|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarski sončki 2008
7.3.2008 9:22:20   
buči
Janey, Tilen kaka po 3x ali 4x na dan, mogoče je imel v zadnjih 5 dnhe 2x malo bolj kompaktem kakec, sicer je še zelo redek. A mu daš kaj čaja? Patronažka je sicer rekla, naj mu dam 3x na dan čaj, ampak glede na to, da še vedno veliko spi, pa da ni dobro, da čaj dobi 1,5 ure po mleku in 1 uro pred mlekom, mu ga dam le 1x, do sedaj samo 2x 2x dnevno. Mogoče se pa mora Jaka navaditi na prilagojeno mleko, ker naš je že v porodnišnici od 2 dneva dobival dodatek. Ti kar vstrajaj, ker je Novalac najboljše, kar dobiš na tržišču. Je pa AC lažje prebavljiv, ker ima manj sladkorja (glukoze) kot navadna formula.

meni so pa zgleda moški usojeni! Ne da imam 3 svoje, zdaj imam na oskrbi še mojega očeta! user posted image  mama je šla namreč za 3 dni s kolegicami na izlet po Nemčiji, oče je pa nesposoben za kuhat! user posted image  Mama mu je pripravila ričet za 3 dni, ker pogret si še zna, pa kakšno hrenovko skuhat. Ampak se mi je tako zasmilil, ker je ričet sigurno zaenkuuser posted image , da že kuham krompir, da neredim krompirjeve svlke, ki jih obožuje. Še dobro, da je tašča spet vskočila in vzela Aljaža, da ga gre mož iskat šele po službi, je tako kot bi bil v vrtcu. Tilen zdaj spi, jaz naredim testo, potem ga zrihtam, pa grem spet malo na RR.

Še dobro, da nimate toliko časa kot med nosečnostjo, da imam od včeraj za prebrat le kakšno stran. user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 701
   RE: februarski sončki 2008
7.3.2008 9:25:54   
buči
nuka, zrži se! user posted image  za tvojega fanta, upam, da bo hitro bolje, da pride čim prej domov!

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 702
   RE: februarski sončki 2008
7.3.2008 9:28:47   
pina-1
jutro.

Brrr kako pri nas piha. Noro.

Včeri sem pzabla meti rečt, da je ležalnik super stvar. Mi smo ga pri Mii imeli in je blo full v redu. Sedaj pri Ani ga še nima, ker ga bom dobila od ene kolegice. Komaj čakam da ga prinesejo, ker mi bo mariskaj laže. Ana sicer tudi sedaj kar pridno leži na kavču, ko je zbujena, sam jaz jo pol hodim skozi gledat. Se mi zdi da bo pol laže ker bo skozi v dogajanju.

Nuka ubogi nejc. Si ploh ne morem predstavljati kaj preživljaš ti in tvoja družina. Upam, da se NEjc čimprej pozdravi in da pride domov v domačo oskrbo.

itata, bravo za joto. Jaz jo še kar ne upam kuhat, čeprav je spodaj že vse super in tudi čišča je že šla. Sam nekako se mi zdi da je dobro da počakam do prvega pregleda. Bomo raje kak ustni zagovor več meli do takratuser posted image user posted image user posted image user posted image

Naša Ana je pa mela včeri svoj dan. Najprej mi je čez cel dan kar pošteno bruhla po vsakem obroku. Sem sklepala, da je to zato ker se preveč naje in ne podre kupčka. POjma nimam če je to res ali ne. Je pa tudi res, da si včeri nisem stiskala prvega mleka. Danes to zopet prakticiram in je boljše. Ni še bruhala in tudi lepo je podrla kupček. A je možno da je to od tega?

MIdve sva se tudi včeri kopale. Je uživala 500 na uro. Pol je kar htro omagala in je malo pojedla in že je zakomirala. Sem vedal da se bo hitro zbudila. In se je res. OB 21 je bila že zbujena inpol ne in ne zaspat. Pa ne vem če je to od kopanja ali od mojega straha, da nebi preveč pojedla in s tem zopet bruhala... Do 23 sva se mantrali za zaspat. Malo je bila še na joški, dokler me tolko ni začela bolet, da sem ji dala dudo. In z dudo je zaspala.  Spala pa je po dlo 3:30 in pol do 6:30, ko je blo treba vstat. Inje bla pridno zbujena do 8:30. Sedaj sva se najedli in spi. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz grem pa sedaj po d tuš in glavo umit, pol pa grem mojo omaaro pospravit, ker nimamo kam več stvari pospravljatuser posted image , pa po tleh pomit...danes je dan za pospravljanje stanovanja, ker je že prava štala...
Upam, da mi uspe še kako kitico odspat, ker se mi kar nekam oči zapirajo.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 703
   RE: februarski sončki 2008
7.3.2008 9:29:13   
Marusah
Jaz bi tut joto kuhala-mam tako željo....pa si še ne upamuser posted image  Bom še kak dan počakala, ker imam občutek, da je še vse bolj "tako, tako" tam doli user posted image


Nuka, želim ti, da se čimprej pozdravite in pozabite na ta nesrečen dogodek user posted image user posted image user posted image


Naš Lovro pa po kopanju spi kot ubit. Včeraj smo se skopali, se najedli in šli spat ob 20-ih. Pa je revček spal vse do 1.30, ko je bila lakota. Jaz pa sem imela nasmeh do ušes, ko sem pogledala na uro. Potem sma se podojila in je spal do 5.00, spet jedla in zaspala nazaj do 8.30 user posted image  Meni se je skoraj zmešalo od sreče, da sem se končno malo naspala user posted image  

_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 704
   RE: februarski sončki 2008
7.3.2008 9:47:56   
itata
ella: ja sam prava želja za joto je prišla šele ta teden - danes dejansko... prejšnji teden je blo vse bolj na nivoju poskusa... pa ni blo glih tko čemu podobno, sam nekak morš prevert kako je stanje. želja je bila pa šele zdej in je šlo zato verjetno tud vse fajn.

marusah: no tak je bil moj plan glede večernega kopanja... se je pa zgodil da je bil preveč lačen in zato ni tko lepo povezano spal...

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 705
   RE: februarski sončki 2008
7.3.2008 9:59:58   
sayuri
Punce, lepo vas je tudi tukaj prebirati. user posted image  Kje imate pa šefico? Nič se ne javi, a neuser posted image

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 706
   RE: februarski sončki 2008
7.3.2008 10:04:36   
Janey
nuka revica...upam, da se čimprej porihatate in da se čim manj krat take dtvari dogajajo. Spočij si.
marusah res ste lepo spančkaliuser posted image user posted image kopanje je zakon pri nas tudi...tudi spančka prvo rudno, pol pa na 3 ure. Ampak sej je vzdržno, da le nazaj zaspi.

Jakec je zdaj končno zaspal, se ves čas tako napenja revček, da se prebuja. Zdaj spi že ene 10 minut al pa kako manj in se še ni zbudil. Revček se tako utrudi s tem pritiskanjem.

Buči mi spijemo kar dost čaja. Se mi zdi da je kar žejen, tak da mu ga damo, zadnjič sem mu dala tudi malo prekuhane vode pa jo je tudi pil. Hvala bogu ni nič zbirčenuser posted image

Midva pa zdaj dobiima obisk. Prideta dve moji kolegici. Upam, da nebo spet vik in krik ko se zbudi, ker se tako dolgo že nisem za prav načvekala. Včeraj je bila ena kolegica tukaj in nisma prav niti besede spregovorile, ker je jakec tako jokal in se tako zviijal.

Jaz se grem pa zdaj malo očedit, da bom lepa za obiskuser posted image user posted image user posted image (trenerka je zakonuser posted image user posted image )

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 707
   RE: februarski sončki 2008
7.3.2008 10:11:27   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Punce, lepo vas je tudi tukaj prebirati. user posted image  Kje imate pa šefico? Nič se ne javi, a neuser posted image


sayuri lepo da si še vedno med nami. 
Našo PEhto je pa Tara zgleda tako prevzela, da se na nas niti ne spomniuser posted image user posted image user posted image user posted image  Čaki da pride med žive, jo bomo vse napadleuser posted image user posted image user posted image

kako kaj tvoja dva fižolčk?

marusah, bravo za tako noč. user posted image user posted image user posted image user posted image  TO je pravi balzam za dušo ne?!.

Jaz sem pa skopana, sedaj bi pa mral nastopiti drugi del plana ( pospravljane) pa nimam kaj dosti voljeuser posted image  

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 708
   RE: februarski sončki 2008
7.3.2008 10:40:26   
itata
janey: trenerka je itak zakonuser posted image  ja sej imaš prav - jaz sem sicer mal omaro pospravila in dala običajne cunje moje nazaj na police - prej sem mela sam "nosečniške" - ampak se zdej oblečem v kavbojke in pulover tud če grem sam med hišami na sprehod in bi šla lahk v trernirki - ampak se preoblečem, tko za feelinguser posted image

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 709
   RE: februarski sončki 2008
7.3.2008 10:41:28   
Marusah
Našemu pikecu se je poslabšal user posted image user posted image user posted image  Še vedno lepo spančka user posted image  Vsaj eno dopoldan ne bo dretja user posted image user posted image user posted image  Pa še mamica ima malo časa zase - kak to paše, da imaš obe roki frej user posted image  Sem si hitro eno kavico skuhala in jo v miru popila - to mi že dolgo ni ratal.

_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 710
   RE: februarski sončki 2008
7.3.2008 10:46:51   
itata
marusah: naš tud še kar spi... že od 8huser posted image  sem tud že kavico spila pa vse urihtala... pa počivala pa klepetala po tel... ni da ni... sam zdej bo pa akcija 3 ure sigurnuser posted image

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 711
   RE: februarski sončki 2008
7.3.2008 10:59:02   
Marusah
Ja itata jaz mam danes praznikuser posted image  Ker Lovro drugače čez dan skoraj nič ne spi. Vsega skupaj 1 do 2 urci user posted image  Še hvala bogu, da potem celo noč prespi. Se mi zdi, da je čez dan nekako lažje če tečka kot pa ponoči. Upam, da si bo kmalu ustvaril en ritem.

Jaz pa še nisem probala oblečt svojih kavbojk. Me je kr malo strah, da jih še ne bom gor spravla, čeprav sta mi od nosečnosti ostala samo 2 kg. So se mi pa boki full razširli user posted image  Tako, da hlače gor še spravim, samo zapret jih ne še gre.

_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 712
   RE: februarski sončki 2008
7.3.2008 11:18:16   
ella79
naša tudi zdele pridno spančka, vmes mal pogleda k mami okrog s cuno skače user posted image user posted image user posted image še sesalc bo treba zajahat, pa bo tipi topi user posted image user posted image sam to bo pa za jutri ostalo, da ne bo dolgčas user posted image user posted image user posted image pa tudi kavica je že na varnem

sem pa februarki sms poslala kako so kaj in pravi, da je zelo vesela, k Larisa sedaj pridobiva na teži, ker je v P premalo jedla. Da je mala pravi cuker in da upa da se čimprej priklopi na RR, da nam pove svojo porodno izkušno. Seveda vse pozdravlja, Larisa pa vsem pošilja en cmok.


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 713
   RE: februarski sončki 2008
7.3.2008 11:26:55   
Marusah
Februarka lepo, da se redite user posted image

Samo jaz sem danes čist zgubljena, ko imam tuk časa user posted image  Sem že za kosilo dala kuhat, pa oprala en pralni stroj in tudi obesla perilo, pa pospravila sem...

Zdej pa samo še ateka počakam, pa da se mali zbudi, da se napapcama, potem pa si bom danes malo privoščila - grem na pedikuro, pa če bo čas in če seveda ne bo gužve, še na masažo hrbta, ker me od nošenja Lovra boli ko user posted image  vsaka mišica posebej. Imam to srečo, da imamo salon spodaj v bloku, tako da praktično grem lahka v copatah user posted image  Bosta moja dva lubeka danes malo uživa sama - moška družba user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 714
   RE: februarski sončki 2008
7.3.2008 11:37:05   
bamby
Mi smo ponoči spet 2x vstali za jest. Najprej po petih urah spanja ob 2h, nato ob 5h pa vse tja do 9h. Imamo pa zadnje čase velik problem podiranja kupčkov user posted image , zato zalo malo poje, pol bi pa čez uro ali dve spet jedla. Vmes ima pa še krče in joka in se zvija. Te krče smo imeli danes že zjutraj po deveti uri. Pojedla je najprej samo pol obroka in šele čez eno uro še ostalo.
Ko pa krčev ni, pa pridno spi. Ponoči pa tudi samo poje in spi dalje brez prebujanja.

nuka, prav smilite se mi vsi glede na nastalo situacijo user posted image . Upam in želim, da se Nejc čimprej pozdravi in da se vrne domov.

janey, pridna si ti,da še študiraš in opravljaš izpite zraven dojenčka user posted image .

Če greš v Avstrijo, bi morda kupila in poslala še meni tiste kapljice proti krčem, ki jih tako hvalite? Bi ti bila zelo hvaležna, pa bi se na ZS zmenile.

Teta Pehta nas je pa čist odkljukala user posted image . Najbrž ima Taro ves čas na zizi priklopljeno user posted image .

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 715
   RE: februarski sončki 2008
7.3.2008 11:41:54   
Marusah
IZVIRNO SPOROČILO: bamby
Teta Pehta nas je pa čist odkljukala user posted image . Najbrž ima Taro ves čas na zizi priklopljeno user posted image .


Po moje se je revca tak namatrala z nami in z našimi user posted image  oziroma z odpustnicami, da si je sedaj vzela zaslužen dopust user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 716
   RE: februarski sončki 2008
7.3.2008 11:51:58   
pina-1
pri nas smo pa sedaj že drugič zaspali z dudouser posted image user posted image user posted image user posted image . jaz kar ploskam, ker se bojo očitno moje zize malo odpočile.

mater ste vse pridne. Meni se pa nič ne da, pa je mala cuker. mami je pa lena. bi kar po kavču poležavala, samo da ji nebi treba kaj pametnega narest. user posted image user posted image user posted image user posted image
Ampak omare semrazmontirala pa bo treba še pospravit vse cunje. no evo, sedaj kaj malega pojem i pol grem nazaj cunje zlagat. Zopet bo romalo kar nekaj stvari v kontejner.user posted image  pol bo pa šoping sledil.

Punce še eno vprašanje: kdaj lahko začnemo s tapravo telovadbo: trebušnjaki, pilates,... jaz bi se rada tega trebuha znebila, pa ne vem če že lahko konkretno popirmem za telovadbo?

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 717
   RE: februarski sončki 2008
7.3.2008 12:00:36   
buči
Mi se pa že par dni odzivamo na obraze in grgramo! user posted image  Kako je lepo videti, da mali napreduje. Ja, jutri bomo stari 4 tedne in res se končuje obdobje novorojenčka in pričenja obdobje dojenčka! Tako sem vesela! user posted image  Zdaj bo pa vsak teden kaj novega! Prav fino, se nam bo vsaj kaj dogajalo.

A ime katera mogoče slikan ležalnik iz rutarja? Ne vem, če ne bi kupila novega, da bi šel čim prej vanj počivat, ker naš stari je tako narejen, da je sedalni del zelo globok in mora biti otroček malo večji. V lupici ga pa ne želim imeti predolgo, ker je totalno zgužvan notri.

Jaz sem že malo pozabila, zato eno ?. Do kdaj otroka vsak dan brišeš z vodo? Do kdaj prekuhavaš vodo? 3 mesece?

A vete, da mi je pa danes dolgčas po Aljažu! user posted image  Tilen pridno spi, kosilo je pripravljano, nimam kaj prat in obešat, nobenga ni na obisk, ven ne grem, ker je ful mrzlo.

itata, a si mi ti poslala ZS brez meila za obrazec za otroškega. Sporoči mi naslov, da di ga pošljem. Od kod iz LJ pa si? Se bova lahko enkrat dobile na kavi? Samo da se otopli ... Kako mi gre ta mraz in megla na živce! user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 718
   RE: februarski sončki 2008
7.3.2008 12:22:00   
Lanchy
Ojla punce!
Vceraj sem uspesno prezivela pregled, ceprav me je bilo strah bolj kot poroda. Moja G pravi, da se je vse lepo zacelilo in da ni noenega razloga za strah pred kuhanjem jotice. Jaz se pa se kar nekako ne pocutim tapravo, ker me je ze sam pregled boleluser posted image No, bomo videli kdaj se usmilim mojegauser posted image ,da se ne bo prevec zapostavljenega pocutil.

Drugace je pa nasa Zoja tudi cez dan zelo aktivna in nic kaj dosti ne spi, samo kako urco ali dve, pa se o ne v kosu. Ampak ji je ful fino, da je lahko v lezalniku ali pa lupinici, tako da opazuje kaj mamica dela. Tako sva danes posesali celo stanovanje, kopalnico pomili in pobrisali prah. Zdaj bova pa pocasi ze kaj za kosilo na stedilnik vrgli. Je pa praviuser posted image to nase dete, je res zelo pridna in pravi dobrovoljcek.

Dolenjko pa res ze posteno pogresam med namiuser posted image , pa Mlavla se tudi ni se nic javila....

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 719
   RE: februarski sončki 2008
7.3.2008 12:31:54   
itata
marusah: jakob se je vmes ze zbudil, ampak se je tko najedel in moje petje ga očitno uspava, tko da po uri in pol budnega stanja, klele mal drema v naročjuuser posted image  križ tud mene ubija, tko da masaža čimprej...
lanchy: blagor k je tvoja pupa tko pridna, da rada leži v ležalniku. jaz sem bila vćeri vsa v ekstazi k je jakob ležal in gledal igračke nad posteljico tko 2x po 10 min!

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu Lanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 720
   RE: februarski sončki 2008
7.3.2008 12:33:28   
itata
buči: trenutno v vodicah nastanjena, ampak čim bo mal toplej bom vsak dan v lj po mojem, tko da kava velja - sem prej 28 let živela v centru lj in sem navajena. kle v vodicah sem zdej pol leta...

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 721
   RE: februarski sončki 2008
7.3.2008 12:41:35   
ella79
buči tuki je prospekt, na 56. strani je pa ležalnik
http://www.rutar.at/images/uploads/S22.pdf


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 722
   RE: februarski sončki 2008
7.3.2008 13:09:57   
Janey
Naš pikec je pa končno mehko kakaluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kak sem srečna user posted image user posted image user posted image

čeprav ga še zdaj šraufa, ampak se samo napenja, nič ne joka. Pridno spančka že od 11 odlar smo se najedliuser posted image user posted image user posted image ga je tako utrudilo to napenjanje, da bo rabil par dni da se spočije.

Danes gre prvič v spodnji štok k babici za nekaj časa v varstvo. Mi je tako hudo, ampak morava v avstrijo po kapljice. Sicer bi lahko šel lubek sam, ampak sma rekla, da bi šla še v eno trgovino nekaj pogledat, pa moram bit zraven. Samo mi je tak hitro, da ga kar tako pustim pri babici. Jojuser posted image user posted image user posted image splohz danes ko je taki bošček bil, da bi ga samo lupčkala pa cartala. Mogoče pa jaz nebom šla...zdaj ko razmišlam...eh ne vemuser posted image kaj ve ste dale že kaj babicam user posted image ??

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 723
   RE: februarski sončki 2008
7.3.2008 13:25:40   
nizy
Janey -tamalga s sabo vzemi  ,zj itak ne rabiš potnega lista. V lupinco ga dj ,pa pejte. Če ga dojiš ti bo še ložje ,ga  v avtu sam priklopiš. 

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 724
   RE: februarski sončki 2008
7.3.2008 14:25:02   
buči
itata, jaz sem iz Vižmar, se bova lahko v Kavalu dobile, ko bo topleje.

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...





sindarin

Kaj ima največji vpliv na vašo odločitev o nakupu igrače?

lastne izkušnje z igračo (30%)

najdene informacije prek interneta (7%)

informacije od znancev, prijateljev, staršev (27%)

izgled igrače (18%)

nasvet prodajalke (4%)

drugo (13%)


Število vseh glasov: 151

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!