|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
2.2.2008 23:16:20   
Bonnie_RR
Čer!user posted image

Uh, je bilo danes kislo vreme! Sem mislila, da bo Nik tud danes zato kaj bolj tečen kot po navadi, pa na srečo ni bil.user posted image

Drugače zna bit pa Nik tud pravi user posted image ali pa pravi user posted image .user posted image
V tem smislu, ki ga pa ti opisuješ, Jančika, se je pa Nik šele nekje v zadnje pol leta malo spremenil. Prej se ni nikoli preveč rad cartal, pa nekaj stiskal in podobno, zdej pa pridejo tud taki trenutki.user posted image Najlepše je proti jutru, ko zleze k nama v posteljo, pa se tako stisne med naju, da vsi skoraj zašvicamo v glavouser posted image in še eno rundo skupaj odspimo. Potem se pa še malo pocartamo in naju malo poljubčka...user posted image user posted image

Glede kg... Nik ima pri skoraj 2 letih 11,5kg. Je bolj droben, ampak me vseeno začnejo roke bolet, če ga imam dlje časa v naročju. Se mi zdi na trenutke že ful težek...user posted image
Ima pa zadnje čase vsake toliko neke prebliske in se spomne, da bi se rad nosil. Enkrat sva bila na sprehodu in sedi v vozičku, kar naenkrat pa začne težit, da bi se nosil.user posted image Pa ene 2 dni nazaj mi je scene delal pred vrtcem, ker ni hotel sam 10 korakov peš it do avta.user posted image
Glede na to, da je prej prav rad zraven mene hodil, pa mi še celo roko dal, ne vem, kaj ga je zdaj pičilo...user posted image Upam, da ga čim prej mine.

Janeja... Ste imeli pa lepe marškarce!user posted image user posted image Nik je bil pa danes malo za probo (smo šli na kosilo k sorodnikom) našemljen v klovnčka, pa je bil na konu bolj polovični klovnček.user posted image Mašne okoli vrata ni imel niti 5 minut gor, klobuček je še prej letel dol, krogca na ličkih sta se po 3 minutah razmazala in zbrisala, potem je pa ves srečen užival v pajacku...user posted image Aja, pa tisto piščalko papirnato, ki se odvija je ko nor skoz pihal in bil nasploh fajn razpoložen.user posted image

naja... Katero G pa imaš, če te lahko vprašam?user posted image Sem malo radovedna, ker je mene G (imam Peterneljevo) dala na ta test "samo" zaradi otrokovega prehitevanja v rasti. Skozi nosečnost sem se enakomerno in ne pretirano redila (do konca sem pridelala +14kg, s tem, da sem dobila samo v zadnjem mesecu +3kg zaradi zastajanja vode). Tud drugače ni ničesar drugega izpostavljala, vse je bilo bp. No, saj s tem testom ni nič narobe, samo zanima me, ali sem bila "rutinsko" na tem testu...
Pa fajn opravi v ponedeljek!user posted image

snorlax... Vidiš, pa ste opravili fajn delo in še malega ste zamotili in utrudili...user posted image

Lp




_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 601
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
2.2.2008 23:21:41   
teta beta
Eh, Jančika, valjda da moraš takega čmrlja še nosit in dvigovat. Ampak če bi imela pa 17 kg, bi jo pa bolj težko, sploh bolj proti koncu, kot je shoo. Hvalabogu Daša zdaj prehodi sama celotno pot običajnega sprehoda do trgovine, ko greva po smrkce (cca 1,3 km skupaj), še pred enim mesecem sem jo morala polovico poti nosit.

shooo, jaz imam rok 30.6.


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 602
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
2.2.2008 23:33:07   
shooo
teta beta,
mi smo se kar fajn zorganizirali glede nošenja.živimo v visokem pritličju , in teh 5 stopnic neža že kar nekaj časa sama obvlada, odkar smo pridlali bratca pa smo jo sploh začei hvalit kako zna sama in je super....
pa hitro je zaštekala da je konec tega da jo bom nosila s sprehoda domov.če greva same vzamam voziček, če gre kdo zraven se pa ponavadi na njega obesi in jamra "nosit. težko hodim."
ni frke.frka mi je oblačit jouser posted image ker ne non stop nekaj miga in se afna , pleše....

danes sem naredila nekaj stjupidnega .neži namreč že dolgo menjamo planičke kar stoje (verjamite ni šlo drugače, pa še fajn se nam je zdelo) in zdaj  pa je začela zraven poplesavat in afne guncat.sem ji rekla če se vleže na tla "kot dojenčki" in je bila čist navdušena. popoldan je tudi htela ležat na tleh da ji menjam planičko...
jaz pa po tihem študiram da bi jo probala odvadit te zoprnijeuser posted image .
ah, bom morala verjetno vse preustiti toku tako kot vse drugo do sedaj. pa se je vse lepo izteklouser posted image .

kdaj ste se zmenile za srečanje? mogoče še jaz pridem . me je zamikalo tisto da se tam dobro je. pa kje je ta franci?
lp




_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 603
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
2.2.2008 23:52:54   
teta beta
Veste, da nimam niti ene uporabne slike od maškar user posted image . Na enih spi, na enih meži, na enih gleda vstran...  Na tejle s smučanja je tudi nekako podobna maškaram user posted image . Pa naj bo kar ta, mogoče pa v torek naredimo še kakšno boljšo.

user posted image

Gostilna Francl (ne Franci user posted image ) je v Zagradu.

Zdaj pa zares lahko noč!


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 604
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
2.2.2008 23:57:45   
shooo
rancluser posted image user posted image user posted image

super fotka!user posted image
ln


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 605
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 0:01:32   
Bonnie_RR
IZVIRNO SPOROČILO: shooo

rancluser posted image user posted image user posted image

super fotka!user posted image
ln



Shooo, Francl!!user posted image user posted image user posted image

Teta beta... Mala je ful faca!user posted image


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 606
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 0:32:46   
shooo
ja sem videlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
grem spat


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 607
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 8:08:35   
snorlax
Jutro!user posted image

Kje ste vse? Še spite? Tule gor pa pogrešam Ropotuljico, Marjano in Naty-Tajo. Kje ste babnce?user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 608
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 8:55:39   
Naja30
supermami, WB! Se te spomnem, ko smo dece,berčice čvekale v pričakovanju. Kako kaj tvoj mali falotek?

shooo, rok imam 21.5. Se kar bojim tistega časa 1-2m pred, ko sem se prvič počutila ko nasedli kit user posted image  Za zdaj sem še ok, samo križ in kolk me bolita ko user posted image

Bonnie, moja G je v Lj user posted image  Sem prej tam živela nekaj časa in mi je ona res fajn tak da nisem nič spreminjala, itak smo pa veliko tam tako da ni problemov. Z mojim sva se zmenila, da če bo kaj nujnega (trkam, da ne) me bo pa takoj peljal.
Ja, nekateri G res dajejo "rutinsko" na ta test. V prejšnji user posted image  sem se tudi jaz bolj ko ne enakomerno redila, ampak je bila tamala že od začetka velika tako da še zarad tega verjetno. Saj pravim, čez 4kg je imela ob rojstvu.

teta beta, pol smo pa kar v vrsti - najprej shooo aprila, potem jaz maja in potem ti junija user posted image  Ah se bomo malo tolažle in bo. Moja 14m je tudi kar težka, okoli 11kg ima in je sploh ne bi smela dvigovat. Ma, v praksi je to težje izvedljivo.

Kakšno žalostno vreme je spet user posted image

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 609
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 10:42:51   
skuštrana
Skoz jamra in jokca, ene besede več ne pove z normalnim glasom


Jana, takole je pri nas...Midva se že sprašujeva kje sva kiksnala pri vzgojiuser posted image , ampak očitno je to spet ena faza skozi katero mormo prit..in stisnit zobe..je pa fajn vedet, da nisva edina v temuser posted image

Kile in nosečnost - jaz sem se prvič zredila za borih 10kg, drugič pa celih 15 ali pa če večuser posted image ..ja baje fantki več prinesjouser posted image ampak mi je šlo že vsed dol, ker laufanje za dvema oz. samo za eno naspidirano za pet (midva morava našo Lizo dat v en šport, da se zlaufa - anita, kaj priporočaš), ker takle tempo nas bo ubil...noter sploh ne more nič delat, kakašne risanke, kakšen plastelin..kocke..malo morgen...laufanje, laufanje in laufanje..

Shoo, ti imaš pa res sumo borko domauser posted image ...naša Liza ima 15 kg pri 3 letih, lani jih je imela kih 13 pa mi jo bilo kar težko nosit..samo kaj, če moraš moraš, ni drugeuser posted image

Lahko bi naredile ne seznam za srečanje
Skuštrana
Jančika
Huanita
Ropotuljica
Pikecpokec
Shoo
Teta beta - mogoče
Snorlax
Mucamaca
Janeja
Naja3
Skabi
Če sem katero pozabila, sigurno sem, ker se mi ne da razmišljatuser posted image naj se dopiše...A bi ena klicala v Francla in rezervirala?

Pa smrčko bi bilo treba obvestituser posted image še ena nosečka..pa jerebico..tudi nosečka..mater ko vas jeuser posted image user posted image

Dobodošla supermamiuser posted image user posted image

Maškare so super, jaz že komaj čakam da minejo..mam že dost vsega...









_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 610
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 10:47:34   
skuštrana
Shoo,jaz ti glede pleničke rečem samo to - pusti času čas..Jaz sem Lizo hotela odvadit pri 2 letih, pa ni bilo nobenega haska..en teden sem imela polulano celo stanovanje, potem sem pa odnehala..nekje pri 2,5 let je pa eno jutro sama rekla, da gre lulat na kahlico, in od takrat smo brez plenic..podnevi in ponoči, no, ponoči sem ji ene parkrat še dala, ampak sem potem videla da to nima smisla in sem ji jo kar vzela in je bilo ok...Pa še, ker dobite dojenčka zelo kmalu bi jaz na tvojem mestu malo počakala...Razen če sama pokaže željo, pol pa go for ituser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 611
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 10:50:28   
skuštrana
teta beta, pol smo pa kar v vrsti - najprej shooo aprila, potem jaz maja in potem ti junija


Uh, vas e fuuuuulll v vrsti, lahko v ce porodnišnico na eno sobo napišejo rezervirano za RRuser posted image
Februar - marjana
marec- a ni nobeneuser posted image
april - shoo, skabi
maj - naja
junij- teta beta,
kdaj pa smrčka in jerebica - julij ali junijuser posted image

Še kdo???


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 612
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 10:51:23   
skuštrana
Lahko bi naredile ne seznam za srečanje
Skuštrana
Jančika
Huanita
Ropotuljica
Pikecpokec
Shoo
Teta beta - mogoče
Snorlax
Mucamaca
Janeja
Naja3
Skabi
NAty Taja
Če sem katero pozabila, sigurno sem, ker se mi ne da razmišljat naj se dopiše...A bi ena klicala v Francla in rezervirala?


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 613
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 10:54:56   
skuštrana
Sploh ne vem kaj bomo danes delali, Miro še spi, Liza gola skače tule okoli meneuser posted image , Arsen (hvala bogu za mirnega otrokauser posted image ) pa leži in gleda svoj igralni center...Ja, je res bolj miren kot je bila Liza, joče veliko manj ampak bogami tudi spi veliko manjuser posted image user posted image No, že v trebuhu je bil zeloooo miren...Danes ponoči smo se budili samo 3 krat za razliko od včeraj - 7 kratuser posted image  

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 614
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 11:07:49   
Skabi
Ej, SKuštrana, a se sama s sabo meniš? user posted image
Jaz imam končno malo časa ZASE, ker sem vse tri nagnala k tašči za cel dan user posted image . Imam namen narediti bordure za kopalnico.

Ful luštne maske imate, mi zamujamo, ker še nisem naredila konjskih glav. Jih moram danes dokončati in potem bomo imeli dva Zorrota na homemade konjih, jaz bom pa noseča rožica Fifi. user posted image

SKuštrana, link do slingov sem kot namig malo poslala naokrog, če bo kdo pogruntla, da bi se naš pubec v tem nosil, a ga lahko ti prineseš v Celje?

Nosečke, jaz sem se do 30 t zredila za 10 kg, zadnji mesec čisto nič (ali pa ima G pokvarjeno vagouser posted image ) , ne vem, kako mi je to ratal, ker se bašem ko zmešana.


Lepo preživite nedeljo, se pa kmalu vidimo!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 615
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 11:15:12   
skuštrana

SKuštrana, link do slingov sem kot namig malo poslala naokrog, če bo kdo pogruntla, da bi se naš pubec v tem nosil, a ga lahko ti prineseš v Celje?


Ha, ha, to mi delajuser posted image user posted image Moja mama jih pošilja okoli, ko pride naročilo, jaz jo samo pokličem...je moja tajnicauser posted image

Se moram sama s seboj ment, če pa ni nobene tleuser posted image je zvečer bolj živo, takrat sem pa jaz hinuser posted image pa drugo delo imamuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 616
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 11:44:16   
Naja30
He he, faca si, skuštrana user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 617
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 13:48:28   
Janeja
Hej skuštrana,tebi pa tale posel ful laufa! user posted image   Že tajnico imaš zaposleno. user posted image
No mi smo že ven iz obdobja slingov, tako da tvoja stranka glih ne bom. Pa saj imaš dost nosečk tle gor, ki ti bodo reklamo delale. user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 618
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 15:07:07   
snorlax
Oj.

Kako, Skabi, ti to delaš bordure?user posted image A polagaš ploščice, al kaj?

Še tule gor vprašam, sem že Skuštrano zagnjavila. A pozna katera fajn, pa pocen (ja, saj vem, da ne gre skupaj) fotografa in kamermana za poroko. Moj brat se bo poleti poročil in ima že vse splanirano, samo to še ne. Cene so pa user posted image , okoli 1000 EUR (za oba). Sem mu mislila jaz dat to za darilo, ampak malo presega moj proračun. Bi rabila dva regresa. Pa še oblečt se moramo vsi. Mislim, malo bolj svečano, itak da nagi ne bomo šli. user posted image

Letos je itak user posted image user posted image user posted image , kar se financ tiče. Bratova poroka, pa ati ima 60 let, pa tašča 80, pa še ena sestrična tak na rahlo nakazuje na poroko... Saj nimamo neke navade se nevemkoliko obdarovat, ampak letos so pa vse take situacije, da bo treba.

Drugače je pa neko zatišje tule gor. user posted image Kaj ste vse v maškarah user posted image , al spite user posted image , al pa user posted image ?

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 619
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 16:49:34   
Pia73
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Oj.

Kako, Skabi, ti to delaš bordure?user posted image A polagaš ploščice, al kaj?

Še tule gor vprašam, sem že Skuštrano zagnjavila. A pozna katera fajn, pa pocen (ja, saj vem, da ne gre skupaj) fotografa in kamermana za poroko. Moj brat se bo poleti poročil in ima že vse splanirano, samo to še ne. Cene so pa user posted image , okoli 1000 EUR (za oba). Sem mu mislila jaz dat to za darilo, ampak malo presega moj proračun. Bi rabila dva regresa. Pa še oblečt se moramo vsi. Mislim, malo bolj svečano, itak da nagi ne bomo šli. user posted image

Letos je itak user posted image user posted image user posted image , kar se financ tiče. Bratova poroka, pa ati ima 60 let, pa tašča 80, pa še ena sestrična tak na rahlo nakazuje na poroko... Saj nimamo neke navade se nevemkoliko obdarovat, ampak letos so pa vse take situacije, da bo treba.


Pokliči na štev.: 041/941-833;  je kamerman in fotograf. Je poceni in dober. Sicer pa si lahko njegove izdelke tudi ogledaš. Pokliči ga in se zmeni. Doma je v bližini CE.
Drugače je pa neko zatišje tule gor. user posted image Kaj ste vse v maškarah user posted image , al spite user posted image , al pa user posted image ?

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 620
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 16:50:40   
Pia73
Oj.

Kako, Skabi, ti to delaš bordure? A polagaš ploščice, al kaj?

Še tule gor vprašam, sem že Skuštrano zagnjavila. A pozna katera fajn, pa pocen (ja, saj vem, da ne gre skupaj) fotografa in kamermana za poroko. Moj brat se bo poleti poročil in ima že vse splanirano, samo to še ne. Cene so pa , okoli 1000 EUR (za oba). Sem mu mislila jaz dat to za darilo, ampak malo presega moj proračun. Bi rabila dva regresa. Pa še oblečt se moramo vsi. Mislim, malo bolj svečano, itak da nagi ne bomo šli.
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Oj.

Kako, Skabi, ti to delaš bordure?user posted image A polagaš ploščice, al kaj?

Še tule gor vprašam, sem že Skuštrano zagnjavila. A pozna katera fajn, pa pocen (ja, saj vem, da ne gre skupaj) fotografa in kamermana za poroko. Moj brat se bo poleti poročil in ima že vse splanirano, samo to še ne. Cene so pa user posted image , okoli 1000 EUR (za oba). Sem mu mislila jaz dat to za darilo, ampak malo presega moj proračun. Bi rabila dva regresa. Pa še oblečt se moramo vsi. Mislim, malo bolj svečano, itak da nagi ne bomo šli. user posted image

Letos je itak user posted image user posted image user posted image , kar se financ tiče. Bratova poroka, pa ati ima 60 let, pa tašča 80, pa še ena sestrična tak na rahlo nakazuje na poroko... Saj nimamo neke navade se nevemkoliko obdarovat, ampak letos so pa vse take situacije, da bo treba.

Drugače je pa neko zatišje tule gor. user posted image Kaj ste vse v maškarah user posted image , al spite user posted image , al pa user posted image ?




Sem prej nekaj čudno citirala,......

Skratka:

Pokliči na štev.: 041/941-833;  je kamerman in fotograf. Je poceni in dober. Sicer pa si lahko njegove izdelke tudi ogledaš. Pokliči ga in se zmeni. Doma je v bližini CE.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 621
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 17:55:47   
Skabi
user posted image Snorči, ploščic ne polagam, ker s trebuhom ne pridem dost blizu steneuser posted image   , sem pa narisala cel načrt, kam dat kako ploščico. bordure so pa tako drage, da jih bom res sama  naredila - kot nekak mozaik.  Še dobro, da je keramičar žlahtnik, vsak drug bi mi že zdavnaj pobegnil al pa ceno dvignil. Tale naš Cvenko (Zdenko po Gašperjevo) pa se samo smeji. In naredi po moje user posted image

samo ne vem, kdaj bom delala, ekr sem zdajle komaj konja dokončala, pa še na RR moram malo viseti. user posted image
Za fotografa pa ne vem nobenega :(
Skuštrana, a naročilo pošljemo kar na tisti mejl al povemo tvoji tajnici user posted image   - enega bomo vzeli, je tetka skapirala namig. Samo kako pa je s tem poleti? A je tamalemu prevroče?

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 622
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 18:21:40   
Meggi
JOj, bejbe, kako vam pa tele debate letijo. Noro!

Ej Skabi, ti bi mi lahko malo skrajšla delo, pa kako obnovo teh dogovorov javila. Nekaj diši po čveku. Kdaj???

  Punce men bo spipal če ne bo čimprej pomlad. Za pop.. mi je v tem vremenu. Ok sej smo šli ven.. a blat mešat,.. Med tednom iz pisran gledamo sonce, med vikendom pa tak hud.. vreme.

         Torej, me veseli, če bi nam ratal se skup dobit... Čeprav se mi zdi da je sumljivo veliko nosečk, da ni mora nalezlivo!?

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 623
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 19:55:54   
Jančika_
Dober večer! Mi smo se danes potikali naokoli. Kajetana je napadel nek hudič in je na obisku pljunil sok na nov kavč, potem pa je Joeja z vso močjo ugriznil v nogouser posted image . Mislim, mene je skor kap, ker česa takega ni naredil še nikoli. Tako da zdaj imamo uradno dva mala vraga pri bajtiuser posted image user posted image . Pa dva velika tudiuser posted image .

Zdej pa ne vem, če ne bi šla kar spat počasiuser posted image . Jutri peljem Vasjo k psihologu (v okviru sistematskega pregleda) in se že veselimuser posted image . Na navadnem pregledu ni hotel sodelovati ama čisto nič, potem se je pa eno uro (ampak res celo uro) drl kot jesihar, ko so mu vzeli kri. Juhej.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 624
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 20:13:50   
skuštrana
Skabi, se bova zmenili za barvo, ker tole kar je v albumu je že skor vse prodanouser posted image Povej katero barvo želiš, čimprej..


Janči, kaj mora otrok sploh delat tam na pregledu...mene je kar malo strah kaj bo naša packala...user posted image

No, Liza je pravkar pojedla pol jabolka, ki je na tleh ostala za zajčkomuser posted image user posted image , saj ne vem naj se jočem ali smejim, in jo sedaj miro prepričuje, da če bo jedla za zajčkom ji bodo zrastli zobje kot njemuuser posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.