|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
2.4.2008 22:29:31   
Meggi
user posted image

Snorlax si morda mislila kaj takega.

Sam je skor vredno razmislit. Al si hitrej fertik če daš 100€ takoj, kot pa da imaš pol leta žagovino povsod, nestrpne otroke in pedantnega moža.... Hec. Ne je pa fajn. Tole je moj sam neredu našim princeskim- je full dobra. A mormo jo spet mal premazat in zaščitit. Pa kralje rabijo, da se bodo lahko igrale princeske.. hehe.
P.S. Že kak let čakajo na kralja od Huanite,... user posted image  in dva od Skabi,...

No, Skabi se ne javi nč, upam da bo njeno snidenje z malo štručko krasno, sladko.. in se nam čimprej javi  z novo energijo. Po moji teoriji, jo ne bi smel več matrat srbenje.. kože!

   Lp vsem

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1751
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
2.4.2008 22:36:07   
Meggi
Huanita- se je javila, da se izprsi in da vsem za pijačo, ki jih je nategnila z 1. aprilom!!!

Jow, bi skor lahk rekla da si Opica!!!

        

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 1752
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
2.4.2008 22:38:34   
shooo
hvala bejbe,
res ne bo druge.Na ostro. v kot pa stisnit za nos da ne more dihatuser posted image . ok. bom probala. sem bila ziher da obstaja neka "tehnika" to mislim, nos zamasit...ker sem ji jaz tudi danes  na silo vlivala v usta (user posted image ) pa je potem vse v loku ven špuknila (pa tak smo jo hvalili ko se je naucila "dalec pljuvat"..rav pride ko si zobke umivauser posted image )
jutri itak dobi zadnjo dozo.sreča.
sem se potem spomnlila da ji tudi v pijačo ne morem skriti vsaj za enkrat ker šefica pije samo vodo in kakav (toplega in polno flaškouser posted image )
ostale sirupe je do sedaj z veseljm spila. iz majhnega kozarčka li pokrovčka ga je kar eksala (tako kaki mali alkouser posted image ) pa prosla za še...
TETA BETA: za tak šoping jaz rabim cel teden. mene že samo ikea povoziuser posted image .

kaj novega pri SKABI?
lp



_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1753
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.4.2008 5:24:31   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana


Snorlax, kaj pa če Timiju šotor kupiš? A ne bo ok?




Joj, ko komplicira, da mora bit okno in vrata, da se lahko odpira. Vprašaj Naty-Tajo, pri njih je skoraj znucal okno in vrata, tolikokrat je odprl in zaprl. Drugače pa on sanja o tej hiški:
http://www.pikapolonica.com/shop/slike/podezelskah.jpg

Nč, grem jest v službo. Če bo kaj novega s Skabi, mi sporočite. In obratno.

Bye!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1754
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.4.2008 7:42:17   
darja33
Jutro!

Jaz sem pa dans bolj švoh spala. Sem se sam sukala naokoli. Bom pa mogoče čez dan kaj probala zaspati.

Kako je kaj s Skabi???? Je že rodila? Kdaj pa ima sploh PDP?

Shoo, kdaj ga imaš ti??? Jaz ga imam 18.4., takrat ko je srečanje.... He, he. Se še kr vredu počutiš?Kolkertolk.

Dans grem še mal prat, juter dobim likarico. Pa nahrbtnik  oram spakirat, če bi nas kaj prehitelo....

Punce greste kaj na kavo?

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1755
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.4.2008 7:44:16   
darja33
Aja, Teta beta, kje je ta KIK???? Blizu ostalih zadev (ikee, kike)?

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 1756
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.4.2008 8:40:49   
Ropotuljica
darja33, jaz sem za kavo. potem, ko se mali zbudi (to pa žal ne vem, kdaj bo). ob kakih 12h bi mi pasalo, recimo


(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 1757
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.4.2008 8:48:43   
skuštrana
Jaz sem tudi za kavouser posted image bi mojim izmučenim možganom prav prišlauser posted image samo sem žal predaleč..lahko pa pridete k meni na sonček sedet..se sončit, danes je HB spet lep danuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 1758
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.4.2008 9:20:18   
Jančika_
Darja, morebiti rata tud meni na en kofe uletet. Kdaj bi pa to blo? Bom danes vsake tolk čekirala tule, da vidim, če ste se kaj zmenile.

Nemrak , pozdravljena! Čuj, nekaj mi povej. Nekak medlo se mi zdi, da si bila februarja s tavečjim otrokom na ORL na odstranitvi žrelnice. A to štima? Se mi zdi, da si nekje napisala, da gresta not in to ravno takrat, ko sem bila jaz tudi not. 20.2. sem bila sprejeta, pol sem pa ful tam na otroškem oddelku gledala, če bi te kje videla, sam kaj, ko ne vem, kak zgledašuser posted image user posted image .

Še nič novic od Skabike? Držimo pesti!

Z Ropotuljico sva dva dni nazaj srečali Marjano; Nuša je imela pljučnico, zdaj pa sta že doma in sta OK.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1759
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.4.2008 10:29:48   
Ropotuljica
Jaz bom ok. 12h definitivno v mestu! Če bo še katera, naj sporoči - čim prej!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1760
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.4.2008 10:47:38   
Jančika_
Eh, pismo, jaz sem pravkar ugotovila, da imam za španščino tolk naloge, da bi me kmal kapuser posted image . In ker sem popoldan sama z mulci, jo moram zdajle naredit. Skočim še v trgovino, pol bom pa vidla, kak hitro bom gotova. Te pokličem.

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 1761
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.4.2008 18:24:13   
Janeja
Punce, samo da vam sporočim: našli so primernega darovalca kostnega mozga za malo NIno! user posted image
Jaz sem tolk vesela.... Vsakič, ko se spomnim na Nino dobim solzne oči. Danes sem govorila z njeno babico in sva obe ful jokali. user posted image Ninini domači so seveda veseli, da se je tako hitro našel ustrezen darovalec, obenem pa jih je seveda zelooo strah, kako bo Nina prestala to operacijo, kako bo sprejela KM,... Upajmo na najboljše.
Operacija bo 22.maja. Takrat bomo pa vsi držali pesti za malo Nino, a ne? Mora ji uspeti!

A je že kaj novic o Skabi? Menda se ja ne matra tako dolgo s popadki. A se je sploh že začelo?


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1762
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.4.2008 18:41:28   
shooo
user posted image user posted image user posted image super za nino!!!!!
m. se je pravkar povedal da so določili še en dan drug teden za odvzem in da ziher gre , ker ga je danes delo zadržalo...sedaj je miren.
full sem vesela, ne morem si predstvaljati kako je njenim bližnjim. upam da bo vse ok.

DARJA, pdp je 21.4. sem mislila da si za manouser posted image ....hja, pri meni se nič ne dogaja. mali se vsidral z glavico (kar je zakon!!!) a mv je trd in zaprt...nič ne kaže da se bliža porod.zgleda da bom jaz zadnjauser posted image ...

kako pa SKABI? ve kdo kaj?




_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1763
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.4.2008 20:37:10   
adrijana.sara
Kako lepa novica. Smo se ravno danes o Nini v službi pogovarjali, pa sem potem še večkrat čez dan pomislila na njo. Bom držala pesti, celi družini želim vse naj naj in seveda uspešno presaditev, ter nadaljni potek zdravljenja.user posted image user posted image

Saro sem danes peljala k zdravniku (k eni drugi), zaradi teh mozoljčkov, ki so zdaj po celem telesu in sva dobili napotnico za dermatologu. Tako, da gre očitno za neko alergijo oz. reakcijo na nekaj. Sem začela prati njene cotke brez praška in mehčalca (če bo to sploh kaj učinka), da vidim, če bo sploh kaj pomagalo. Je ne srbi, sam normalno pa tudi ni.

Skabi user posted image drži se, če se je že začelo oz. se bo. Čakamo na novega člana oz. članico - se mi zdi ali naj bi bil fantek?

Gledate trenje in najbogatejše slovence? Kake cifre... sploh nimam predstave kulk je to.... ne pa, da bi bili mi vsaj pri kakem procentu od tistih imperijevuser posted image . Pa kaj jim bo to, ne bi še ostalim kaj dali - npr. meniuser posted image !?

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 1764
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.4.2008 20:51:58   
Jančika_
Janeja, super novica tole, resuser posted image .

SKAAAAABIII??? A še nič novicuser posted image ?

Že dolgo nismo nič slik limale. Bom jaz.

user posted image

user posted image


(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1765
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.4.2008 20:55:57   
Jančika_
user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1766
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.4.2008 21:04:26   
Ropotuljica
Oj, jaz deeeelaaaaam ko zmešana ....

super, da so našli darovalca za nino. to je lepo slišat. zdaj pa samo držimo pesti, da operacija in vse, kar jo čaka še potem, uspe.

skabi sem včeraj zvečer poslala sms, pa ni nič odgovorila. pojma nimam, kaj  je z njo. če katera kaj izve, naj javi.

jančika, a veš, da je letos pust že bil user posted image eh, sem pozabla, da se vi celo leto maskirate (tudi za v vrtec user posted image )

evo, toliko na hitro. šibam delat.papa

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1767
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.4.2008 21:14:56   
Janeja
Jančika, a tole so nove slikce? A že trenirate za naslednji pust user posted image
Drugače ste pa vsi super simpatični - kot vedno. Se vidi da imate profi fotografa in luštne modele. user posted image

Skuštrana, daj ti mal tole tvojo sorodnico pokliči, ker tule že nestrpno čakamo na sveže novičke. A že imamo Celjske čveke nov podmladek?

Ropotuljica, kaj pa ti tolk deeeelaaaaaš ob 21h zvečer? user posted image






(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 1768
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.4.2008 21:23:36   
Jančika_
Janeja, kot je Ropotuljica napisala - pri nas je vsak dan pust in Vasja je tudi že sredi leta šel v kostumu v vrtec in v City Centeruser posted image . Kaj češ, smo pač opiceuser posted image .

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1769
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.4.2008 21:45:43   
nemrak
user posted image user posted image ,
jančika, na srečo nam še ni bilo treba iti na opracijo. Dobila je Nasonex in 18.4 ima zopet kontrolo na ORL. Tako, da nisem bila tam. Ampak mislim, da nam ne uide operacija. Se komaj otepamo teh smrkljev pri obeh, na žalost.

Vidim, da vas veliko hodi na igrišče pri Kajuhu in ob Savinji. tudi mi smo veliko bili tam prejšnja leta. Letos nam še ni uspelo. Bo pa sedaj boljše, saj so dnevi že daljši in lepši.

Za malo nino user posted image user posted image !!!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1770
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.4.2008 21:50:15   
adrijana.sara
Pri nas zdajle full dogaja. Ati na terenu, jaz še mal posrfam, da vidim kaj je novega /nove kazni moram najti/ in se pridružim Sari v dolini Mižulauser posted image , njej očitno odgovarja:

user posted image
Če smo ravno pri slikah. Sam z Jančiko se ne moremo primerjat po kvaliteti in smislu, pa neki za spomin pa jeuser posted image .

Jančika user posted image  super slikce. A to z pustom resno misliš al ima to kakšen poseben pomen in razlago. Mislim na to, da ga imate večkrat.  Bi men tud večkrat na leto pasal, pa bi se vam pridružla, da ne bom sam jaz čudnauser posted image . Grem zdaj vašo stran prečekirat, kazni bodo pa še počakale, če bodo dočakale - upam, da jih ne bom v realnosti, ker sem že tak bankrot brez njih.

Aja, nekaj še, če katera vlaga v tem času za OTROŠKI DODATEK - na netu so novi obrazci, stari sploh ne veljajo več!!!!!!! V knjigarni pa vprašanje, če jih boste dobili, garancije ni, ker jih še večina ni naročila. Tulk, če je katera spregledala in ji bi ta informacija prav prišla. Ker knjigarne še vedno podturijo stare in se delajo nevedne, sam da se prodaja.

Zdaj pa je familija Jančkove na vrstiuser posted image , da vidim, če je kaj novega.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1771
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.4.2008 22:00:12   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: adrijana.sara

A to z pustom resno misliš al ima to kakšen poseben pomen in razlago. Mislim na to, da ga imate večkrat.  Bi men tud večkrat na leto pasal, pa bi se vam pridružla, da ne bom sam jaz čudnauser posted image .

Vasja lani še nekak ni štekal koncepta, da je pust le enkrat na leto. Seveda se ravno na pust ni hotel maskirati, pol mu je pa zapasalo in je bil cele dneve oblečen v levčka. Enkrat aprila se je spomnil, da bi šel ta v vrtec, pa češ, je pač šeluser posted image . Potem pa še v trgovino itd. Tole, kar imamo na teh slikah na glavah, se pa pri nas skoz valja med igračami in si dostikrat nadenemo in se afnamo. Ti kr pridi kaj v naš zverinjakuser posted image .

Na naši strani ni žal nič kaj novih fotk in jih zaradi pomanjkanja časa in tudi spletnega prostora še nekaj časa ne bo. Mož ma ful gužvo v službi...

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 1772
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.4.2008 22:28:49   
HuAnita
user posted image user posted image user posted image   za slikce, vse so ful luštne!


Jaz sem s Capinko še kar doma, danes smo šli ven, a ju3 še verjetno ne gre v vrtec, naj se ornk pozdravi pred novim napadom virusov.
Zadnjič, ko je bil sneg, so pred sosednjim blokom naredili pravega sneženega možaka, s klobukom in žnablami, iz profila je močno spominjal na Prešerna. Capinka valda vpraša, kako je stricu ime, pa ji rečem: Prešeren, to je bil en gospod, ki je pesmi pisal.
In danes me v kopalnici gleda, ko si umivam zobe, tako iz profila, pa pravi: Mami, ti si pa prešerna! Jo gledam, če se ji res zdim tako silno dobre volje, pa doda: kot tisti gospod, ki poje!!! Maš take uste --- pa se našobi in pokaže..... kor Prešerna.
Mislim..... user posted image


Skabi že pritiska?


Drugače sem pa že ves dan našipčena, srečala znanca, ki mi je bil vedno faca, sva se veliko presmejala, tudi na lasten račun, zdaj pa je bil z njim še nek kolega, pa pravi: Ko bi ti vedel, kak suhec je bila prej, mater, kaj otroci naredijo iz ženske!  Sprva sem še mislila, da se pač šali, ko pa je začel komentirati, koliko mi je ostalo na trebuhu, pa noge.... pa nič na foro, ampak v tem smislu, da saj se mu smilimuser posted image user posted image user posted image  mislim, to mi je bilo pa tu mač in sem užaljena odpeketala, čim sem lahko....  A sem preobčutljiva?  user posted image user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1773
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.4.2008 22:47:58   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Drugače sem pa že ves dan našipčena, srečala znanca, ki mi je bil vedno faca, sva se veliko presmejala, tudi na lasten račun, zdaj pa je bil z njim še nek kolega, pa pravi: Ko bi ti vedel, kak suhec je bila prej, mater, kaj otroci naredijo iz ženske!  Sprva sem še mislila, da se pač šali, ko pa je začel komentirati, koliko mi je ostalo na trebuhu, pa noge.... pa nič na foro, ampak v tem smislu, da saj se mu smilimuser posted image user posted image user posted image  mislim, to mi je bilo pa tu mač in sem užaljena odpeketala, čim sem lahko....  A sem preobčutljiva?  user posted image user posted image


Komentar: moških ni za poslušat user posted image . Sploh pa se ne zarad njihovih neumnih opazk sekirat.
Meni je ene tri mesece po porodu Lee en dec rekel, da je res lepo videt nosečo mamico. user posted image   Itak, da mi ni bilo smešno, sploh, ker je bila Lea takrat še v bolnici, pa sem mu vseen povedala, da sem že rodila... Mu je bilo fuuul nerodno. user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1774
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.4.2008 23:09:45   
skuštrana
Skabi je v bolnici, srebenje je malo bolje, rodila še ni...Bo pa notri verjetno dokler ne rodi..to so info od moje mame, zdej kaj je res pa ne vemuser posted image user posted image No, v glavnem podmladka in popadkov še ni...user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Kam z otroki za noč čarovnic 2024?
Letos bodo noč čarovnic po Sloveniji zaznamovali številni dogodki za otroke, od zabavnih delavnic do strašljivih dogodiv...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.