|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.1.2008 12:43:53   
Jančika_
Aja, pa še glede avta, pikecpokec - po moje ste dobro izbraliuser posted image . Mi imamo tudi Fabio, žal ne combi, letnik 2001, in smo ful zadovoljni, edino placa nam zdaj seveda zmanjkuje, ko smo štirje. Pred tem sva imela pa Škodo Favorit, ki sva ji rekla Zdenkauser posted image . Za njo sva dobila 60 jurjev, s katerimi sva potem kupila vozičekuser posted image . Drugače pa - enkrat Škoda, vedno Škodauser posted image .

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.1.2008 12:56:33   
HuAnita
pikecpokec --- sem se osebno pozanimala, ker bežno poznam eno, ki ravno to dela. S sabo moraš imeti papirje s CSD-ja, sodišča (ko sta sklenila za preživnino) + napisan predlog, da se preživnina prekine. Plačaš takso na sodišču, takoj ko notri prideš, levo, tam, kjer je vložišče - pač poveš, za kaj je, potem pa se oni stric za nepravnde zadeve zgane.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.1.2008 13:00:03   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: žanek

Jančika  fulll sta dobra user posted image . Tudi moj Žan bo spiderman user posted image . Kako se izklopi nosečniški kolendar, še vedno mi piše, da sem noseča user posted image (se mi zdi, da si ti to enkrat spraševala).


Mislim, da moraš moderatorje obvestiti in zbrišejo.

Kdaj pa bo v Celju pustna povorka?

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.1.2008 13:36:46   
nemrak
user posted image user posted image ,
pustna povorka v Ce je v torek ob 15.30

Je pa v nedeljo otroška maškarada v Celjskem domu od 16-18

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.1.2008 13:54:49   
HuAnita
Sobota, 2. 2.
- 10.00 pustna povorka v središču mesta, OŠ Lava se predstavi
- 14.00, Nova cerkev, Pustni karneval čez Novo Cerkev
- 15.00 K. dom Zarja Trnovlje - tradicionalna otroška maškerada, brez vstopnine
17.00, nekdanji Pionirski dom - 15. tradiocionalna Brezova metla, prireditev sodobnega plesa za otroke z avtorskimi kreacijami na temo pusta

Nedelja, 3. 2.
- 14.00, Gasilski dom Ljubečna - otroška maškerada
- 16. - 18.00, Celjski dom: Osrednja otroška maškerada

Torek, 5. 2.
- 15. 30, pustna povorka po mestnih ulicah Celja, vabijo skupinske, otroške, družinske, najgrše in ... žblj maske - bo baje precej praktičnih nagrad...

Sreda, 6. 2.
- 16.00 Na Prešernovi ulici Celje, Pokop pusta




Na dolgo, če kateri koristi....

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.1.2008 14:04:10   
Naja30
O super, hvala. V soboto mi bo zneslo user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.1.2008 14:09:32   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

IZVIRNO SPOROČILO: žanek

Jančika  fulll sta dobra user posted image . Tudi moj Žan bo spiderman user posted image . Kako se izklopi nosečniški kolendar, še vedno mi piše, da sem noseča user posted image (se mi zdi, da si ti to enkrat spraševala).


Mislim, da moraš moderatorje obvestiti in zbrišejo.


Joj, tole sem prej pozabila, ja. Tako, kot pravi Naja3 - najboljše, da pišeš JernejiRR ali WahooRR (poglej na O portalu, tam ju najdeš). Na žalost je tako, da se ne moreš izbrisati sam.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.1.2008 14:37:04   
barika
joj Jančik, najprej sem mislala, da sta na sliki tvoja dva  sineta,pol pa vidim, da si tist zelen pajac ti  user posted image


naš mali spet spi na balkonu, cote perem, pa praha mam za izvoz, ne vem pa kok bi se lotla tega praha, ko grem pa mimo pa kiham ko mačekuser posted image


gospa Pikecpokec, čestitam, pa ful so mi fotke všeč, še posebi črno-beleuser posted image

šivi (notranji, kjer hočeš, tam so bili), čutla sem samo vozel, me je pa še kakšen mesec po porodu bolel (oz. tak dol pritiskal) če sem predolgo stala

grem zdej mulca pogledat, kaj dela na balkonu (upam, da spiuser posted image )

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.1.2008 15:08:51   
skuštrana
Ha, ha..hočete naše poročilo z maškarane procesije..rajš ne...user posted image Je bila Liza seveda v kostumu in je morala it lulatuser posted image vsakih 15 minutuser posted image user posted image za zjokat, ja...pa išči plac kjer bo lulala, pa sleči kostim, ki je iz celegauser posted image , pa nazaj obleči...smo cel cas samo wc je iskal...miro je pop...pol smo šli pa domovuser posted image user posted image

Janči super kostum..pejt laufat v njemuser posted image user posted image boš v novem tednkiku..ali pa v lovenskih novicahuser posted image user posted image

Pikecpokec user posted image user posted image za nov avto..zdej te bom pa spoznala, ko pridem v Laškouser posted image po ganz novem avtuuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.1.2008 15:09:38   
skuštrana
Eh, jaz mam pa se kar tist nosečniški koledar..who caresuser posted image  

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.1.2008 16:02:22   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Eh, jaz mam pa se kar tist nosečniški koledar..who caresuser posted image  


In koliko si zdaj user posted image ?

user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.1.2008 19:58:08   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Eh, jaz mam pa se kar tist nosečniški koledar..who cares



In koliko si zdaj ?


Ha, ha, zdej mi piše, da je dojenček središče mojega sveta, ampak da naj ne pozabim na partnerjauser posted image in potem piše več, kar nisem nikoli kliknila..kdo ve kaj je pod tem več..kamasutrauser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.1.2008 19:59:10   
teta beta
Čer!

pikecpokec, lušte slikice! So to prav od fotografa ali v domači režiji? Meni je tudi ona punca v ozadju znana od nekod, pa nimam pojma.

huanita, kako pa ti najmlajšega pelješ na smučeh oz. ali se pelje sam na svojih smučeh med tvojimi nogami? Si mi pa dala idejo, mogoče jo med vikendom tudi mi mahnemo na Roglo. Jaz sem za letos itak zaključila, ampak tamala kar nosi smučke okrog po stanovanju.

šivi - jaz sem na šlaufu sedela samo v porodnišnici, pa še to zadnji dan ne več. Bolelo me pa tudi menda ni, sem že pozabila.

Jančika, originalna sta user posted image !

Kam bomo šli na pustovanje, še ne vemo. Lani smo šli pogledat v Celje, predlani v Žalec, za letos se pa še nismo nič dogovarjali. Kako bodo imeli v vrtcu, pa še tudi ne vem.


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.1.2008 20:20:57   
pikecpokec
teta beta, te slikce so od fotografa.  dans sva dobila cel album in so res čudovite, tako da priporočam fotografa namreč)!. Tista punca v ozadju je pa moja prijateljica, obe sva svojčas hodili na gimnazijo Center, tako da jo mogoče od tam poznaš.

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.1.2008 21:12:45   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Eh, jaz mam pa se kar tist nosečniški koledar..who cares



In koliko si zdaj ?


Ha, ha, zdej mi piše, da je dojenček središče mojega sveta, ampak da naj ne pozabim na partnerjauser posted image in potem piše več, kar nisem nikoli kliknila..kdo ve kaj je pod tem več..kamasutrauser posted image



Veš, kateri napis je bil pa meni najbolj všeč? Okoli 20t: Zdaj je čas za malo telovadbe. Sprehodite se do hladilnika. user posted image user posted image  Pa ne vejo, da imam tako telovadbo že od začetka user posted image   user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.1.2008 22:30:41   
skuštrana
Veš, kateri napis je bil pa meni najbolj všeč? Okoli 20t: Zdaj je čas za malo telovadbe. Sprehodite se do hladilnika. Pa ne vejo, da imam tako telovadbo že od začetka


Ja, tole je bilo pa meni tudi fajn..se nisem tako zelo slabo počutila, ko sem šla do hladilnika..spet..in spet..user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.1.2008 22:37:35   
Naty*Taja
HOjla.
ROpotuljica,ko bi bilo tako preprosto bi bilo super, kar se tehle šivov tiče. Jaz sem bila šivana pod splošno narkozo, tako zelo me je Marcel raztrgal znotraj na dveh koncih, pa še prerezali so me .... Ja in sej bi bilo vse ok, če se nebi to vse vnelo.. Potem pa se ne poceli pa konec, pa ko je vse zagnojeno, še bolj boli in nimaš kej drugega, kot protibolečinsko in spirat! So me tisti notranji šivi zategovali do drugega poroda!! No če bi bilo tako, kot pri Maruši, potem pa sploh ni panike! Pa šivi na bušiju in tam spodaj po moje niso primerljivi user posted image . Na bušiju ni bakterij zraven, če jih ne spraviš tja, spodaj se pa kr hitro naredi, da se vname... Pa še napenjaš se pri veliki potrebi in... Se sploh raj ne spominjam, kakšna misija nemogoče je bila le - ta!
Skuštranka - v Ce moreš sam pravo babico naletet - tole, ko sem jaz imela, pri Maruši - ala ji vera, al kak se že reče. Me je tudi samo z enim površinskim šivom skoz spravla. -Pravi blagor proti prvič.  Ne, depresija me pa ne daje še sploh zdej, ko sem dobla šiht! Sam mal preveč včasih sočustvujem in me potem za kake pol ure odnese, pa jokam ko dež... kaj češ, taka sem. A nisi opazla, da sem se zraven Arsena skor razjokala? user posted image Če so pa tak sladki ti mali...

Oj, mama Jačika! user posted image Dobra si, ni kaj!
Huanita, jaz ko imam voljo in čas ju učim se igrat skupaj. Odvisno od situacije pokažem ponavadi Marcelu kako vključit Marušo, in ko kaj vredu naredi ga pohvalim in kako lepo se igra s sestrico inpotem je kako uro mir, dokler ju navdušenje ne mine. Drugače pa jima dam vsakem svoj isto stvar in je ok. Se pa to ne da ravno vsakokrat. Včasih pomaga tudi, če jaz en čas z njima kaj delam in potem spiz.... pa se začne džumbus, ko opazita, da me ni. user posted image Morš bit kr umetnik!

PIkecpokec čestitam za uspeh! Je kr fajn, ko greš iz slabšga avta na kakega boljšga! user posted image

user posted image Jančika, ob tvoji zgodbi o Zdenki sem se pa kr orng nasmejala - namreč moja tašča je Zdenka in ... zamenjava avto za voziček....user posted image user posted image

Evo punce, komaj čakam, da se vidmo (upam, da ne pride kej vmes) in lepo lahko nočko....





_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.1.2008 22:44:25   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Janeja, ce je lea shujšala pol kile je to tako kot bi jaz shujšala 10user posted image saj bo, glavno, da je zdrava..bo pač druga tvigiuser posted image



Evo točno tako kot si napisala. Punce, a si predstavljate skuštrano z -10 kg user posted image   Takšen suhec je naša Lea. user posted image Apetit še vedno na nuli, drugače pa divjak na kvadrat. Ni mi jasno od kje jemlje energijo user posted image

Jančika, originalna ninja si user posted image .
Glede obnove hodnika - ja, končno sva zaprla stopnišče in zdaj imamo 100% ločeno stanovanje z zgornjimi "sosedi". Ker sva imela na vseh stenah valit, je bilo treba cel hodnik 5x prekitat preden so bile stene končno gladke. Pa seveda po vsakem kitanju brušenje,... Uf, rajš ne pomislim kakšno štalo smo imeli. To je ena od dobrih strani tega, da je P. s septembrom ostal brez službe user posted image . Če bi delal, bi imeli še danes vse po starem, tako je pa vse sam naredil. Resno razmišlja, da bo maja odprl s.p. v stilu "mojster za vse" user posted image
Bom vidla, če se mi bo dal jutri poslikat in slikco prilepit. Je hodnik res čist nekaj drugega kot prej.

Pikecpokec, čestitke za nov avto. user posted image Jaz sem se takole veselila lani poleti. Pa še danes sem važna, ko se z mojim "novim" Peugeotom okol vozim. user posted image

HuAnita, moja dva se skupaj največkrat zamotita s kakšnimi avtomobilčki, pa žogata se rada (tukaj mi zdaj prav pride obnovljen hodnik - po novem 6m dolga igralnica user posted image ), trenutno sta v obdobju plesanja in petja, pa Jan tudi večkrat Lei kaj ""prebere",... Sicer se tudi z Lego kockami zamotita, dokler Jan uboga Leina navodila user posted image ,...







(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.1.2008 5:42:42   
snorlax
Jutro!user posted image

Mater ste se naklofale, da sem rabila pol ure, preden sem prišla do konca. user posted image user posted image user posted image

Jančika, ful faca si! Tudi jaz sem prvi trenutek pomislila, da sta na sliki V. in K.!user posted image user posted image user posted image Potem pa se mi je V. zdel malo prevelik za svoja leta.user posted image user posted image user posted image

Pikecpokec, čestitke za nov avto!

Žanek, upam, da se ti šivi čimprej pozdravijo! Mene so pri prvem boleli pol leta. Pri drugem sem imela samo enega, pa še ta mi je že v porodnišnici odpadel (bila sem 8 dni). Pa tudi drugače sploh nisem vedela za njega.

Punce, držte danes zame pesti, da bo vse vredu. Saj veste, da imam Mireno in posledično skoraj nič M.user posted image Ta mesec pa krvavim že tretjič in to kar orenk. Prvič in drugič je bilo čisto malo samo en dan, zdaj pa mi uliva že od petka, se mi zdi. Zdaj pa ne vem, ali je lahko to tudi posledica izgube teže v kratkem času (mislim, da je kaj v zvezi s hormoni) ali se mi je kaj prestavilo...? user posted image V glavnem, danes moram na pregled in me je ful strah, da se znajdem kje v bolnici na kakšnem čiščenju al kaj takega.user posted image user posted image user posted image Vam povem, ko pridem nazaj, kako je bilo.

Zdaj pa moram mulce spravit v Celje. Lepo se imejte. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.1.2008 8:25:46   
skuštrana
Snorči, držim pesti da bo vse ok...možno, da je samo hormonska motnja pa se bo uredilo samo po sebi..javi čimprej kako in kaj 

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.1.2008 9:34:52   
Jančika_
Snorči, je že kaj novega? Vidim, da se potikaš po RRuser posted image . Držim pesti, da je vse OK.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.1.2008 9:38:03   
snorlax
Sem še doma. Uro imam malo pred 12. Pravkar montignacam jogurt in čaj, želodec pa se mi samo krči in bi najraje vse zbruhal od živcev.user posted image

Saj pol na koncu se bo vse vredu izteklo (upamuser posted image ), samo me je taka groza it.

Mal še bom tuki gor, pol se grem pa pedenat za G.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.1.2008 9:52:15   
HuAnita
snorčka, držim pesti...

teta beta - Capinka se že sama pelje in zna ustaviti, tamalega pa do Uniorčka peljem kar med mojimi smučkami - ga dvignem od tal ---ne počni tega noseča, prosim!user posted image user posted image  --- na Uniročku pa dobi tiste plastične smučke in palice, pa ga vlečemo. In se šmrkavec lepo držiuser posted image  Mama ga je zadnjič uro in pol tako vozila, da vidiš, kako se drži zraven, kot žegnan....user posted image user posted image user posted image
Drugače pa - Rogla - mislim, da smo tudi zaradi tega že lep čas zdravi. Gor je dober zrak, pa hladneje, da se tile virusi ne razmožujejo, najlepše pa je, ko začorita oba, čim prižgem avto, in včasih ta blagodejna tišina traja 3 ureuser posted image . ČE pa mali ostane pri mami, pa itak....


Ne vem, kaj naj - jaz zdajle že nekaj dni začorim z deco okoli 20.30, me zmanjka, potem pa se zbudim najkasneje ob 01.00, pa nikakor ne morem spatuser posted image , grem v napad na hladilnik, ker mi kruli, valda nič večerje, se za silo umijem, potem pa s premetavanjem zbudim malega..... M. me baje budi, se že vstanem, ampak očitno mi s postelje ne uspe priti budnauser posted image    Potem pa zjutraj vsa štala počaka name, saj veste, da moške redkokddaj moti kup umazane posode, pač jemlje iz omare, dokler je, pa po tleh polno igračk, nesortiranih cunj.... Ehhhhh.



Lp,
user posted image Anita

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.1.2008 15:47:18   
skuštrana
Da se vam malo pohvalimuser posted image ..Imam cel kup novih slingov user posted image http://altermama.moj-album.com/
Če rabi kdo veste kje me najdeteuser posted image Zdej čakam sam še dizajnerja, da mi spacka to user posted image web stran..pa kaj so res vsi dizajnerji tolk leniuser posted image user posted image in počasni

Snorči, kje siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?



_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.1.2008 16:16:50   
Naja30
skuštrana, jaz tega nisem mogla pogledat.user posted image

snorlax, kako je šlo na pregledu?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kožica na lulčku: kaj morajo vedeti starši...
Skoraj vsi dečki se rodijo z ozko kožico, ki je pritrjena na glavico penisa. Nekatere starše po nepotrebnem skrbi, da od...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.