|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.2.2008 21:42:04   
dulcinea
Ku-kuc. Še sem tukaj user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu srursa)
Neposredna povezava do sporočila: 2226
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.2.2008 21:45:12   
Peppa
user posted image user posted image user posted image  Uau, Dulcinea. Za eno celo sekundo sem te prehitela pri objavi...user posted image user posted image

_____________________________

Kdor vpraša, je neumen tisti trenutek, kdor ne vpraša, je neumen celo življenje.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


"Bolje je vladati v peklu kot služiti v nebesih. "


(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2227
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.2.2008 21:55:10   
mayy
IZVIRNO SPOROČILO: srursa

IZVIRNO SPOROČILO: lelaval
Tanny - ja, naj bi bili le 3 obroki, a če ne zdržiš - pojej sadje kot vmesni obrok ( pa glej, da ješ 1 dan le 1 vrsto sadja - izjema so S dnevi)


Potem če za zajterk pojem banano, moram tudi za malico n jesti samo banane????
Ker jaz namreč jem za zajtrk eno vrsto sadja, za malico drugo vrsto.

Lahko ješ za zajtrk eno, za malico drugo sadje, le 2 uri mora biti razmaka med obrokoma.


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu srursa)
Neposredna povezava do sporočila: 2228
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.2.2008 22:37:26   
daysi
O, tukaj se pa ful dogaja. Odkar me ni bilo tukaj se je kar ene dvajset strani odprlo. Vidim, da vam to daje ful veliko motivacije.

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 2229
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.2.2008 22:48:06   
Lianna
No pa sem s pilatesa. Prijetno utrujena. Pod tušem sem že bila, samo še spanje. Jutri je pred mano težek dan. Imam 10h predavanj na faksu in to brez pauz. Samo 5 minutni odmori. Tako, da ne bo nič s kosilom. Bom samo zjutraj nekaj sadja pojedla, potem pa kakšen rižev vafelj. Drugače žal ne bo šlo. Vem, da bom grešila, ker bi morala imeti OH dan. Ampak bolje to, kot pa da čisto nič ne pojem.

Uživite

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 2230
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.2.2008 22:53:50   
Naty*Taja
Hojla, jaz sem tudi še tu, sam komaj najdem čas, da se skoz poste prebijem, kaj šele, da bi pisala.  V glavnem držim, včasih se malo pregrešim, sem pa aktivno (beri 1krat na teden po dve uri) začela aktivno igrat odbojko! user posted image FUl je fajn. Tak da jaz pričakujem, konec meseca kake bolj spodbudne rezultate, kot prejšnji mesec.
Lp in zdržte punce.
Aja pa še to, glede na to, da berem, da vas po večini matra na tehle nizkokaloričnih dietah - po moje bi vse me mogle spremenit način prehrane za vedno? Ja, kakor se pregrešiš enkrat uničiš trud več tednov.... Po moje tole ni dobro. Sej ne da propagiram, ampak pri Montiju se to ne dogaja. Če par dni ne držiš čist strogo, ostaja na istem! Vsaj pri meni je že od prejšnjega januarja tako razen v enem mesecu, ko smo totalno pretiravali na morju s pivom in belim kruhom, pa sladkarijami!
No ja, sicer pa da ne bom kateri moralo zbila - preskočte in se ne ozirajte name-...sam razmišljam. Sem sama tudi že dala vse obstoječe diete skoz in po vsaki sem se nazaj zredila...po zdravem in enakomernem prehranjevanju z občasnimi grehi je pa kr ok....
Srečno vsem...


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 2231
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.2.2008 22:57:46   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

Hojla, jaz sem tudi še tu, sam komaj najdem čas, da se skoz poste prebijem, kaj šele, da bi pisala.  V glavnem držim, včasih se malo pregrešim, sem pa aktivno (beri 1krat na teden po dve uri) začela aktivno igrat odbojko! user posted image FUl je fajn. Tak da jaz pričakujem, konec meseca kake bolj spodbudne rezultate, kot prejšnji mesec.
Lp in zdržte punce.
Aja pa še to, glede na to, da berem, da vas po večini matra na tehle nizkokaloričnih dietah - po moje bi vse me mogle spremenit način prehrane za vedno? Ja, kakor se pregrešiš enkrat uničiš trud več tednov.... Po moje tole ni dobro. Sej ne da propagiram, ampak pri Montiju se to ne dogaja. Če par dni ne držiš čist strogo, ostaja na istem! Vsaj pri meni je že od prejšnjega januarja tako razen v enem mesecu, ko smo totalno pretiravali na morju s pivom in belim kruhom, pa sladkarijami!
No ja, sicer pa da ne bom kateri moralo zbila - preskočte in se ne ozirajte name-...sam razmišljam. Sem sama tudi že dala vse obstoječe diete skoz in po vsaki sem se nazaj zredila...po zdravem in enakomernem prehranjevanju z občasnimi grehi je pa kr ok....
Srečno vsem...



Jaz mislim, da grehi niso tak problem, če ne pretiravaš. Če poješ vsak dan en čokoladni bombon ali pa kaj podobnega se od tega ne boš zredil. Problem je bolj v tem, da nekateri neki časa sploh nobene sladkarije ne pojejo, potem pa zbašejo vase pol čokolade. Raje vsak dan košček.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2232
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.2.2008 7:20:55   
jer.za.
Jutro!

Kako ste kaj, vse pod kontrolo?user posted image  Pri meni je včerajšnji dan minil lepo, brez grehov, danes pa je na vrsti sadni dan-mi kar paše ker imam cel dan eno letanje, tako da pred večerom sploh ne bom imela časa misliti še na hrano.

Danes je že 37 dan, še malo pa bom na polovici..... s kg pa sem že čez pol, jupiiiiiii. Moram pa zelo zelo pohvalit tudi mojega dragega, je tudi shujšal že 6 kg in tako malo kot jih ima sedaj jih ni imel že zelo zelo dolgo.  Mi je pa ravno včeraj rekel, da mu zelo paše tak način prehranjevanja, kot ga imava sedaj, sploh sadje dopoldan mu zelo ustreza.

No pridne bodite danes, pa brez grehov če ne bo ena po riti pelauser posted image user posted image user posted image .
 
Jest pa šibam zdej delat.


(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 2233
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.2.2008 8:06:48   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Dorči

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

ojla....vidim da ste kar dejavne

čestitam vse za izgubljene gkd in kg. Pa le tako naprej.

Jaz sem sklenila, da se vagam enkrat na 2 tedna ali enkrat na mesec. pišuka sem kupila ono vago ko ti kaže neke maščobe v telesu pa kaj vem jaz kaj še vse....

kg so še vedno iste tak da.....****user posted image

ampak jaz se ne dam, bomo vidli kdo bo bolj trmast jaz, ali moj špehuser posted image user posted image user posted image


  Mojamura jaz sem že pred časom pisala za to vago,pa je ne znam naštimat.user posted image
A mi lahko čisto po kmečko obrazložiš navodilauser posted image



jaz mam vago znamke hunday ali nekaj takega user posted image , moram vnesti sem spol starost in višino, vaga ima spomina za deset ljudi.

veš, kak ti naj razložim jaz kuj nekaj stiskam in ko mi neka stvar začne utripat jo z < ali > spremenim. Display mi kaže P01 (oseba 1) ikonico moškega ali ženske, pol pa še starost in višino.

navodila so pa tudi tak čudno napisana....ampak probaj....upam da ti bo uspelo.


pa še to, celo noč me je bolel želodec tako da skoraj nisem nič spala. Sem vstala pa si vzela tableto. Zjutraj sem kozlala, pol sem pa dobila še drisko. Se pripeljem zjutraj v službo, potem ko sem malega v vrtcu odložila in glej, ko stopim iz avta mi je kar drekec spolzel iz riti (kaj dreka voda sama voda)user posted image mater sem tak jezna....

še dobro da moj dela popoldne da mi bo nekaj svežih gat pripeljal pa kaki linex.

no pol priodem v službi not, pa si skuham en kafe, pa grem vun na čik....pa mi je tako slabo ratalo, da sem mogla it notri komaj sem do wc-ja prišla že sem začela kozlat ko vidra.....no pol pa sem še nad rit kozlala

jao jaio


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2234
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.2.2008 8:15:15   
Anonimen
Dan


Ne bom se vagalav sak tedenuser posted image
Dva dni nazaj mi je kazala kilo manj,sedaj pa 2 kg gor,tako da sploh nevem na čem semuser posted image
Bom tudi jaz enkrat na mesec ,uopam da bo kej efekta.user posted image
Mojamura,tako sm tudi jaz nardila pa mi hudič vagji kaže 130 kg,ki jih niti v sanjah nimamuser posted image
Bom še enkrat vse preštudirala in pritiskala toliko časa ,dokler ne bo kazala kot jaz hočemuser posted image

En lep hujšarski pozdrav vsem.Go gouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 2235
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.2.2008 9:04:53   
mayy


 pa še to, celo noč me je bolel želodec tako da skoraj nisem nič spala. Sem vstala pa si vzela tableto. Zjutraj sem kozlala, pol sem pa dobila še drisko. Se pripeljem zjutraj v službo, potem ko sem malega v vrtcu odložila in glej, ko stopim iz avta mi je kar drekec spolzel iz riti (kaj dreka voda sama voda)user posted image mater sem tak jezna....

še dobro da moj dela popoldne da mi bo nekaj svežih gat pripeljal pa kaki linex.

no pol priodem v službi not, pa si skuham en kafe, pa grem vun na čik....pa mi je tako slabo ratalo, da sem mogla it notri komaj sem do wc-ja prišla že sem začela kozlat ko vidra.....no pol pa sem še nad rit kozlala

jao jaio


Mojamura

Sej vem da je to hudo, sam si me pa na smejala user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2236
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.2.2008 9:16:44   
mayy
IZVIRNO SPOROČILO: Dorči

Mojamura,tako sm tudi jaz nardila pa mi hudič vagji kaže 130 kg,ki jih niti v sanjah nimamuser posted image



Danes imate pa dobre user posted image user posted image

Mojamura in Dorči sta me v dobro voljo spravle. Sem se nasmejala do solz. Sta pa face user posted image user posted image


Drugač pa vse po starem. Danes je sadni dan, še mal pa bom na polovici, je 41 dan. Bravo jaz user posted image . Me pa glava boli, mogoče bo po kavi kaj bolje.

Na začetku diete ste bile bolj aktivne, dajmo, dajmo!!!!!!!



No pa lep pozdrav!


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2237
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.2.2008 9:33:27   
Anonimen
Peppa, kaj pa če bi šla na beljakovinsko dieto?? Kao zeleni slap, sam lahko še sadje, mleko, jogurte, hrenovke...

(odgovor članu mayy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2238
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.2.2008 9:41:49   
binica
Vidim, da vse pridno grešimo user posted image . Tudi jaz sem prejšnji teden totalno zabluzila, včeraj pa je imel moj user posted image  rd, tako da sem po skoraj mesecu in pol pila vino oziroma spila par kozarcev vina in mi je bilo ponoči takooo slaboooo!! Tudi sedaj se počutim kot ena cunja....

Tako da sedaj pa konec z grehi, gremo dalje. Kg so seveda ostali nespremenjeni, se pravi -4,5.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2239
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.2.2008 11:07:09   
Anonimen
Vidim, da vas/nas je pust precej razredčil. Kar nekaj jih je obupalo. Menda smo izgubile celo eno članico.user posted image  Jaz sem SPET zamenjala stranko. Taka sem kot Rupel.user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


nick           želena izguba kg  že izgubljeni kg  katera dieta


natasaom                                9                          Beljakovinska
Barbs            10                       7                          Beljakovinska
binica             15                      4,5                       Beljakovinska
natasa77       15                       3                          Beljakovinska
lelaval              10                      2,4                       Beljakovinska
rija                  7                         1,5                       Beljakovinska
smrka                  20                                             Ločevalna
Sash                    25                       7                     Ločevalna
škorpion               15                     7                          Ločevalna
AR                       10                       6,5                       Ločevalna
jer.za.                  10                       5,5                       Ločevalna
kaja26                  15                        5                          Ločevalna
fionaP                  8                            5                          Ločevalna
*pepelka*         10                          4,8                       Ločevalna
december06         16                      4                          Ločevalna
tannya                 16                       4                          Ločevalna
daysi                   15                       4                          Ločevalna
mayy                   10                          3,7                     Ločevalna
tejčica                  20                          3,5                    Ločevalna
katjandraž            10                          3                      Ločevalna
malamisha                                        3                          Ločevalna
paris                    5                            2,5                       Ločevalna
sursa                   10                          2                          Ločevalna
No.1 žena            10                          1                       Ločevalna
nemrak                15                          0,9                       Ločevalna
aspirinčica            15                                                     Ločevalna
Natyy                   15                                                     Ločevalna
Shya                    14                                                     Ločevalna
Geja                    10                                                     Ločevalna
tinkatonka            10                                                     Ločevalna
Anuška79             6                                                       Ločevalna
Lianna                                                                          Ločevalna
ta_mala_                                                                      Ločevalna
birdy                    18                          tehta 1x/mesec     Manj žri
živka                    20                          6                          Manj žri
valči                     10                          4                          Manj žri
metkica1              12                          3,1                       Manj žri
Peppa                  20                          3                          Manj žri
Lumpi                  10                          3                          Manj žri
Drnula                  8                            3                          Manj žri
nina166                10                          2,6                       Manj žri
morrak                 15                          2                          Manj žri
shorty                  9                            2                          Manj žri
katjes                  7                            2                          Manj žri
dory                     5                            2                          Manj žri
eya                      4                            2                          Manj žri
frufru                    4                            0,7                       Manj žri
peetra                  15                                                     Manj žri
issa                     10                                                     Manj žri
tina104                 5                                                       Manj žri
snorlax                                         12                        Montignac
mojamura             35                       5                          Montignac
medika13             10                       4,3                       Montignac
Naty-Taja             13                       4                          Montignac
Serendipity           6                        4                          Montignac
Jaz*                     20                       3,7                       Montignac
dulcinea               13                        2                          Montignac
maša*                  10                        0                          Montignac
rainbow                4                         0                          Montignac
panama                15                                                  Montignac
faca                                                                           Montignac
kepa*                                                                           Montignac
sonjah                                                                          Montignac
Dorči                    20                3                      Zdravo življenje
dii                        20                       8                          Zeleni slap
yudit                    15                       3,2                       Zeleni slap
biba12                  15                       3                          Zeleni slap
LEA27                 25                       0,5                       Zeleni slap
taja.taja                30                                                  Zeleni slap
oktavija                25                                                  Zeleni slap
*tajda*                  20                          7                           
eva1                     20                          6                           
babajči                 15                          5                           
HuAnita                6                            1,3                        
petrinja                 14                          1                           
Špelca21              10                          1                           
nejcko                  6                            1                           
Blejka26               10                          0,5                        
hugolina***           16                                                      
BLAŽIKA              10                                                      
markica                10                                                      
Rožica I               10                                                      
Tajduška              8                                                        
zoal                     5                                                        


user posted image  Navijačiceuser posted image
Elis@        4        4       Beljakovinska     Dosegla svoj cilj.user posted image

Grofica      3        3                                Dosegla svoj cilj.user posted image
tjaga        5        7            Manj žri          Dosegla svoj cilj.user posted image
pikica36   7        2           Zeleni slap       Dosegla svoj cilj.user posted image user posted image

kind lady   10       10       Beljakovinska     Dosegla svoj cilj.user posted image

user posted image  Zapustila nas je  user posted image
 
Angel_Rebelde       15                            Ločevalna

 

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

BOMO ZMOGLE? BOMO, JA!!!




Dajmo punce, ne ga srat,
da ne začnem levit vam brat,
kilaža nam na živce gre,
zato le stisnimo zobe.

V maju piknik bomo pripravile,
svoje kosti bomo sončku nastavile,
kilce bodo šle v spomin,
že misel na to naj vam dvigne adrenalin.
(Tjaga/9.1.2008)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2240
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.2.2008 13:32:56   
oktavija
Živjo deklata, jaz sem mal pavzirala dijeto ker imam gripo in nisem sposobna ne pripravljat hrano zase niti razmišljat kaj bom jedla, ko sploh lahko jem, do sedaj sem izgubila 3 kg in upam da kmalu nadaljujem!!!

Lepo pozdravček za vse!!!
Nataša77 upam, da ne zameriš da sem se malo popravila na seznamčku...user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


nick           želena izguba kg  že izgubljeni kg  katera dieta


natasaom                                9                          Beljakovinska
Barbs            10                       7                          Beljakovinska
binica             15                      4,5                       Beljakovinska
natasa77       15                       3                         Beljakovinska
lelaval              10                      2,4                     Beljakovinska
rija                  7                         1,5                     Beljakovinska
smrka                  20                                             Ločevalna
Sash                    25                       7                    Ločevalna
škorpion               15                     7                     Ločevalna
AR                       10                       6,5                  Ločevalna
jer.za.                  10                       5,5                 Ločevalna
kaja26                  15                        5                  Ločevalna
fionaP                  8                            5                 Ločevalna
*pepelka*         10                          4,8                 Ločevalna
december06         16                      4                     Ločevalna
tannya                 16                       4                     Ločevalna
daysi                   15                       4                      Ločevalna
mayy                   10                          3,7                Ločevalna
tejčica                  20                          3,5               Ločevalna
katjandraž            10                          3                 Ločevalna
malamisha                                        3                   Ločevalna
paris                    5                            2,5               Ločevalna
sursa                   10                          2                  Ločevalna
No.1 žena            10                          1                  Ločevalna
nemrak                15                          0,9               Ločevalna
aspirinčica            15                                              Ločevalna
Natyy                   15                                              Ločevalna
Shya                    14                                              Ločevalna
Geja                    10                                               Ločevalna
tinkatonka            10                                              Ločevalna
Anuška79             6                                                Ločevalna
Lianna                                                                    Ločevalna
ta_mala_                                                                Ločevalna
birdy                    18                 tehta 1x/mesec     Manj žri
živka                    20                          6                  Manj žri
valči                     10                          4                  Manj žri
metkica1              12                          3,1               Manj žri
Peppa                  20                          3                  Manj žri
Lumpi                  10                          3                   Manj žri
Drnula                  8                            3                  Manj žri
nina166                10                          2,6               Manj žri
morrak                 15                          2                   Manj žri
shorty                  9                            2                   Manj žri
katjes                  7                            2                   Manj žri
dory                     5                            2                   Manj žri
eya                      4                            2                   Manj žri
frufru                    4                            0,7               Manj žri
peetra                  15                                              Manj žri
issa                     10                                               Manj žri
tina104                 5                                               Manj žri
snorlax                                            12                  Montignac
mojamura             35                       5                    Montignac
medika13             10                       4,3                 
Montignac
Naty-Taja             13                       4                    Montignac
Serendipity           6                        4                    Montignac
Jaz*                     20                       3,7                 Montignac
dulcinea               13                        2                   
Montignac
maša*                  10                        0                   Montignac
rainbow                4                         0                    Montignac
panama                15                                             Montignac
faca                                                                       Montignac
kepa*                                                                    Montignac
sonjah                                                                   Montignac
Dorči                    20                       3                     Zdravo življenje
dii                        20                       8                     Zeleni slap
yudit                    15                       3,2                  Zeleni slap
biba12                  15                       3                    Zeleni slap
LEA27                 25                       0,5                   Zeleni slap
taja.taja                30                                            Zeleni slap
oktavija                25                        3                   Zeleni slap
*tajda*                  20                        7                           
eva1                     20                          6                           
babajči                 15                          5                           
HuAnita                6                            1,3                        
petrinja                 14                          1                           
Špelca21              10                          1                           
nejcko                  6                            1                           
Blejka26               10                          0,5                        
hugolina***           16                                                      
BLAŽIKA              10                                                      
markica                10                                                      
Rožica I               10                                                      
Tajduška              8                                                        
zoal                     5                                                        


user posted image  Navijačiceuser posted image
Elis@        4        4       Beljakovinska     Dosegla svoj cilj.user posted image

Grofica      3        3                                Dosegla svoj cilj.user posted image
tjaga        5        7            Manj žri          Dosegla svoj cilj.user posted image
pikica36   7        2           Zeleni slap       Dosegla svoj cilj.user posted image user posted image

kind lady   10       10       Beljakovinska     Dosegla svoj cilj.user posted image

user posted image  Zapustila nas je  user posted image
 
Angel_Rebelde       15                            Ločevalna

 

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

BOMO ZMOGLE? BOMO, JA!!!




Dajmo punce, ne ga srat,
da ne začnem levit vam brat,
kilaža nam na živce gre,
zato le stisnimo zobe.

V maju piknik bomo pripravile,
svoje kosti bomo sončku nastavile,
kilce bodo šle v spomin,
že misel na to naj vam dvigne adrenalin.
(Tjaga/9.1.2008)



_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2241
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.2.2008 13:44:04   
lelaval
Beljakovinska

Tak, danes sem pa boljše volje. user posted image  Ker mi je včeraj tehtnica kazala toliko, kot na začetku (no - 0,5 kg manj - ampka to je itak isti drek), sem se danes zvagala po včerajšnjih NIČ GREHIH, pa mi je kazala 1,8 kg manj kot včeraj user posted image . Tako, da vaga še ni zanič user posted image

Moj včerajšnji jedilnik:
Z kava
K 2 pečeni jajčki, zelena solata
V zrezek, zelena solata.

In današnji:
Z pomaranča, kava
K 1/2 kranjske, zelena solata
V verjetno hrenovka s peso ali solato.

Tako - odločila sem se, da grem naprej popolnoma brez grehov. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 2242
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.2.2008 14:01:55   
tannya
Nataša, en popravek: zgubiti moram 20 kg....16 mi jih trenutno še ostane

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2243
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.2.2008 15:23:39   
Teya*D.
Oh punce občudujem vas... 
Ko rodim se vam pridružim ve pa le tako naprej!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tannya)
Neposredna povezava do sporočila: 2244
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.2.2008 15:56:01   
Anonimen
Jest sem pa glihkar nutello torto pacalauser posted image .Sam upam da me ne bo premamilauser posted image
Ma ne bo,ne sme.Upam da je vsaj dobrauser posted image

(odgovor članu Teya*D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 2245
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.2.2008 20:17:51   
tjaga
Čer, samo pokukam, če ste še vse na broju. Osip je velik. Punce, dajmo, dajmo.

Glede na to, da sem svoj cilj dosegla in presegla (natasa77 - popravek na -8 kg prosim), sem vaša zvesta in največja in najbolj glasna navijačica.

Boste zmogle?? Boste!!!

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2246
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.2.2008 20:23:14   
daysi
Jaz sem pa zbolela, tako da za nekaj dni bom prenehal az dieto in se kasneje vrnem nazaj. Upam, da bo hitro mimo.

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 2247
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.2.2008 20:27:07   
Lianna
Jaz imam danes grozno migreno. Se je že včeraj zvečer začelo, tako da skoraj nič nisem spala. Aspirin migran sem prepozno vzela, tako da ni pomagal kej prevečuser posted image   Jutri pa sadni danuser posted image

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 2248
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.2.2008 21:05:12   
Peppa
IZVIRNO SPOROČILO: biba12

Peppa, kaj pa če bi šla na beljakovinsko dieto?? Kao zeleni slap, sam lahko še sadje, mleko, jogurte, hrenovke...


Moram malo preštudirat to dieto, pa potem javim. V bistvu je tak, da sem se kar navadila da jem meso in zelenjavo, samo te mlečne stvari pa sem res že tako pogrešala, da sem jih že včasih kar sanjala...
Ma ni pomembno po kateri dietu hujšam, samo da grejo kg dol...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor vpraša, je neumen tisti trenutek, kdor ne vpraša, je neumen celo življenje.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


"Bolje je vladati v peklu kot služiti v nebesih. "


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2249
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.2.2008 4:33:53   
snorlax
Jutro!user posted image

Kako ste hujšarice? Bodite pridne tudi danes!

Lep dan vam želim in veliko volje!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Peppa)
Neposredna povezava do sporočila: 2250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?