|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  77 78 [79] 80 81   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.4.2008 21:44:38   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: darja33

18.4. me ne bo. Upam, da zato ker bom že cartala mojo pupko, al pa zato ker bom kot slonica ležala na kavču in čakala......


Čuj, ampak ležiš in čakaš lahko tudi pri Žaneku, veš kak fajn širok kavč majouser posted image . Pa vse poznamo pot do porodnišnice, če bi te ravno tam zvilo, hehe. Če prav pomislim -  glede na tvoje teoretične in naše praktične izkušnje bi lahko rodila kar tamuser posted image .

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 1951
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.4.2008 22:27:05   
žanek
Se podpišem pod Jančiko user posted image . Tudi midve sva "zažurale" do poznih jutranjih ur (ane Janči user posted image ), naslednje jutro pa me je zvilo in sem šla lepo rodit (kaj češ lepšega) user posted image .


Snorči, tudi meni je dr. Koren car, vse pohvale z moje strani.

Skuštrana, sem ti kr malo "fauš", jaz bi tudi bila doma z otročki in imela biznis user posted image . user posted image Liza. Ej, boš v petek imela Arsena zraven, da ti ne bo potrebno domov, kot pepelki user posted image ?





(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1952
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.4.2008 23:59:53   
skuštrana
Ej, boš v petek imela Arsena zraven, da ti ne bo potrebno domov, kot pepelki ?


user posted image Uh, ne vem še...verjetno ne, mogoče če nas bo bolj malo...user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 1953
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.4.2008 5:16:50   
snorlax
Jutro!user posted image

Za dr. Korena sem tudi jaz slišala vse najboljše. Samo sem hotela slišat še od vas, ker vam zaupam. Delal mi bo pa en poseg, za katerega mora bit en strokovno usposobljen, precizen ginekolog in tudi moja G. mu zaupa, tako da mislim, da bom v varnih rokah. Evo, pa nisem zdržala do petka.user posted image Podrobnosti pa v petek. Janči, ti pa tako že veš malo, za kaj gre.

HuAnita, ne nisem noseča. Boh požegnaj vsem, ki bi to rade bile, ampak jaz sem res zaključila z reprodukcijo.user posted image

Jutri grem spet v službo, pa upam, da mi naslednji teden ne bo treba, ker enkrat na mesec se pa tudi jaz menda lahko naspim.user posted image

Darja, če še boš 2 v 1, pridi. Lahko si tudi pri Žanek v horizontali. Obljubim, da ti ne bo treba žemelj pečt.user posted image Samo posodo boš potem pomila.user posted image user posted image user posted image Hec. Pridi na čvek, no. Glej, Žanek je šla po čveku rodit, Jančiki smo enkrat pričvekale težko pričakovano M.user posted image , tako da čvek pomaga, bolj kot vse drugega.

Pikecpokec, upam, da tudi tebi uspe. user posted image

Skabi
, ti si se pa že dost načvekala. Tebi raje želim, da se greš čimprej razbremenit v bolnico. Zdaj pa že imaš verjetno vsega poln kufer. A je tamali že zdrav? Kako pa tvoje srbenje, je kaj boljše? user posted image

Skuštrana
, vidiš, tako je, če imaš punčko. Tudi zame je bil moj mlajši bratec igračka. Previjala sem ga in hranila, pa vozila z vozičkom. Super je bilo.user posted image

Pa tudi vsem ostalim čvekicam, ki jih nisem omenila, lep pozdrav in upam, da se vidimo.

Vsem pa lep dan! Petek je!!!user posted image



_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1954
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.4.2008 8:01:35   
jerebica
hojla vsem čvekam,


jaz sem še tud z vami,  zdejle sem skor celo uro v službi porabla da sem vas prebrala, pa sprot sem že full pozabla, no pa sej ste itak full skrivnostne. Komaj čakam žemlja party, pa torto tudi ( a ne Jančika), joj jaz mam non stop lušte. 

No naj se neki považim, v soboto grem pa na dekliščino, to se mi zdi danes tok retko da sem mogoče res lahk mal važna, pa še taka bolj tradicionalno bo, bodo nevesti full vragolij ušpičl....

Vse ki ste bolane se pozdravte do čveka, nove se nam pridružite, no nosečke pa ne vse rodit, jaz še ne bom ( še bom morala en čas čakatuser posted image ).

zdej pa grem veselo na delo..... 

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1955
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.4.2008 9:20:49   
skuštrana
Punce moja stran je končanauser posted image (no, linki na mei tai še malo zezajouser posted image )
Jančika, jaz jo bom napisala potem pa naj jo moderator zbriše, res se mi ne da vsaki osebej kazatuser posted image user posted image .


< Sporočilo je popravil Nyah RR -- 12.4.2008 8:23:10 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu jerebica)
Neposredna povezava do sporočila: 1956
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.4.2008 9:28:34   
Jančika_
Skuštrana, meni dela samo tisti del z nosilkami, vse ostalo klikam zamanuser posted image .

No, ponoči je zakuhal še Vasja, tako da sva zdaj oba malo boga in se cartava. Upam, da bo hitro zdrav. V bistvu je bil letos minimalno bolan - novembra je imel en dan vročino in januarja je en dan bruhal. Grem k njemu na kavč risanke gledat.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1957
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.4.2008 9:53:12   
skuštrana
Jančika, ostao še ni v prodaji..počasiuser posted image user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1958
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.4.2008 9:53:51   
skuštrana
Ojej, janči, pozdravit seuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1959
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.4.2008 9:56:02   
HuAnita
skuštrana, meni pa se odpre samo 1. stran, ko klikam, pa ničuser posted image user posted image user posted image

Punce, v rokah imam predlog za gradbeno dovoljenje, imam še en teren, potem pa šibam na občino, da še tam dam cesarju, kar je bojda njegovegauser posted image , potem pa upam, da bo šlo vse hitro skozi....
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1960
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.4.2008 10:10:26   
skuštrana
huanita, nosilke ti mora odpret, ostalo pa še ni v prodaji..kapišuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1961
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.4.2008 10:46:59   
Skabi
Skabi ne rojeva, 146. del: Nič novega, le nočno lulanje je danes doseglo rekord: od 11 zvečer do 7 zjutraj sem šla enih šestkrat spustit par kapljic user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1962
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.4.2008 10:52:02   
Skabi
Darja33, prsi ti bodo še zeeeelo zrasle, boš videla. Potem pa se ne pomanjšajo, ampak podaljšajo user posted image

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 1963
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.4.2008 11:12:47   
darja33
Skabi, a potem ni pametno kupvat modrca??? Al moram kupit prevelkega? Sicer pa Skabi, kdaj maš ti sploh ROK? Oz. si imela...

Js sem čist OK, dans sem mal peglala, ker imam slabo vest čistilko najemat, js se pa okol gonim po kafičih...

Grem na kofe.

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 1964
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.4.2008 11:47:31   
jerebica
no čeprav je zunaj lep dan in ste verjetno fajn vole moram mal zatarnat, ker sem ravnokar izvedela šokantno novico. Mojega nečaka starega 12 mesecev, so ravnokar peljali na klinični center, ker ne more premikat desne rokice in nogice pa glavico mu tudi vleče nastranuser posted image ,v Celju pravijo da bi naj bilo povezano z živci. Tak sem šokirana da spoloh ne morem več delat!!

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 1965
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.4.2008 12:32:24   
Skabi
Darja33, saj ti bo tist modrc, ki si ga kupila, tudi prav. Najbrže na začetku ne, kasneje pa. Jaz imam za prve tedne takega gromozanskega, da bi ga lahko nosila namesto kape, za naprej pa so pa bolj normalne velikosti. Ti kar kofetkaj v miru.
Si me spomnila, kako smo kofetkale, ko smo celjske čveke začele zbirati. vsako sredo dopoldan v Tušu. Od začetka smo vse lepo sedele, pile in čvekale, tamali pa bili pridni v vozičkih, potem pa so začeli plaziti in vsak teden smo manj sedele in več okol tekale in jih lovile. Jaz včasih še kave nisme utegnila spiti...
Ja, zlati časi so to bili.
Upam, da bom kdaj utegnila prit za Savinjo. Samo bo bolj težko, ker bom morala vse tri zraven imeti... Pa itak imamo mi boljši luft, tak da boste  vozičkarce prišle k meni.
Lani je radio rogla organiziral vozičkarijado. ČE bo letos tudi, bomo šle, a ne?

Aja, moj rok glede na nuhalno je bil 5.4., glede na taprvi uz pa 15.4.¸Samo prejšnja dva sem oba rodila v konec 41. tedna user posted image . Če bo ta tud tako dolgo čakal, me bo prej razneslo.

Jerebica, upam, da ni kaj hudega.

(odgovor članu jerebica)
Neposredna povezava do sporočila: 1966
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.4.2008 12:50:38   
HuAnita
jerebica - user posted image user posted image user posted image
Zdrži.

Skabi, omenjeni RR pa bojkotiram, saj si misliš, zakaj?user posted image

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 1967
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.4.2008 13:00:43   
skuštrana
Ojej,jerebica, upam da bo vse ok user posted image ...A drugače je pa mali zdrav in vse ok...Kar tako iznenada? user posted image user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1968
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.4.2008 15:10:26   
Jančika_
Jezusmarija, jerebica, kar zmrazilo me je, z Joejem sva čisto šokiranauser posted image . Saj gre za Tima, ne? 

(odgovor članu jerebica)
Neposredna povezava do sporočila: 1969
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.4.2008 15:14:47   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Skabi
Si me spomnila, kako smo kofetkale, ko smo celjske čveke začele zbirati. vsako sredo dopoldan v Tušu. Od začetka smo vse lepo sedele, pile in čvekale, tamali pa bili pridni v vozičkih, potem pa so začeli plaziti in vsak teden smo manj sedele in več okol tekale in jih lovile. Jaz včasih še kave nisme utegnila spiti...
Ja, zlati časi so to bili.

Z Ropotuljico sva pred časom šli v kino in ko sva stali tam gor, se je obema kar milo storilo. Tisto je bil res najlepši čas. Z Vaskotom sva se na koncu ene 100x dnevno po tekočih štengah peljalauser posted image .

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 1970
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.4.2008 16:28:41   
jerebica
da vam povem kako je z našim malčkom- postavli  so mu diagnozo: možganska kap, zdej iščejo vzroke, o posledicah pa zaenkrat še ni govora. Doma smo vsi živčni in čakamo na razplet žalostne zgodbe.

Če samo pomislim kako je mene bolelo srce, ko so mi rekli da ima Maks Dioptrijo +6 +6,25, pa me je bilo celo leto do pregleda strah ali mu še raste ali ne, si sloh ne morem predstavljat s kakšnim strahom  bomo opazovali nečaka,...... eh, sploh nisem vedla da je to možganska kap možna pri tako malem otročku.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1971
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.4.2008 16:31:33   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: Skabi
Si me spomnila, kako smo kofetkale, ko smo celjske čveke začele zbirati. vsako sredo dopoldan v Tušu. Od začetka smo vse lepo sedele, pile in čvekale, tamali pa bili pridni v vozičkih, potem pa so začeli plaziti in vsak teden smo manj sedele in več okol tekale in jih lovile. Jaz včasih še kave nisme utegnila spiti...
Ja, zlati časi so to bili.


Z Ropotuljico sva pred časom šli v kino in ko sva stali tam gor, se je obema kar milo storilo. Tisto je bil res najlepši čas. Z Vaskotom sva se na koncu ene 100x dnevno po tekočih štengah peljala .


Pa vedno je morala na koncu čistilka pridet s tisto veliko mašino, da je za nami popucalauser posted image Pa kavo smo pile celooooooo dooooooooopoldne, kot prave Balkankeuser posted image user posted image Ja, je bilo res faj..Vsako sredo sem imela razlog, da se vstanemuser posted image Kje so tisti časiuser posted image

Jerebica, a že kaj veste (mat madona, jaz imama nov računalnik in novo tipkovnico pa na njej ni vprašajauser posted image )


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1972
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.4.2008 16:33:16   
skuštrana
Ojej, Jerebica, sem ravno prebrala...Kako pa je to mogoče. Možganska kap...user posted image user posted image Razumem pri starejših, ampak pri dojenčku...Držte se.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1973
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.4.2008 18:00:31   
Janeja
Joj Jerebica, tole je pa res hudo. user posted image Pa pri tako majhnem otročku. user posted image A je bilo že prej z malčkom kaj narobe, al je tole prišlo kar naenkrat?

Bodite vsi močni in stojte ob strani staršema, ki sta zdajle sigurno v šoku. Mislim na vse vas in verjamem v dober konec!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1974
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.4.2008 18:56:38   
snorlax
Ojoj! Kakšne novice!user posted image user posted image user posted image Ubogi malček in vi vsi, pa seveda najbolj starši. Sploh mi ni jasno, kako je to mogoče pri tako majhnem otročku? Držim pesti, da se vse vredu izteče. Jerebička, poročaj, prosim.

Skabi, a sem se ti kaj zamerila, al se tako na splošno nočeš več z mano pogovarjat?user posted image Samo vprašam.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  77 78 [79] 80 81   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  77 78 [79] 80 81   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kožica na lulčku: kaj morajo vedeti starši...
Skoraj vsi dečki se rodijo z ozko kožico, ki je pritrjena na glavico penisa. Nekatere starše po nepotrebnem skrbi, da od...
Zakaj UTRUJENE MAME ostanejo budne POZNO?
Rada bi rekla, da mame prosti čas izkoristijo zase, ampak to ni povsem res. Seveda včasih pregledamo Facebook ali najlju...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.