|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  75 76 [77] 78 79   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.4.2008 9:13:59   
Jančika_
Skabiuser posted image , sej bo, sej bo! Kolikokrat si te dni že slišala, da še noben ni not ostaluser posted image ?

Serviser je prišel, lahk verjamete????????

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 1901
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.4.2008 9:48:39   
Skabi
Saj, Jančika, saj.

A ma katera kake fajne pobarvanke na kupu zbrane? Moja dva je prijela pobarvankomanija user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1902
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.4.2008 9:57:05   
skuštrana
Ti, Snorči, kako boš pa ti na skrivaj tisti bambus nasadila ? Pa kaj boš rekla pol, ko boš mela tam pragozd ? Je veter prinesel


Tole me je nasmejalo na tale vražji deževen danuser posted image user posted image

Skabi,katera tetka ti je pa dala tak pameten nasvetuser posted image Skabi, če otrok noče dude mu jo lahko tiščiš tudi v rit pa ne bo ničuser posted image user posted image

Modrci v porodnišnici - jaz sem tam in potem še doma uporabljala nasvet od Skabiuser posted image Ker sem bila kot Pamela Anderson v najboljših letih, drugače sem pa ravna kot deskauser posted image

Nove čveke - dobrodošleuser posted image user posted image

Janeja, super če se bo dalo dobit..Liza samo povoha vrtec in ji že teče iz nosa ter kašlja..Prijatelj z nama bo zrihtal pregled zaradi tretjega mandeljna, ker Liza ponoči tudi smrči..pa tele angine zadnje čase..Pa non stop šmrkava, pa AB...se mi ne zdi ok, naj jo pregledajo..Mirotu so tudi morali mandeljne odstranit in imama filing da bo pri Lizi isto(pa nisem zagovornik tega, ampak boljše to kot pa non stop bolezni)user posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1903
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.4.2008 9:57:47   
skuštrana
Skabi, jaz jih kar na RR printam..So čisto okuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1904
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.4.2008 9:58:28   
skuštrana
, sej bo, sej bo! Kolikokrat si te dni že slišala, da še noben ni not ostal ?


Vse je enkrat prvičuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1905
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.4.2008 10:12:28   
pikecpokec
Daaan!
Naš kašelj počaaasi ponehuje (res zlo postopoma), pa tud iz nosa je začel teči un ''tazelen'' smrkelj, kar pomeni, da se puca. No, sej je bil že čas.

skuštrana: jaz nameravam danes naročiti Munostim po telefonu. Tko da če hočeš, lahko še za tebe enega. Razen če je Janeja že naročila. Aja, pa mami gre dans v Ikeo, tko da dobiš tiste zadeve, če jih bojo meli.

Skabi, ti zaupam eno skrivnost?



















Še noben ni not ostal! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1906
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.4.2008 10:15:03   
skuštrana
Pikecpokec, super, potem pa še meni enega naročiuser posted image da ne bo treba Janeji dat za kofeuser posted image user posted image Pa si bova poštnino razdeliliuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 1907
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.4.2008 10:47:52   
Ropotuljica
Jaz komaj čakam da vas vidim, se moram nekaj pomenit z vami, pa ne bi tu na forumu o tem razglabljala...Upam, da mi ne pride kaj vmes .
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

mater skuštranka, a ne moreš bit tiho al pa povedat do konca. veš kje je še 18.! mene bo kap od radovednosti



JA, Darja33, tudi moj mali je imel močan seslani refleks, da so mi bradavice razpokale, na joški je bil celo noč ... zadnjih par ur sem mu v usta tiščala prst, ker NISEM MOGLA VEČ! Vzemi dudo (sej ni treba, da jo tudi uporabiš). Pa jaz bi ti predlagala, da vzameš kaj za jest. Jaz sem bila prvič lačna ko volk, tam pa nimajo niti koščka kruha. V drugo se nisem pustila presenetit - vsak dan so mi prinesli kilo žemljic, kifljev .... liter mleka itd. ...user posted image (no, pas v drugo nisem bila tako lačna)

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1908
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.4.2008 10:53:57   
pikecpokec
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Pikecpokec, super, potem pa še meni enega naročiuser posted image da ne bo treba Janeji dat za kofeuser posted image user posted image Pa si bova poštnino razdeliliuser posted image


Dobiš. Sam neki mi povej: sej lahko tko mali kot je naš Gal (14m) že to jemljejo, ne? Pa za odrasle je tud? Ker si more naša cela familija mal dvignit imunski sistem. Kolk tablet pa je v eni škatlici (al steklenički)? Za koliko dni približno?


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1909
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.4.2008 11:04:21   
Jančika_
Piki, to lahko tudi čisto tamali in tudi odrasli jemljejo. Otroci dobijo tri kroglice, odrasli pet. Naša dva sta celo stekleničko pojedla v slabih petih mesecih.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 1910
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.4.2008 11:08:05   
pikecpokec
A tolk je tega? Kul!
Sem klicala Arniko, pa imajo ob četrtkih dopoldan zaprto user posted image .

Ej, Jančika, v nedeljo mam namen spečt torto po tvojem receptu. Upam da bo tko slastna kot se obeta. A ti uno smetano s čokolado dolgo kuhaš al samo tokl da se čokolada stopi?


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1911
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.4.2008 11:09:43   
shooo
čao čao,
pišem vam iz ležečega položaja...
me je bolezen ter nočno nespanje dol vrglo.vsako popoldan dobim temp. in še mrzlica me trese zraven. danes sem se odločila da prelenarim -kolikor se le da.
zanima me telefonska za ta famozni MUNOSTIM. bi še jaz to naročila.
glede na moje fizično stanje upam da bo mali čakal do pdp-ja. za skabi in darjo je pa termin tak in tak že pred vrati.
jat se z vami ne bom srečala v P ker grem na Ptuj.razen če me ne preseneti v torek ko grem na pregled.

ena je omenila da je ve za tragedijo dr. Cvitana. kaj se je pa zgodilo pri njih? jaz sem dobla vtis da je trgedija pri njegovi sestri zlatkiuser posted image .

janči, hvala za ponudbo za torek. a je neža trenutno v eni čudni fazi in ne vem če bi se obneso da je pustim s tujci, pa čeprav takimi fejst fanti.

MODERCI za dojenjeuser posted image v podonišnici mi niti eden  ni bil prav.m. se je odpravil v nabavo in kupil enega blazno dragega s čipko od lisce ki je pa bil totalno neuporaben. ziher ga je oblikoval kak tipuser posted image ki nima pojma o dojenje. tista čipka se je tak fajn zarezala v razbolele bradavice.user posted image .  prisegamo na bombažke iz HM.

NOVE punce, dobrodošle!

vozičkarcam in ostalim sem ful fouš. ker se boste dobivale za savinjo.

grem sedaj , obrist lužo švica pod mano

lp



_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 1912
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.4.2008 11:11:25   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec
A ti uno smetano s čokolado dolgo kuhaš al samo tokl da se čokolada stopi?


Tolk, da se fajn stopi. Da postane enotna masa. Pa res mora čez noč počivat v hladilniku (al pa vsaj cel dopoldan, no).

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 1913
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.4.2008 11:12:47   
Jančika_
Shooo, ti javim cifro in kaj je bilo pri sestri Zlatki na ZS.

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 1914
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.4.2008 11:17:44   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Pikecpokec, super, potem pa še meni enega naročiuser posted image da ne bo treba Janeji dat za kofeuser posted image user posted image Pa si bova poštnino razdeliliuser posted image

Pa saj nisem tak hud Savinjčan, no! user posted image  
Punce, brez problema vam ga zrihtam. Je sodelavec že obveščen, v Škofji loki bo v ponedeljek, tako da...  Če se odločita za mojo dostavo mi povejta, da mu do jutri denar pripravim. Pa seveda je potem obvezna udeležba na čveku naslednji petek, da vama ga dam! Čaki, še ena kandidatka za Munostim je bila. Katera že? Shoooo? Se mi ne da nazaj gledat, naj se sama javi user posted image

Jančika, vidiš, da tudi serviserji znajo presenetit. Čeprav je to bolj redkost user posted image
Ej, grlo pa tud mene boli, pa še ušesa povrh. user posted image  Se na polno filam z vitamini, ker do nedelje ne smem zbolet!

Skabi, ti se kar skuliraj, mal še počvekaj tle gor, saj bo prišel tudi tvoj čas. user posted image  Mater smo nesramne, saj vem. user posted image  

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1915
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.4.2008 11:19:04   
Jančika_
Janeja, a misliš, da Raffaelo pomaga pri prehladu? Ko že Septolet nimamuser posted image ?

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1916
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.4.2008 11:21:40   
Janeja
No evo, tolk časa klofam, da me vse prehitite. Imam tri telefone v pisarni, pol pa itak veste....
Se mi je zdelo, da je Shooo tretja kandidatka za Munostim! 

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1917
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.4.2008 11:27:28   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Janeja, a misliš, da Raffaelo pomaga pri prehladu? Ko že Septolet nimamuser posted image ?

Ja sigurno - vsaj jaz se s tem tolažim, ker imam zadnje čase cukr na podnu in so čokolade na mojem jedilniku večkrat dnevno. user posted image

Drugač sem pa ravno ta teden bila na eni hudi predstavitvi Ameriških proizvodov na bazi Aloe, ki so 100% naravni. Sem si nabavla Echinaceo (no ta ravno nima veze z aloevero) v kapsulah, ki je narejena iz vseh treh delov Ameriškega slamnika, pa še neke grozdne peške ima zraven. Baje ful hitro pomaga. Pa da vidimo - danes jo jemljem drugi dan! Pa sem tud jaz naročila za - rajš ne povem cifre - teh proizvodov. Zdaj bomo pa založeni z raznimi kremicami, pa vitaminskimi zvarki. Vse za zdravje... user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1918
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.4.2008 11:36:30   
mavo
Pozdravljene!

Sem šla za eno urco mal na kavč nadoknadit neprespano noč, zdaj pa vidim, da se je ta čas že ful dogajalo. Super se odzivate na ta nove, hvala za vse pozdrave. Moram pa reči, da sem sproti pozabila, kakšna vprašanja mi je katera zastavila, tako da sem si morala prav imena izpisati. Zato:
 
Jančika: si napisala, da si doma pri cvetličarni. Žal jaz pojma nimam kje je kakšna cvetličarna, razen se mi zdi, da je ena blizu vrtca Ringa raja, ker se včasih tam mimo peljem. Drugače pa sem jaz doma tik ob celjski gasilski poklicni enoti - gledam jih lahko skozi okno. A je to torej kje blizu?

Skabi: si me vprašala za rok: 23.4.2008 ga imam, vendar bi raje kaj prej. Samo vseeno dvomim, da se bova srečale v porodnišnici, ker zaenkrat se še nič ne dogaja. Tako da tudi nageljčka za razpoznavo ne bom rabla. Je pa dobra ideja to z razpoznavnim znakom. Meni bi kar pasalo, da bi imela kaj družbe tam, ker sem totalna tujka v Celju. Če bi rodila v Kranju, bi sigurno vsako drugo poznala, glede na to, da so skoraj vse kolegice in znanke noseče. Ampak zaradi tega že ne grem tako daleč. Sploh pa ne po tem, ko sem same dobre stvari prebrala od celjske porodnišnice. OK, saj je tudi kakšen slab vtis vmes, ampak po mojem bo vse v redu. Pustimo se presenetiti. Sem pa tud veliko o tem razmišljala, ali bi se odločila za kakšno pomoč (AE, ultiva), pa se bom dala kar presenetiti z naravnim porodom. Če bo pa kriza, bom pa pri drugem probala. Saj ko se enkrat začne, tak ne moreš več kaj nardit. Bo pa mož malo bolj trpel zraven mene. Jaz mislim tako, da so zato tudi sestre in zdravniki tam, da že vidijo, če bi se kaj preveč zakompliciralo in bi pravočasno posredovali.
V bistvu moram tako misliti, če ne bi se mi že zmešalo, ker me je najbolj strah tega, da ne vem kaj pričakovati. Ja, preveč cajta imam na grbi. Da o sanjah in nočnih morah raje ne začnem....

No ja, veliko sreče in naj bo čimprej mimo.

Lp

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 1919
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.4.2008 11:38:22   
skuštrana
Pikecpokec, kaj pa če kar janeji naročiva..bova prišparali poštnino, za tist kofe ji bova pa že daliuser posted image Če ne boš mogla na srečanje (bog ne daj) pa ti jaz prinesem v laško..Si za

Jančika, jaz žrem same slADKARIJE PA ME TUDI GRLO MATRAuser posted image user posted image PROBAT PA NI GREH




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1920
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.4.2008 11:50:54   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: mavo

Jančika: si napisala, da si doma pri cvetličarni. Žal jaz pojma nimam kje je kakšna cvetličarna, razen se mi zdi, da je ena blizu vrtca Ringa raja, ker se včasih tam mimo peljem. Drugače pa sem jaz doma tik ob celjski gasilski poklicni enoti - gledam jih lahko skozi okno. A je to torej kje blizu?

Ja, blizuuser posted image . To je ta cvetličarna pri vrtcu, otroke imam pa prav tam. A ti si na isti strani Dečkove kot so gasilci, al na drugi? Zračne linije imava 200m. Ajd, mogoče 300. Če si v tistih visokih blokih in imaš okna na Dečkovo, ti lahko pomaham z balkonauser posted image .

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 1921
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.4.2008 12:02:57   
shooo
janči , hvala za info in ponudbo.
ti še javim v kakšnem stanju bomo.
JANEJA, hvala tudi tebi a bom kar naročila po telefonu , bo lažje logistično sfurat,
zanima me samo približna cena, dame ne bo na rit  vrglo...


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1922
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.4.2008 12:08:44   
skuštrana
Meni se zdi da je okoli 10e,pa poštnina ene 4 e

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 1923
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.4.2008 12:15:35   
mavo
ne se hecat, tud jaz sem na kontra strani gasilcev in gledam direktno čez cesto na njih. Pa tud tiste visoke oranžne balkone vidim skozi okno. Sem kar ob cesti. Me pa zelo veseli, da poznaš tudi vrtec Ringa raja, ker bi bil meni to najbližji vrtec in me že zdaj skrbi, a bo le plac. Pa ful me zanima od kdaj do kdaj je odprt, ker še ne vem, kje bom po porodniški delala. Zdaj sem se vozila uro in pol v eno smer na šiht, po porodniški pa bom probala dobiti prerazporeditev bližje (varianta LJ ali MB) - javna uprava. Mal me skrbi, ker v nobenem primeru ne bom uspela v 9ih urah priti po otroka. Edino s skrajšanim delovnim časom, al pa vrtcem v kraju službe - kar je menda v LJ nemogoče, za MB pa niti ne vem. Ampak to je že druga zgodba....
Lp

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1924
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.4.2008 13:08:46   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Meni se zdi da je okoli 10e,pa poštnina ene 4 e

Ja, včasih mogoče. user posted image  Zdaj je pa par centov manj kot 16 EUR (če se prav spomnim 15,86) - brez vračunane poštnine in kofeta! user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  75 76 [77] 78 79   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  75 76 [77] 78 79   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj UTRUJENE MAME ostanejo budne POZNO?
Rada bi rekla, da mame prosti čas izkoristijo zase, ampak to ni povsem res. Seveda včasih pregledamo Facebook ali najlju...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.