|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.3.2008 20:40:24   
Janeja
Za enkrat ni v planu skupinskega odvzema krvi za Nino v Celju. user posted image   Bom predlagala Ninini družini, da poskušajo to pripeljat tudi v Celje. Pa posamezen odvzem kadarkoli tudi ni možen. Zdaj bodo ti skupinski verjetno organizirani vsake toliko časa.

Shooo,
tudi naš Jan je imel eno hudo obdobje nočnega nespanja. Sva bila že čist nora. Pol je pa kaer naenkrat začel spet celo noč spat. Upam, da tale faza pri vas čim prej mine.

Srečanje v aprilu - jaz sem absolutno za petek 18.4.!
25. in 26. bomo v Umagu user posted image . Vreme pa itak da bo, Ropotuljica. Samo upam, da sončno user posted image . Za rezervo smo si pa hotel z notranjim bazenom omislili. user posted image



(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 1651
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.3.2008 20:43:05   
Jančika_
Ojej, a 18. je petek? To pa Snorči ne bo moglauser posted image . A 19. ne bi šlo? Skuštranauser posted image ?

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1652
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.3.2008 20:45:14   
Anonimen
Naja3, iskreno sožalje. user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 1653
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.3.2008 21:14:27   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Ojej, a 18. je petek? To pa Snorči ne bo moglauser posted image . A 19. ne bi šlo? Skuštranauser posted image ?

Ja pa res. user posted image Brez Snorči pa tole srečanje ne bo šlo po planu - saj veste: ŽEMLJICE user posted image .

Skuštrana, a res ni možnosti, da prideš v soboto 19.? Daj se potrudi no!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1654
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.3.2008 21:17:54   
Ropotuljica
Punce, a ni celo tako,da se dobimo pri Snorlax? No, to pa pol RES ne bo šlo user posted image

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1655
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.3.2008 21:27:52   
Skabi
Darja, nč en moreš posrat (razen če boš driskala kot jaz user posted image ). Rolke so res male, men se zdi, da gor piše od 3 let naprej. Barva - na prvem mestu oranžna, potem pa take za fantke (modra, zelena, rumena), če je kje kak dinozaver al pa zmaj al pa vlak narisan -  še boljš. Povrh so tak menda vse črne, barva je samo na spodnji strani. Komplicirat ni treba, je tamali precej nezahteven, če bo treba, bom sama kaj dorisala zraven, pa bo. Ti bom na zs poslala telefonsko za primopredajo - al se zmenva kar v porodni sobi user posted image

Bonnie, fajn, da je Nik zdrav. Zdaj bo pomlad in sploh ne bo več zbolel, boš videla.
Pikecpokec, kaj je to akademski ples? In karkoli že je, seveda lahk greš sama!!!user posted image

Shoo, a te poleg driske še kaj šravfa - mene kar neki zvija, pa en vem al zarad driske ali bodo popadki... Za spanje pa nimam pametnega nasveta. Sploh, ker mi spimo vsi v isti sobi in imamo postelje čist skupaj. Tamali se zbudi 1 na noč, se stisne k meni in spi naprej. sta pa oba imela obdobja, ko sta se kar anprej zbujala in prav kričala zraven. Takrat sem ju čisto zbudila (včasih z mrzlo vodo po nogicah in prižgano lučjo), da sem ju potem lahko pomirila in uspavala nazaj. Najhuje se mi zdi ukvarjanje z otrokom, ko je nekje med spancem in budnostjo in nič ne razume.
Tamali je tud včasih hotel določeno igračko al pa čaj sred noči, takrat sem pa kar stroga. Če ne velja voda al pa igračke ni pri roki, rečem, da ni in konec. Zdaj (tamali star 3leta) si vsak večer sam naštimata igračke okol postelje, da jih imata pri roki. Mogoče bi Neža tud tako naredila?

Naja3, si občudovanja vredna ženska. In te tudi jaz nestrpno pričakujem na našem srečanju.

Skuštrana, tale rolka bi bila kot nalašč za Lizo user posted image  Resno, Matevž je za rd dobil uno tavečjo in se mi zdi, da jo bo kmal obvladal, tamali pa take velike (kot jih dobiš pri nas) še ne morejo. Daj jo kupi Lizi, men so ble zmeraj všeč punce, ko so kaj "fantovskega" obvladale.

Za aprilsko srečanje je pa men vseeno - sigurn ga bom prešpricala al v 1 al pa v 2 kosih. Vem pa, da bo pri žanek, maja pa pri Snorlax (takrat pa bom že pršla).


No, lepo se mejte!

 

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 1656
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.3.2008 22:11:41   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: Ropotuljica

Punce, a ni celo tako,da se dobimo pri Snorlax? No, to pa pol RES ne bo šlo user posted image

Ne, ima Skabi prav.
Žanek si je izborila še eno srečanje pri njej. user posted image Baje mora aprila nekaj častit ...user posted image

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 1657
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.3.2008 22:11:50   
snorlax
Ej, punce, na mene se ne ozirat.

Jaz sem vas povabila k meni, a je Žanek izrazila željo, da smo spet pri njej, ker ima rojstni dan. Tako, da se bova z Žanek dogovorile. Če Žanek ne more, moje vabilo še vedno velja. user posted image

Jaz sicer načeloma lahko pridem tudi ob petkih. To je bilo še prej, ko je moj delal vse sobote in je moral tudi ob petkih kmalu spat. Zdaj je vse sobote fraj, samo trenutno je pri nas v službi taka situacija, da bom morala delat verjetno vse sobote v aprilu. Samo ni panike, tudi če bom kakšno spustila. 

V glavnem, name se prosim ne ozirajte, razen če bo srečanje pri meni. Žemljice pa lahko prinesem že pečene s seboj. Razen, če se gremo igrat kuharski tečaj.user posted image




_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 1658
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.3.2008 22:26:48   
shooo
ojla,
SKABI, pri meni nič ne dogaja...mal em tišči pa špika pa tu pa tam me začne oblivati bolečina iz križa pa se brž poleže...nič ne bo....
hvala za predog za spanje...al kaj mi pomaga ko ona že zdaj zvleče celi arsenal igrač v posteljo....
sicer bi ti pa bila neža všeč , če so ti všeč punce ki obvladajo fantovse zadeve. najraje zlaga tomaževo železnico in se igra z vlakci ("vlacki" rače ali pa kar Poldekiuser posted image )
meni se zdi da boš ti že za aprilsko srečanje v dceh kosih!

lp



_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1659
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.3.2008 2:43:42   
žanek
Dobro jutro!

Evo mene, nič bat sem še med živimi, skuštrana je kar tiralico za mano poslala user posted image . Preberem vas že, ko je pa potrebno kej napisat, me pa že Nika rabi user posted image .

Naja3, user posted image iskreno sožalje! Sem ostala brez besed user posted image .

MarjanaR, upam da je z malo Nušo vse ok user posted image !

Srečanje je pri meni in pridete praznih rok seveda!!! Rečemo 18.4. user posted image povejte. Mogoče pa še user posted image uspejo prit. Kaj pa Smrček, je že bolje?

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax
Razen, če se gremo igrat kuharski tečaj.

user posted image jaz sem za!

< Sporočilo je popravil žanek -- 29.3.2008 2:55:08 >

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 1660
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.3.2008 4:22:58   
snorlax
Jutro!user posted image

Ne se zgražat.user posted image Sobota je. Rana ura, zlata ura.user posted image

Nič, grem delat.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 1661
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.3.2008 6:31:06   
darja33
JUTRO!

Js sem tudi danes zgodaj pokonci. On takih lepih dnevih sem kar budna. Na splošno pa do pol sedmih spim najdle! Verjetno mi je ostalo še od službe... Pa vsi mi pravijo: zdej spi, pol ne boš več mogla (ko bo otrok tu). Če pa ne mooooreeem.

Ta vikend bo baje ful lep, zato je pametno da bom kaj zunaj, sicer itak samo jem in ležim in se že res počutim kot kit.

Srečanje? Če bom še 2v1 pridem, sicer bom pa mela nekaj dni staro tečkico ob sebi, ki jo pa še ne bom mogla pustit doma. Niti zaradi žemljic ne....

Uživajte!

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1662
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.3.2008 8:53:48   
jerebica
ob vseh hudih stvareh o kaerih pripovedujete, mi je kr strah življenja ker nikoli ne vem katera sekunda lahko skali srečo. Naja3user posted image v mislih sem tudi jaz s tabo, sožalje.

Zdej pa da povem še eno smešno prigodo da se probamo še mal nasmejat. Mojega Maksa je včeraj v vrtcu med popoldanskim spanjem luna nosla, Menda se je speč ustal in šel lulat v koš za smetiuser posted image in še preden se je vzgojiteljica zavedala kaj se dogaja je že spal naprej. Sicer je imel pred kakšnim mesecem tudi doma neke nočne podvige - sredi noči se vstane in full dirka po ho hodniku gor dol gor dol in si pridobiva kondicijo, kot da je čez dan premalo.

18.4- meni je kul





(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 1663
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.3.2008 8:57:23   
pikecpokec
Jutro!
Pri nas pa sonček siiiiijeeeee! Grema zdle z Galom malo ven, do trgovine. Možek je takorekoč zdrav, vsaj tko je reku. Itak, drugač bi zvečer ostal doma user posted image .

Da razložim, kaj je akademski ples: to je v bistvu.... ples user posted image !
Zgleda pa tako, da je najprej večerja, potem pa program, v katerem zeleno carstvo (sestavljeno iz zelenega carja in dveh asesorjev - to so študenti) malo izpraša bruce, potem si jih malo privoščijo s kakimi forami. Potem izbirajo še mis med bruckami. pa starejše povišajo v red cuclja (tisti ki je v preteklem letu dobil otroka) in štoplcigra (tisti ki je v preteklem letu diplomiral). V glavnem, to je prireditev za bruce, študente in za vse ostale ki so bili kdaj študenti. V bistvu se zbere pol Laškega, pa še tisti ki ne živijo več v Laškem, pridejo. In potem obujajo spomine.....user posted image
Aja, potem je pa ples in žur do jutranjih ur. Na koncu se ga pa vsi prav po akademsko nažrejo user posted image
Je pa letos že 50. ples, tko da imamo tradicijo user posted image .


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 1664
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.3.2008 8:59:30   
skuštrana
Punce, jaz 19 ne morem, imamo 10 obletnico srednje šole in nisem nobenega videla že 10 let pa bi jih radauser posted image user posted image Sori....


Zdej pa letim, gremo na Krkuser posted image user posted image

Aja, za 1. maj smo v Splitu, gre še katerauser posted image


Skabi, no, pol bi pa jaz tudi to rolkouser posted image user posted image Bom pikecpokec naročilauser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu jerebica)
Neposredna povezava do sporočila: 1665
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.3.2008 9:17:57   
Naty*Taja
Hojla. Sem že pred par dnevi nekaj napisala, pa nam je internet crknu in...je šele zdejle k seb prišu.

AdrijanaSara - lahko prideš v četrtek k nam v Kompole na aerobiko al pa v Štorovski osnovno šoli imaš tudi aerobiko in pilates - po moje čist ok. Jaz sem skoz hodla na aerobiko in ni preveč gužve - ravno prav. Pa še drago ni...

Snorlax - si lahko kr roke podava glede jokanja. Men so se orosile oči, ko sem tvoj post prebrala...Od tamale sem dobila tak lep svitek blaga s papirnim sporočilom nekaj v zvezi s tem, da kako se zdaj jezim, ko z rokicami odtise dela povsod, da čez par let bo pa vse to pozabljeno in naj me na to spominja tisti kos blaga, na katerem so odtisi rokic moje hčere...user posted image . Sem bila ganjena do kraja. Potem pa še tavelik, ki je z jokavim glasom iskal rožico, ki jo ima zame, pa je ni našel (verjetno mu jo je kdo drug iz garderobe odnesel al pa je bila na delu njegova domišljija) Kakorkoli men je bilo ful hudo, ker mu je kr na jok šlo, da nima rožice za mamico. .. Pa se je mami cmerila in komaj domov pripeljala, ker je imela roso na okah user posted image .

Lunica - pozdravček tudi tule. Lepo, da si se oglasila.

Darja, če ti na ctg ni še nič pokazalo, še ne pomeni, da ne moreš popoldan rodit! Se je kolegici zgodilo. So ji rekli, da se na ctg nič ne vidi, da še kak teden nič ne bo, popoldan je pa rodila. Tak da v Avstrijo hodit zdejle...no ja, jaz ti nebi priporočala.

Skabi
verjetno se že "klistiraš" user posted image

shoo, sva na istem (no ja, skor, jaz zdej mal lažje vstajam, kot ti user posted image ) kar se tiče nočnega prebujanja. Lahko te pa potolažim, da se po drugem letu zadeve spremenijo na boljše - iz izkušenj. Marcel že spi, Maruša pa še ne. Jaz sploh ne bom več tuhtala, ker so pri nas odpovedala vsa sredstva in ideje. Bomo pač mogli potrpet da jih mine. Je pa res, da se pri nas skoz veliko dogaja in da potem ponoči oba to ful podoživljata... Sicer pa če prav pomislim tudi jaz nisem nikoli prespala cele noči - vedno sem vsaj enkrat na noč hodla na wc.... mogoče je pa v genih.
Pikecpokec - jaz ne hodim k njej, mi ni treba, ker ona pride k meni že odkar zna hodit! user posted image

Naja user posted image user posted image tudi od mene.

Jerebica, sem se nasmejala do solz! Faca tale tvoj Maks!

Tudi meni odgovarja 18. 4. če seveda kej vmes ne pride. Pa če je pri Žanek jaz tak ne manjkam, ker lahko peš pridem čez hrib. user posted image

E zdaj pa sem vas uspela prebrat do konca in grem naprej pucat. Otroci so zunaj s taščo, kosilo bo pri tašči... a imam jaz fajn taščo, ne? user posted image
Imejte se in pazite nase in na svoje drage.

Aja, še kar se tele punčke tiče - me res zanima, če se da zvedet vsaj katera krvna skupina je, da ljudje ne hodijo brezveze. Če je 0+, pridem v poštev, drugače pa verjetno ne, a ne? Upam, da čim prej najdejo pravega. No tista ki jo osebno pozna, naj vpraša pa mogoče prek zs obvesti? Če je kaka možnost, da ustrezam, grem takoj, tudi v ljubljano...















_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 1666
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.3.2008 11:46:32   
Jančika_
OK, potem če Snorči lahko 18., naj pa ta datum obvelja. Snorči, ti itak tak malo spiš, da bi lahko po žuru direkt v službo šla, bi se komaj kaj poznalouser posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec
Da razložim, kaj je akademski ples: to je v bistvu.... ples !

user posted image Ma nemojuser posted image . Vsekakor uživaj!

Jerebica, v koš za smeti je šel lulatuser posted image user posted image , ježešmaričkauser posted image . Kak je pa z učkami, se mu je kej zmanjšala dioprtija?

Pa še ena za smeh - Vasja me je zdajle 3x zapored nabrisal v igri spomin. No ja, bolj za zjokat kot za smehuser posted image ...

Midva z mojim herojem imava pa danes popoldan in zvečer cajt zase, kar ne morem verjet! Mala dva gresta na mini počitnice k mojim, midva pa na en obisk, v Atlantis in v kinouser posted image . Preden nama potečejo karte, ki sva jih dobila za rojstni dan oktobra...user posted image Pa če bo vse posreči, bova zjutraj spala dlje kot danes (ob petih veselicauser posted image , bi lahk skor šli že kr zjutri k Snorlax na obiskuser posted image ).

Zdaj ima pa Vasja hudo željo po smajlijih in hoče, da nalimam tole:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1667
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.3.2008 12:31:19   
pikecpokec
Tudi jaz sem za 18., če le ne pride kaj vmes! Imam pa 13. rojstni dan, tko da - Žanek - lahko kaj v kompaniji pripravima! Če si za to.

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1668
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.3.2008 17:37:47   
pikecpokec
Ne moreš verjet kaj se je dans zgodilo! Ena kolegica je rodila - DOMA! user posted image
Z obema je vse OK. Baje je prletela dežurna zdravnica iz zdravstvenega doma k njej in-so rodili user posted image . S tem, da sem kake dve uri prej srečala njeno taščo in je rekla da še nč ne kaže da bo tamlada kej kmalu šla rodit. Pol pa tkole na hitro.
Tko da - dobrodošla, mala junakinja user posted image

Jej, ga bomo pili dans!

pa-pa


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 1669
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.3.2008 18:04:19   
Janeja
Snorlax, nujno moramo nardit kuharski oziroma pekovski tečaj! user posted image Jaz ti namreč čist verjamem, da so žemljice odlične, zato bi se jih pa rada naučila pečt! Komaj čakam na 18.

Jančika,
uživajta! Jaz bi tud bla mal fraj user posted image . Sem ti kar fouš.

Pikecpokec
, tole je pa bil hes ekspresen porod. Samo da je z obema vse OK. user posted image Pa čestitke mamici seveda.

Jaz sem bila pa danes v šoli. user posted image So nadomeščali en fraj dan in je bil reden pouk. In ker je sobota, so se učiteljice prve triade odločile, da k pouku povabijo tudi starše, da smo malo videli, kako poteka dan naših šolarčkov. Zeloooo zanimivooo. Še na učni sprehod smo šli iskat znanilce pomladi. user posted image





< Sporočilo je popravil Janeja -- 29.3.2008 18:05:40 >

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 1670
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.3.2008 21:38:45   
HuAnita
Halo, čveke.

Shoo, piši na ZS, o konkurenci sovam ponoči vem VSE!!!!

Rolka, tp bi pa tudi jaz naročila za Capinko, zdaj že precej obvlada skiro, ker pa je kot večina stvari pojirban, je na pol vozen, nekaj bremza vmes, tako da....user posted image user posted image user posted image  Kdo že gre kam, da nafehtam za to rolko?

pikecpokec - uživaj na plesu, četudi bo samo .... ples.

jerebica - mene ne bi motilo, če bi se Capinka polilala v koš za smeti ali celo lavor za perilo. Res ne. Ker smo končno spet ponoči 'normalni', je zdaj kak mesce tudi 3x polulala vse, kar ji je bilo blizu, od punčk, mene, zločkota, vzglavnikeuser posted image user posted image user posted image   Smo preverjali tudi urin, pa je b. p. Tako da hvala bogu, da ga luna pelje lulat....user posted image user posted image user posted image

Žur - sem za. user posted image   (kaže, da me ati takrat ne bo nikamor zvlekel, je pa velika možnost, da spet zapsim z deco....)

Redna služba - naj bi padla s praznikom dela, zdja izpolnjujem neke vprašalnike, čaka me še kup papirev, ker pa sem že enkrat imela zbrane, ne bo take panike.... Samo da me ne bodo spet nategn....


Drugače mi gre že na bruhanje ob 'velikonočnih dobrotah', tile zajčki, pa jajčke.... Madona, kam se obrnemo, nam to tiščijo pod nos, sem že ornk popenila danes, da od same čokolade ni še nihče preživel. No, jaz sem, ampak kdja pa tudi kako sadnje ali solato pojem....

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1671
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.3.2008 21:40:43   
HuAnita
Opažam, da nisem več pismena. Mislim slovnično, napišem albansko. Ali pa me že krtek vabi spat.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1672
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.3.2008 7:10:35   
Naty*Taja
Dobro jutro punce! Danes sem pa jaz prva, ker kljub temu, da je nedelja, nisem fraj. Letim zdejle na gasilska predavanja!
Vsem eno user posted image , če se vam bo slučajno spalo, ker so nam eno urco ukradli...

IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec

Ne moreš verjet kaj se je dans zgodilo! Ena kolegica je rodila - DOMA! user posted image
Z obema je vse OK. Baje je prletela dežurna zdravnica iz zdravstvenega doma k njej in-so rodili user posted image . S tem, da sem kake dve uri prej srečala njeno taščo in je rekla da še nč ne kaže da bo tamlada kej kmalu šla rodit. Pol pa tkole na hitro.
Tko da - dobrodošla, mala junakinja user posted image

pa-pa


No evo - ktira se je že menla,da gre v Avstrijo v ponedeljek? Darja, da ne  boš slučajno kje v avtu rodila ! user posted image Bravo punca, da je kr doma povila detece! Pa sej, konec koncev, če ni zapletov...

Jančika vidva sta si pa privoščila. Midva tudi še imava bone za masažo vLaškem od rojstnega dne - sam ne od oktobra, pač pa od aprila in maja!!!user posted image Bomo mogle menda podaljšat, da nam ne propade..., ker res nimam pojma, kdaj bova imela čas do takrat...






_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 1673
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.3.2008 7:53:41   
snorlax
Jutro!

Naty-Taja, a boste dežural pri zbiranju železja? Vse vem. Mi je naš Rudi povedal. Saj ga poznaš, a ne?user posted image

18. aprila pridem. Če deca ne zbolijo. Tamalčku se še kar vleče tisti gnojni smrkelj. Zdaj pa imam že slabo vest, da ga ne peljem k zdravniku.user posted image Je pa bila včeraj kolegica pri meni in njena punčka ima že 2. rundo AB, pa je glih taka kot naš brez AB. Tako, da se res sprašujem o smiselnosti AB?user posted image

Moja prva M.user posted image po abraziji je bila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in še kaj. 6 dni sem morala nosit po dva vložka hkrati, pa menjat vsako uro, pa še trikrat mi je malo vsekalo čez, tako da sem v službi na WC prala hlače. Mislim, a je to normalno?user posted image user posted image user posted image Naslednji mesec nosim parperske. Še dobro, da mi jih je nekaj ostalo od tamalčka. Sem pa Stankotu pisala in mi je odgovoril, da bi prišla v poštev ablacija endometrija. user posted image Pol sem šla pa mal brskat in to baje pomeni, da ti postrgajo sluznico maternice v tolikšni meri, da je ni več. Potem nimaš krvavitev ali pa so šibke. Samo meni ni jasno, a se ne sluznica skoz obnavlja? Mi je pa napisal, da je to trajna rešitev. Ali je že katera slišala za to? Ali pa, če morda celo poznate katero, ki je to imela? Sicer pa imam čez dober teden pregled pri svoji G. in jo bom vprašala. Mislim, bolnica mi v vsakem primeru ne uide.user posted image Ko pa vse tole poštudiram, sem vesela, da imam dva fanta, jima bodo vsaj takele stvari prihranjene v življenju.

Kako je pa kaj z Marjano in njeno user posted image ? A sta že doma?

Ali že katera ve, katero krvno skupino iščejo za malo Nino?

Skabi, Darja, kako sta? Že odštevata?

Smrček, je s tabo kaj bolje? Bi mogoče lahko prišla za kako uro k Žanek?

Lep pozdrav vsem in lepo nedeljo! Če ne prej, se beremo jutri zjutraj, ko bo tudi mene pigalo, saj bom morala vstat (po starem) ob 2.45 uri. user posted image user posted image user posted image




_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1674
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.3.2008 12:35:58   
smrček
18. je tudi meni v redu, saj imam 10. kontrolo in če ne bo slabše potem vsekakor pridem, saj vam tudi jaz nekaj dolgujem.
Snorlax, tebe pa posebej rabim za nasvete o peki kruha, ker imam "po novem" brezglutenskega dietnika domauser posted image  in je tale moj "kruh" bolj tak, tak.
Ojej, saj ti ja po enem takšnem perilu ob vso kri user posted image  
No, vem kako se za devet mesecev rešiš takih težav, pa to verjetno ne pride v poštevuser posted image

Ali je katera kaj kontaktirala z Marjano? Kako je kaj z njima?

Uživajte še zadnjo praznično nedeljo v sklopu velike noči.

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.