|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliđke) čveke - le vkup!
24.3.2008 15:46:25   
Jančika_
Daaanuser posted image . Sem vse prebrala, za komentirati vse mi je pa ta trenutek preveč; seveda sem prišla z dopusta napol mrtvauser posted image . Kako bi drugače, ko sta pa bila tamala dva kot dve fedri, madona. Manjšo elektrarno bi lahko priklopili nanjuuser posted image . Ampak smo uživali, to pa. Prav luštno je bilo.

Snorčiuser posted image . A si si mislila, da boš po manj kot 4 mesecih že na polovici?



(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 1551
   RE: Celjske (in okoliđke) čveke - le vkup!
24.3.2008 18:33:57   
skuštrana
Janči, wellcome backuser posted image

Teta Beta, jaz sovražim kadar pozabim kak robček v kakem žepu ko dam prat stvari. Sem pa strokovnjak za touser posted image

Shoo, samo Roko ne...Plis..Ma, ime je pač kot ime, ampak vse Rokote, ki jih poznam so malo čudniuser posted image Glasujem za Jurija, torejuser posted image Kaj pa kašno drudo dalmatinsko ime? Dujeuser posted image user posted image (zezam se, ofkors)

Jap, Liza je čisto ta zaresno menjala plenico..Malo grobo, ampak mali se ni buniluser posted image In to Racmanko, lepo prosimuser posted image user posted image

Snorči, vau skoraj 20 kiluser posted image user posted image user posted image Zdej pa boš prava bejbauser posted image user posted image Te tvoj ne bo smel nič kaj v civilizacijo pustituser posted image user posted image

Bonni, jaz bi tudi v kinouser posted image user posted image Eh, tudi to pride na vrsto..Nazadnje sem bila, ko sem bila kaka 2 m noseča z Arsenom..Uf, kje je že to...

Ropotuljica, bravo za spanje in manj bravo za bolezni...

mEGGI, MEN JE ZAJČEK prinesel en kup delauser posted image user posted image

Drugače pa pri nas od včeraj nič novegauser posted image , zdravi zaenkrat smo, upam da tako ostane...Pa da kmalu pride poletje..Letos bomo verjetno skupaj z eno kolegico dali na Krk kamp prikolico in potem me Rijeka ne vidi celo poletje....Krk, here i comeuser posted image user posted image




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1552
   RE: Celjske (in okoliđke) čveke - le vkup!
24.3.2008 19:02:29   
shooo
ojla,
končno konec požrtijeuser posted image .prav fajn je bilo danes en super obisk (iz celja he he) in kosilo v slatni.
ko smo prišli domov sva se z nežo  skopale, je rekla da gre počivati na kavčuser posted image matiji je zahtevala da ji naredi toplega in polnega kakava...18.10 je že spalauser posted image in še spi...in upam da bo vsaj do 7 zjutraj..optimist, ne?

SKUŠTRANA se ne spomnim nobenega pametnega dalmatinskega imena, (šime,lovro (preveč),mate ...user posted image ) ma jurij je kar ok samo pri nas vse jurije kličejo jurčuser posted image .
SNORLAX ti si meni caricauser posted image .

meggi: meni je zajec pripeljal omo na kosilo.

lp




_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1553
   RE: Celjske (in okoliđke) čveke - le vkup!
24.3.2008 19:18:33   
snorlax
Hvala za pohvale. Kako godijo!!!user posted image user posted image user posted image Čeprav mi je največja pohvala, ko so mi cote ohlapne.

Pa da vas samo popravim, še ni 3 mesece, odkar sem na Montiju. 1. aprila bo 3 polne mesece.user posted image

Mali je definitivno bolje, sinusi se pucajo, živ je kot strela, tako da ni dvoma, da gre jutri v vrtec. Po živahnosti otroka najboljš vidiš, kdaj gre na bolje, a ne?user posted image

Se beremo jutri zgodaj zjutraj. Po stari navadi. user posted image Nočko!


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 1554
   RE: Celjske (in okoliđke) čveke - le vkup!
24.3.2008 19:25:13   
skuštrana
Shoo, meni je super Jakov. Pa Filip, Luka, Fran, Franjo, Karlo, Antonijo, Borna, Jakša, Nikša,....A veš (ma sigurno veš) da je Matija v dalmaciji žensko imeuser posted image ... Poglej si na spodnjem linku, morda bo kaj uporabnega
http://www.roda.hr/forum/viewtopic.php?t=45840



_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 1555
   RE: Celjske (in okoliđke) čveke - le vkup!
24.3.2008 20:34:51   
Janeja
Jančika welcome back! Ko boš imela pa kaj časa pa le napiši kako je bilo!

Jutri pa spet šiht user posted image . Zakaj vsi prazniki in vikendi tako hitro minejo? Saj ne, da mi tam kaj fali, je čist OK in zelooo hitro mi mine. Samo kaj, ko imam pa potem doma samo še tri urce z mojimi mulčki, pol grejo pa že spat. user posted image



(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1556
   RE: Celjske (in okoliđke) čveke - le vkup!
24.3.2008 20:53:23   
Jančika_
Evo, zdej se pa lahko malo razpišem. V bistvu smo ful uživali; tu pa tam je bil kak izpad, predvsem zato, ker sta fanta premalo spala (doma ob sedmih že spita, tam sta pa zaspala med 9-10, zjutraj pa ob šestih auf, kaj pa drugegauser posted image ). Ampak sva se pa midva z Joejem naspala po dolgem cajtu, ker sva tudi midva šla spat ob desetih, pa jaz sem še čez dan zategnila s Kajčijem.

No, na velikonočno nedeljo nam je crknil avto in smo se po hitrem postopku včlanili v AMZS in menjali akumulator. Mislim, ej. Zdržal je od leta 2001 in se je odločil počakati, da bo tavečji praznik in da bomo čimdlje stran od doma, pol je pa spustil dušouser posted image .

In e morem verjet, koliko imamo za prat po treh dneh počitnic??? S tem, da sem itak oprala vse, preden smo šliuser posted image . Ne vem, kaki pujsi smo touser posted image .

Vasja se je zaljubil v črnolasno, skravžlano madžarsko najstnico in se mu je čisto snelo, jaz ga takega še nisem videla. Laufal je gor pa dol po jedilnici, se vrtel, metal po tleh, blebetal neumnosti in špilal opico. Sploh si ne upam pomislit, kaj nas čaka  v pubertetiuser posted image . Potem ji je pa narisal rožico in jo je zjutraj po zajtrku počakal, da ji jo je daluser posted image .

Zdej grem pa dalje prat, da bomo meli kaj za oblečtuser posted image . Pa peglat, ojejuser posted image .

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1557
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.3.2008 21:15:18   
Jančika_
Zakaj imamo pa đ v naslovu kar naenkratuser posted image ? Dejte prosim popravit, ko odgovarjate, če boste kje zgoraj klikale za odgovor.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1558
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.3.2008 21:24:19   
shooo
skuštrana,
jaz sem iz mostara in pri nas je tudi matija žensko imeuser posted image .za crknit. zato ga vsi kličejo kar matejuser posted image ...
sicer pa karlouser posted image pa filip in jakov (me spomni zmiraj na let3) tudi super a iz drugih razlogov ne pridejo v upoštev.

ln


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1559
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.3.2008 21:29:25   
HuAnita
Zabavno vas je brati.
Zajček je mene presenetil s 5imi stroji cunj, 6. pa nimes dala prav, mislim, ne neha in ne neha se....user posted image user posted image user posted image
Drugače pa tudi mi smo kosili v Rogaški, se mi ni bilo treba niti premaknit, samo jest ta sneti žegen, vsepovsod.....user posted image user posted image
Danes pa smo 2 uri vandrali ob reki, je bilo kar toplo na soncu....

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 1560
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.3.2008 5:01:36   
snorlax
Jutro!user posted image

Zbudite se!user posted image Sem hujša od vaših otrok, ki vstajajo ob 6.user posted image user posted image user posted image Sem že spekla kruh in žemlje, dala prat, sušit, črepinje prat, se stuširala, pripravila zajtrk za tavečjega, cok in pok za malega...in zdaj sem tu.user posted image

Naty-Taja, Skabi, Žanek...kaj nobena še ni pokonci? Šment.

< Sporočilo je popravil snorlax -- 25.3.2008 5:03:07 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1561
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.3.2008 5:06:48   
snorlax
Lep materinski dan vsem!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1562
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.3.2008 7:23:59   
smrček
Jutro vsem skupaj.
Lep materinski dan tudi od meneuser posted image user posted image

Končno spet  "normalen" dan in hvala bogu, da so prazniki mimo, jst si sploh mim vage ne upam ituser posted image
user posted image user posted image  Snorlax čestitke za izgubljene kile. Po porodu se tudi jaz pridružim vsem hujšaricam, bom imela kar precej dela.

Zdajle pa z I šibama v Podčetrtek na bioresonanco (prvi pregled) in upam, da mu najdejo pravo diagnozo, ker tele njegove kožne spremembe pa res niso več za nikamor.

Jančika, tile izpadi so pa tudi nam že poznani. Tamala ima dobro leto, pa vsako neumnost ponovi za tavečjim. Recimo včeraj se je pripravljala, da bi skočila iz mizice v dnevniuser posted image  Gašper pa seveda navijal zraven.user posted image  Jojme, kako bo ko bo še ta tretji shodil? kot v norišnici po mojeuser posted image


_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1563
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.3.2008 8:19:45   
Bonnie_RR
Lep materinski dan vam želim! user posted image

user posted image


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 1564
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.3.2008 8:23:09   
adrijana.sara
Dan!

Še eno, ki ji je odleglo, da je praznikov konec - pa kam še naj kaj dam oz. zdaj mi je že zapaslo to žretje na žretjeuser posted image .

Pridne ste čvekice in res vam je težko slediti, tako da se vzdržim kakšnega komentarja.

MAMICE, veselo praznovanje in obujanje spominov na rojstvo malih čmrlekov!!
 
Snorlex tebe pa tako ne bom nikoli razumelauser posted image , kje pobiraš čas in energijo. Tako, da naj bo tvoja dan še bolj poseben od naših, ker se dvojno zaslužiš.
user posted image  za kilograme!
 
HuAnita tud jaz sem že skoraj napisala čestitke tebi kot mamiciuser posted image . Vseeno čestitam za nečaka/nečakinjo, ki je na poti. Si pa lepo dvoumno napisala.
 
Jaz sem pa včeraj videla slike iz porodne, sestričeve bibike! Sem kar podoživela svoj porod, je bil potek skoraj identičen, pa razultat tudi. Mala je ravno tak črnuhec kot je bila Sara. Moram slikce dat primerjat, ker sta se res zelo podobni - imamo mojga malo na sumuuser posted image .
 
Novega pri nas - na obisku pri sorodnikih, smo dali dudija kužekuuser posted image  in uspešno preživeli dva dni brez. Tako, da mislim, da je to to in nam je lepo uspelo. Je bil pa trenutek efekta, ko sem videla, da jo je spet pregriznila in sem jo kar psu vrgla, Sara pa ni nič nasprotovala (je nenormalno obsedena z velikimi psi).
 
Vidite kaj imam med tačkama?
 user posted image

Zdaj pa za delom.... kavice je tako zmanjkalo...

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 1565
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.3.2008 8:37:23   
darja33
JUTRO!!

Ste se razpisale. Ja danes je pa požrtije res dokončno konec. Js sem včeraj še sfrezala vso francosko in vse potičke, da ja danes ne bi imela kakih skušnjav...

Snorlax vidim, da si že brez mojega e-nasveta pravilno ravnala. Gnoj iz nosa še nič ne pomeni, če ni zraven bolečine in vročine (znaki vnetja sinusov)

Zdej je pa lepše vreme in sem tud jaz mal zaživela. Ker še mam samo kake 3 tedne do poroda, grem pa danes res prati cotkice. Likala bom pa kasneje.

A mehčalca NE smem uporabljat????? Prašek pa lahk normalen (Ariel)???

Punce, čez praznike sem se zredila še za 3 kile, tak da je zdej + 15! A lahk delaš Montija tud med dojenjem??? (če ne bi htelo iti kr samo dol...)

Pejte mal na luft!

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 1566
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.3.2008 8:38:28   
Skabi
Jutro!

Snorči (Zs imaš), jaz tud že dooolgo bedim :;( Nisem takp pridna kot ti, nič pekla in rihtala, samo do krvi sem se spraskala.  Vse sem že sprobala- hladen tuš, masaža, olivno olje, olje iz pšeničnih kalčkov, 100 različnih krem, drug pralni gel, pa nič boljše. Imam sam kraste povsod - upam, da ne bom šla taka rodit. Zdaj šele razumem uboge otročke z dermatitisom  - kako trpijo, ko jih srbi. Takoj, ko sneg malo skopni, da se bom upala z avtom dol spustit (presneti hribi, a ne Bonnie in Meggie?) grem v lekarno po Eucerin.
Adrijana, tale kuža je pa skoraj tak kot je bil naš Ult. Me je kar stisnilo, ko sem ga videla - Ulta že dve leti ni več :(


Lep materinski dan vsem!


(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 1567
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.3.2008 8:44:42   
adrijana.sara
IZVIRNO SPOROČILO: Skabi

Adrijana, tale kuža je pa skoraj tak kot je bil naš Ult. Me je kar stisnilo, ko sem ga videla - Ulta že dve leti ni več :(



Joj, nisem ti hotela bolečih spominov priklicatuser posted image . Tudi sama se full navežem na živali, zato nočem imeti nobene več, ker je potem hudo, ko pride do česa takega.

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 1568
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.3.2008 8:49:41   
Jančika_
Adrijana.sara, fajn ideja za znebit se dude. Pri nas bi bil že tudi čas, Kajetan je čisto navlečen. Je pa problem, ker si začne takoj palec v usta tlačit, zato še oklevava. Vseeno boljše duda kot palec...

Darja, jaz sem pri obeh normalno uporabljala prašek in mehčalec in sem naše cote vedno prala skupaj. Če bi imela kakšne izpuščaje, bi pač spustila mehčalec.

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 1569
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.3.2008 9:12:10   
špela07
Pozdravljene Celjanke (in okolica),

se opravičujem ker takole "uletavam", ampak sem nekaj brskala pa sem vas našla...

Zanima me, kateri/a zobozdravnik/ica v CE zdravstven domu je fajn? Mala je stara 9 mesecev. Pa sva imeli ravno prejšnji teden posvetovalnico, pa sem pozabla vprašat...ima že šest zobkov, pa se mi zdi, da je zgornja enkica neki rumena. Ne mislim čakat do enega leta, bi kar zdaj šla do zobarja z njo raje.

Baje delata 2: dr. Cvikl in dr. Škapin, pa mogoče še kdo, ne vem. Prosim za vaše izkušnje. HVALA.

Drugače pa seveda vsem čvekicam: LEP, PRIJETEN, SONČEN MATERINSKI DAN!! UŽIVAJTE MAKSIMALNO!

Lp, Špela07.

Aja, v poštev pridejo priporočila tudi iz okolice Celja (če je kje kak fajn zobar za take male).


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1570
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.3.2008 9:27:37   
jerebica
ojla,

mi smo se tud s pomočjo psa znebil dude, sam da je blo pri nas ponesreči, pol smo pa šli novo dudo kupit pa se je Maksu tk fajn zdelo da jo ima Šark( naš ogromen pes), da mu je še eno podariluser posted image .

Tudi mi smo bili med prazniki na kopanju, sam da sem bla jaz sam do kolena v vodiuser posted image , pa dober sej je šlo sma se z malim učila igrat odbojko.

Lepo je čvekat z vami in vas brat, tak da kr mal špekuliram v službi.
upam, da bo kmalu april, da se vidimo!

aja, shoo men je tud Karlo všeč, sam bomo najbrž meli Rudija

(odgovor članu špela07)
Neposredna povezava do sporočila: 1571
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.3.2008 9:51:13   
HuAnita
Špela, mi imamo Cviklovo, pa ne skrbi, dobiš datum na posvetovalnci ob 1 letu.

Darja33 - jaz sprva nisem uporabljala mehčalca, potem po kake pol leta pa ja, pa Capinka ni bila alergična, mali pa kar precej, še zdaj dobi pikice, tako da ga med belo - kar ima neposredno na koži, ponavadi ne dajem, ali pa perem z bio-pralnimi oreški, prašek + mehčalec v enem, samo kaj, ko flekca, še čisto navadnega, pa ne spraviš dol s temuser posted image user posted image user posted image
Za +kg se ne sekiraj, jaz sem pr prvi v 3 tednih ostala z + 1kg, sembila pa res aktivna, a ne Jančika, koliko sva prepešačili ob reki, z malim pa me je ena soseda tako okupirala, da sva samoi koleftkali, evo, pa imam + 7k in sem prava trebušasta sv..., mi je kar nerodno, ker me kdo gleda, kot da sem spet user posted image , ampak bo že. Zdaj bo itak treba začeti pas zategovati, ko bova vzela kredit....

Skabi, snorlax je rekla, da imaš veliko dobrih idej v hiški - BTW te dni sem bila 2x na Frankolovem, pa pozorno gledala, kje za user posted image  v okolici župnišča bi bila kakak novogradnja, pa ne vem - je tista, da že imate fasado? user posted image   Skratka, morda še preden potuješ v Rim - bi lahko prišli malo pokukat? Ker bomo moralil poleti na hitro narediti vse, da se čimprej preselimo, pa je fajn, da imaš prej nagledano in v glavi, kja hočeš.... Aja, pa kake kontakte (poceni, a dobre) - za izdelavo ceste + plavajoče plate - imaš? (hvala!)

adrijana.sara-  nam pa je dudo vzela račka, je kar vžgalo, ni težila zanjo, ampak če zdaj gledam nazaj, bi jo morda še par mesecev pustila, pa bi imela gotovo več miru ponoči, pa manj dela, ko jo spravljam spat....

(odgovor članu jerebica)
Neposredna povezava do sporočila: 1572
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.3.2008 9:56:45   
Jančika_
Špela07, Škapinova je menda že v penziji (možno, da še kaj dela, nisem ziher), ne spomnim se pa, kako se je pisala tista, ki je bila nazadnje namesto nje (čisto možno, da je Cviklova, taka drobna, temna). Obe sta super.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1573
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.3.2008 9:59:38   
adrijana.sara
Jančika jaz sem samo reakcijo misla preverit, pa je ratal. Samo, če bo pa prst začela cuzat, jo pa dobi takoj nazaj. Jo vidim, da ima roke pogosteje v ustih, pa včeraj je pri kosilu prvič v življenju palec pocuzala. Dokler sem jo opozarjala se ji je fino zdelo, ko sem pa nehala je pa ona tudi.
Se pa vsekakor strinjam - boljše duda kot palec!
Mene drugače duda ne moti, samo ker jih je začela pa grizit, pa to nima več smisla. Ker mi ne bo ratalo tako hitro kupovati, kot bo ona grizla.

Špela07 midve sva bili pri enem letu pri dr. Cviklovi, pa so vsi paniko delali kakšen zmaj je, pa je bila full fajna. Nič na silo in je bila res prijazna. Imamo tudi mi malo oblogic spredaj, pa je rekla, da ni panike. Izogibat se sladkim pijačam, sploh po flaškah, hipovim čajem oz. vsem sladkanim in umivat z vodo. Kolikor pač otrok dovoljuje, preveč na silo pa ne. Po moje, najboljše da pokličeš kako in kaj. No, moje izkušnje so ok.

Darja33 jaz prvih cotk nisem prala z mehčalcem, potem pa normalo in ni bilo težav. Sem jih pa fajn prelikala. Mogoče ga daš manj, pa kakšnega bolj blagega in ne preveč dišečaga.
Kilogrami bodo pa šli dol, nič sekirat! Jaz sem imela tudi +15kg, pa sem bila do prvega ginekološkega že na svojih. Sam mišice na trebuhu (no, tist kar ga je prej bolj ravnega držalo - niso bile glih mišiceuser posted image ), so pa pocrkale očitnouser posted image ... Tak, da resno razmišljam, da bi začela hoditi na kak pilates.


(odgovor članu jerebica)
Neposredna povezava do sporočila: 1574
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.3.2008 10:01:19   
adrijana.sara
A ve katera za kakšen fajn, cenovno bolj primeren, pilates v Celju oz. okolici? Sam ne top fit, tam je baje že prave gneča in prevelike skupine.

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 1575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Darilo za otroka
nada56

Bi kupili otroku personalizirano darilo presenečenja preko interneta?

DA, v vrednosti do 20 eur (20%)

DA, vendar do 10 eur, ker ne zaupam internetni trgovini (0%)

DA, v vrednodti do 30 eur s pistnino vred (0%)

NE, rajsi kupujem v trgovini (4%)

NE, ker ne vem kaj dobi za darilo (44%)

NE, ne kupujem daril preko interneta (32%)


Število vseh glasov: 25

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!