna povezava do sporočila: 949
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 11:29:09   
ella79
nuka user posted image user posted image user posted image user posted image za diplomo. Res si dobra, da ti je sedaj še tole uspelo user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu mami28)
Neposredna povezava do sporočila: 950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Ime za punčko
tinči3

Katero ime je najlepše?

Viktorija (9%)

Lia (27%)

Ema (29%)

Julija (35%)


Število vseh glasov: 246

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!