|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  74 75 [76] 77 78   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.4.2008 11:13:01   
smrček
Jaz sem včeraj zamudila v laboratorij, ker delajo teste za sladkorno samo do 10-ih, tako da sem to opravila danes. Jutri se grem pa še G pokazat, da vidimo stanje mojega MV.
Se mi pa zdi, da bo mali pravi nogometaš, ker mi včasih pravi agadir dela po trebuhuuser posted image .

Snorlax: I je na brezglutenski in sladkorni dieti, ker trenutno hodi na bioresonanco, mora dieto res strogo držat. Kruh mu pečem vsako jutro, da ga lahko vzame s seboj v službo ali pa na teren. Včeraj sem se lotila celo brezglutenskih jeneževih upognjencev, sladkala sem jih pa z agavinim sirupom. Kaj pa rezance za v juho, delaš sama ali jih kupiš?


_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 1876
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.4.2008 11:15:14   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Bom še atija od Janeza vrašala, ki se je s Capinko pazil, saj veš, katerega, ne?


Njega sem hotela jaz vprašatuser posted image . Janez je zdaj z Vasjem v skupini in se dokaj redno dobivamo. Ta petek se verjetno vidimo, tako da če mu boš že sama rekla, mi povej, da mu ne bom še enkrat težila.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1877
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.4.2008 11:16:46   
HuAnita
Hvala, bom jaz potipala, se velikokrat naključno srečamouser posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1878
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.4.2008 13:23:21   
pikecpokec
Dan!
Mi še kr smrkamo, krehamo, kašljamo....user posted image . Bo kdaj konec? Vsi trije smo prehlajeni ko sloni, midva z Galom ful kašljava in smrkava. Mali se mi tko smili, ko tko grozno kašlja. sploh ponoči. se sliši da ma nekaj v plučih, pa ne gre in ne gre ven. dans sem šla po sirup prospan, ki naj bi mehčal sluz, da se lažje izkašljaš. bomo vidli če bo pomagalo. drugače ga pa mažem z neko kremo za otroke proti prehladu, pa nos mu poskušam čimbolj pogosto čistit (to je skor mission impossible, ker zraven take zganja kot da bi ga iz kože devali). A ve vašim malčkom kaj spirate nos s fiziološko? Jaz mu včasih kar z brizgo špricnem v nos, pa potem ful ene svinjarije ven priteče. Ampak se zraven tko davi, da je kr hudo.
Aja, predvidevam da ni glih priporočljivo ven it, če je tko prehlajen, ne? al lahko grema? vročine pa nima


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1879
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.4.2008 14:37:14   
Jančika_
Pikecpokec, tole pa mate sranje, resuser posted image . Ko sem jaz prehlajena, mi ful na paše bit zunaj, tako da sklepam, da tudi otrokom ni ekstra prijetno. Škodi mu pa po moje ne. Sem ti ful pomagala, neuser posted image . A si kej študirala, da bi pri vas jedli Munostim? Kajči je kašljal mesec in pol (cele noči je nabijal, midva sva skor jokala zraven, ko sva ga poslušala, neverjetno je bilo), 4x smo bili pri zdravniku, sum na pljučnico itd itd, pol sem mu pa tisto čudo dala in naslednjo noč ni niti enkrat več zakašljaluser posted image . Še zdaj komaj verjamem. Zdaj ga jemljem tudi jaz, pa bomo videli, če bo kaj delovalo. Pri tamalih dveh že.

Kajči zdaj že nekao srednej vredu sam spiha nos, tako da mu fiziološke ne vlivam več not, ker se je vsakič drl kot jesihar, ampak pomaga pa to ful. Ravno danes sem dobila tisto strašno hvaljeno pumpico, ki jo priklopiš na sesalec. Sem jo sprobala na sebi in majke mi, da dela ko sam satan. Verjetno se bo mali drl, ampak ful potegne ven, veliko več kot električni aspirator (ki tudi ni od muh). Bom poročala, kolk se je drl. Al sam do lune, al do lune in nazajuser posted image .

Smrček, javi, kako boš opravila jutri na pregledu in upam, da se potem 18. vidimo.



(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 1880
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.4.2008 15:51:03   
skuštrana
Smrček, držim pesti za jutriuser posted image

Kje je skabi? V porodni ali je šla po rolkeuser posted image

Pikecpokec - jaz sem lizi hektolitre fiziološke zlivala v nos...Zdej ne več, ker zna pihnit

Jančika, bi men rekla za pumpicouser posted image jih imam še ene 30 domauser posted image user posted image za hrvaško tržiščeuser posted image pumpica je pa zakon, pa prodaja tudi gre ko norauser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1881
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.4.2008 16:01:00   
skuštrana
Huanita, imaš zsuser posted image samo po moje bi tole bilo najboljš direkt na csd vprašatuser posted image Pokliči anonimno pa vprašaj..ali pa csd ljubljana šiška ima full dobro spletno stran pa jim lahko tudi vprašanje postaviš...bi pa moralo nekako it, da mu sodišče prepove da se vam približal..če se mu m odpove po moje nič ne pomeni, on vam lahko še naprej teži..rabiš prepoved približevanja...




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1882
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.4.2008 16:02:02   
skuštrana
Pikecpokec, jaz bi ga peljala ven, če se drugače o počuti in nima vročine...

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1883
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.4.2008 17:29:58   
darja33
Dan!

Skabi, kje si???? Ne me strašit...

Js sem dans mal zavesce kupvala, pa kofetkala, pa jedla. In te vse naslednje dneve bo nekaj podobnega. V službi sem se pa danes uradno poslovila.

Punce, hvala za nasvete o tem kaj vzeti zraven v P. Je pa res, da so sestre in tud dohtarji različnih mnenj. Tisti s kratkim priimkom...PIRC, a ne? Itak.

Skabi javi se, ko boš lahk.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1884
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.4.2008 19:17:47   
Naty*Taja
HOjla punce Tole z našimi nosečkami je tako kot ena limonada...user posted image Kr čakaš, pa misliš, da bo že, pa spet preobrat.....user posted image
Darja, v porodnišnici ne rabiš nič zraven jemat - dela boš mela dost, tudi milo je tam, če ga nimaš s seboj, nastavke dobiš, vložkov kolkr hočeš, gatk tudi vzemi samo krtačko z zobe umivat s kalodontom in kremo če jo rabiš za obraz, pa papirje. pa doma pripravi za iz porodnišnice če nisi ziher, da bo dragi zna... edino, kar sem jaz pogrešala, je bil modrc za dojenje in blazinice, ko sem drug al tretji dan dobila naval mleka in sem s plenico prek ziz hodla okrog. Pa kak lanolin za taprvič, če boš seveda dojila - da se po vsakem podoju namažeš, da ni tak boleče. Hrane dost, za pit kr tist njihov čaj naročiš, pa je. Jaz sem imela kr cel vrč zase - zaradi tega je pa blo mleka za izvoz! user posted image

Shoo - jaz tudi prvič nisem vedla, kaj je to pritiskanje ploda navzdol - drugič me je pa kr vakuum potegnu, ko je začelo malo ven vlečt... super občutek! Ne res nebi tega zamudila zaradi EA  ali česa podobnega. Drugi porod je bil zame nekaj najlepšega v mojem življenju dosedaj!

Mater Janči, tole z obsegom je pa mal kruta pri Naji - a je prav napisala?

A 18. je petek? potem bom verjetno lahk prišla, kre v soboto takrat imamo pa odbojkarski turnir.

Imejte se skrajno lepo in čao!


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1885
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.4.2008 19:31:30   
Ropotuljica
Darja33, jaz priporočam še mazilo za ustnice. Od dihanja znajo bit  totalno suhe in razpokane.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1886
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.4.2008 21:00:57   
skuštrana
Naty Taja, 18. je petek. Če bom jaz lahko iz Ri prišla boš pa še ti na sosednji hrib skočla, a neuser posted image

Jaz komaj čakam da vas vidim, se moram nekaj pomenit z vami, pa ne bi tu na forumu o tem razglabljala...Upam, da mi ne pride kaj vmesuser posted image .


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 1887
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.4.2008 21:26:55   
Janeja
Pol ure rabim, da vse preberem. Čveke... user posted image
Pa se prav nazaj držim, da ne preskočim dveh strani in pogledam, ali na koncu že kakšne čestitke za Skabi letijo. user posted image Na koncu limonade pa spet nič novega. user posted image Skabi, katero nadaljevanje bo pa zdaj? Upam, da kmalu sporočiš veselo novico. Držim pesti zate.

Darja33, jaz se iz porodnišnice, ko smo dobili Jana najbolj spomnim, da je imel tako močan sesalni refleks, da je bil 24 ur priklopljen na joško. Pol je pa seveda bruhal, ker je preveč pojedel, pa spet jest, pa bruhat,... Groza. Sva bila oba do konca izmučena, rešitev pa bi bila ena navadna duda. Pa je nisem imela, ker sem preveč poslušala zdravnike. No tretji dan se naju je usmilila nočna sestra in mu je v usta porinila kar cucelj iz stekleničke in me lepo prosila, da zdravnikom ne povem. user posted image No to je bilo 7 let nazaj. Danes vem, da bi 100% vzela zraven dudo! Pa nujno eno mazilo za ustnice in osebno kozmetiko. Ostalo je vse tam.
Lea že drugi teden zapored hodi v vrtec brez bolezni. user posted image Ja seveda hitro 3x trkam. Saj ne morem verjet, tale Munostim menda res dela čudeže.
Skuštrana, a ga ti zdaj rabiš al ne? Mi do 18. sigurno ne bo zneslo it v Škofjo Loko, samo če bi ga res rabla, bi prosla enga sodelavca, da ga gre iskat. Povej ...











(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1888
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.4.2008 22:03:17   
skuštrana
user posted image

Tole gor je bila samo probauser posted image

Janeja, ja bi bilo fajn.. Liza gre v vrtec in začne smrkatuser posted image  


< Sporočilo je popravil skuštrana -- 9.4.2008 22:06:23 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1889
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.4.2008 22:25:02   
danijela in taja
a je kira tle?

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 1890
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.4.2008 22:28:27   
danijela in taja
od kje ste pa vi?

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1891
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.4.2008 6:35:44   
Naty*Taja
Ja skuštranka, definitivno pridem. Me zdej orng firbec matra, kaj imaš za povedat! user posted image Imam pa v soboto potem tist turnir ob 9 dopoldan pa verjetno kr cel dan, tak da velik ga ne smem sračkat.

Hojla Danijela Taja - ja smo tle. In smo Celjanke in okolišanke. Kdo in od kje si pa ti?



_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1892
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.4.2008 7:40:02   
mavo
Pozdravljene Celjanke!

Po enem dnevu članstva na forumu sem končno našla pravo stran za vse informacije okoli dogajanja v celjski porodnišnici, pričakovanja poroda in nasploh dogajanja v Celju. Pa sem prebrala le zadnje tri dni dogajanja! Pred dvema letoma sva se z možem preselila v Celje iz povsem drugega konca Slovenije, tako da tu ne poznava nikogar in vsakič odkrijeva kaj novega.
Evo, in zdaj sem odkrila forum. Noseča sem 39 tednov in 2 dni, zdaj pa me je počasi začela panika grabit, ker sem se začela zavedat, da bo dejansko kmalu treba rodit. Stara sem 32 in to bo moj prvi porod. Po eni strani bi šla najraje že jutri, po drugi pa me kar stisne, ker ne vem, kaj pričakovati. Glede na to, da ne morem več spati, sem našla novo razvedrilo in sicer branje foruma. Zato sem se tudi odločila, da vam pišem, ker sta mi zadnji dve uri minili hitreje kot karkoli do zdaj. Moram reči, da se vas boljše bere kot kakršen koli roman. Zdaj že mene zanima, ali je vaša kolegica že rodila.
V glavnem, upam, da bom v porodnišnici pristala v sobi s katero od vas, ker ste vse tako pozitivne in polne humorja. Upam, da se v nadaljnjem lahko obrnem na vaš forum, ko bom potrebovala kakšno informacijo glede Celja. Predvsem me že zdaj skrbi, kako naprej po porodu, izbira pravega pediatra, kje iskati vrtec...., kam na sprehode z dojenčkom... Saj veste, ko ima človek preveč časa, se svašta dogaja v glavi.
Lep pozdrav in srečno

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1893
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.4.2008 7:54:31   
darja33
Dobrodošla Mavo!!!
Čeprav tik pred zdajci, ampak boljš kot prepozno. Tu smo same ekstra pametne, tak da nasvetov ne bo zmanjkalo. Punce se tud dobivajo v živo, tak da tud js komaj čakam na en tak sestanek, sam rodit še moram enkrat ta teden (rok 18.4.) al pa drug.
Tud js sem polna raznih vprašanj, pa bomo sprot rešval.

Od kje si se pa preselila? Kje si pa zdej v Celju? Ob Savinji se bomo že lahk srečal, al pa na kavicah. Si bomo imele kaj za povedat. Js sem stara 33 in bo to moj prvi otrok (pupika). Torej sem tud bolj med "tastarimi", pa kaj.
Nič ne skrbi, vse bo v redu.
Se slišmo.

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 1894
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.4.2008 8:07:08   
mavo
O, hvala za vzpodbudo. Upam, da grem jaz tudi že do 18. rodit. Mi bomo imeli pa fanta. Preselila sem se iz Škofje Loke, moj je pa iz Koroške, tako da imava skoraj celo Slovenijo pokrito, ha ha. Zdaj živiva blizu celjskega sejma.
Ja, ne vem, kaj sem do zdaj počela, da nisem vedela za take čveke. No, saj bo še celo leto časa, mogoče se pa res že v porodnišnici srečamo. Pa ne, da tebi želim porod po roku, ampak bi sama rada šla par dni prej. Saj medna se lahko tikava, a ne? Nimam ravno izkušenj s forumi, zato še ne vem točno, kako se obnašati tukaj. Je pa fajn, ko takole hitro dobiš odgovor.
Lp

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 1895
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.4.2008 8:12:52   
Janeja
Ooo, celjski aprilčki se še kar na kup zbirajo user posted image  
Mavo, dobrodošla. user posted image  Pa kot ti je že Darja33 rekla, bolje pozno kot nikoli. user posted image  Tukaj smo res same brihtne buče, ti kar vprašaj kar te zanima. Če boš kaj pametnega od nas zvedla ne vem, čvek je pa sigurno super. user posted image  Pa zdaj, ko bo kmalu toplo, bodo srečanja za Savinjo na igrišču z vozički .... Uf, sem vam vsem kar mal fouš, ker boste tako uživale. Jaz pa že v službi, pa tamali naši že vsi ven iz vozičkov. user posted image

danijela in taja, dobrodošla tudi ti! Kot ti je že Naty povedala, smo tu vse iz Celja in okolice - zelo široko rečeno user posted image  Jaz konkretno sem pa iz Žalca.

Skuštrana, bom sodelavca fehtala za uslugo. Mater, spet bo treba za kofe dat user posted image

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 1896
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.4.2008 8:26:01   
tiat
pozdravljene,

tudi jaz vas že dalj časa berem, pa nekako ne uspem napisati nič pametnega.

Še ena Celjanka, doma imam 2,5let staro punčko z imenom Tia.
Od kar je prišla na svet, mi dnevi, meseci bežijo prehitro, tako da komaj
uspem še najti kaj časa zase.

Vidim, da vas je kar nekaj v veselem pričakovanju tako, da držim pesti,
da čimprej dobite svoje user posted image .

Pa še tole punce, res se bolje berete od romana. Morate biti res fina
dekleta.

Pa lep pozdrav iz delovnega mesta.

Barbara


_____________________________

TO JE TO

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1897
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.4.2008 8:48:30   
Jančika_
Mavo, tiat in danijela in taja, dobrodošle!

IZVIRNO SPOROČILO: mavo
Zdaj živiva blizu celjskega sejma.

Jaz tudi; kje točno pa? Mi smo pri cvetličarni.

Teta beta, veš kaj je rekel Vasja včeraj - "T. NIMA dojenčka v trebuščku"user posted image . Koncept široke jakne mu še ni čisto jasen, hehe. Pa drl se je v avtu, da hoče še enkrat tvojo punčko videt. Evo, pa maš hudičauser posted image .

Ti, Snorči, kako boš pa ti na skrivaj tisti bambus nasadilauser posted image ? Pa kaj boš rekla pol, ko boš mela tam pragozduser posted image ? Je veter prineseluser posted image ?


Mene hoče nekaj grlo boletuser posted image . Sem šla včeraj laufat, da bi zlaufala zadevo ven, samo nekak ni delovalo. Pa sem bila včeraj v lekarni, pustila tam take denarje, da raje ne govorim, na Septolete sem pa pozabila.

Čakam serviserja, programator za sušenje na stroju dela kr neki po svoje. Je rekel, da pride danes dopoldan. Kaj mislite, bo prišel še ta mesec, al naj raje na maj računamuser posted image ?


(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 1898
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.4.2008 8:54:05   
adrijana.sara
Še vedno ni novih bebic??????? Sem prišla med službo pokukat. Sam nimam časa pisat, ker mi lahko hitro kdo pride za hrbet in nimam pojma kakšna bi bila reakcija.

Tak, da punce na delo, počivale ste dovoljuser posted image . Lepo izkušnjo vsem!

Srečanje - 18. to sem nekje na hitro zagledala. Z veseljem, če se bo izšlo.

Lep dan, PA PA!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1899
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.4.2008 9:03:59   
Skabi
Skabi ne rojeva, 144. del:

Nauk včerajšnjega dne: Tudi jabolko pade z drevesa šele takrat, ko je že zrelo.

Tole sem slišala okrog 8. zjutraj od, seveda, ene moje tete. Se čudite, da se cel dan nisem nič oglasila?user posted image

Tanove, tudi glavna zvezda limonade vas lepo pozdravlja. Mavo, kdaj maš rok?

Zdajle mi je padlo na pamet, da bi se morale skoraj porodnice zmenit za eno razpoznavno znamenje. Bi bil pravi hec, da bi se obnašale kot tujke, v resnici pa vsak dan čvekamo.  Mate kak predlog? Rdeč nageljček v roki verjetno odpade user posted image  a si RR na čelo napišemo?


Kake papirje naj nesem v porodnišnico? Prejnšnji teden sem zraven vlekla načrt naše kuhinje, da sem narisala postvaitev ploščic, samo najbrž ne mislite tega. Materinsko, zdravstveno, še kaj? Poročni list?

Drugač imam pa jz spakirano res samo najnujnejšo kozmetiko (za zobe, za mozolje, za srbenju), itak pa za kake dolge postanke v kopalnici ne bo časa. Prejšnjič sem vlekla zraven še kremo za telo, ap se nisem niti enkrat namazala, ekr sem hotela da tamali voha moj prvinski vonj.user posted image
Ja, v porodni je fajn še nekaj za ustnice, pa pri meni krema za stopala masirat, ker mi to ful pomaga pri bolečinah.

Obvezno bom mela s sabo dudo, pa nastavke tudi. Tadrudi ej imel tak močan sesalni refleks, da je dobesedno non stop vlekel moje bradavice, jaz pa na začetku še brez mleka. Tako je bolelo, da sem jokala zraven. Dude pa še povohati ni hotel, ne takrat ne kasneje. Tale jo bo dobil kar kmalu.

Namesto modrca pa sestre zdaj dajejo ilegalne nasvete, naj si porodnice une mrežaste hlačke spodaj raztrgajo in ga lahko imajo za modrc. Kolegica je rekla, da je čist udobno. Itak pa tako velikih modrcev, ko jih jaz rabim ob navalu, najbrž ne prodajajo.

Hvala, ker vse omenjate pozitivne izkušnje s porodom brez EA. Me ej že enkrat vmes strah ratalo, zdaj ste me pa čist pomirile. Zlate ste! user posted image

(odgovor članu tiat)
Neposredna povezava do sporočila: 1900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  74 75 [76] 77 78   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  74 75 [76] 77 78   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kožica na lulčku: kaj morajo vedeti starši...
Skoraj vsi dečki se rodijo z ozko kožico, ki je pritrjena na glavico penisa. Nekatere starše po nepotrebnem skrbi, da od...
Zakaj UTRUJENE MAME ostanejo budne POZNO?
Rada bi rekla, da mame prosti čas izkoristijo zase, ampak to ni povsem res. Seveda včasih pregledamo Facebook ali najlju...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.