|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 11:34:02   
larisa
Suzi user posted image user posted image user posted image  za Žano. Si se kar prav odločila in poklicala tvojega, da pride user posted image , ker je šlo tako hitro user posted image user posted image  Uživajte v novi obliki družinice user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 951
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 11:34:55   
mami28
V četrtek, 21.2. je polna luna.
Mojmu bi najbolj pasal petek 22.2. tko da se je kr odloču, da me takrat pelje v P user posted image , pa tud če ne bo nič .
Pa mislim, da bi domačim tud zlo odgovarjal, je ati letos dobro napolnil vinsko klet user posted image

Kje pa je Mlavla?

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 952
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 11:47:33   
dolenjka
Drage moje user posted image  in mamice navijačice: polna luna je v četrtek, 21.2. ob 4.32, torej v noči s srede na četrtek bomo vse na poti v porodnišnice in zvečer boste lahko po TVju gledal kaj pomen baby boom user posted image  user posted image  user posted image


Meti, danes bom kr mal na kmetih, je tko lepo toplo, da bom šla ven na sončka sedet in križanke rešvat, pol popoldan pa pridejo moje sestre in mami, da me še zadnjič vidijo v enem kosu user posted image  Če bom jutri še doma, in seveda, če bo vam še vedno pasal obisk debele Berte, pa z veseljem pridem jutri user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu mami28)
Neposredna povezava do sporočila: 953
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 11:48:13   
dolenjka
Larisa, nič nisi napisala kako to, da greš jutri v Postojno? A greš luno čakat al kako? user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 954
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 11:51:54   
jencili
Mojani, hvala za lepe želje, vendar ni bilo od tega prav ničuser posted image
Madona ej, jst sm zgrešila poklic. Lahko bi bla vedeževalka.
Upam, da je vsaj Februarki kej pokazal, čeprov na vratih k sva se srečali je bla zelo prepričljiva, da tud pri njej itak nč ne bouser posted image user posted image

Eh, če ne drugač, bomo pa jutr vidl kaj lepga bojo povedal na amnio...me je kr mal strah, da mi ne bi hotl sprožit, ker bi res rada da bi se začel po naravni poti vse skupi odvijat. No, bomo vidl...

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 955
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 11:58:18   
kati kati
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image suzi

_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 956
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 12:14:44   
jencili
Ella, sm ti poslala ZSuser posted image

Novim mamicam, iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image

Evo, zdej pa šibam na kosilo...so me že klicaliuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu kati kati)
Neposredna povezava do sporočila: 957
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 12:19:51   
larisa
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Larisa, nič nisi napisala kako to, da greš jutri v Postojno? A greš luno čakat al kako? user posted image


Ja glede na to da sem izrazila željo, da bi rodila v Postojni, so mi rekli da je pol najbolje, da me zdaj tam spremljajo, ker če bom hodila na Jesenice, bojo samo en dan rekli, da moramo pa rodit in takrat ne bom mogla več izbirat user posted image . Potem sem poklicala v Postojno in so mi rekli da naj pridem v sredo okrog 8h in to bom tudi storila user posted image , upam samo, da me ne bojo jutri postrani gledali, kaj tam počnem user posted image , če nimam popadkov?!

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 958
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 12:44:51   
dolenjka
Larisa, nič te ne bodo postrani gledali! Zadnjič sva midva na hodniku direktorco srečala pa ona nama: a še vedno sam na obiske hodita? user posted image  No, pa smo mal pokramljali in je blo prav luštn!
Ti pojdi v prvi štuk v porodni blok in tam reci, da si prišla na CTG, pol pa babci povej kaj in kako, pa ti bojo enga G najdl, da pove kaj naprej. Škoda k ne greš v četrtek, k moj G dela in bom tut jaz tam user posted image  Ej, pa kr tam ostani, pol pa v četertek še jaz pridem in bova kako rekli, pol pa rodili user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 959
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 13:15:45   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: mami28

V četrtek, 21.2. je polna luna.
Mojmu bi najbolj pasal petek 22.2. tko da se je kr odloču, da me takrat pelje v P user posted image , pa tud če ne bo nič .
Pa mislim, da bi domačim tud zlo odgovarjal, je ati letos dobro napolnil vinsko klet user posted image

Kje pa je Mlavla?



jst sem še zmeri tuki..2v1..sem dones tko žalostna...pa utrujena..grem zdele mal zaležt..se pol oglasim, ko oddremam nekaj kitic...

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mami28)
Neposredna povezava do sporočila: 960
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 13:28:33   
dolenjka
Mlavlica, ne bit žalostna pikica!! Sej smo še druge sotrpinke tu in skupaj bomo lažje dočakale naše user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 961
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 13:36:19   
Februarka08
Evo mene...
Poročilo o pregledu: voda bp, kri se je spet mal popravilauser posted image in naute verjele, celo CTG je neki zaznal... Dobr, da je vsaj on, ker jaz nisem.user posted image Me je prašala babca, no zdej je pa blo nekaj - a ste kaj čutili...? Jest pa blage... Pol je pa še dr.pogledal in je reku, no nekaj se že pripravlja... Tako da vsaj nekaj dobrega danes... Teta vaga se je spet zlagala in pokazala dodaten +, ampak se sploh ne bom več sekirala, ker se mi ne da več.user posted image Upam, da bojo šli kg tud dol potem...
Jencili, držim pesti zate jutri za amnio, jaz jo imam pa v petek... Saj bova zdržale, boš vidla.user posted image Danes je imela ena znanka na rok amnio in so jo potem kar notri zadržali, ker je bila plodovnica že zrela in jo napotili v porodno... Mene je pa danes tud že babca popisala, tako da ne bo še s tem dela, če bomo glih predihavali.user posted image

Suzi naša, čestitke za tvojo pupo Žano!!!user posted image user posted image Res ekspresen porod...user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 962
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 13:39:00   
Janey
suzika čestitke za pupikouser posted image user posted image

nuka caricauser posted image user posted image user posted image vsaka ti častuser posted image user posted image

punce..ti še čakate...verjemite da vas razumemuser posted image da vas malo potolažim...tudi meni je ctg kar naprej risal ravno črto, imela sem energije ful, počutila sem se zelo dobro in vsak dan počasi sem se sprijaznila, da bom rodila ko mi sprožijo, ker se nič ne dogaja. Potem pa me je presenetilo. In tako je najlepše. Zato se pupike moje čimbolj zaposlite (jaz mislim, da nam je pomagala ena dobra joticauser posted image user posted image user posted image ), počnite stvari, ki jih še nekaj časa ne boste mogle, vležite se v bano, vzamite si čas zase in za svojega dragega. Potem pa dobite najlepše darilo na svetu. Vaše srčece, ki je bilo z vami že celih 9 mesecev. Aja pa pojdite čimveč na luft...jaz bi taaaaaaaaaak šlaaaaaaaa. VSO SREČO VAM ŽELIM IN NAJ VAM ČIMPREJ MINEJO TI GROZNI DNEVI. Vem kako jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 963
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 14:11:40   
larisa
IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

jst sem še zmeri tuki..2v1..sem dones tko žalostna...pa utrujena..grem zdele mal zaležt..se pol oglasim, ko oddremam nekaj kitic...


Mlavla, kaj pa te matra? Veš tud jaz sem že dva dni bolj čudna, pa kr ene čudne misli me obhajajo...pomoje je to posledica čakanja oziroma tega da skos lahko mislimo samo na to kaj in kako bo, ko bo, kdaj sploh bo....user posted image user posted image user posted image  še malo zdržimo in potem upajmo da se začne lepši čas...

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 964
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 14:32:04   
dolenjka
Larisa, smo tu nekje kar se čudnih misli tiče! Jaz sem včeraj zvečer mojmu razložila, da naj, če se meni kaj zgodi, user posted image  pove, kako zelo sem ga imela rada, pa da naj on kar najde potem kakšno, sam da mora imeti njega res ful rada, ker če bo njega imela rada, bo imela rada tudi user posted image  ......user posted image  Me je kr rodit hotu peljat user posted image  Je reku, da je skrajni čas, ker se poneumljam user posted image  Sej vem, da je bv tko govorit in razmišljat, sam je prav da ve, kaj bi si želela če..... ampak itak bomo čez en dober teden najkasneeje že doma s svojimi user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 965
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 15:36:21   
mlavla
evo mene..sem mogla mal baterije nafilat..
Dones sem imela pregled in CTG..nič novega...še veedno sem odprta le za 1,5cm..CTG pa mi je risal lepe hribčke (tudi čez 90!)...pa mi pol G reče..da se očitno pripravlja..samo to se men dogaja že od 38 tedna..tko,da tiste, ki imate ravne črte ..se nič sekirat..tud če bi imele take hribčke še očitno nič ne pomeni...
zdej grem pa mal na kavč..šal štrikat..

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 966
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 15:46:54   
mojani
februarka
user posted image
user posted image
za pregled!!!
vsaj pri nekomu se nekaj dogaja.


_____________________________

mojca+jani = ambrož (23.2.2008) & ožbej (25.12.2010)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 967
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 15:47:08   
mlavla
Suzi in Mary lou..iskrene čestitke!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nuka..tebi pa iskrene čestitke za diplomo!!!!user posted image user posted image user posted image

a polonca se je že kej javila???

obljubim..bom zvečer uredila seznam...user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 968
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 15:49:59   
larisa
Mlavla, sej bo user posted image user posted image user posted image  a pa so tebi kej rok prestavljali?

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 969
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 15:51:17   
mojani
janey bom upoštevala tvoj nasvet. grem zdejle
user posted image

_____________________________

mojca+jani = ambrož (23.2.2008) & ožbej (25.12.2010)

(odgovor članu mojani)
Neposredna povezava do sporočila: 970
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 15:52:56   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: larisa

Mlavla, sej bo user posted image user posted image user posted image  a pa so tebi kej rok prestavljali?

ne ..le enkrat je omenila, da za en dan prehiteva..torej da naj bi bil 15.2....kaj pa tebi?
Kako se pa ti počutiš?

jst sem bila ravnokar na wc-ju pa sem opazla rjavkast madež na vložku..možno,da je zaradi pregleda..čeprav do zdaj nisem še nikoli po pregeldu imela kakšen podoben izcedek?user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 971
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 15:53:36   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: mojani

janey bom upoštevala tvoj nasvet. grem zdejle
user posted image


uživaj..sam,da ti voda ne odteče...user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mojani)
Neposredna povezava do sporočila: 972
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 16:05:46   
larisa
Mlavla, meni ga niso prestavljali, prvi in edni rok je 16.2. ampak je pa postavljen glede na UZ in ne glede na ZM...tko da ne vem če ga niso takrat pihnili user posted image ... Moram rečt da me čakanje res ubija. Prej sem bila tko veselo razpoložena pri pričakovanju, sedaj pa se mi poraja en kup negativnih občutkov, ki mi niso v veselje...
Jaz pa sem imela vedno rjavkast ali krvavkast izcedek po pregledu, prvič ga nimam po včerajšnjem pregledu!

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 973
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 16:22:18   
bamby
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Pinči, te bamby mal heca a ne? user posted image  Sem ugotovila, da ima kar močen spomin in je treba kar pazit, ker si babuška vse zapomne user posted image

To je za pino vse dobro, samo suzi bo najebala user posted image user posted image user posted image , ker bo mogla novo palico in metlo pini kupiti. Pa to ne navadno, ampak čarobno user posted image user posted image user posted image .
Na žalost se "še" ne spomnim, če sem tudi tebi kaj obljubilauser posted image . Morda me spomin kmalu kaj spomne user posted image user posted image .

dolenjka, jaz bi te na mestu tvojega moža ob takih izjavah tudi peljala rodit, veš user posted image . Po moje te ima dedc že poln kufer.

Jaz sem pa v nedeljo zvečer brala navodila o Tametil tabletkah, ki baje pospešujejo nastajanje mleka. Pa piše vse drugo, kot to, zato je moj rekel, naj to packarijo kar neham jest. Za kontra indikacije piše, da so pogosti neki krči in glavoboli (ti so pri meni sedaj skoraj vsak dan), pa še precej druhih stvari in da zmanjšujeo spolno poželenje. Pa se spet moj oglasi,da jih moram pa sploh nehat jest, ker drugače ne bomo več seksali sploh user posted image user posted image user posted image .

februarka, mlavla, pri vama se je pa očitno začelo nekaj dogajat. Držim pesti, da gresta čimprej rodit in cartat svoje  user posted image .

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 974
   RE: Februarčice 4. del
19.2.2008 16:37:46   
Februarka08
Mlavla, držim pesti, da te čimprej prime in da CTG kaj pomeni... user posted image
Jaz imam že cel dan na ful otrdevanje trebuha in neko skelenje tam spodaj, tako da ko sem prej ful težila, da bi šla rada rodit, bi zdaj še kakšen dan počakalauser posted image user posted image . Zgleda me je mal prpa stisnla... user posted image Oh, saj ne vem kaj bi rada.user posted image Čimprej bi rada zagledala svojega user posted image , po drugi strani me je pa strah bolečin...
Mi je danes babca na CTG-ju rekla, naj se ˝imava z možem rada˝user posted image user posted image da tudi to pripomore k dozorevanju MV. Namesto kuhajta joto je bila bolj strokovnauser posted image user posted image user posted image . Mi je šlo tko na smeh.user posted image
Jaz se že tolk časa odpravljam user posted image , da bom šla pomoje res prej rodit... Mogoče grem pa še danes na zadnjo relaksacijo med mehurčke...


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




plača dipl. ekonomista
livia

Koliko imate plače dipl. ekonomisti z delovno dobo od 5 do 10 let? Mislim na neto plačo brez malice in prevoza.

pod 900€ (41%)

900-1000€ (15%)

1000-1100€ (15%)

1100-1200€ (8%)

1200-1300€ (5%)

več kot 1300€ (16%)


Število vseh glasov: 386

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!