|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.1.2008 21:08:31   
Naty*Taja
Ja, skuštrana, kje hudiča imaš ti kake svoje slike? A nam zaupaš kako geslo al kaj takega? Sicer pa grem zdej kontrolke popravljat... Se pišemo jutri.
Snorči, a si že s pregleda?


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 551
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.1.2008 21:13:06   
Janeja
Snorči, kako si?
Upam,da je vse OK in da ti res samo hormoni mal nagajajo. Pa tale hitra izguba teže tudi ni kar tako ...




(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 552
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.1.2008 21:20:40   
Jančika_
Mislim, da Snorlax ne bo jezna, če vam jaz povem, da je vse vredu (zgleda, da sama še ne more do računalnika).

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 553
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.1.2008 21:43:51   
Bonnie_RR
Oj!

pikecpokec... Čestitke ob poroki in ob nakupu novega avta! user posted image user posted image user posted image

Jančika... Ful sta face s tamalim!user posted image user posted image Sem pa tud js na začetku malo ugotavljala, kdo je na 1. sliki...user posted image

šivi... Sem imela CR in so se mi zelo hitro in lepo zacelili. 5. ali 6. dan so mi jih pobrali ven in je bilo vse ok.user posted image
Žanek, upam, da te kmalu nehajo boleti...user posted image

snorlax... Super, da je bilo na pregledu vse ok!user posted image

mali otroci in alkohol... Meni je to čist mino in sem odločno proti. Poznava pa par s hčerkico, ki je že pri 1 letu v pričo nas (smo bili na obisku) vzela atijev kozarec s pivom in ga konkretno nagnila. Pa sta jo samo gledala in se nasmehnila, midva pa čist paf zraven...user posted image

link... Tud meni nič ne odpre. Ga bo treba verjetno kej popravit...

Lp




_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 554
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.1.2008 21:44:30   
Bonnie_RR
Aja, pa Jančika, lepe slikce! user posted image


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 555
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.1.2008 21:58:07   
HuAnita
Še naše predpriprave na pusta hrusta:
user posted image

user posted image

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 556
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.1.2008 22:20:51   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Mislim, da Snorlax ne bo jezna, če vam jaz povem, da je vse vredu (zgleda, da sama še ne more do računalnika).


Super. user posted image
Jančika hvala za informacijo.

HuAnita, kako luštkan Tinki binki. Pa kraljična zraven (al je kaj drugega?). Super sta.

Moja dva bosta pa kar enako kot lani. Smo uspeli kostume oblečt za eno samo urco in šli povorko v Žalec gledat. V vrtcu pa Jan ni bil, tako da bo za vse ostale itak vse na novo, mala dva se pa tud nič ne bunita. Pa bomo mal prišparal. Bosta pa čebelica Lea in batman Jan. user posted image





(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 557
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.1.2008 22:25:51   
HuAnita
Janeja, Tinki Binki je sposojen, ga je imela že Capinka pred 2 letoma, pa princeska je, nooooo. Tkao nas zdaj popravi, ko jo pokličemo po imenuuser posted image
Bluza je moja, krono sem pa iz ene mape v minuti izrezala, bo pa za ta pravi pust Nodi, če ati ne bo ju3 zaj....., ker mora v šoli si sposoditi...

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 558
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
31.1.2008 1:29:17   
snorlax
Oj!

Hvala, ker mislite name. user posted image

Na pregledu je bilo OK. Strah me je bilo kot cucka in sem si predstavljala vse najhujše. Pa je rekla, da je vse vredu. Ni videt, da bi bilo kaj narobe. Zgleda, da so hormoni malo podivjali. Kaj bo šele, ko pride pomlad?user posted image Oh, se mi je kar kamen, ne kamen - skala odvalila od srca.

No, ne gledat, ob kaki uri spet pišem. Zbudila sem se od kašljanja. Vredu, vredu, saj grem nazaj spat.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 559
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
31.1.2008 12:20:34   
Naja30
Ojla.

snorlax, sam da je vse v redu user posted image

Huanita, super sta tvoja dva user posted image  zrihtana za pusta!

Kaj pa je danes, spite? user posted image
No, jaz sem opravila test z glukozo user posted image  Slabo kaže, grem v pon še enkrat. Je katera bila v user posted image  na tem testu in  kako je bilo? Strah me je, da ne bi kaj bilo narobe.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 560
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
31.1.2008 13:19:50   
Bonnie_RR
Naja, ker naj bi bil moj user posted image skoz za 2 tedna večji in težji, je mene G tud poslala na ta test. Od tiste sladkobe sem sicer skoraj bruhalauser posted image , ampak se je dalo zdržat. Huje mi je bilo potem čakat, da mi je vsako uro (4x) vzela kri.
Na srečo test ni pokazal diabetesa, ena 2 pregleda pred porodom pa tud mali ni več "prehiteval".

Držim pesti, da bo vse ok.user posted image user posted image

HuAnita... Super sta naštimana tvoja dva...user posted image

Lp

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 31.1.2008 13:21:40 >


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 561
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
31.1.2008 19:52:12   
Naty*Taja
Naja, sej če ti ugotovijo sladkorno - hvalabogu! Mislim v tem smislu, da je meni niso, ker me ni dala na teste. Sem pa zdej skor 100%, da sem jo imela, ker ima mala zadebeljeno steno na srčku in po vseh pregledih ne najdejo druge razlage. Pa tudi znake sem imela take med nosečnostjo. Ful sem se zredila, bila sem zatekla pa ene dvakrat sem imela en tak požrešni napad s tresenjem, kar je baje čist značilno za diabetes... No ja, zdej je, kar je, naslednjič pa bom g zamenjala al pa jo opozorila na zadevo...
Tako, da je čist vredu, če ti bodo ugotovili - se boš pazla pa bo...




_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 562
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
31.1.2008 20:50:42   
adrijana.sara

IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

... No ja, zdej je, kar je, naslednjič pa bom g zamenjala al pa jo opozorila na zadevo...



NASLEDNJIČ.... a je pri vas še kaj v načrtuuser posted image ? Dobra si, jaz si dva ne upam imeti, vsaj zaenkrat ne.
Služba je stekla, vrtec tudi (babica je malo vskočila, da jo pelje po sedmi uri in jo do danes pobirala po kosilu). Danes je bilo že mnogo bolje - sem morala dopoldan klicatiuser posted image  in smo se odločili, da poskusi še spati tam, pa je uspelo brez težav. In v štirih dneh je uspelo, da se je sprijaznila in ni več tako hudo. Zjutraj nas je pa že pogruntala kako deluje sistem, tako da ima doma malo krize, v vrtcu pa skoraj ne več. UH, grem kar z lažjim srcem od doma.
 
Full dobre maškarce, sploh tavelike (jih bolj redko vidimo zadnja leta)user posted image . Midve imava tudi obe usklajene kostume sposojene - pikapolonici. Čeprav pa ne vem kako v vrtcu deluje - a so cel dan oblečeni, jih preoblačijo, ker ne more biti enako oblečena spodaj, ko je noter in ko gre ven... katera kaj izkušenj s tem?
 
Naja tudi jaz držim pesti. Bolje, da je test negativen, drugače pa tudi ni hude panike, dokler se držiš navodil. Nič sekirat, samo relaksirat!user posted image  - Snorlex to velja tudi zate in vse ostale nosečke.
 
Žanek tebi pa hitro celjenje teh user posted image  šivov. Sem imela tudi jaz prvi mesec precejšne bolečine - sem se pa tuširala tam spodaj tudi po 6krat na dan. Hladen curek mi je full pomagal.
 
Ok, dovolj za danes. Malo knjigo prebrat in spat, jutri pa veselo na delo. Me veseli, da je to služba, kjer dejansko delaš in ne tako kot je bilo na praksah in podobno, da si pač bil tam. Če te je kdo rabil slučajno si kaj naredil, drugače si pa luft mešal. Tukaj pa dela še in še, tako da je dan takoj naokoli. Smo res socialno problematični Slovenci, so zasipani z delom...
 
Lahko noč vsem! Mislim, da še ni luna, tako da naj bi  mirno spali.


(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 563
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
31.1.2008 21:40:23   
HuAnita
Lahko noč vsem! Mislim, da še ni luna, tako da naj bi mirno spali.


IZVIRNO SPOROČILO: adrijana.sara


Luna ali ne luna, mi se ponoči veselo zbujamo, vsaj 3x na noč še gotovo, s kakim vmesnim pevskim vložkom da ne bom rekla dretjem...)user posted image user posted image user posted image
Spet imam pol cunj za obdelat.......user posted image user posted image user posted image   Bomo kakšno postavno in miniaturno Filipinko ali tajko kupili, da bo za take stvari pri nas....

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 564
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
31.1.2008 21:45:05   
teta beta
Snorlax, super, da je bilo vse v redu na pregledu!

Huanita, kake luštne maškarce user posted image !

Naja, jaz tudi mislim, da je bolje, da se ugotovi, če je kaj, kot pa da je in tega ne veš. No, izkušenj pa nimam, ker s tem nisem imela težav. Redila sem se nosečnosti primerno, tamala je bila pa v zadnjem mesecu še premajhna, da sem si prislužila prisilni počitek v bolnici (IUGR), pa tudi rodila se je na koncu malo pod tremi kilami.

adrijana.sara, pri nas na vratih igralnice piše, da lahko pridejo našemljeni ali pa se našemijo tam. Bodo pa šli tudi na obhod po vasi, tako da bodo tudi zunaj. Naša ima tako ali tako široko ogrinjalo, da ga lahko ima tudi preko bundice, čarovniški klobuk pa ima enega otroškega, ki ji je na knap prav na golo glavo in enega odraslega, ki ga lahko nosi preko kapice. Po moje ji bomm dala samo tavečjega s sabo, vprašanje sploh, če ga bo hotela nosit.

Včeraj sem bila na obisku pri bivši sosedi, ki ima dobra dva meseca staro punčko. Madona, sploh si je nisem upala v roke prijet user posted image .  Saj sploh ne vem več, kako prijeti tako malo štruco in kaj početi z njo.

Lahko noč!


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 565
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.2.2008 5:21:22   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: adrijana.sara


  - Snorlex to velja tudi zate in vse ostale nosečke.
 


Če si mislila mene, jaz nisem med nosečkami. user posted image user posted image user posted image Jaz sem samo tapecirana tako, kot da sem noseča.user posted image user posted image user posted image Delam pa na tem, da se to spremeni.user posted image Mislim, da ne bom več tapecirana, ne na tem, da bi bila nosečka.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 566
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.2.2008 5:22:18   
snorlax
Aja, pa hvala Jančika za včerajšnji nasvet in moralno podporo. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 567
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.2.2008 6:33:47   
Naty*Taja
Ja Adrijana, jaz bi še kr mela...
Kar se pa maškar tiče je tu tako, da če hoče ga našemiš, če noče ne - so le premali da bi jih silili. Naš Marcel je lani vpil, če je kako lepo maškaro vidu. Oblečt se nam je pa ratalo ravno toliko, da smo ga slikali doma, potem pa ni šans več, da bi kaj obleku. Tudi letos je kr z rezervo gledal, ko sem si en čarovniški klobuk na  glavo poveznala. Sam potem je poskusu in mu je bilo všeč, tak da letos po moje bo oblečen. Mislim pa , da ven ne grejo, vsaj tamali ne, imajo pa pustno rajanje. Po moje to pomeni da tam v maskah plešejo in jedo krofe. Maruša pa sploh ni problem. Jih pa že zdaj cel teden prej navajajo na maske in to, vem zato,ker je Maruša imela neke črne pike po ličekih in sem vprašala Poldo, kaj je to. je rekla, da jih privajajo na pusta hrusta...in da imajo nekateri kr orng probleme, se derejo...




_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 568
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.2.2008 9:35:07   
barika
Dober dan, vidim da se pogovarjate o naraščaju... jaz bi tudi imela še enega, al pa dvauser posted image .
letos pa za nas maškore odpadejo, je mali še premali, pa ga ne mob neki napravlala, ker v vozičku se nič ne vidi, za po rokah nosit je pa pretežek (skor 7kg pr i 2 mesecihuser posted image user posted image user posted image , ja no, sej velik je pa tud 62cm)user posted image

Snorlax, me veseli, da je vse ok!!!user posted image user posted image

Glukozni test, ta gravž sem mogla dat 2x skoz, ker prvič niso bili realni rezultati, drugič ej bil pa 4 urni test, pa mi je laborantka rekla, da če mi je presladko, si nej vodo zraven dolijemuser posted image user posted image

lp

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 569
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.2.2008 12:43:53   
skuštrana
Jaz našo za v vrtec našemim, potem jo pa tam slečejo..imajo ples, pa ven po vasi se grejo pokazatuser posted image pol jih pa slečejo, pred kosilom...

Snorlax, super da je vse okuser posted image

Moja stran  http://altermama.moj-album.com/album/10030840/
Upam da bo sedaj...

Naja, upam, da bo vse ok in da bo test negativenuser posted image Ko sem bila jaz drugič noseča so vse šle na ta test, samo jaz ne..in je mene potem zaskrbelo zakaj pa jaz neuser posted image

Mam bolj malo cajta zadnje dni..nekaj delamuser posted image


Ropotuljica, pripravi se, te bom rabila..zelo..plis..
Jančika tebe tudi oz. tvojega možeka..vam najavim, da se pripravite, ker vas bom zagnjavilauser posted image user posted image




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 570
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.2.2008 12:47:04   
skuštrana
Ojej, jaz sem pa danes ugotovila, da je Liza prerastla vse zimske čevlje, razen skibukc(teh pa tu ne more nosit, bi mislili da se mi je zmešalo, že tako me sosedje malo čudno gledajo s temi nosiljkami in sušenjem plenicuser posted image user posted image ), tako da moramo v nabavo novih čevljev..kaj naj ji vzamem..kar teniske, sem razmišljalauser posted image Ker zime bo kmalu konec....upam..

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 571
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.2.2008 14:43:00   
Jančika_
Hej, babe. Jaz sem ful lena in vas samo malo pozdravim (barika, tebe sem pa danes videla, ko si čakala na prehodu za pešce Dečkova-Vrunčeva, sem bila v avtu). No, to sem hotla povedatuser posted image .

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 572
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.2.2008 15:02:16   
HuAnita
Jančika, jaz pa sem imlea dane splan spet malo zaglumiti, pa hitro domov ssmukniti, pa kakšno kitico oddremati, evo, pa štala v službi, še zdaj tu visim, ko so vsi pošteni ljudje že domauser posted image user posted image user posted image   Tako da lenari še zame. Manjko energije in hrane nadomestim s čokolado, pismo, a so morali v sosednji stavbi namontirati zisti avtomatuser posted image user posted image user posted image

Uživajte. Se oglasim kaj zvečer"!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 573
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.2.2008 18:12:20   
snorlax
Ja, zdravnica je rekla, da je OK. Ampak meni še kar kaplja in curlja.user posted image user posted image user posted image Pa tak na rahlo šraufa zraven.

Jaz vam povem, to je od hujšanja, ne more bit drugega. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 574
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.2.2008 20:09:06   
Jančika_
Snorlax, po moje bo tole kmalu mimo. Čisto možno, da so ti hormoni malo zašpilali ob hujšanju; ampak to se bo umirilo po moje.

HuAnita, stara moja, to, da sem lena, na žalost sploh ne pomeni, da lahko lenarimuser posted image user posted image . Danes je bil en tak težek dan, majko milo. Mulca je skor raztrgalo od sitnobeuser posted image . Vreme se menja, al kaj za en vrag je to. Zjutraj sva ju komaj zbudila za v vrtec, 20 minut sva se trudila, a lahk verjamete. Jutri je pa sobota in po moje se lahko že kar zdajle pripravim, da bosta vstala ob petihuser posted image .

Danes sem gruntala, če grem laufat kljub zabitim sinusom, pol sem pa raje eno čokolado pojedla. Zdej pa vidim na pakungi, da je bila 200-gramska (tud slučajno nisem opazilauser posted image ). Jah klinc, no - če že, pol orenk, to je moj motouser posted image .

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.