|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.3.2008 10:50:31   
HuAnita
ampak ne miuser posted image , mislim družino na širše. (sem va, ne?user posted image user posted image user posted image )
Dekle mlajšega brata sem že pred nekaj dnevi sumila, da se je malo popunila, ker je drugač 175cm suhica, evo, prejle pa izvem, da sta imela včeraj NS in da bom TETA!!!!!!user posted image user posted image user posted image
Ful ful sem vesela! Moja mama že načrtuje, kako bo pomagala, ker sta ji že rekla, da bi ona pazila dete, ko bo čas, mama pa gre poleti itak v penzijo in se ful veseli - bo vsaj imela eno živahno žverco za pazit, da ji zamoti misli, oči pa tudiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1501
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.3.2008 10:52:23   
Jančika_
Packa si, vešuser posted image user posted image !

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1502
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.3.2008 10:54:19   
shooo
joj kak fajn da imamo darjo!
pikapokec ne skrbi ,se bo poštimal.
SKUŠTRANA, pa daj mi te pošlji fotko na mail če se ti da. me res zanima.
in fajn da je mamica iz naših koncov (a je prav iz r.s.?) vsaj ne bom spet svjetsko čudo.user posted image

a ja, darja, jaz imam kotrolo komaj čez 14 dni. in če boš takrat še 2v1 se lahko vidimo. možno pa je tudi da ti pridem na obisk kar v Puser posted image ?
jaz pa imam rok 21.4. čeprav je v podpisu 23.4.

skabi, glede srbečih dlani in podplatov: v apotekah se dobi eucerinova krema prav proti (alergijski ) srbečici.in  celo tri različne variante imajo.se splača.

pa pa


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 1503
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.3.2008 11:05:06   
HuAnita
Ja, super za Darjo. user posted image user posted image
Naredimo kar aktiven link: Vprašajte zdravnico Darjo!, me Celjanke pa imamo še protekcijo, pa nam da GSM, če bomo kdaj v dilemiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 1504
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.3.2008 11:05:21   
Janeja
Mater user posted image Anita. Si nas pa res... user posted image
Pa vseeno čestitke, teta.


(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 1505
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.3.2008 11:07:30   
HuAnita
Aja, Janči, srečno pot na dopust! Sem zgrešila, da greš, ker sem zvečer zaspala z deco, pa sem prejle le zadnje odgovore prebrala....

MarjanaR - kako se kaj imaš? Gre? Če kaj rabiš, kot že rečeno, kako popoldne, da si spočiješ. če boš sama, lahko kamot pridemo po Kajo in jo peljemo ven za kaki 2 uri, zdaj ko je že toplo....

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1506
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.3.2008 11:27:14   
skuštrana
He, he, Huanitauser posted image , čestitke tvojmu bratuuser posted image user posted image

Shoo, dobišuser posted image

Pikecpokec, kadar je Liza imela črevesno virozo (2krat do sedaj) je to trajalo cel teden.



_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1507
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.3.2008 11:36:03   
shooo
jao huanitauser posted image user posted image user posted image ! čestitam user posted image

jančika, vi se pa nauživajte v lendavi.
lp


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1508
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.3.2008 12:13:10   
pikecpokec
Ej, HuAnita, ka si nas .... user posted image . Ampak fajn, super, da boš teta user posted image .

Jančika, uživajte v toplicah. Sej v nedeljo vam bojo zihr nardili velikonočni zajtrk. Jaooo, jst že komi čakam da se nabutam šunke. Lani nisem upala preveč ker sem še dojila, letos si bom pa privoščila dokler bo šlo!

Zdej pa grem, me dedi podi z računalnika ker more neke predračune delat


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 1509
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.3.2008 14:43:58   
Jančika_
Takle, bejbe, jaz počasi odhajam. Glejte, da ne bo katera vmes že rodila, pa da ne boste pojedle preveč potičke in šunkeuser posted image . Imejte se skrajno lepo, pa se tipkamo po praznikih.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 1510
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.3.2008 14:49:18   
Janeja
Jančika uživajte! user posted image

Jaz pa spet obupujem nad Leinim zdravjem (oziroma nezdravjem). user posted image  Zadnja dva dni že konkretno kašlja in jo je P danes peljal k zdravniku. Ker ima vneto, rdeče grlo in glasilke, ji je spet dal antibiotik. user posted image  Zdaj pa sploh ne vem, a naj ji ga res začnem dajat samo zaradi vnetega grla? Darja33 help! Kaj ti misliš? Dobila je pa Sumamed za tri dni. Pa ravno pred enim tednom je zaključila z AB zaradi vnetja ušes. user posted image  Saj to ni več res no...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1511
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.3.2008 15:36:42   
skuštrana
Janeja, pojdi nazaj in zahtevaj bris. Jaz vem da bi.(sori, Darja če misliš drugače, ampak meni gre to na živce, ko zdravnik pogleda grlo in reče - ja, antibiotik bo treba dat). 

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1512
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.3.2008 16:36:06   
darja33
Janeja, ja Skuštrana ima kr prav. Js vem, da je enim dohtarjem lažje kr AB napisat. Zdej pravilo je, da če vidiš angino (torej gnojne čepke na mandlih) ni treba delat brisa, ker je vse 100%. Če pa maš otroka s pordelim žrelom, je pa stvar lahk bakterijska (torej rabiš AB) al pa virusna (ne rabiš nič, čiči pa čaki).

Če ti torej ni vzel brisa, videl pa je le pordelo grlo, bi blo fajn da bi ga. PRIZNAM! Je pa res, da kaj ZAHTEVATI od dohtarja pomeni užaliti ga in to ni fajn. Raje prosi...

Js sem sploh pozorna pri otročkih ki pogosto jemljejo AB, tam se je treba še posebi potrudit, da ne jejo brezveze AB.

Kaj naj rečem druga? Pri tistih, ki pa nikol ne jejo AB (oz. zelo redko), si pa včasih mislimo, sej škodi itak ne...


(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1513
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.3.2008 16:53:45   
skuštrana

Če ti torej ni vzel brisa, videl pa je le pordelo grlo, bi blo fajn da bi ga. PRIZNAM! Je pa res, da kaj ZAHTEVATI od dohtarja pomeni užaliti ga in to ni fajn. Raje prosi...

user posted image user posted image
Se strinjam, jauser posted image
Lepa beseda lepo mesto najde..ponavadiuser posted image

Janeja, Liza je imela gnojno angino in sem jaz kot laik od daleč videla da je to za AB, ker je imela hud zadah po gnoju in pa na mandljih tak ogromne gnojne čepke..pa iz nosa orto zelene šmrkle.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 1514
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.3.2008 19:54:44   
teta beta
Pikecpokec, morda pa mu lahko daš kakšno hrano, ki zapira, da ne bo tako sračkal, npr. banane, šipkov čaj, čokolado.

Huanita, čestitam, da boš teta! Tudi pri nas bo letos veliko mladine - midva bova oba poleg naše štručke postala zopet še stric oz. teta. Moj brat bo imel prej, svakinja pa približno takrat kot jaz.

Shoo, ko sem jaz nosila mojo v slingu, so me tudi čudno gledali. No, saj blazno veliko ga nismo uporabljali, se pa spomnim, enkrat ko smo bili v city parku v LJ, so nekateri prav buljili, da se je moj že zafrkaval, da bo začel beračiti zraven user posted image .

Janeja, upam, da se Lea čimprej pozdravi! Glede AB pa res ne vem, kaj bi ti rekla.

Danes sem kuhala šunko in sem se ob tem prav spomnila na jerebico in njene probleme s posodo pri kuhanju krače. Stara mama je naročila, naj dam tamalo šunko eni družinski prijateljici, sovaščanki, ki nam je zdaj ful pomagala, s tem da je imela tamala mogoče 7 kg, tavečja pa 8 user posted image . In ker sva obe samo gledale, kaj naj s toliko mesa, je eno nesla v mesnico, da so jo dali na pol in sva potem vsaka vzele polovico. Ta drugo bova pa drugič razdelile. Mmmmm, dišala je pa in še cela kuhinja zraven!


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1515
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.3.2008 20:22:33   
snorlax
Čer!

Pri nas je bil pa danes katastrofalen dan!user posted image user posted image user posted image

Najprej sem v službi nekaj zasrala. No, saj sem popravila, ampak sem se vseeno orenk zasekirala. Sem pač tak tip.

Potem me kliče moj, da se je zaletel s službenim avtom.

Nato izvem, da šefice ne bo bogvekakodolgo in jo bom nadomeščala še ziher kak mesec ali dva.

In ko končno pridem iz službe do avta, najdem za šajnbriserjem listek za nepravilno parkiranje.

Tako, to smo dobili za pisanko za veliko noč.

Za aprila pa mislim resno. Skuštrana, ti povej, kdaj prideš v Slo, potem pa se bomo ravnale po tebi. Pridte, no.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 1516
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.3.2008 22:00:06   
Janeja
Joj Snorči, ste imeli pa res hud dan. Bo pa zdaj naprej tolk boljše, ker več smole na kupu pa res že skoraj ne more bit. user posted image Zaradi službe se pa ne sekiraj sploh, če si že vse popravila. Kdor dela, greši! Vsak od nas je že naredil kakšno napako.
Pleh je pa samo pleh, važno, da je s tvojim vse OK.
Se pa definitivno pridružim srečanju pri tebi! Njami, komaj čakam na žemljice! user posted image

Lea ima nore napade kašlja in ful jo boli grlo. Tudi glasek ima čist zahripan. user posted image Kljub vsemu sem ji kar dala AB. user posted image Upam, da je vse res posledica bakterije in bo hitro boljša. Bom že jutri videla, ker Sumamed ji pa vedno prime že po prvi dozi.




(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1517
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.3.2008 22:13:37   
Naty*Taja
Oj, Teta beta - pozdravi tvojega  - zdej je verjetno že doma, a ne? Veš kaj, kr razvajaj ga malo, pa čeprav s prepečencem!  Ma ja, je res fajn fant, pa tak te je pohvalil zadnjič....  Pa za staro mamo naj se čimbolje  izzide! A to bo imela od tvojga sestra B dojenčka tudi ? Vas pa bo. Ej jutri gremo v Dramlje ob enih v Šentilsko crekev na žegn. - Ja, sta našadva tamala sama jajčka barvala!
Madona sem vas zamudila!
Kaj je Darja, nam Montignačkam med velikonočnimi prazniki najbolje gre! Same dobrote, ki jih lahko v neomejeni količini (razen potice)! Jaz bom kr šunkico in jajčka, pa jajčka in hren .... Ja, pa hvala za vse nasvete in napotke in info.!

Oj Snorči - se je le ena našla, ki me mal pogreša! Ma ja, jaz komi samo sebe dohajam. Šiht, pa priprave, kengurujčki, govorilne...pol pa še gasilci, vaje, tečaji, gasilska mladina, ...gospodinjstvo doma...no ja to bolj ati izvajaj zadnje čase! pa otročki, ki so čist nesrečni, če se jima ne posvetim popolnoma, ko smo skup... Ja, pa se mi zdejle oči čist skup lepijo in ....ponavadi se mi ne da več! Sam še spala bi...Aprila pridem - sej sem že navajena tempa! Je pa res grozen dan za vami!

 Ja pa še vrtec, a ne Adrijana - sej men je bilo tako luštno, da mi kr ni blo za domov it! Sem en mal otročja, a ne? Me je tak pripopala tista glina....

Janči uživajte tristo na uro še za nas zraven!!!!!!

Tak zdej vas pa VSE pozdravljam in grem spat, ker komi še kej vidim...



_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1518
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.3.2008 1:46:52   
žanek
HuAnita, pa si nas user posted image , iskrene čestitke - teta.

Shooo, mogoče boš pa na moj (in Hitlerjev user posted image ) rojstni dan rodila (20.4.) user posted image .

Jančika, uživajte na dopustu user posted image .

Naty-Taja, ti si pa pravi multipraktik user posted image .

Skuštrana, že veš kdaj boš v Slo?

Snorlax, si pa res imela smolo no, ampak za vsakim dežjem posije sonce user posted image .

Snorči in ostale, srečanje bo pri meni v aprilu (imam razlog za ponovni žur user posted image ), in pri meni bomo žemljice pekle (tokrat jih bomo rable user posted image ), ok? Prosim povej, kaj ve, ki ste na dieti, lahko jeste poleg sadja (kakšne salame, sir,... user posted image ), da bom vedla kaj pripravit?

Vsem, ki ste bolani, vam želim čimprejšnje okrevanje user posted image !!!!!

Želim vam tudi lepe praznike in obilo pirhov!




< Sporočilo je popravil žanek -- 22.3.2008 1:47:23 >

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1519
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.3.2008 8:46:54   
HuAnita
Mi pa gremo zdajle barvat jajčka. Najboljš, da jima oblečem palerine gor.....
Ajdi, na pisanje zvečer!


(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 1520
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.3.2008 8:52:06   
jerebica
dobrojutro ,

Z Maksom sma pa spaaalaaa do zdejle, pa pogledam čez okno pa mi je blo kra žal da sem mogla vstatuser posted image ,  Jaz bi pa že tak rada poletje ib vodooo in štruško in .....

huanita jaz ti bom tud enga tega vragec apokazalauser posted image ,

Snorlax polna luna je bila, upam da si že boljše volje

janeja, pikecpokec, upam da bodo vajineuser posted image kmalu zdrave

Meni sta pa jančika in moj mali naredila take lušte po toplicah, da sem že pristala da gremo v nedeljo, ker je Maks dobil spajdermenske kopalke in se cele dneve po moji postli vala o kopalkah in govori da je na morju in plava.  Zdej pa nevem al je sploh pametno za meneuser posted image al pa naj samo gledam kako drugi uživajouser posted image


Lepe praznike vsem zdej grema pa midva tudi jajčke barvat!





(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 1521
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.3.2008 11:12:30   
pikecpokec
Živjo!
Kok pri nas sneži! Pa sama žlausa je na tleh user posted image !

Včeri sem spekla une žemljice. Sem delala točno po receptu, ampak so ratale tkoooo trde! Prisežem da če bi jih vrgla komu v glavo je hin takoj user posted image ! Ne vem kaj je blo narobe.
Mogoče ne bi smela dati ostre moke?

Drugače pa smo mi po starem: to pomeni da Gal še vedno driska, ritka ga pa tko peče, da tuli kadar ga previjam user posted image . Jst pa skor jokam zraven ko se mi tko smili user posted image .

Sem pa glihkar zvedela da je ena kolegica noseča, ko si ne bi nikol mislila da bo. z možem oba delata doktorat na medicini in sploh sta ful ambiciozna. ampak sta se očitno odločila za dojenčka user posted image . Juhej, res sm ful vesela!


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu jerebica)
Neposredna povezava do sporočila: 1522
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.3.2008 11:23:23   
skuštrana
Hojla...

Vreme je pri nas čisto ok - celo sonček se kažeuser posted image

Pikecpokec - joj, ubogi Gal. Upam da bo kmalu bolje.

Jerebica, jaz sicer ne maram toplic in bazenov, blek, v nosečnosti sem se jih pa izogibala še boljuser posted image Baje se dobijo eni tamponi, ki jih daš v nožnico za zaščito..Pa neke svečke, samo ne vem kakao se jim reče..Gljivice so problem, saj druga ne.

Jaz sem včeraj cel dan klicarla otorinolaringologa, da se naročim pa se ni noben oglasiluser posted image , tako da še nič ne vem..Upam, da okoli 18 (tisti vikend).

Janeja, Leiuser posted image , da čimprej ozdravi.


Pikecpokec, jaz mi2 tudi imava ene take kolege, oba delata doktorat iz medicine,daj ti vpraši svoje kaj jih je prepričalo v otrokeuser posted image , da jima prenesem...

Snorlaxuser posted image , peppo pig za srečouser posted image

Nič, lepo se imejteuser posted image Jaz sem trenutno sama, no, z Arsenom...M in L sta šla malo na potep. Hvalabogu.user posted image
Jajc nismo barvali in jih verjetno ne bomo, se mi ne da..Bomo šli rajši venuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 1523
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.3.2008 11:57:56   
HuAnita
Huanita je v službi, tole piše njen odsotni, besni duh!!!!!user posted image user posted image user posted image
Mislim, K... pa taka služba, ko te rabijo le takrat, ko je štala, pa še to je takrat, ko simsplaniramo lep družinski dan!!!!!!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1524
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.3.2008 18:17:45   
Skabi
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Skabi, ni panike za ikeouser posted image Bom že šla, al pa katera druga..če bo katera šla pa naj mi pove...


uhhh, še dobr.user posted image Ker zdaj pa res ne morem več tja gor. Od zadnjič še zdaj nisem prišla k sebi..

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




piflar
dojenček223

kaj si boste mislili o svojem otroku če bo piflar

ponosna bom nanj (66%)

naj dela kar hoče (21%)

sramovala se ga bom (1%)

nevem (12%)


Število vseh glasov: 1348

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!