|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.4.2008 16:27:05   
snorlax
No, saj.... če me drug ne spravi v dobro voljo, me ve tule gor. user posted image user posted image user posted image

Sem vse tri dedce nagnala ven, so šli na njivo buče sadit. Ha, ha, ha.user posted image user posted image user posted image

Zdaj grem pa poskusit kak del Razočaranih gospodinj pogledat v miru. Upam, da mi bo uspelo vsaj enega pogledat do konca, čeprav imam občutek, da bo vsaj tamali prvi spi**** z njive. Ali pa tavečji?user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 2601
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.4.2008 16:49:04   
Skabi
Jančika, povej možu, da ste zelo dobrodošli, z umazančkoma vred, tudi če ne bo fotoopreme zraven. Samo malo še počakajte, da se čist pošlihtam. Pa kuhinje še tud nimam - zamujajo že en teden. Jaz pa sem šla direkt iz bolnice na banko po denar zanjo, zdaj pa nič. user posted image

Huanita, a naredimo tekmovanje za najbolj umazanega otroka? SI bodo vsi delili prvo mesto! user posted image user posted image
A se spomniš, kako se reče tistemu placu? Nam se ni problema mal okrog zapeljat, itak bomo imeli svoj avtobus (če ga bo Skabi prav čas rezervirala).

mavo, upam, da boš škarje kmalu rabila....

snorči, so že ušli z njive?  a maš razočarane gospodinje na dvd? posodiš? jaz jih nisem še nikoli gledala, pa bi jih in še čas imam zdaj, ko moram počivat.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2602
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.4.2008 17:34:48   
HuAnita
Skabi, ti sporočim, ko mojga dedca zvečer zaglčedam. Zdaj sem še v službi do 20.00user posted image user posted image

aja, a bi bila čudna, če bi deco peljala kres pogledat? Itak pred 21. ureo ne zaspita po novem, pa malo, da dobita občutek za delavstvo?! Ne vem, me mika, no, na Špico....

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 2603
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.4.2008 19:04:01   
mavo
Punce, prosim za malo pomoči: kje v Celju je danes zvečer kakšen kres, tak organiziran za javnost, ne kak privat kres. Bi šla midva z mojim mal pogledat, saj drugega tako ni za počet.

Pa če katera ve, prosim za malo bolj širok opis lokacije, ker nisva ravno domorodcauser posted image

Vnaprej hvala!

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2604
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.4.2008 20:15:02   
Jančika_
Mavo, boš en indijanski rodilni ples okoli ognja zaplesala? Morda zaležeuser posted image . Kres je na Špici, to je ob Savinji, če greš gor proti visečemu mostu, tam, kjer ona druga reka priteče v Savinjo (Voglajnauser posted image user posted image ?). To verjetno veš, kje je, ne? Se mi zdi, da si rekla, da hodiš tam na špancir.

HuAnita, če se ti lušta, ju pa pelji, zakaj pa ne? Boš pomagala Mavo pri indijanskem plesu, hehe.

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 2605
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.4.2008 20:33:22   
teta beta
Čestitke Darji za veliko punčko!!!! Dominika - lepo ime, tako je ime tudi moji sestrični.

Skabi, ta plac je v Šeščah, zaviješ tik pred Šeškim mostom. Imenuje se pa Športni center Šešče. Je veliko prostora, imajo tenis igrišča, male premične gole za nogomet, igrišče za košarko, odbojko, beach volley, igrala. Nudijo hrano na žaru. Sezona piknikov se je začela ravno ta vikend in imajo kar zasedeno. No, pa saj boste šli najbrž med tednom. Mi smo bili tam v petek popoldne na enem rojstenm dnevu in ker je bilo veliko otrok, so imeli tudi napihiljiv ogromen grad s toboganom ipd. Menda ga je naročil šef sam, ampak ne vem, ali ga je vštel v ceno ali ne.


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2606
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.4.2008 21:25:02   
HuAnita
Skabi, me je teta beta prehitela. To je ta plas, ja. Meni je super, Svizec ga večkrat uporablja....

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 2607
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.4.2008 21:44:14   
mavo
Midva sva že nazaj s kresa. Zdaj vem, kje Špica, oziroma sem tam vsak dan, pa nisem vedla, kako se reče placu. Sem jedla čevapčiče, njami... pol mi je pa mali začel prevale delat v trebuhu, sva pa raje šla. Sva zadnji vlak ujela, da naju niso povsem zaparkirali. Zdaj grem pa CSI gledat in upat na popadke....

Aja, drugače je blo pa ful fajn.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2608
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.4.2008 21:52:06   
skuštrana
Pozdrav iz Splita user posted image user posted image Vreme je lepo, mi utrujeni...ropotulka pa še boljuser posted image že vsi smrčijouser posted image

SuzanaK, glede na to, da je tvoje dete že večje bi si mogoče lahko nabavila mei tai, je manj komplicirano (čeprav tudi sling ni kompliciran) za naštimat kot sling, pa še lepše porzdeli težo(če ga misliš dalj časa nosit)user posted image Ti pošljem zs.

Skabi, bravo za slinguser posted image user posted image

Darja, bravouser posted image user posted image A potem je ona rodila s carskim rezom in ne mavouser posted image sva z ropotuljico mislili da je mavo tudi že rodila...


< Sporočilo je popravil skuštrana -- 30.4.2008 21:53:16 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 2609
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.4.2008 22:26:35   
mavo
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana
Darja, bravouser posted image user posted image A potem je ona rodila s carskim rezom in ne mavouser posted image sva z ropotuljico mislili da je mavo tudi že rodila...



S carskim rezom? A Darja je s carskim rezom rodila? A veš kaj več o tem?

Kar se pa morja tiče: ekstremno uživajte in lep pozdrav tudi Ropotuljici!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2610
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.4.2008 22:27:34   
Jančika_
Jaz tudi nič ne vem o CRuser posted image .

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 2611
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.4.2008 22:42:10   
HuAnita
mavo, za Roglo baje res drži, no. (dsaj veš, na vsaki babji vraži je nekaj....)  Boš videla, morda prime še nocoj, če ne, pa jutri....

Koma sem. Zdajle napisala več strani, sem povsem zanemarila pisanje dnevnikov za deco, pa me je ful ful sram, ker sem valda 9/10 stvari pozabila, koza! Tako da zdaj pač piše in pišem, da vsaj malo nadoknadim te mesece.-....user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2612
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.4.2008 23:06:10   
ALFI2
Čer!

Tud js moram pristavt svoj piskrček in čestitat Darji - čestitke za maimico in super babiko  user posted image .

Mavo ti pa  - upam, da te jutri ne bo več mogoče zasledit tule gor, amak v 1. štuku porodnišnice (pa ne sam na CTGju).

Lep in nedelaven (ja sigrun z malimi pikcoti - a, ne user posted image ) 1. maj!

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2613
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.5.2008 6:20:38   
snorlax
Jutro!user posted image

Danes vam ne bom težila. Samo lep dan vam zaželim.

Mavo, tebi pa...saj veš kaj!user posted image

Snorči ma vas rada.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu ALFI2)
Neposredna povezava do sporočila: 2614
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.5.2008 9:24:40   
HuAnita
snorlax, ti si meni s temi urani kar skeri muvi - scary movieuser posted image user posted image user posted image
No, mi pa gremo k tašči. juhuuser posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2615
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.5.2008 9:38:15   
snorlax
Eh, ja. Zdajle mi je že pol dneva mimo.user posted image

Malo me skrbi...user posted image ....Mavo nikjer ne vidim. Je kaj novega?user posted image

Naš tamali je danes povabljen h kolegičini hčerki na rojstni dan. Tako, da gremo kar v kompletu. Upam, da bo vreme zdržalo, da se bodo tamalčki naletali zunaj (mi pa najedli čevapovuser posted image ).

Meni pa danes glih najbolj uliva user posted image . HB, da so mi še Pamperske od tamalčka ostale. Boljš kot vsak vložek, vam rečem.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2616
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.5.2008 9:48:48   
Jančika_
Snorlax, danes sem ti pri vstajanju kar konkurenco delala. Kako hudiča moji otroc vejo, da je praznik??? Kajči je vstal ob 5.10user posted image . Sicer sem ga poskušala zatučkati nazaj, ampak če je slučajno kaj zadremal, meni ni uspelo.

Za povrh je Joe v službi (jaaa, srednješolski profesor na 1. maj v službi, verjeli ali neuser posted image ). S tem, da je včeraj kresoval, bohved, kdaj je prišel domov (opolnoči ga še ni bilo), tako da bo verjetno strašno super razpoložen, ko pride domovuser posted image . A lahko še kaj naštevam? Včeraj je dobil datum za strokovni izpit in je tako kmalu, da ni šans, da gremo naslednji vikend na morje. Jah no.

Mavo, tole je sumljivo, da se nič ne javiš.

Za jutri sem se pa zmenila s čistilko, da pride ob osmih zjutraj mal popucat. Okna, pa stene v kopalnici, pa kuhinjske omarice, pa take veselice. To je neka tradicija, da pride za tavečje praznike, nazadnje je bila za 1. novemberuser posted image .

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2617
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.5.2008 12:19:47   
mavo
Evo mene! Spet so me z dolgim nosom domov poslaliuser posted image . Zaenkrat je še vse v najlepšem redu, edino posteljica se že stara, tako da bom morala zdaj vsak dan hodit tja. Sicer je pa ful gužva v porodni, tako da se nisem preveč sekirala.

Sploh pa ko sem brala vaše komentarje in vzpodbude, sem se kar malo nehala sekirati. Tako da sem se odločila, da greva dons tudi malo na izlet, se bova odpeljala kar na Koroško. Sicer je pa tam tudi porodnišnica, če bi kaj blo. Saj sva najprej hotela proti Štajerski, pa Huanite ni doma z njenimi škarjami in kmečko postlouser posted image .

Berem, da nobena ni dons ponoči dolgo spala in se moram kar mal pobahat, da meni je pa dons ratalo, da me je zjutraj celo budilka zbudila, ki sem jo nastavila zaradi CTG-ja. Nisem mogla verjet! Zgleda, da so  pomagali čevapi, ki sem jih včeraj na kresovanju zmazala.

Jančika, si kar predstavljam, kako ti je dons. Saj veš, kje midva z mojim delava, a ne? Večkrat se je zgodilo, da sva kar izmenično delala za praznike in je bil "praznik", če sva se sploh srečala oba doma. Pol je pa še kakšna veselica vmes padla... naprej pa verjetno ne rabim razlagat. Tako nekako je blo, kot bo danes pri vas user posted image . Ma, saj včasih se morajo tud naši desci mal sprostit. Samo kaj ko so potem naslednji dan tako tečni in user posted image , sploh če imajo mal user posted image  . Takrat se pa lahko mal izživljaš nad njimi user posted image user posted image user posted image , ker so ponavadi čist krotki. Kar hočeš, ti takrat obljubi za mal miru. Če pa noče, pa samo sesalc zalaufaš, pol ti pa jé z rokeuser posted image . Zdaj pa moram samo še na to upat, da moj ne bo bral za mano, pa sem rešena. Če ne, ne bo nikol več nasedel user posted image .

No, greva zdaj mal naokol, uživajte, sploh tiste na morju! Upam, da se samo še enkrat javim 2 v 1, potem boste pa počasi imele mir pred mano. Pa ne pozabte: dons se ne sme nič delatuser posted image user posted image user posted image !






(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2618
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.5.2008 15:13:14   
skuštrana
Darja je rodila s carskim rezom zaradi 12 ur nenapredovanega poroda...mislim ne, mi2 morava tu iz Splita sporočat novice o porodu, ki se je zgodil v Celjuuser posted image user posted image

Sončen pozdravček od Ropotuljice in mene ter naših kompanijuser posted image

Mavo, ti pa hit rodit..ti si razlog da mi2 še na dopusti visiva na netu...user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 2619
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.5.2008 17:58:24   
Skabi
Jančika, v skoraj 10 letih dela v šoli (pol tega časa na šoli, kjer je zdaj tvoj Joe) nisem niti enkrat delala za 1. maja. Edino mogoče, da je kak sindikalc padel na ta praznik. Daj se z možem malo pogovori, ko pride domov user posted image

Mavo, jaz imam kmečko posteljo in prekuhaner škarje, ne Huanita! Pa saj ti ne zamerim, samo pejd že enkrat rodit! user posted image

A Darja je res imela CR al se unidve iz Splita preveč dolgočasita na dopustu in si neki zmišljujeta.user posted image ..

SNorči, malo višje te sprašujem. A pogledaš, plis!!!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2620
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.5.2008 17:58:52   
Skabi
EJ, moj tasrednji se vozi s koelsom!!!!! Grem slikat!

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 2621
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.5.2008 19:02:33   
mavo
Ja, saj res, Skabi ima škarje in kmečko postlo, Huanita pa hodi na Roglo po popadke... Temu se reče predporodna zmedenost oziroma "spomin zlate ribice".

Ja, kar se pa Darje tiče, res je imela carski rez. Mi je dons SMS poslala, naj ji jutri javim, ko bom tam na CTG, da se vidiva, pa da je bila do sedaj bolj boga zaradi carskega reza. Tako da ji bom jutri, če bo po sreči, posredovala vse vaše pozdrave in čestitke, ki jih pošiljate po netu. Pa mogoče bom tud malo user posted image  Dominiko vidla.

Ampak vidve v Splitu: a res nimata drugega dela kot po netu srfat? Imata pa ja morje pred nosom. Pejta raje na vino, ribe in kakšno dobro dalmatinsko klapouser posted image !

Zdaj se grem pa še mal borit za delavske pravice (beri: grem mal na kavč ležat in protestirat...)

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 2622
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.5.2008 20:12:16   
Jančika_
Mavo, ja šit no, še kr nič? Navijam!

Skabi, moj heroj je zdaj že tretje praznike zapored zabušil v šoli. Ker takrat menjujejo okna in se očitno počuti dolžnega pri tem pomagati - pred delom gre zaščitit površine in potem pomaga pucat. Dalje pa raje ne bom komentiralauser posted image . Danes so bili tam on, ravnatelj in dve čistilki. Upam, da se bo to kje poznalo, recimo na kakšni podaljšani pogodbiuser posted image .

Moram pa reči, da ni bil danes nič tečen, kljub neprespani noči. Alkohola itak ne pije, tako da je pri njem problem samo zaspanost (je pa tista občasno tako huda, da je napol mrtev, sploh če je istočasno še vreme slabo).

Zdaj pa gruntam, da bi naslednji teden morda vseeno šla na morje in sicer brez Joeja, ki se mora učit, sama z Vasjem. Z obema malima si ne upam. Oz. si upam, ampak ne bi noben od tega imel nič. Če mi ne bo slabo in če bo napovedano lepo vreme. Kolk je to kaj procentov, da bo ratalouser posted image ? Bore malo, bi reklauser posted image .

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 2623
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.5.2008 20:22:59   
mavo
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Mavo, ja šit no, še kr nič? Navijam!



user posted image user posted image user posted image , še kr nič! Še kar neverjetno, moram rečt...user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2624
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.5.2008 20:35:14   
teta beta
Čestitke vsem za 1. maj! Naš je bil kar delaven. Sinoči je Daša prvič prespala v svoji novi sobici (do 5. zjutraj), danes pa sva ji nafilale omare in spravile stran premajhne cote, pomerjale itd. ŠEle zdaj vidim, koliko cot punca sploh ima (z eno besedo - preveč). Ampak pazi to - ene majčke s kratkimi rokavi bo očitno nosila že tretjo (!) sezono. Številka 74! Sem jih hotela dati stran, pa jih je hotela na vsak način dat gor in - ja, jih lahko nosi user posted image . Ovratnik je na nete ali gumbe in gre kamot čez glavo, rokavčki pa so samo bolj kratki, sicer pa kul. In seveda sem jih morala dat v omaro. Enako ene kratke hlače iz H&M, št. 74. Mislim, dolge nosi pa 98 user posted image .

Prejle pa sva poskusili iti malo na kolo, ampak ji ne gre. Se vidi, da tudi tricikla ni gonila. In pol gleda dol pod noge, balanca po svoje, jaz ji pa tiščim noge okrog in ji razlagam. Mah, bo že. Kdaj pa so se vaši otroci naučili voziti kolo? In kako vam je uspelo?

No, toliko od nas. Mavo, pozdravi Darjo! Se je pa morala reva kar namatrat.


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 2625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj UTRUJENE MAME ostanejo budne POZNO?
Rada bi rekla, da mame prosti čas izkoristijo zase, ampak to ni povsem res. Seveda včasih pregledamo Facebook ali najlju...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.