|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 4. del
18.2.2008 18:42:08   
Lanchy
Itata, tudi mi smo imeli vnetega ucka, smo ga pinesli ze takega  na svet, pa se ni in ni hotel pocajtat...pa smo spirali s fiziolosko, pa s kamilicami, pa ni bilo nic boljs...se je potem stanje se poslabsalo. Zadnjic pa pride patronazna pa sem jo vprasala glede ucka in je rekla naj mali kar kapnem kapljico svojega mleka v okouser posted image ...men se je to zdelo tok cudno, da sem si mislila svoje. Potem pa isti dan pride soseda pogledat naso malo, ki je zdravnica, pa vidi njenega ucka in me vprasa ce jo dojim...Jaz pa 'SEVEDA'...pa pravi zakaj ji ne kapnem malo svojega melka... NO pa sem ji se isti dan 2x in od takrat naprej nimamo niti malo vnetega ocesa....user posted image Je res zelo narvno zdravilo tole mamino mlekouser posted image

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 901
   RE: Februarčice 4. del
18.2.2008 18:54:16   
bamby
lanchy, dober recept za vnete učke user posted image . Toliko mleka imam še,da bi ga kakšno kapljico kanila v uček, če bo še potreba user posted image .

torčica, lepe slikce user posted image

(odgovor članu Lanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 902
   RE: Februarčice 4. del
18.2.2008 19:00:44   
p@tricij@
hoj,
nahitro se oglašam. naše dete je tako pridno, spi in ziza, mamica pa malo trpi zraven, ker me malo bradavice bolijo. v petek pa se bomo že tudi prvič kopali. komaj čakam.
dodala sem v album nove slikice. vsi trije moji sončki.

lepo se imejte in vsem čestitke za novorojenčkeuser posted image user posted image user posted image

pa pa

_____________________________

Urh, Anastazija, Žan - moji trije sončki

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 903
   RE: Februarčice 4. del
18.2.2008 19:17:37   
dolenjka
A smo vse ki smo še 2 v 1 tko site in sitne, da se nam še pisat ne da? user posted image

Jaz še vedno upam, da sprožitev ne bo nujna in da že pred četrtkom odracam v Postojno user posted image

Larisa, a te je tvoj G poslal v Postojno, al si se sama odločila za pregled kar tam? Pa počak mene, k pridem v četrtek user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu p@tricij@)
Neposredna povezava do sporočila: 904
   RE: Februarčice 4. del
18.2.2008 19:24:04   
MetiLu
Čer punce! joj, jest sploh ne utegnem za računalnik user posted image  sem tko hitro zdele preletela vaše poste.

Suzi, moje mlekarne bodo počasi zalaufale. današnja noč je bila super, ker sem malega zvečer podojila, ga previla malo kasneje pa dodala še 40 ml dodatka (ja naš kar veliko poje), kar je pojedel ob pol polnoči in spal do 4.ih zjutraj user posted image  moje zize so se  do takrat že tko napolnile, da sem mela čist trde, pol je obe popapu in spal do 7.15 user posted image , sem mela tko polne, da ko je iz ene jedel je iz druge kar lilo user posted image , samo spumpam si pa skoraj nič ne, da bi lahko svoje mleko dajala dodatno po flaški, ga res še nimam dovolj user posted image  čez dan se je pa spet dojil najprej na 3 in potem na dve uri. Zdele bom pa vidla, do kdaj bo pančkal. Mal ga je že začelo zvijat, samo še nič pretreslijevga, bolj ga zmoti kolcanje, pol bi pa skoz na zizi visel, mene pa potem bradavice bolijo. Razpok hvala bogu še nimam, si pa bradavice skoz mažem z lanolinom in Bepantenom (res pomaga). Me še kar bolijo ko mali zagrabi, samo je čez nekaj sekund že ok.
Aja, Suzi, hotla sem to rečt, da men prej niso zize nič puščale, pol mi je pa že v porodni tisti kolostrum pritekel in je kar zalavfalo user posted image

Danes nas je obiskala tudi babca in rekla, da pogosto dojenje ni napačno, dokler ne postanem duda za malega, tko da mu zvečer rajši še malo dodam aptamila (1 obrok), kot pa da mi celo noč visi na zizi na eno uro. No, sej se bomo počasi ulavfali user posted image

Glede krčenja maternice, jaz nisem niti enga krča imela, sploh tega "postopka" nisem čutila, pa mi gre lepo nazaj. Mene edino šivi matrajo. Sem danes zbrala pogum in se pogledala spodaj, pa ni tko hudo, koker sem mislila user posted image  user posted image  najbolj me je bilo strah it kakat, pa te tko silijo v P, da mi je bilo že nerodno. Pa mi je le uspelo it tačetrti dan, in potem vsak dan, je pa kar neprijetno user posted image  user posted image

Glede povijanja - jaz dam samo pampresko in čez bodi zapnem in povijalno plenico (brez tetra), ker so kolki 1a in nama ni treba.

Kile - hja, 9 jih je šlo žle dol, zdej pa 6 user posted image  Se pa lahko pohvalim, da sem že skoraj brez trebuha, koža je lepa, popek pa skoraj tak kot prej user posted image  user posted image  je pa seveda še čisto mehek...

Moram rečt, da je materinstvo res eno lepo doživljanje, čeprav mi je na momente tko hudo ko mali vrešči, ampak ga je tako lepo gledat, ko papca pri meni in ko sladko spi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

Grem zdej še malo vaše slikce pogledat, pa še kakšno našo dodam user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu p@tricij@)
Neposredna povezava do sporočila: 905
   RE: Februarčice 4. del
18.2.2008 19:41:10   
MetiLu
Punce, naši februarčki so pa res eni posebni cukri user posted image  Sem dala še par slikc Janeza gor. Zdej se grem pa še malo atiju posvetit, dokler naš zlatek še pančka (spet je priden!user posted image )

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 906
   RE: Februarčice 4. del
18.2.2008 20:02:28   
dolenjka
III Meti, na predzadnji slikici je pa Janezek tako atiju podoben, da ni šans, da bi ga zamenjal user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 907
   RE: Februarčice 4. del
18.2.2008 20:05:30   
ella79
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

III Meti, na predzadnji slikici je pa Janezek tako atiju podoben, da ni šans, da bi ga zamenjal user posted image  user posted image  user posted image


to sem tudi jaz hotla napisat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sam je res pravi fant vaš Janez, mu je un zelen pajac iz H&M že čist prav user posted image user posted image user posted image user posted image sej verjetno je 56 štuser posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 908
   RE: Februarčice 4. del
18.2.2008 20:32:29   
bamby
Joj, meti, koliko je lušten ta tvoj Janezek. Pa res je atiju podoben.

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 909
   RE: Februarčice 4. del
18.2.2008 21:09:24   
Suzi*
Meti, kako je krasen janezek!!!! user posted image user posted image  Ti kar čimveč pristavljal, pa bo dojenje steklo. No, lepo slišat, da tud ti nisi imela izcedka iz zizik prej, pol je upanje. user posted image

No, meni je končno šel čep, je blo za en mali kupček sluzi, zdej se je pa izcedek že skor umiril. Popadke kar lepo predihavam, so pa na 20 min, pa pride že do 8 minut, pa spet dalj časa ni nič. user posted image  Pojma nimam, kaj to časovno pomeni, al bo kej al ne, al se bo kej razvilo al ne.....moj pa na Brniku. user posted image  user posted image ne vem al nej paniko delam oz. kolk časa naj počakam, da ga pokličem. user posted image  Tako bi ga imela zdej zraven, ampak nocoj sva sama s tamalim. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 910
   RE: Februarčice 4. del
18.2.2008 21:25:45   
nuka
Sam tolk da se javim. Sem še vedno 2 v 1. Drugače mi je pa danes ratalo diplomirat. Tako da imam eno skrb manj.

Zdaj vas grem pa malo prebrat, da vidim če je kaj novega.


_____________________________

Nika 8.9.2004
Nejc 3.2.2006
Nina 27.2.2008

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 911
   RE: Februarčice 4. del
18.2.2008 21:34:34   
Suzi*
Nuka, čestitke!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  zdej greš pa lahko rodit. user posted image user posted image user posted image

Punce, help.....a so vas lažni popadki boleli za predihavat? A so bli tapravi popadki za rodit, že kar takoj v pravih časovnih intervalih in vedno pogostejši al so bili enkrat na več pa pol na manj časa????  Sem mal zmedena, ker prvič mi je voda odtekla, pa niti ni blo prej popadkov.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu nuka)
Neposredna povezava do sporočila: 912
   RE: Februarčice 4. del
18.2.2008 22:09:10   
Februarka08
Nuka čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Suzi, jaz ti lahko zaležim samo čimlažji porod in da bi čimprej zagledala svojega user posted image . user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdaj grem pa ajat, vas preberem jutri... Moj je neki zoprn, morm čimprej od računalnika...user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 913
   RE: Februarčice 4. del
18.2.2008 22:10:59   
nuka
Suzi lažne sem čutila samo kot otrdevanje trebuha, nič bolečin oziroma bolj tko nelagodno. So bili pa na 1,5 minute. In so se po 4 urah umirili. Drugače se je pa pri meni vedno začelo z zelo močnimi popadki (me je kar zvilo) na 4 minute, v prvo mi je bilo tudi slabo. Samo glede na to da ti je šel čep, bi rekla da gre počasi kar zares.

_____________________________

Nika 8.9.2004
Nejc 3.2.2006
Nina 27.2.2008

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 914
   RE: Februarčice 4. del
18.2.2008 22:43:33   
dolenjka
Suzika user posted image
Mogoče boš pa vseeno noč doma preživela user posted image  Kdaj pa se tvoj vrne z Brnika, jutri ali pojutrišnjem?

No, meni je bilo sigurno bolje, če sem teh nekaj popadkov, ki semjih imela do sedaj predihala, to sem začela šele kasneje prakticirat in lahko rečem, da mi je blo boljš, sam očitno niso bili pravi, glede na to, da še vedno tle sedim in tipkam user posted image
Vseen bodi pozorna, glede na to, da si drugorodka user posted image  Pa te nočem strašit user posted image

Nuka user posted image  user posted image  user posted image  za diplomco user posted image  user posted image  user posted image  

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu nuka)
Neposredna povezava do sporočila: 915
   RE: Februarčice 4. del
18.2.2008 22:54:52   
anandrej
Pozdravljene! Obveščevalna služba tukaj user posted image Danes mi je mary lou poslala SMS:

"Danes ob 13.32 se je rodil najin soncek Tai velik 54 cm in tezek 3950 g. Oba sva super in se ze cartava!"

Čestitke!! user posted image user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 916
   RE: Februarčice 4. del
18.2.2008 22:58:42   
dolenjka
OOOO obveščevalna user posted image  user posted image  user posted image  Ste bili že malo pogrešani!! Kako kaj očkov sinko? Isti tata user posted image  Skoz na zizi user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Mary_lou user posted image  user posted image  user posted image  za korenjaka Taia user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu anandrej)
Neposredna povezava do sporočila: 917
   RE: Februarčice 4. del
18.2.2008 23:00:08   
Suzi*
Hja, nič, sem mojga kar vpoklicala. Bo kmal na poti po moje, če že ni. user posted image  Mi kar noče ponehat, pa kar orenk špona, boli kot pri prvem porodu, po moje je to to. Čeprav ni pa do minute točno. Ampak od pol sedmih, ko si pišem, so se pa občutno zgostili. So že kar na cca. 5 minut.

Držte pesti, če je to to. Pinči bo na tekočem.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 918
   RE: Februarčice 4. del
18.2.2008 23:00:58   
Suzi*
Mary_lou, čestitke!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 919
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 7:35:32   
Februarka08
Dobro jutro!
Suzi, držim pesti zate, če že ne cartaš!user posted image user posted image
Uh, še malo, pa bom sama ostala tuki gor...user posted image Še Dolenjko nekaj prime in smo tam...user posted image Pri meni še vedno nič... Danes imam pregled, že kar vidim kaj bo... CTG ravna črta, vaga bo spet dodala plus (zgleda da res še ne grem rodit, kile se še kar večajouser posted image user posted image ), tako da bo spet bolj žalosten dan... Oh, saj sem že navajena...
Upam, da čimprej kaj izvemo od Suzi...


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 920
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 7:36:40   
Februarka08
Mary_lou iskrene čestitke!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 921
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 7:59:31   
larisa
Mary lou user posted image user posted image user posted image , pa ste dočakali Tai-a user posted image user posted image . Korenjak tale vaš fant!

Februarka, sej sem jaz tud še tukaj, ne samo Dolenjka. To pa zato, ker sem uradno odpustnico dobila, zdej pa noče nikamor user posted image ... Tebi pa srečno na pregledu, sej samo še na lunco počakaš, pol pa greš po svojega user posted image .

Uf pa Suzi se je tud rajši poslovila, kot da bi tle tole samoto prenašala... Suzi srečno, če še vedno dogaja!

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 922
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 8:07:32   
Februarka08
Larisa user posted image zate, ker si tud ti še tukaj...user posted image A misliš, da bo treba sam še na lunco počakat? Jest tud tko upam, čeprav ne bi rekla... Lahko pa samo upamuser posted image .

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 923
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 8:17:46   
larisa
Napovedujejo, da bo imela tale lunca velik vpliv na te stvari user posted image user posted image user posted image . Pri meni sicer nebi rekla da lahko lunca kej pomaga, ampak pri tebi pa glede na PDP prav lahko user posted image user posted image user posted image ...

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 924
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 8:23:53   
mojani
dobro jutro, čveke!

februarka ti si zopet tazgodnja. a smo že kaj nestrpni?!?

jaz imam rok šele 28.2., pa ko gledam, kak po roku rojevate me je kar strah, da ne bom prišla na vrsto v februarju. jooj, kako bom tulila v luno, da mi rata še ta mesec.



_____________________________

mojca+jani = ambrož (23.2.2008) & ožbej (25.12.2010)

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Imena...
lorby007

Ker je potrjeno, da bo fantek, pa me zanima najbolj všečno ime na tri črke.

Val (24%)

Nej (12%)

Jon (13%)

Jaš (5%)

Nobeno od naštetih (45%)


Število vseh glasov: 306

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!