|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.3.2008 10:27:29   
pikecpokec
adrijana.sara: v Laškem v zdravilišču je pilates, ob pon. ob 19h, pa mislim da še ob četrtkih. user posted image hmmm, pejd pogledat na njihovo stran. Je pa ena ura 5 €, pa ni hude gužve.

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 1576
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.3.2008 13:50:27   
skuštrana
Darja33, za kile nič ne skrbi - jaz sem prvič dobila 10kil pa so šle dol v roku3m, zdej sem dobila pa 15 (al pa še več kil) pa so šle dol še hitreje..sem že v minusuuser posted image



Srečanje
- jaz bi lahko v petek 18.4 ali pa potem naslednji vikend 25.4 ali 26.4.
V soboto 19. 4 ne morem imam neko drugo stvaruser posted image



_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 1577
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.3.2008 19:04:03   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: Skabi

Jutro!

Snorči (Zs imaš), jaz tud že dooolgo bedim



Si ziher, da nisi kateri drugi poslala. Nazadnje imam od 23.3. Se slišiva.


Janči, oprosti, danes ko si klicala, je šef nekaj rabil in nisem mogla kaj več čvekat.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 1578
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.3.2008 19:53:49   
Skabi
Adrijana, nič se sekiraj. Sja takrat, ko je bil z nami, je bilo pa zelo lepo.

Darja, jaz perem s Frosch gelom - 98% biorazgradljiv, imajo tudi mehčalec, samo mi ga ne uporabljamo, ker damo cote na koncu sušenja še vedno malo v sušilca in so čist dovolj mehke za nas. Pa še naš ekološka vest je pomirjena :)

Šplea07, po mojih izkušnjah ti itak sami dodelijo zobozdravnico - na sistematiki dobiš datum. Naša dva sta bila oba pri Ciklovi in sem bila zelo zadovoljna z njo, ona pa z mano - nekatere moje vzgojne prijeme je hotela celo posneti za druge starše :=)

Huanita, za našo bajto moraš bolj v luft za župniščem pogledat - nismo v nebesih,, ampak v hribih :) Fasade pa eš dooooolgo ne bo, tak da sigurno nisi gledala prave. Ne vem, če imamo res kake izvirne ideje, seveda pa lahko pridete pogledat - v dopoldanskem ali popoldanskem času, kadarkoli, samo čimprej. NA zs imaš mojo telefonsko, pa poklič.

SNorči, še enkrat bom poslala zs. Tisti, ki pa ej prjšnjega dobila (če ga je), se pa opravičujem, zgleda da sem mal  user posted image

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 1579
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.3.2008 19:55:42   
Skabi
Ropotuljica, vidim te! ste že zdravi za kak obisk?

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 1580
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.3.2008 19:59:08   
Ropotuljica
Skabi, kaj špijoniraš, mi je kar Firefox ven zabrisalo ....user posted image
Zdravi ... ne čisto, hudega pa tudi ni. Kaj si se pa tko dolgo obirala, vidiš!

Tjaž se je včeraj postavil na noge!!user posted image

Aja, v bistvu sem hotla napisat tole: Snorlax, nisem dobila fotk. user posted image

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 1581
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.3.2008 20:56:27   
snorlax
Pismo, kam sem jih pa pol poslala?user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 1582
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.3.2008 21:22:14   
HuAnita
Ropotuljica - čestitke za korenjaka, ki b odslej hodil po lastnih okončinah.

Snorči, jaz fotk dobilsa, ne vem, če sem že povedala....

Grem nazaj gledat Housea.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1583
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.3.2008 21:24:04   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Snorči, jaz fotk dobilsa, ne vem, če sem že povedala....

Kaj zdaj, si jih dobila al neuser posted image . Iz tega stavka ne štekamuser posted image .

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1584
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.3.2008 22:04:28   
Meggi
Skabi, pa kje si ti res bliz tistega modernega župnika. Ma jst sem že **** zijala tam okrog pa mi ni jasno, kje pa kod.

Nam pa res že mal zvoni, za kak kofetek. Men za ta teden kr jasno kaže da bi lahk bolj normalno šla iz službe domov. Bi morda padla kaka kratka kavica??

In kako je s tvojimi pripravami. Imam kr neki cotk za pupiko- če se morda kaj obrne, pa en stol za hranjenje. pa stajico...

Glede praskanja in srbenja. Sestra- si jo spoznala je bila zadnje 3 tedne v bolnici zarad tega- čist rdečo kožo je imela- ko je rodila je blo pa vse ok. Je pa ponorevala, res!!

         Kaj zajčki niso nobene pisane lepe jajčke prinesli!? user posted image

Sam del..... ?

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1585
   RE: Celjske (in okoliđke) čveke - le vkup!
26.3.2008 6:55:26   
Naty*Taja
Evo punce, jaz nimam časa spljoh! Komaj čakam, da bo konc leta, res (šolskega mislim) Ko mislim, da sem si vsaj za kak teden naprej spravla not, že pride kaka nova zadeva in ....
Ja, Betka, je rekel, ima srečo, al neki v tem smislu... res lepo. user posted image Kako si pa tole s cotami zrihtala? Men se je enkrat en robček not znašu pa sem s selotejpom tiste tanove cote popucala - ni nič fajn tole, a? A B pa že četrtega? user posted image user posted image

Shoo - tudi pri nas doma kr v soboto tale žegen pojemo, pri taščici pa strogo v nedeljo zjutraj po maši - mi imamo to tako poštimano, da gremo v soboto k meni domov, v nedeljo pa pri tašči skup naš in njihov žegn damo... Pa je volk sit in koza cela..user posted image Ovni...oh... nebi o tem...sem Žaniki enkrat razlagala, ko še nisem vedla, da je ona tudi.... No pa sej niste vsi za v en koš. Jaz sem pač imela srečo v življenju, da sem imela probleme in nesporazume s skor vsemi ovni na katere sem naletela....Sam recimo Žanek ni niti približno ovnčku podobna...? Kar se pa ctg tiče sta pa Cvitan in soseda enaka! Jaz poznam že dva Rokota...enega pri nas in enega s hrvaške. Je pa res, da jih večina pokliče ROk...Tak da... no ja.

Snorči, jaaaaa sem na veliko grešila s potico, potem mi je pa tak dva dni hudo blo, pa slabo sem se počutla... da včeri sploh nisem mogla kej jest...Ne bom več, ker mi enostavno ne paše.

Evo zdej pa že spet morem it in tole stran sem že tretji dan neuspešno brala...
Se pišemo...








_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 1586
   RE: Celjske (in okoliđke) čveke - le vkup!
26.3.2008 8:18:05   
Ropotuljica
Skabi, tudi mene je v drugo trebuh ful srbel, naredile so se mi drobne pikice, po porodu se pa sploh spomnila nisem več na to.

HuaNITA, dobro si ti to napisala user posted image Tud jaz nimam pojma, a si fotke dobila al ne user posted image

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1587
   RE: Celjske (in okoliđke) čveke - le vkup!
26.3.2008 8:45:01   
adrijana.sara
Dan!

Darja33 zdaj, ko sem videla, da si tu, se mi je porodilo eno vprašanje. Kje je otroška nevrološka ambulanta v celjski bolnišnici? JJutri imava kontrolo, pa nimam pojma kjeuser posted image . Če bo katera za kakšno kavico dopoldan (upam, da ne bo predolgo trajalo), bova z bibo v mestu.

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 1588
   RE: Celjske (in okoliđke) čveke - le vkup!
26.3.2008 8:46:16   
lunica 85
naj se vam malo javim.sem lunica 85 in prihajam z okolice celja-žalec.sam še nisem mamica ,se pa trudimo da bi kmalu postala srečka user posted image in se am tukaj potem malo pridružila.upam da nisem edina ki še ni mamica .lepo vas je brati in aja pozdravjlena naty-taja

_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 1589
   RE: Celjske (in okoliđke) čveke - le vkup!
26.3.2008 10:58:09   
pikecpokec
Dobrodošla, Lunica 85! Upam, da kmalu dobiš user posted image .

Gal počasi nehuje driskat. HB, je drekec že precej bolj gost. Pa tudi ritka ga ne peče več tko. Zdej pa ne vem, al je to zarad ene fajne kreme iz sevniške lekarne, al zato ker bolj na poredko sračka, al pa zato, ker smo nazaj uvedli Racmanke. po moje je to zadnje. Ko je mel uno tahudo turbodrisko, smo mu dali kar navadne plenice za enkratno uporabo, da ne bi preveč bacilov naokrog prenašali. Potem ko je bila pa res kriza z ritko, je pa Matej predlagal, da bi mu spet dali Racmanke. In je bilo po 2 dneh bistveno boljše. Tko da - hura za pralne plenice user posted image .
Nam pa počasi že razpadajo, ker jih je pred Galom imel že en (ali celo dva?) drug dojenček. tko da jih dokupujemo vsake toliko časa. Glih zdaj sem naročila 3 za ponoči, da vidimo, kako se bojo obnesle. No, počasi bomo imeli vse nove. Bojo še za drugega user posted image .
Joooj, mene ful drži da bi imeli še enega, ampak trenutno je moj cilj diploma in ena solidna služba, kjer ne bojo težili za vsako bolniško in za porodniško (ja, takih je žal bolj malo user posted image ).
Sem ravno zadnjič razmišljala, da če mi ponudijo službo v kaki državni upravi al pa na občini, grem takoj! Mi ful veliko pomeni, da je bolj ali manj fiksen delovni čas, kljub temu da je plača bolj user posted image . Včasih sem mislila ''smo v državno upravo ne'', ampak ko dobiš user posted image , se pa malo spremeni. No, vsaj pri meni.

Jao, sem naklofala. Kdo bo pa sploh bral to klobaso? user posted image

Jah, grem malo za knjige.

pa-pa


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 1590
   RE: Celjske (in okoliđke) čveke - le vkup!
26.3.2008 11:27:17   
HuAnita
Nevrološka za deco je ob posvetovalnici, nevrofizioterapija (za telovadbo= pa spoidaj, pri kafiču v kleti ZD.
Če to sprašuješ.


Babe, mene daje pomlad, potem pa takes stavke pišem, no. Ja, dobila fotke, ja....user posted image

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 1591
   RE: Celjske (in okoliđke) čveke - le vkup!
26.3.2008 11:38:10   
adrijana.sara

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Nevrološka za deco je ob posvetovalnici, nevrofizioterapija (za telovadbo= pa spoidaj, pri kafiču v kleti ZD.
Če to sprašuješ.



Če pa ne vem kje je posvetovalnicauser posted image . Nisem nikoli hodila v Celje v posvetovalnico. A to je v sklopu zdravstvenega doma ali tam kje, ko je otroški oddelek???? Drugač sem že pa v temi. Pa saj se moram it tak v pisat v bolnici al ne? Pa mi bojo tam povedali?

Pikecpokec tole se vam je pa precej vlekl. Samo, da je boljše, pa da ritka k sebi pride.

Jaz sem se pa z diplomsko začela matrat, uvod sem si pa napisala, pa prve strani. Sam že imam probleme s številčenjem, ker morajo biti prve strani z rimskimi, pa na prvih dveh ne sme pisat številke... bo treba priročnik v roke vzet.

Zdaj grem pa golaž kuhat, da bo še za jutri ostalo.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1592
   RE: Celjske (in okoliđke) čveke - le vkup!
26.3.2008 12:22:33   
HuAnita
Ja, nevrološka je tam, v otroškem oddl. ZD, na vratiih greš destno, pa par metrov naprej, pa še enkrat desno - ne moreš zgrešiti. Če prideš od zadaj v ZD, tam, ob bolnici in parkirišču.

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 1593
   RE: Celjske (in okoliđke) čveke - le vkup!
26.3.2008 15:06:37   
teta beta
A ni nevrološka tam dol pri razvojni? Ali je tisto nevrofizioterapija? user posted image No, kakorkoli, adrijana, mislim, da se ti ni potrebno iti vpisati v bolnico. Pa da se ne boš preveč matrala, če morda ne veš, ker ne hodiš v CE v ZD - z otrokom lahko zapelješ notri na parkirišče pri rampi. Se pravi, tukaj z Glazije, rečeš vratarju in te spusti not.

Špela07, mi smo tudi imeli zobozdravnika po prvem letu, čeprav možno, da mi je že na posvetovalnici pri 9.m rekla, naj se naročimo; sem že pozabila. Sem pa bila v Šentjurju, tako da ti nemorem kaj več povedat.



_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1594
   RE: Celjske (in okoliđke) čveke - le vkup!
26.3.2008 18:06:46   
adrijana.sara
HuAnita in Teta Beta HVALA za pomoč! Sem šla iskat tist litek, ki sem ga dobila z datumom (sam eno uro je trajaluser posted image ). Otroški oddelek, 2 nadstropje.  Nekak boma že našle. Govorim kot, da sem včeraj iz Kitajske prišlauser posted image .

A noter bi me res spustili, čez rampo? Kaj pa naj rečem, ker se že vidi, da otrok celo sam hodi.

In kje se danes skrivate? Zunaj me je tak zeblo, da sem jo takoj noter zvlekla. Zdaj pa ne vem, če je z mano kaj narobe al z vremenomuser posted image .

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 1595
   RE: Celjske (in okoliđke) čveke - le vkup!
26.3.2008 18:55:45   
skuštrana
A noter bi me res spustili, čez rampo? Kaj pa naj rečem, ker se že vidi, da otrok celo sam hodi.


Te vseeno spustijo.

Jaz sem že dva dni zlomljena, smo zunaj cele dneve, pa še Liza je doma, ker je dobila gnojne čepke po grlu - valjda gnojna anginauser posted image Pa se vragec mali čisto dobro počuti in je seveda naspidirana 100 na uro, jaz pa lena 100 na uro (pomladanska utrujenostuser posted image )...Samo pod antibiotiki je pač ne morem v vrtec poslat, tako da bo mali vragec doma še dooolgooo...Pa še radiator si je danes na nogo vrgla, no, hb ni zlomljenauser posted image user posted image

Kaj zdaj, kdaj se vidimo...Me noče nobena videt, očitno user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 1596
   RE: Celjske (in okoliđke) čveke - le vkup!
26.3.2008 19:56:33   
snorlax
Skuštrana, seveda te želimo videt! user posted image Ti povej, kdaj prideš, pa se bomo prilagodile tebi.

Sicer pa delam do nadaljnjega vse sobote. user posted image user posted image user posted image Toliko o državni upravi, pikecpokec.

HuAnita
, hvala za prevod.user posted image user posted image user posted image

Ropotuljica, pošljem še enkrat. Ob priliki. A sploh nisi dobila maila, ali samo slik?user posted image

Lunica 85, dobrodošla! In upam, da se ti kmalu izpolni želja.user posted image

Naty-Taja, lepo, da si se javila.user posted image


Naš tamalček je pa danes nastopal v vrtcu za mamice in ne morem pozabit une pesmice: "Mamica, kaj naj ti kupim.... in na koncu... "Rad te imam".user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jaz pa seveda v jok. Ker, če še ne veste, se vedno cmerim, ko nastopajo mali otroci, tudi če niso moji. In potem je mojemu dedcu nerodno, tavečji sin me zeza, jaz pa ne morem pomagat. Mene to gane do srca in nazaj.user posted image

V glavnem, bodite zdrave ve in vaši otročki in se beremo!


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1597
   RE: Celjske (in okoliđke) čveke - le vkup!
26.3.2008 21:18:51   
Janeja
Joj punce, jaz že sama sebe srečujem. To je ubitačen tempo user posted image   Na hitrco vas še mal preberem, pisat se mi pa že ne da več. V službi imam ludnico, doma pa nalepko Leo, ki se obeša po meni od trenutka ko stopim čez vrata pa do večera, ko jo dam v posteljo.user posted image To je pa zdaj posledica tega, da sem do 17h v službi. Se nacartava v dveh urah tolk, kot prej čez celo popoldne. user posted image Nardit pa valjda nič ne morem.
Lea je končno spet zdrava (3x trkam). AB ji je res takoj prijel. Zdaj bo ta teden še doma potem pa gre v vrtec. Upam, da je Munostim že kaj prijel (saj vem, pobožne želje  user posted image ) in da bo vsaj cel teden tam zdržala brez nove bolezni. Res si ful želi it med prijateljčke in je prav žalostna, ko zjutraj ostane doma, Jan pa gre v šolo.

Snorlax, tole jokanje ob otroških nastopih pa jaz tudi poznam. user posted image Pa če so pa tolk luštkani, pa takoooo smo lahko ponosni na njih. V ponedeljek ima nastop Jan, tako da si ne smem maskare zjutraj namazat. user posted image  
V soboto pa v šoli nadomeščajo en fraj dan in so k pouku povabili tudi starše, da bomo videli, kaj delajo naši prvošolčki. user posted image

Skuštrana, a zdaj pa pri vas tudi? Se mi zdi, da ste bili najbolj zdravi.

Lunica85 dobrodošla. Pa čim prej eno malo štručko tudi zate. Bomo vse držale pesti! user posted image Kje pa si doma v Žalcu? Sva skoraj sosede user posted image .

Špela 07, dobrodošla tudi ti. Glede zobozdravnika: jaz Leo vozim k dr. Marti Tome, dela pa v ordinaciji dr. Škapinove. Je res super, nežna in se mi zdi, da ima pravi čut za majhne otročke. Jaz sem fulll zadovoljna, Leo sem pa tudi prvič peljala, ko še ni bila stara eno leto.






(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1598
   RE: Celjske (in okoliđke) čveke - le vkup!
26.3.2008 21:20:08   
Janeja
Snorlax, kaj ti še ne spiš? A misliš ob 4h vseen ustat? user posted image
Od kje jemlješ energijo?


(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1599
   RE: Celjske (in okoliđke) čveke - le vkup!
26.3.2008 21:20:13   
pikecpokec
Sicer pa delam do nadaljnjega vse sobote. Toliko o državni upravi, pikecpokec.


A res al kaj?!?! Ja, a boste štacuno odprli? Kje pa delaš, da delate še vse sobote? bohpomagi, no, sem pa mislila da je državna uprava od 7h do 15h, pa čao! user posted image

jst sem pa zmatrana ko pes. celo popoldne smo po celju hodili, sem si kupla ene kavbojke, pa en pulover (je bil že skraaaajni čas user posted image ), pa še ene čeveljce za povrhu user posted image . tko da bom mela v soboto v čem plesat.


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kožica na lulčku: kaj morajo vedeti starši...
Skoraj vsi dečki se rodijo z ozko kožico, ki je pritrjena na glavico penisa. Nekatere starše po nepotrebnem skrbi, da od...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.