|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  89 90 [91] 92 93   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.2.2008 6:44:30   
jer.za.
LOČEVALNA

Jutro tudi od mene! Danes sem vstala čisto polomljena, brez energije-upam da se me ne bo kaj lotilo.
Včerajšnji dan s sadjem je minil brez grehov. Sem si pa včeraj naročila tudi ab-rocket, je pa čakalna doba do začetka aprilauser posted image user posted image .

Danes imam na vrsti B dan, ampak pojma nimam kaj bom jedla ker sem do sedmih zvečer v službi. Pomojem si bom šla kar na glavno postajo po en hamburger-saj lahko a ne, seveda brez majoneze, senfa,...?

Pa še eno čisto out vprašanje imam-ali je katera slućajno včeraj gledala Hausa? Jaz sem uspela pogledati samo ko so ga ustrelili, potem me je pa zmanjkalouser posted image user posted image . Dajte mi povedat, kaj se je pol zgodilo.
Hvala, hvala, hvala.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2251
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.2.2008 8:14:13   
mojamura
da vam javim, da se danes počutim 100% boljše kot včeraj, ne kozlam, pa ne serjem (beri driskam) več....user posted image user posted image user posted image


včeraj do 17. ure sploh nisem mela apetita, tak da sem komaj takrat nekaj pojedla.

housa so strelili, te pa je mel neke halucinacije, kak se je meno z onim ko ga je strelo, pa eden primer so obravnavali, ko je enemu jezik tak nabrekno, da mu je iz ust štrlel, pa oke so mu z jamic gledale....tes o ga pa z nekim robotom mislili operirati pa je house reko, da ve da je to sama halucinacija pa je onega celega razrezal in seveda je človek izdihnil. končalo pa se je s tem, kako je house k sebi prišel ko so ga na nosilih pelali, ko ga je oni vstrelo, pa je reko samo, povejte zdravnikom naj mi dajo ketamin, to pa zato, ker ko je haluciniral, so ga kao tudi operirali pa so mu dali toti ketamin pa ga niso pod narkozo operirali ampak v neke vrste komi in od takrat v halucinaciji sseveda, ni več šepal, pa noga ga več ni bolela - pa ni mu trebalo tablet žret.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 2252
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.2.2008 9:18:48   
Barbs
Ojla, samo sporočim kg - danes ko sem bolj pri sebi(imela sem precej hudo virozo,tako, da so izgubljeni kg verjetno tudi posledica tega hudiča, ker mi pri moji beljakovinski dieti meso nekak ni šlo, tako, da sem jedla tudi riževo sluz, pa take........) - 8,5user posted image  Ampak bi raje ostala na tistih kg od prej, da me le ne bi tako zvijalouser posted image  Bo bolje, držte se, pridne ste!user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2253
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.2.2008 11:02:48   
Anonimen
Jaz sem pravkar na hudičevi številki.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 2254
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.2.2008 13:05:16   
binica
jer.za, zakaj pa nisi ab-rocketa kupila v Šparu??????????
Jaz sem ga tam vzela, pa nič ni bilo treba čakat!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2255
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.2.2008 13:17:43   
Adelina
Ojla punce, če me sprejmete bi se vam pridružila.
Torej včeraj sem začela z ločevalno dieto, sem jo pa en krog že dala čez lansko leto-končal začetek decembra. To rundo bi rada izgubila vsaj še deset kil, če pa še kakšna več pa toliko boljše.

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 2256
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.2.2008 13:37:46   
jer.za.
jer.za, zakaj pa nisi ab-rocketa kupila v Šparu??????????
Jaz sem ga tam vzela, pa nič ni bilo treba čakat!


???? Sploh ne vem da ga majo tm tutuser posted image . Ma nč, zdej sm ga naročila, do aprila dam še 5 kg dol, pol si bom pa oblikovala trebuh. Do takrat pa trebušnjaki na tleh pa leg-magic.

Adelina pozdravček!!!!!
 
Mojamura:hvala za razlago Hausauser posted image user posted image .  Se vidi da sem en velik zaspanec, ki ob 21.00 že spiuser posted image user posted image user posted image .

Šibam, nekdo trka


(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 2257
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.2.2008 14:31:00   
nejcko
Evo mene! Še ena kilca je šla doluser posted image  Saj pravim, s takim tempom bom ravno do morja na svoji težiuser posted image

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 2258
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.2.2008 14:47:17   
No.1 žena
Hujšarski pozdravček!

Zdaj mi pa povejte ali je to dober rezultat -1,5 kg v enem tednu?
Jaz mislim, da bi lahko bilo več user posted image , glede na to, kako ste ene pridne, da me je kar malo user posted image .
Sicer pa imam dober občutek, tako, da mislim, da bo....

Sem prebrala, da je sex za telo boljši od telovadbe, sicer pri nas za zdravje kar skrbimo user posted image user posted image user posted image . Še posebno jutri bo sekalo user posted image user posted image user posted image , moj user posted image  naj se kar pripravi, ker mu bom pripravila presenečenje. user posted image  samo na sex mislim, odkar ne jem več, kot prej user posted image .

Sexy Valentina vam želim.

_____________________________

Vaga kaže, baba laže!

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 2259
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.2.2008 16:43:28   
dulcinea
Numbr uan žena. Jst sem dala 2 kg v skor enem mesecu. Tko da kilo pa pol je kar precej, če zdravo hujšaš.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu No.1 žena)
Neposredna povezava do sporočila: 2260
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.2.2008 17:24:05   
No.1 žena
No, zdaj sem pa potolaženauser posted image . Jutri je Valentinovo, midva z user posted image  pa imava sadni dan user posted image user posted image user posted image . Me kliče ljubi in mi pove, da bo kar danes prinesel dva kosa torte iz naše najboljše slaščičarne v mestu, ker imava danes ogljikove hidrate user posted image  user posted image .
Jaz mislim, da je to daleč najboljša predigra na svetuuser posted image user posted image user posted image . Se motim?

_____________________________

Vaga kaže, baba laže!

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2261
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.2.2008 20:33:19   
snorlax
No.1 žena, veliko užitkov! Takih in drugačnih.user posted image

Adelina, dobrodošla. user posted image Upam, da imaš veliko volje. Tule gor jo zadnje čase zmanjkuje. user posted image




_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu No.1 žena)
Neposredna povezava do sporočila: 2262
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.2.2008 20:54:18   
Anonimen
Upam, da imaš veliko volje. Tule gor jo zadnje čase zmanjkuje.

Meni se je tale RR zadnje čase kar malo zameril. In sem bolj malo gor.user posted image

Drugače sem pa zdaj na beljakovinski dieti in sem super zadovoljna.user posted image  Mislim, da bo tokrat bolje, saj imam zajtrke in normalne obroke. Se že lažjo počutim in kile so začele vrtoglavo padat.user posted image  Držite se.

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 2263
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.2.2008 20:55:29   
snorlax
Misliš na splošno RR ali tale naša tema?user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2264
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.2.2008 20:58:13   
Anonimen
Na splošno RR. Jaz sem itak le na Hujšanju, Tehniki in Čvekanju. In čvekanje je poden od podna. Stalno neki prepiri. user posted image

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 2265
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.2.2008 20:58:39   
mayy
IZVIRNO SPOROČILO: jer.za.

jer.za, zakaj pa nisi ab-rocketa kupila v Šparu??????????
Jaz sem ga tam vzela, pa nič ni bilo treba čakat!


???? Sploh ne vem da ga majo tm tutuser posted image . Ma nč, zdej sm ga naročila, do aprila dam še 5 kg dol, pol si bom pa oblikovala trebuh. Do takrat pa trebušnjaki na tleh pa leg-magic.




Kupi ga v sparu, v top shopu pa ga odjavi, tko je moja prijateljica nardila. Niso nič kompliciral.



_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 2266
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.2.2008 21:05:04   
mayy
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77
Drugače sem pa zdaj na beljakovinski dieti in sem super zadovoljna.user posted image  Mislim, da bo tokrat bolje, saj imam zajtrke in normalne obroke. Se že lažjo počutim in kile so začele vrtoglavo padat.user posted image  Držite se.


Koliko časa pa si na boljakovinski in če ni skrivnost koliko kilogramov si v tem času izgubila.


Jaz še vedno vstrajam na ločevalni, kljub temu da kile stojijo oz. se zelo počasi topijo.


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2267
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.2.2008 21:10:44   
Anonimen
Koliko časa pa si na boljakovinski in če ni skrivnost koliko kilogramov si v tem času izgubila.

Na beljakovinski sem 3 dan in imam dobro kilo manj.user posted image  Prej se mi pa 3 tedne ni nikamor premaknilo.

(odgovor članu mayy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2268
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.2.2008 21:24:34   
mayy
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77
Na beljakovinski sem 3 dan in imam dobro kilo manj.user posted image  Prej se mi pa 3 tedne ni nikamor premaknilo.


Bravo user posted image user posted image , tudi jaz bom šla na beljakovinsko po končani ločevalni.


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2269
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.2.2008 21:41:36   
Špelca21
Čer.

Jst pa sploh ne vem al nej se še javljam kej al nej kr pustim vse skupi. Zdej sem 1 mesec pridno hodila na fitnes pa ful sem pazla kaj jem pa velik sem pila vode pa je šla samo 1 kg dol. Joj prov obupala sem, ker če bo šlo tole hujšanje s tako hitrostjo bom lih eno leto rabila. Pol pa še vas berem kok vse fino zgubljate kilce mi pa še bolj vse dol pade (nč zamert vsem ful čestitam za dosežke).
Grozauser posted image user posted image

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 2270
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.2.2008 23:42:34   
lelaval
Meni se je tale RR zadnje čase kar malo zameril. In sem bolj malo gor.


Meni se tudi zdi, da je pravi dolgcajt na RR - niti na hujšanju več nič kaj ne pišete user posted image - včasih pa sem vas komaj uspela prebrat.
Ženske motivacijo druga drugi potrebujemo.
Čestitke vsem za izgubljene kilograme, novopridruženim pa dobrodošlica.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2271
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
14.2.2008 5:06:49   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Na splošno RR. Jaz sem itak le na Hujšanju, Tehniki in Čvekanju. In čvekanje je poden od podna. Stalno neki prepiri. user posted image


Jaz se za tisti kurnik sploh ne sekiram. Berem in pišem samo tukaj in pri mojih čvekicah. Tukaj in tam ste same fejst babe user posted image in zato je fajn malo čvekat. V razne debate za mišjo dlako se pa sploh ne spuščam, ker ni vredno. Na Čvekanje v tri dni pa sploh ne hodim več nič gledat, ker ti že itak naslov sam vse pove. K sreči pa tudi nimam kaj dosti časa za računalnik. Nataša, ne sekiraj se. Je brezveze. En velik user posted image za tebe.


IZVIRNO SPOROČILO: Špelca21

Čer.

Jst pa sploh ne vem al nej se še javljam kej al nej kr pustim vse skupi. Zdej sem 1 mesec pridno hodila na fitnes pa ful sem pazla kaj jem pa velik sem pila vode pa je šla samo 1 kg dol. Joj prov obupala sem, ker če bo šlo tole hujšanje s tako hitrostjo bom lih eno leto rabila. Pol pa še vas berem kok vse fino zgubljate kilce mi pa še bolj vse dol pade (nč zamert vsem ful čestitam za dosežke).
Groza


Pri tebi se verjetno maščoba spreminja v mišično maso, ker pa so mišice težje, se ti na teži kaj dosti ne pozna. Se ti pa verjetno na obsegu in postavi. Pa tudi to je že 100x dokazano: kile hitro dol, kile hitro nazaj gor. Tako, da je bolje počasi, pa sigurno. user posted image


Pogumno, bejbe! Gremo naprej, pomlad prihaja!user posted image

Pa lepo valentinovo vsem! user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil snorlax -- 14.2.2008 5:18:14 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2272
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
14.2.2008 6:48:33   
jer.za.
LOČEVALNA

Jutro!
Kako ste kaj? Jaz sem super, danes z dragim namreč praznujeva 4. obletnico poroke in si bova privoščila popoldan in večer samo za najuuser posted image user posted image , brez malih dveh sončkov. Danes upam da mi bo uspelo že malo pred drugo iti iz službe.
Tako da bom danes tudi grešila s čim sladkim, ampak si zaslužim, je tako?user posted image user posted image

Špelca21:pomojem je šla pri tebi teža v mišično maso, in posledični si zato izgubila samo 1 kg. Kaj pa oblačila, ti kaj drugače stojijo???

Jaz pa se počasi ubadam že s tem, da si bom mogla kupiti nove hlače. Ta teden sem dala že dvojne v kot omare, ker stojijo na meni kot bi imela na sebi vrečo. Pa včeraj mi je kolegica rekla kaj delam, da sem tako "skup zlezla".  In to je meni dodatna motivacija, ker sem končno dobila potrditev, da sem že vidno shujšala.user posted image user posted image user posted image  Kaj pa ostale, se vam že veliko pozna pri oblačilih?
 
Drugače pa punce, pustite ostale čveke, kjer je en sam kreg, dajmo raje tukaj se spodbujat in velikooooooooooooooooo pisat, da bomo imele še večjo motivacijo, saj se poletje nezadržno bliža.
 
Sedaj pa šibam delat, imamo eno predavanje tako da me ne bo v pisarni do dvanajstih.
Pa komaj čakam da grem domov k dragem v objem.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2273
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
14.2.2008 7:41:48   
Tajduška
Dobro jutro,

do zdaj sem vas bolj brala, zdaj se vam pa pridružim kot aktivna hujšarcauser posted image

Hujšam od 11. februarja, do danes - 2 kg!

Bravo jazuser posted image user posted image user posted image

A me boste dale na seznam? še 7 kilogramov moram shujšat!

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 2274
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
14.2.2008 7:49:21   
tejčica
En lep sončen pozdrav z Obale!

Jer.za, čestitke za obletnico poroke.user posted image  Pa super da so tudi drugi že opazili izgubljene kilograme.user posted image  Super motivacija je to.

Špelca21, kot so ti že punce napisale, se je tebi glede na tvojo fizično aktivnost sigurno povečala mišična masa. Ker pa je ta težja od špehca, na vagi ni take razlike kot si jo želiš. Prav gotovo pa je razlika v obliki postave. Pa nikar obupat!
Nataša77, super da grejo kilce spet stran.user posted image
Tajduška, bravo!user posted image

Jaz sem s tem tednom zamenjala dieto, z ločevalne sem šla na beljakovinsko. Moj včerajšnji jedilnik:
Z: kava z mlekom (to sem res najbolj vesela, da si jo lahko privoščim vsak dan!!!)
M: dva jabolka
K: sataraž
M: 1 banana
V: jogurt in malo sira

Moj zajtrk bo vsako jutro bela kava, ker brez te mi živeti ni!user posted image  Za kosilo bodo danes ribice in zraven skleda radiča, za ostale obroke pa še ne vem.

Pa pa!

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 2275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  89 90 [91] 92 93   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  89 90 [91] 92 93   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?