|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 4. del
16.2.2008 8:51:59   
sayuri
Moram imet vse pod kontrolo user posted image . Vidim, da imaš skorajda samogovore user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 751
   RE: Februarčice 4. del
16.2.2008 9:13:56   
dolenjka
Ja, pa še mal, pa bojo šle vse rodit in takrat nate računam, da ne bom namesto v porodnišnici, na psihiatriji končala user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 752
   RE: Februarčice 4. del
16.2.2008 9:19:15   
larisa
Zdej pa moram it na kavico k prijateljici, pol pa verjetno še do tržnice pogledat če imajo regrat. Bi ga tolk rada jedla preden grem, ker ga pol ne bom smela user posted image

Dolenjka, tud jaz močno računam nate, ampak mislim da mi boš ti jutri ušla...sej veš da našim dedcem vedno ustrežemo user posted image

Ampak Jencili se pa res ni več oglasila, al sem jaz spregledala??

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 753
   RE: Februarčice 4. del
16.2.2008 9:20:26   
dolenjka
Larisa, na katero tržnico greš????

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 754
   RE: Februarčice 4. del
16.2.2008 9:21:21   
larisa
Ups, pomoje sem mal pobluzila. Ti pehta na Sayuri računaš user posted image ...vidiš to pa je ideja. Sayuri a nas boš zabavala, tiste ki ostanemo same do konca februarja??


_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 755
   RE: Februarčice 4. del
16.2.2008 9:22:01   
dolenjka
Jencili pa res ni blo že nekaj časa user posted image  Še ena, k bezla po porodnišnicah prez dovoljenja user posted image  user posted image  

Ma Larisa ne vem, vse je od user posted image  odvisn, jaz ga ne bom ubogala, edin če ga bo user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 756
   RE: Februarčice 4. del
16.2.2008 9:22:35   
larisa
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Larisa, na katero tržnico greš????


Tržnica LJ..... Aaaaa, ti pa tud ziher, tko kot ponavadi, ne? Sam jaz še ne vem kolk časa se bom na kavici zadržala. Do kdaj sploh je ob sobotah? Do 1h bo zdržala?

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 757
   RE: Februarčice 4. del
16.2.2008 9:22:59   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: larisa

Ups, pomoje sem mal pobluzila. Ti pehta na Sayuri računaš user posted image ...vidiš to pa je ideja. Sayuri a nas boš zabavala, tiste ki ostanemo same do konca februarja??



Dobra ideja a ne? Še dobr, da jo imamo user posted image  Če nas ne bo zabavala, ji avgusta ne dam odpustnice user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 758
   RE: Februarčice 4. del
16.2.2008 9:23:37   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: larisa

Ups, pomoje sem mal pobluzila. Ti pehta na Sayuri računaš user posted image ...vidiš to pa je ideja. Sayuri a nas boš zabavala, tiste ki ostanemo same do konca februarja??



Zmenjeno user posted image

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 759
   RE: Februarčice 4. del
16.2.2008 9:24:04   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: larisa

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Larisa, na katero tržnico greš????


Tržnica LJ..... Aaaaa, ti pa tud ziher, tko kot ponavadi, ne? Sam jaz še ne vem kolk časa se bom na kavici zadržala. Do kdaj sploh je ob sobotah? Do 1h bo zdržala?


Jaaa, midva tut planirava da greva tja, zdej si me pa še z regratom zrajcalaaaaa mnjamiiiii
Sam midva bova verjetn prej ko ob 1h tam, pomojem štartava okrog 11h user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 760
   RE: Februarčice 4. del
16.2.2008 9:24:33   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

IZVIRNO SPOROČILO: larisa

Ups, pomoje sem mal pobluzila. Ti pehta na Sayuri računaš user posted image ...vidiš to pa je ideja. Sayuri a nas boš zabavala, tiste ki ostanemo same do konca februarja??



Zmenjeno user posted image


A vidš k se je Pehte ustrašla? user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 761
   RE: Februarčice 4. del
16.2.2008 9:25:54   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Dobra ideja a ne? Še dobr, da jo imamo user posted image  Če nas ne bo zabavala, ji avgusta ne dam odpustnice user posted image  user posted image  user posted image


user posted image   Močno upam, da grem pred avgustom po moja dva razgrajača user posted image . Zdaj me že pridno praskata user posted image . Se spomnim, ko smo se pogovarjale, da bomo morale februarja kar pred porodnišnico taborit, toliko nas je bilo. No, jaz bom poleti res lahko taborila....v tisti vročini user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 762
   RE: Februarčice 4. del
16.2.2008 9:27:59   
mlavla
Jutro babuške..pri nas vse po starem...sploh nimam občutka, da je danes moj PDP...

Zdej sem pa že res neučakana...
uživajta na tržnici..jst bom pa spet sama doma..gre moj spet v gozd...

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 763
   RE: Februarčice 4. del
16.2.2008 9:28:58   
dolenjka
Sayuri ni panike, sej v Postojni mal piha, pa ti ne bo tko vroče user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 764
   RE: Februarčice 4. del
16.2.2008 9:31:23   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Sayuri ni panike, sej v Postojni mal piha, pa ti ne bo tko vroče user posted image


V tistih sobah ni nič hladno user posted image . Sem prvič rodila 2.6., pa je blo deževno takrat, me smo pa skor guzlne tam notri user posted image . Še dobro, da sem bila čist pri oknu, da sem si vsaj malo zraka izborila user posted image .

MAš vložke pripravljene, dolenjka?

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 765
   RE: Februarčice 4. del
16.2.2008 9:32:35   
dolenjka
Samo neki malega, bom fehtala, pa ritolizniška, da bom lahko mal na državne stroške krvavela user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 766
   RE: Februarčice 4. del
16.2.2008 9:34:11   
sayuri
No, jst se spomnim, da smo dobile samo en paklc tistih VIR100. In sam dvoje mrežaste hlačke, notri sem bla pa 4 dni user posted image . Tko, da mi je mož rezerve nosil user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 767
   RE: Februarčice 4. del
16.2.2008 9:34:41   
Februarka08
Dobro jutro...
Danes ste pa že kar aktivne čvekice.user posted image
Jaz sem še zmer kle... Učer sva po pol leta pomoje joto kuhala... Jao, jao. Se raj sploh ne spominjam... Punce, zame je blo kot prvič. Bolel, pekl, skratka... Ne vem kako bomo mi user posted image ven spravl.user posted image Se opravičujem, če grem v detajle, sam men res ni jasn. user posted image Čisto nasprotje od tistega kar je blo včasih...user posted image Upam da se bo potem kaj popravilo...
Spala spet nisem dobro (itak), zjutraj bi pa kar smrčala... Hvala bogu mamo vsaj sončka, čeprav je ful mraz uzun, tako da morm na kakšen sprehod... Prej pa še kaj narest doma... Spet. user posted image Kakšen bo pa vaš dan?


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 768
   RE: Februarčice 4. del
16.2.2008 9:37:52   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

No, jst se spomnim, da smo dobile samo en paklc tistih VIR100. In sam dvoje mrežaste hlačke, notri sem bla pa 4 dni user posted image . Tko, da mi je mož rezerve nosil user posted image


Sem brala na eni temi, ko si zadjič o tem govorila ja user posted image  Moja sestra je v P rodila konec septembra, pa si je še domov prinesla user posted image  Sej mrežaste hlačke imam na rezervi, pa vložke tut in če bodo res gorenjci, mi jih bo moj prinesel, drugač pa bom probala nafehtat, sej veš, mlade družine pa to user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 769
   RE: Februarčice 4. del
16.2.2008 9:38:31   
dolenjka
Februarka nič bat, ni se ti zarasla user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 770
   RE: Februarčice 4. del
16.2.2008 9:43:33   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Februarka nič bat, ni se ti zarasla user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 771
   RE: Februarčice 4. del
16.2.2008 9:46:08   
nizy
dolenjka- pri gorenjcih na jesenicah dobimo 5 mrežastih hlačk, vložkov vir 80 dobiš pa na pretek. 

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 772
   RE: Februarčice 4. del
16.2.2008 9:53:23   
bamby
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Sayuri ni panike, sej v Postojni mal piha, pa ti ne bo tko vroče user posted image


S tem se jaz ne bi strinjala. Baje je poleti nora vročina v PO, pa še sonce direkt v P nabija, pa sobe so na zahodno stran obrnjene.... user posted image   Vse so jamrale, ki so bile poleti tam.

sayuri, nisem vedela,da je taka žalost v PO porodnišnici z mrežastimi hlačkami in vložki user posted image user posted image . No, saj v LJ p se je tudi poslabšalo glede na izpred 4 in pol let. Zdaj smo sicer mrežaste hlačke dobile vsak dan zjutraj in zvečer, vložkov pa dva paketa. Čeprav sem jaz mal povpraševala okrog sester, če bi jih slučajno zmanjkalo, če bi jih še kaj dali, pa mi je ena sestra rekla, da kakšnega bi pa še dobila user posted image . No, pa sem jih na srečo imela dosti, ker sem šla kar hitro domov. Tiste, ki pa v P dlje časa ostanejo, ker je npr. otrok zlatenčen, lai pa če je kaj drugega, je pa res kriza. Moraš pa ziher vse od doma prinest user posted image .
Pred 4imi leti, je bilo pa vložkov na pretek in so bili kar na WCju in si si lahko postregel kadarkoli si jih rabil. Baje so jih mame po cele pakete nosile domov in je bila poraba nenormalna zato je sedaj tak ukrep. Pa niso nosile samo vložkov, ampak tudi oblačilca za dojenčke in povijalne user posted image .

dolenjka, jaz že nestrpno pričakujem tvojo Taro. Zato res jutri tvojega šefa ubogaj in jo končno spravi na svet. Ali mu boš morda zanalašč prekrižala načrte user posted image user posted image ???

februarka, tudi pri tebi bo klobasa še vedno pridno mešala joto, ne boj se. Zdaj si verjetno imela kakšen strah, da se dojenček ne bi poškodoval ali pa da bi mogla takoj v P, zato so ti mišice spodaj delale svoje. Kar brez panike!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 773
   RE: Februarčice 4. del
16.2.2008 9:55:13   
Februarka08
Bamby, hvala za tolažbo.user posted image Verjetno ima res strah veliko pri tem...

Sem dala 2 novi slikici bauhija v album (verjtno zadnjiuser posted image ) in se vidi, kako se je buši spustu... user posted image No, vsaj jest imam tak občutek... Še malo...user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 774
   RE: Februarčice 4. del
16.2.2008 10:27:07   
ella79
V KR smo dobili 3 paketke vložkov in ene 5 hlačk. Če bi jih še potrebovala, bi jih zagotovo dali. Sam to morš potem že na viziti dr. rečt, da full krvaviš, da sestra ve in da ti upravičeno da še kak paket.

februarka - boš vidla kok bo jota fajn stekla k boš brez bušija. Zdej sta mela verjetno mal več priprav, glede na to da je nekaj časa nista kuhala

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...





slutnja

kdaj ste dojencke zaceli dajati "kravce past"

1m (40%)

2m (21%)

3m (15%)

4m (8%)

kasneje (5%)

nikoli (10%)


Število vseh glasov: 382

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!