|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.5.2008 18:31:43   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana



Punce, ste si sprintale hm bone?
Jaz sem si jih full, sedaj pa razmišljam kdaj jih bom šla porabit( Miro je namreč izgubil osebno in ne more čez mejouser posted image user posted image ) http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2746759



Sem ga že vnovčila. user posted image Pa še izkoristila akcijo "Vzameš 3, plačaš 2" in dobila 3 hlač in 6 majic za dobrih 60 EUR. Kar vredu, ne?

Pogrešam Jančiko! Kje si, stara? Si že nazaj s Havajev? user posted image Ej, mislim, da je en bambus prišel ven. Al je bambus, al pa ena ultra zel. user posted image Za darilo sem dobila še rdeči javor, ki sem si ga ful želela in smo ga danes vsadili.

Prej sem poskusila malo peljat z mojo kriplasto roko. Upam, da bo šlo jutri, kajti froci morajo v šolo in vrtec. Držte pesti, da ne naredim še kak karambol za povrhu.user posted image Če srečate kak počasni avto jutri zjutraj....to sem jaz.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3001
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.5.2008 19:36:17   
Jančika_
Ojla, lubice, sem nazaj (ne lih s Havajev, no, ampak morje je morje, ne bomo zdaj dlake cepiliuser posted image ). Imela sva se zelo fajn, ampak sem preveč pogrešala druga dva fanta, tako da sva se vrnila že danes in ne šele jutri. Sem vesela, da sem se odločila in šla; najprej zato, da sva imela z Vasjem malo časa zase, potem zato, ker je rihtat enega mala malca proti dvemauser posted image (mislim, resno, dejansko sem POČIVALA), pa tudi zato, ker še nikoli nisem sama peljala tako daleč. Saj smo prefurali pol Evrope, ampak smo se menjavali za volanom.

Snorlax, hudiča, pa kr komolec si greš zlomituser posted image . Boga! Upam, ni prehudo? Na bambus sem pa čisto pozabila in nisem vprašala tasta, kako dolgo to ven hodiuser posted image . No, upam, da bo kaj prikukalo ven.

Mavo, čestitke še tuuser posted image .

In ker sem od poti utrujena ko pes, samo še pozdrav novim (novopečena), izgubljenim in spet najdenim (PABLO) in vsem ostalim. Me že mal piga, ker sem na morju šla obakrat spat ob pol devetihuser posted image , nakar sem spala do skoraj šestih zjutrajuser posted image . Na tak način se pa lahko naspiš, ja, ne pa tako, da se zvališ v pojstlo opolnoči... Nočko!

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3002
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.5.2008 20:53:42   
Janeja
Jančika WB! Fajn, da si se lahko odpočila. user posted image Meni to na dopustu še nekaj časa ne bo ratal. user posted image

Ej punce, ker se vas en kup na veliko ukvarja z gradnjo: poznam enega električarja user posted image . Če bo katera rabila kaj v zvezi s štromom pri vaših hiškah za porihtat, se priporočamo. user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3003
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.5.2008 21:46:00   
snorlax
Evo, Janči, na vodi sem čutila, da si nazaj. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 3004
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.5.2008 21:52:06   
Ropotuljica
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Ropotuljica, Špela je postala Lizina namišljena prijateljica..no, povsod je ona zraven..vse mora bit še eno za Špelouser posted image user posted image




Hehehe, no, sej Špela se ne bo glih pritoževala, če bo kaj dobla user posted image user posted image user posted image Sicer pa tud ona kar naprej govori o Lizi. Kadar se kam odpravljamo, vedno reče, če gremo k Lizi ...
Špela je za RD dobila Pujso Pepo - jaz sem dala 18 evrov, je pa pliško na baterije, se smeji in riga. Fotke pripopam, ko ugotovim, kako to gre. Pa še fotke od tort naših dveh pikijev - naredila sem jih sama - za Špelo Pujso Pepo in za Tjaža Gospoda Dinozavra user posted image user posted image Uf, sem ponosna!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3005
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.5.2008 22:02:40   
Ropotuljica
user posted image

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3006
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.5.2008 22:07:35   
jasna
Uau Ropotuljica, kakšni lepi tortiuser posted image user posted image

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3007
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.5.2008 22:09:08   
Ropotuljica
U, mi je ratalo user posted image user posted image

No, še ena sladkosnedna:

 

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 14.5.2008 22:15:07 >

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3008
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.5.2008 22:13:56   
HuAnita
Janči - WB!

Ropotuljica - res lepi tortici!

Skabi - povej, če rabiš kak bon, resno! Mordsa pa ju3 res uletimo, ti še sporočim, ker bom verjetno vzela dopust, ker grem jajca rezat - glede GDuser posted image

Janeja - če bomo rabili, se bomo spomnili na vas, ok? Čeprav imamo že v žlahti neke električarje, pa sosede, so to navsezadnje najbolj strgane plahte.


Če pa bi katera rada dala dete na tečaj rolanja, bo le to v CE, predvidoma v začetku junija v popoldanskih urah. Sprejemajo tudi popolne začetnike, od 3 let naprej, možna izposoja rolerjev. Če bo dovolj zanimanja, bo tudi tečaj za starše.  (Pa prosim ne prijavite me RR timuuser posted image , če katero zanima, več na ZS)

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 3009
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.5.2008 6:45:43   
Naty*Taja
Hojla!
Jančika, jaz bi pa tvojga neki stvari vprašala....me zanima o strokovnem. Sem zadnjič zasledila, da je čist frišn tu not. Me zanima, če ga sploh lahk delam, glede na to, da bom konc junija skor dopolnila 6 mesecev... V glavnem javi, pa se kej pripeljete v naše konce v naravo s fotoaparatom konje slikat....user posted image


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3010
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.5.2008 8:16:18   
Skabi
huanita, ja bi mela bone!  kaj pa tečaj rolkanja bo tvoj imel?

ropotuljica, kraaaasni torti. a si sama model naruisala?

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3011
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.5.2008 8:17:05   
Skabi
jančika, kar favš sem ti tak fajnega dopustka user posted image

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3012
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.5.2008 8:51:03   
Jančika_
Ropotuljica, uauuser posted image ! Sem navdušenauser posted image !

Janeja, zna biti, da bi res tvojega ponucali pri nas za štrom. Kar pa se tiče počitka na dopustu - včeraj popoldan smo doma nadoknadili vso akcijo z dretjem, fajtom, skakanjem in divjanjemuser posted image .

Naty-Taja, ne vem, koliko ti bo lahko pomagal glede prijav in tega, to se je najbolje obrnit na ministrstvo (precej menda piše na njihovih spletnih straneh). Materijal pa ima, seveda. Samo mislim, da zdaj do jeseni ne bo nič, ker se je že njemu strašno mudilo s prijavo, saj čez poletje ne delajo. Pa seveda moraš imet izpolnjene določene pogoje - prijavi dodaš tri (?) priprave, mentor in ravnatelj ti morata podpisati nastope...skratka to ni kr da se prijaviš in delaš izpit.

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3013
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.5.2008 8:52:40   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Skabi

jančika, kar favš sem ti tak fajnega dopustka user posted image

Junija smo spet vabljeni (za Meggi - bila sva pri prijateljih, oni v vikendu, midva v prikolici zraven), ampak mislim, da ne bom šla spet sama, če Joe zaradi mature ne bo mogel. Saj je res DOPUST, ampak to, da nismo vsi štirje skupaj, je pa bedauser posted image .

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3014
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.5.2008 11:03:23   
snorlax
Bog, punce.user posted image

Ropotuljica, fenomenalne torte!!!user posted image In jaz se nekaj hvalim s svojimi kvazi žemljami.user posted image

Danes sva imela s tamalčkom "psihiča", tistga, ki bi ga moral imet pri 3. letih. In to sva bila pri sinu od tvojga G., Jančika. Saj je tip simpatičen, sam sem imela skoz občutek, da mu je odveč, ker mora tam otroke učit kroge risat. user posted image

Drugače pa, če se boste kaj dobivale zjutraj, bi se prištulila zraven, ker bom umrla od dolgega cajta doma.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3015
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.5.2008 11:03:44   
noe
Čav punce, zdej sem se pa namatrala da sem to prebrala.

Mavo, čestitke za fanta. user posted image

Huanita- hvala bogu ni bil rota virus, ampak očitno jetrca, ki sva jih jedla za kosilo.Jih ne guznem ziher nikol več v življenju. Pa tak sem si želela enkrat gosje v Franciji poiskusituser posted image
Pa še to ti moram povedat. Sem bila danes na komunali in so mi povedali, da dobimo denar za projektna soglasja nazajuser posted image user posted image user posted image , ker nas je bilo pet ali šest takšnih in so se tako odločili. Upam , da ni katerim cigu na glavo padu user posted image ,  za takšno odločitev.
Samo ne vejo še, ali bodo dali denar ali dobropis. Po mojem morajo dati denar, ker smo ga jim mi tudi dali, ane.

Snorlax, a to imaš japonski javor??
Jaz si ga tudi že ful dolgo želim, pa ge ne morem posejat zaenkrat še nikamor, da ne bo slučajno v napoto, ker bi ga imela čisto blizu hiške.Sem pred leti magnolijo vsadila, pa smo jo morali presadit in enkrat jo je še Bija zgrizla in zdej sploh noče cvetet, samo liste ženeuser posted image .

Jav, pa še to  vam moram povedat, sem si končno vzela čas za vrt in posadila do konca.Sem kopala kot zmešana tisto ilovko, je trda kot beton.Pol pa posadim papriko in paradižnik in vse fajn zalijem , drug dan me je pa skoraj kap. Je naša dragauser posted image  šla ležat  med paradižnik, ker je bila hladna zemlja in mi enega zlomila, enega pa ven skopala. Če bi bila na dveh nogah , bi ziher mogla ona od zdaj naprej kopat vrt, sej ko bo pa plevel ga pa še pogledala ne bo.user posted image user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3016
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.5.2008 11:18:32   
Ropotuljica
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax


Drugače pa, če se boste kaj dobivale zjutraj, bi se prištulila zraven, ker bom umrla od dolgega cajta doma.



Snorlax, če ste že imeli vodene koze oz. če se jih ne bojiš, si vljudno vabljena k meni, sem že cel teden zaprta v stanovanju, pa če jih bo še tamali dobil, bom še kar nekaj časa. Tudi umiram od dolgega časa. Sem pa tudi jaz malo invalid - včeraj me je štihnilo v rami, desna roka skoraj neuporabna - od vratu do mezinca.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3017
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.5.2008 11:32:45   
skuštrana
Majko mila, kaj je sedaj to...Sami invalidi..

Janči, wbuser posted image

Ropotuljica, super torti, te je zato štihnilo, ko si preveč peklauser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3018
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.5.2008 11:34:46   
snorlax
Koze smo imeli in se jih ne bojim. user posted image   Te zvrcnem. Boga. Te razumem. Jaz imam tudi desno invalidno.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3019
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.5.2008 12:04:07   
smrček
Dan, čveke

Mavo, čestitke še tukajuser posted image  

Ropotuljica: v vrtcu jih ziher ene 3/4 ni. Ko je I danes zjutraj peljal Gašperja nekje ob 7.15 so bili samo 4 v skupini. Jst si pa želim, da malčka dobita kozike, predno se tretji rodi, da ne bomo imeli potem še večje štaleuser posted image

Katera je že pisala o piku čebele ali ose? Preverjeno: ful pomaga, če mesto pika zmočimo z hladno vodo in gor položimo tableto aspirina ter malo podrgnemo. Jaz sem zelo občutljiva na takšne pike in ponavadi ful zatečem, zato imam aspirin vedno kje pri roki.

Skuštrana: tnx za link, grem glih danes tja in bo popust prav prišeluser posted image .


_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3020
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.5.2008 12:37:35   
Ropotuljica
IZVIRNO SPOROČILO: smrček


Ropotuljica: v vrtcu jih ziher ene 3/4 ni. Ko je I danes zjutraj peljal Gašperja nekje ob 7.15 so bili samo 4 v skupini. Jst si pa želim, da malčka dobita kozike, predno se tretji rodi, da ne bomo imeli potem še večje štaleuser posted image



A Gašper jih pa še ni dobil? Špela je imela dokaj blago obliko, tako da ste vsi, ki jih boste dobili od nje, lahko kar veseli (če je to sploh povezano s tem, od koga jih dobiš user posted image user posted image ). Skuštranka, a vi jih še nimate? Naš tamali ima neko pikico na obrazku, bomo videli, če je to že to. Sicer se pa ful lepo uvaja v vrtec, danes je bil že do spanja, jutri naj bi ostal kar cel dan. Do zdaj ni jokal niti minutke (pa trkam zraven, da tako tudi ostane). Zato mi pa ni preveč ok, da bi dobil kozike ravno zdaj, ko se je tako lepo uvedel.

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 3021
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.5.2008 12:54:54   
blanči
Pozdravljene Celjanke,

pred nekaj časa sem se vam že oglasila. Tako, da nisem čisto nova. Berem vas redno pišem bolj malo, ker mi moja 14 mesečna hčerkica tega ne dovoljuje, zvečer, ko zaspi pa se mi ne da.

Glede Adrenalinčka, ki je za dvorano Zlatorog na Hudinji naj vam povem, da je še kar vse zaprto. Stanujem namreč nasproti Mercatorja in sva šli s kolegico danes spet gledat in ni žive duše tam in vse zaklenjeno.

Drugače pa velikokrat se gremo igrat za Savinjo na igrišče (za cerkvijo). Zdaj pa so odprli tudi igrišče in Tropic bar na letnem bazenu in je vhod iz sprehajalne poti za Savinjo. Lušno.

Kje se kaj dobivate? Zelo rade bi se vam kdaj pridružile.

LP

_____________________________

Blanči

14.03.2007 se je zgodila najina sreča - Anja
29.08.2010 se nam je pridružila še Eva

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3022
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.5.2008 13:13:49   
HuAnita
Blanči - dobrodošla, spremljalj tu gor, pa nas gotovo ujameš na kakem srečanju.

Skabi - koliko ti jih sprintam - bonov za H&M? Samo da pridem na ta pravi printer. Pa ti jih domov pošljem po pošti? Ne, tečaja rolkanja ne bo.

snorlax - bi te prišla obiskat, pa bom tele krasne dneve raje izkoristila za urejanje gradbene dokumentacije, je tkao luštno, danes me že noge pečejo, ker sem pa pretekla že maraton, vreden Jančike, od občine, Vo-Ka, Elektro, pa na občino, pa do krasnega soseda, ki ne da soglasja in mora to podpisati, pa set upravno enoto, aja, pa mojo lastno občino.... user posted image user posted image user posted image   In potem mi mujo na Elektro reče, da bo pa prih. teden to urejal! Naj si misli, takoj zvoham njegov mobi, pa mu piham na dušo in stiskam jaj..., če ne bo to v nekaj dneh!


Tako, zdaj grem pa končno delat - za službouser posted image

(odgovor članu blanči)
Neposredna povezava do sporočila: 3023
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.5.2008 13:32:25   
Ropotuljica
Moram se vam zahvalit, da ste mi pomagale pri zelooo težki odločitvi. Definitivno NE BOMO gradili ali kupovali hiše, ker .... no, sej je najbrž jasno. Jaz se tega ne grem. Mi je v bloku čisto fajn. Če mi mela še kak kvadrat več, bi bla pa popolnoma zadovoljna.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3024
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.5.2008 14:14:30   
Jančika_
Ropotuljica, če kupiš starejšo hišo, vse to odpade. Jaz se gradnje tudi niti pod razno ne bi šla, me že ob misli na to vse mine in sem raje cel lajf v bloku. No, mi recimo ne bomo rabili za nič, kar bomo počeli, dovoljenj in soglasij, ker gre za privat lastnino, ki je dovolj oddaljena od mej in ceste, da ni treba nič prosit (recimo delali bomo eno okno in če bi bila hiša čisto za cesto in bi gledala recimo še na kak trg, potem ne bi mogli kar tako okna zaštemat, zdaj bomo pa lahko).

V bloku je pa tudi nekaj cak - recimo če hočeš menjat vrata v stanovanje, rabiš soglasje vseh sosedov (saj ne, da ga kdo išče, ampak če bi te pa kak sosed hotel naknadno zaj****, bi te pa komotuser posted image ). Da ne govorim o tem, da se tule že ne vem kolko let na vsakem sestanku pregovarjamo za tista dva klin**** parkirna prostora, pa ne moremo naredit nič, ker se mamke, ki nimajo avtov, ne strinjajo in nočejo dat denarja (seveda pridejo tudi njihovi obiski z avtom, pa kaj potem, a neuser posted image ).

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Kožica na lulčku: kaj morajo vedeti starši...
Skoraj vsi dečki se rodijo z ozko kožico, ki je pritrjena na glavico penisa. Nekatere starše po nepotrebnem skrbi, da od...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.