|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.2.2008 8:26:23   
skuštrana
Ropotuljica, Jančike ni doma..saj veš - ko mačke ni doma miši plešejouser posted image
Kaj greste na Koroško in na gradove..Jaz bi full žla, ampak žal ne gre..drugo leto (ja, to rečem vsako letouser posted image )

Janeja, ti mi kar vzemi tiste kroglice...


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 976
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.2.2008 9:37:45   
HuAnita
Tudi jaz levega dela obraza ne moremmpremikati, po vnetju levega ušesa, velikanski afti na pregibu čeljusti (!!!), se mi je zdaj tam blizu vnel še živec in če pogledate v nebo zdaj tole polni luno, evo, tako iam faco na levi strani.
Janči, s tabo sem, tkao ali drugače!user posted image

Janeja, meni tudi kroglice, plis.

Ropotuljica, jaz bi gradove morala iti delat, pa ne vem, sama bi morala gor, pa potem do Velenja, eh, ves dan bi mi šel, ne vem, če bom šla..... Tako pogledat, ja, delat pa ne, splčho z ekipo, ki je ne poznam, pa da bi se sama vozila goruser posted image


Berem Ono, članek o mučeniških materah (jaz se kar najdem, samo ne vem, kje bi našla človeka, ki bi del materisntva opravljal namesto meneuser posted image user posted image ), pa pride Capinka in pravi: Mami, a to je pa opica? Pogledam, katero sliko gleda, pa je pokazala na Adija Smolarja!user posted image user posted image user posted image
Rečem, ne, to ni opica, pa reče: Mami, pa ja je, no. To se je ena teta v opico oblekla....


(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 977
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.2.2008 9:38:45   
HuAnita
PS Adi je meni drugače car!

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 978
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.2.2008 11:51:26   
Ropotuljica
Marjana mi je sporočila, da so jo zadržali v bolnici, ob dveh ji bojo delali CR - velika dojenčica.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 979
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.2.2008 12:19:27   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: Ropotuljica

Marjana mi je sporočila, da so jo zadržali v bolnici, ob dveh ji bojo delali CR - velika dojenčica.


No pa je le dočakala user posted image .

Ropotuljica, hvala za poročanje o naših hospitaliziranih čvekah! user posted image

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 980
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.2.2008 13:05:29   
HuAnita
Oooo, uboga MarjanaR, spet CR. Upam, da se ji bo kmalu pocajtalo.... Pa da dete ne bo preveliko...

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 981
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.2.2008 14:10:09   
Ropotuljica
Govorila sem z Jančiko. Reva sploh ne more spat, ker njena cimra smrči ko slon. Jutri dopoldne ji bojo odstranili tampone iz nosu, tako da bo končno lahko zadihala.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 982
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.2.2008 14:10:47   
Ropotuljica
Ropotuljica, hvala za poročanje o naših hospitaliziranih čvekah!


Hehe, se vidi, da nimam kaj drugega počet .... user posted image

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 983
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.2.2008 14:38:11   
Skabi
ropotuljica, je Marjana že rodila? user posted image

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 984
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.2.2008 18:15:00   
Ropotuljica
Zaenkrat še nisem dobila nobenega SMS-a. Sporocim, ko kaj izvem. 

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 985
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.2.2008 19:23:35   
Meggi
No se že carta drobno bitje v mamicinih rokah!?

         Vso srečo vsem pri zdravljenju. Tudi nam, ki preganjamo koze! So se naselile k tavečji pikici, mala je na STBY,... mama pa cvika da jo ne zadene- baje jih v 31 letih še nisem gostila. Žilava al tok zaj....

        

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 986
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.2.2008 20:46:57   
Janeja
Kaj novega o Marjani in dojenčici?

Meggi, a pri vas so pa koze na obisku! Mi smo jih pregnali januarja pri obeh. Z 10 dnevno razliko so napadle najprej Jana potem pa še Leo. Saj bo hitro mimo. Upam, da jih ne dobiš še ti, ker to bi znalo bit pa kar hudo. Otroci pa jih navadno prebolijo bolj na izi.



(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 987
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.2.2008 21:06:30   
Bonnie_RR
No, pa bo tud marjanaR dočakala svojega user posted image ! user posted image Držim pesti, da bo kmalu imela v rokah malo štručko...user posted image

Mi smo pa ekspresno sprejeli eno odločitev: s tamalim greva z mojimi jutri na smučanje za teden dni. user posted image Dragi skoz dela, midva greva pa še malo na sneg, pa js bom še malo na smučke stopila. Lani smo bili vsi skupaj , letos si pa dragi ne more vzet dopusta, zato bo ostal doma.user posted image Se bomo fejst pogrešali, pa bomo že potem to nadoknadili...user posted image

Ker dvomim, da bo tam internet, se od vas za teden dni poslavljam. Pridne bodte, fajn čvekajte, pa poljubčkajte svoje otročke!user posted image

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 988
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.2.2008 21:17:48   
Ropotuljica
Punce!
Marjana ima Nušo. Velika 50 cm, tehta 3850 g. Menda je lepa po atiju. Obe se dobro počutita. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 989
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.2.2008 21:28:10   
žanek
user posted image MarjanaR za težko punco, si jo le dočakala. Iskrene čestitke družinici user posted image .

Bonnie uživajta s tamalim na smučanju user posted image .

Ropotuljica hvala za informacije user posted image , če pa nimaš kej za počet, pa veš kje me najdeš user posted image .


< Sporočilo je popravil žanek -- 22.2.2008 21:31:24 >

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 990
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.2.2008 22:16:17   
HuAnita
MarjanaR - čestitke še tu!!!!!

Bonnie_RR   --- lepo se imejte!


(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 991
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.2.2008 8:19:50   
pikecpokec
Marjana, čestitke user posted image

Jančika
, uspešno in čimbolj neboleče okrevanje ti želim!

Midva sva bila včeri na maturantskem plesu (od mojga bratranc ga je imela, pa sva bila povabljena). Blo je ... no ja, še kr vredu. Ampak za pravi žur mora bit ta prava družba. No, mal sma plesala, par ljudi sva srečala, ko se že dolgo nismo vidli, ...
Skratka, zdej sem že v pogonu, morm za diplomo prebrat 2 knjigi v angleščini user posted image , tko da kar veselo na delo!


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 992
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.2.2008 8:48:08   
skuštrana
Marjana, bravouser posted image user posted image
A na koncu je bil carski rez ali ni biluser posted image  

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 993
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.2.2008 9:13:26   
Ropotuljica
Ja, je bil. 

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 994
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.2.2008 12:01:03   
Ropotuljica
Bila sem pri Jančiki. Danes so ji pobrali tampone iz nosa in je ful krvavela, glava jo boli, ne paše ji jest. Otroka še nista šla k njej, ker ima okrog enega očesa podplutbo (ne vem točno, zakaj).

Bila sem tudi pri Marjani, počuti se dobro, mala je cukrček in niti slučajno velika (no, za rodit že, proti mojemo korenjaku je pa ko mala pikica). Včeraj zjutraj so ji namerili, da naj bi bila težka 4400 g, in ker se ji ni še nič dogajalo in ker ji niso hoteli dati umetnih popadkov (ker je prvič imela CR), so ji potem predlagali, da bi bilo najbolje, da ji naredijo CR. No, izkazalo se je, da Nuša vendarle ni taka velikanka.

Zdaj pa šibam, zato tako na hitro. Papa

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 995
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.2.2008 12:37:27   
Janeja
Marjana, iskrene čestitke za princesko Nušo. user posted image

Jančika ima pa najhujše zdaj za sabo. Odstranjevanje tamponov je od vsega, kar jo je čakalo najhujše. Zdaj pa res samo še čim hitrejše okrevanje. Potem pa seveda dihanje s polnimi pljuči - oziroma s paznim in prehodnim nosom. user posted image


Jaz pa sem danes v pripravah na jutrišnjo fešto. 3 leta pa res ni kar tako user posted image
Lea si že par dni poje: vse najboljše za te, dlaga Lea user posted image   Torto smo za vsak slučaj kar naročili, mene pa danes čaka peka kremšnit. Njami! Jutri pa veselica - polna hiša otrok in odraslih. user posted image

Uživajte v lepem sončku. Jaz sem čist happy, ker imam drug teden počitnice. Pa si bomo privoščli kak izlet proti Rogli,... Sam da bi bila mulčka zdrava. user posted image


< Sporočilo je popravil Janeja -- 23.2.2008 12:39:09 >

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 996
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.2.2008 14:23:46   
Naty*Taja
Oj boge naše čvekice! Janči bo potem tolk bolje, ko bo vse to mimo, ko bo lahko dihala normalno in ne bo tolk teh vnetij.
Marjanca še tu čestitke in čimprejšnje okrevanje.
Ropotuljica, ti kr prenesi pozdravčke in želje, ker vidim, da si prevzela Huanitino vlogo (intervjuvanje, poizvedovanje po info in poročanje user posted image ).
Janeja vse naj naj Lei, naj si kr zapoje! Pa naj ti povem, da tudi meni grozno pašejo tele počitnice, da pridem k sebi in opravim zapuščeno delo....
Lep pozdravček tudi vsem  ostalim in se pišemo... 

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 997
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.2.2008 16:46:50   
skuštrana
Eh, škoda za carski rezuser posted image vem, da je želela rodit naravno...pa kaj čmo, glavno da je dojenčica tuuser posted image user posted image

Jaz sem gledala po tv kako operirajo nos in je čisto normalno, da ima podpludbe okoli očiuser posted image če ima samo na eni je še okuser posted image ma, boga jančika, saj bo, saj bo..pozdravi jouser posted image

No, mi smo pa nazaj na Hr...

Kje pa je kaj naja3user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 998
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.2.2008 20:04:33   
shooo
čestitke marjana!!!!ste pa končno dočakali malo velikanko!user posted image


jaz sem pa danes prvič spravila svoje dete v jok ker sem se tako blazno zdrla na njo. (nogo je dajala na mizouser posted image )pa sem se res zdrla in jo odstranila. groza! ne vem mislim da se je bolj jokala ker sem jo odnesla od testeninuser posted image kot pa zaradi mojega dretja.( no  moje dretje je zajemalo par besed : DOVOLJ in  VSTRAN OD MIZE)...
Potem je čepela zraven mize in se jokala   "njam njam mami, tineeeeeeeeeee, tineeeeeeeeeeee...."  sem jo seveda dala nazaj za mizo in ji pomagala pojesti do konca - nogico ni več dajala gor.

čez nekaj časa je obnovila situacijo. vse je povedala da je sem jo kregala  in da je "imela solze" . ni pa imela pojma zakaj sem jo kregala.

skuštrana (in ostale) komentar?

jančiki pa  mora biti kar hudo. se spomnim M kakšen je bil po operaciji nosauser posted image . to ko so mu tampone odstranili je bilo ful hudo pa potem ko so mu nekaj not tiščali vsak dan.user posted image . upam da njej ne bodo.

lp


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 999
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.2.2008 20:09:51   
adrijana.sara
Čer!

user posted image Naj se najprej opravičim za srečanje, ker sem izvisela, sam mi je vse iz plana padlo. Kot sem mi je že prej dozdeval, je Sara spet zakuhala v soboto popoldna, začela kašljeti. No, vročino smo umirili kar s kopeljo, kašelj pa ni šel nikamor. Tako, da smo v pon. pristali na antibiotiku - spet. Jaz sem morala v službo, varstvo je pa prevzela teta za cel teden, da se je čist spravila k sebi. V ponedeljek pa nove štart v vrtec.
Mi je full žal, da nisem prišla, sam res nisem imela nobene energije več, pa ati je bil paničen zaradi vročine, tak da bi bila preveč nemirna, če bi šla od doma. Do računalnika mi pa nikakor ni uspelo priti - ali je bila cartika ali pa zadrenka (tako, da smo se skoraj skoz cartali, spali skupaj, pa cartali... nič pospravljali, nič kuhali...user posted image ), med tednom pa enako.

Jančika - user posted image hitro okrevanje, sam da je mimo, zdaj pa še malo zdrži!

Marjana user posted image user posted image user posted image  ČESTITKE ZA ZDRAVO PUPIKO in PAZI NA SEBE PO CR (pusti se razvajeti kolikor se da). Imate pa full dober datum!
Smo pri sosedih včeraj čakali na bebico, ji je ponoči delno voda odtekla, pa so jo matrali do danes popoldan (od 7h zjutraj v porodni), da so ji CR naredili. Tako, da smo dočakali zdravo deklico, čeprav je bilo pa že res živčno napeto, domači vsi objokani, ker se je neverjeno dolgo mučil.

HuAnita Capinka je pa brihtna - tudi jaz vidim podobnost, čeprav mi je drugače tudi facauser posted image .

Zdaj pa ne vem več kaj bi še morala pokomentirati. Za napisat tud nimam idej, tako da bolje, da zaključim pred nakladanjem. Če še pridem kaj do račuanlnika, pa mogoče še kmalu kaj skupaj spravim.

To pa še... a ni bil lep dan (sploh dopoldan). Jaz nikakor nisem dobila Sare noter od 9h zjutraj, pa do pol enih. Potem je pa spala do 16huser posted image  (mami pa kuhala, pospravljala, cote... za kar mi zmanjkuje časa).

Lp

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...




Rok ali Jaka?
Admin

Katero ime je vam lepše?

Rok. (38%)

Jaka. (43%)

Nobeno od teh dveh. (20%)


Število vseh glasov: 407

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!