|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  87 88 [89] 90 91   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.2.2008 7:54:37   
jer.za.
LOČEVALNA

Jutro!

Vidim, da ni bilo nič kaj čvekajoče v teh treh dneh, ko me ni bilo.

jaz pokorno javljam, da sem včeraj grešila po celi črti-najprej sem jedla normalno kosilo(dunajc, krompirček), potem me je pa še zvečer nekaj hudega popadlo in sem pojedla dva kosa kruha z nutellouser posted image user posted image user posted image .
Ampak, to je bil en kiks, zdaj pa lepo po programu naprej.

Sem se vagala danes in je 0,5 kg manj kot prejšnji teden, torej skupno 5,5 kg. Še 4,5 kg do cilja.

Smo bili včeraj v Bohinju v vodnem parku in sem ugotovila, da mi precej lepše stojijo kopalkeuser posted image user posted image user posted image , šlavfki ne gledajo več ven.

Evo, pa še današnji jedilnik:
Z: kava BS
M: jabolko
K: makarončki z drobtinami
V: še ne vem

Toliko na hitro, grem počasi delat, me čaka ta teden norišnica.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2201
   [Brisano sporočilo]
11.2.2008 8:02:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jer.za.)
  Neposredna povezava do sporočila: 2202
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.2.2008 8:05:15   
tejčica
Vaganje - ni sprememb.user posted image  Res da sem v petek malo priredila jedilnik ker smo pohajali okrog in nisem komplicirala s hrano, ampak vseeno nisem pretiravala, tako da ločevalna pri meni očitno ne deluje več. Danes bi mogla imeti vodni dan in glede na izkušnje iz prejšnjih krogov pred nosečnostjo, se je meni z drugim mesecem izgubljanje teže vedno ustavilo. To rundo pa še prvi mesec ni šlo skoraj nič dol in mislim da bo najboljše da spremenim način hujšanja.

Me mika tale beljakovinska dieta, ker opažam da pri meni po OH teža vedno naraste. Sem iskala malo po netu, pa so povsod samo kakšni komentarji glede tega, nisem pa našla kompletnih navodil za to dieto. Bi bila katera tako prijazna da mi malo napiše?user posted image  Ok, jasno mi je da jem B, zraven čim več zelenjave in sadja. Pohano tako najbrž odpade. Kaj beljakovine se lahko mešajo skupaj, npr puranji zrezki s sirom ali pa v smetanovi omaki, meso + solata z jajčkom... Sklepam da bela kava se pije brez problema (itak da brez sladkorja). Koliko obrokov je lahko, kakšni presledki med obroki? Samo, koliko pa je to zdravo, uživati samo B? Ma ja, najbrž toliko kot vse druge diete.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2203
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.2.2008 8:14:33   
tinkatonka
Hoj punce!

Jaz se tudi danes ne bom mogla držat diete. Sploh ne morem nič jest, ker me boli zob, vse imam otečeno. Če bom že kaj jedla bo pa kaka juhica. Še vseeno pa močno navijam za vse vas. user posted image user posted image  In čestitam za izgubljene kg in dkg.

Sem se pa stehtala in ne vem od kje mi 76,5kg user posted image  Je kr nekaj manj od tistega kar sem se tehtala ko sem začela. Mogoče sem bila pa že napihnjena takrat od prihajajoče M user posted image .

Lp Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2204
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.2.2008 8:43:55   
Anonimen
Ojlauser posted image
Da se javim.
Natasa meni piši vse skupaj 3 kg.No ja ni glih veliko v 3 tednih ,ni pa malouser posted image
Nov dan ,novim izzivom naprotiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2205
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.2.2008 9:13:47   
katjandraž
Hoj!

Moji dnevi načrtnega nehujšanja so mimo, žurke tudi, tako da danes spet začenjam/ nadaljujem z ločevalno dieto. Kaj bom jedla nimam pojma, bom pa začela z beljakovinskim dnem. Tehtala se danes še nisem in se bom najbrž šele naslednji ponedeljek. Od nažiranja se mi je namreč tudi prebava čisto "zaštopala", tako da bom še zaradi tega extra razočarana, če se grem tehtat.

user posted image  vsem, ki ste izgubile kilograme!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2206
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.2.2008 9:24:09   
lelaval
MOJA VAGA LAŽE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image
Danes mi kaže le 0,4 kg manj, kot na zaćetku user posted image - torej so vsi moji grehi ta teden (presneti pust in RD) pripomogli, da sem uničila celomesečni trud. user posted image
Ampak z današnjim dnem začnem strogo po B dieti, ker se hočem znebit teh kilogramov. Sicer pa se lahko pohvalim, da se prav čuti, da moja ritka ne premore več toliko špeheca, pač pa je bolj čvrsta user posted image .
Gremo v nove boje.

Tejčica - sama ne vem, če lahko mešaš B med seboj. Mislim, da ne - jaz sem jih včeraj, a v bodoče jih več ne bom.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2207
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.2.2008 9:56:17   
*pepelka*
Moj - je  le 0,4 kg v tem tednu. Skupno 4,8. Krivec za vse to pa sem povsem sama, saj sem imela kar nekaj čudnih izbruhov lakote, pa še user posted image in bi kar jedla. Da pa je bilo vse še bolj zavoženo, smo bili včeraj na kosilu in sem jedla prav vse kar je bilo, namesto, da bi se malo vzdržala pregreh.
Trenutno sem še na ločevali, a razmišljam, da bi se spravila na tisto maaaaaaaaaanj žriiiiiiiiiii.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 2208
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.2.2008 9:58:49   
Anonimen
Jaz sem tudi ponovno prestopila stranko.user posted image  Zdaj pa resno z beljakovinsko začnem. Danes. Pri meni je še vedno -3kg.

(odgovor članu *pepelka*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2209
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.2.2008 9:59:58   
valči
lelaval,
poskusi se jutri zjutraj na tešče zvagat,boš videla rezultat,mogoče ni tako črn.Mogoče si samo napihnjena sladkega,zaprta.Vem,dobro vem,kako se počutiš po grehih.Polna sladkega,pa še te mika,pa veš,da ni dobro,zasvojenost.
Jaz sem takšna.V petek sem zvečer pred rač. zmazala celo čokolado,predtem fejst večerjala.Ja,jaz hujšam z grehi,pol me mine in grem naprej,kot da ni bilo nič.

Nataša,meni piši -4 kileuser posted image ,danes jih imam 65.4,še šest,pa bom kolikotoliko zadovoljna.
Se še javim,pa čestitke vsem,ki jim greuser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 2210
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.2.2008 10:04:11   
tannya
Že nekaj časa vas berem in sem se odločila,da se vam pridružim. Od 23.1.sem na ločevalni dieti, shujšala sem 4 kguser posted image , ostane mi jih še 16user posted image . Nataša prosim, daj me na seznam.user posted image

Tiste, ki ste na ločevalni; ali jeste v glavnem tri obroke na dan? Jaz to nikakor ne zdržim in jem za malico popoldan in dopoldan sadje...Verjetno bi šlo kaj bolj dol, če ne bi,ne?

Držite se.
Tanja



(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 2211
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.2.2008 10:28:39   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: tannya

Že nekaj časa vas berem in sem se odločila,da se vam pridružim. Od 23.1.sem na ločevalni dieti, shujšala sem 4 kguser posted image , ostane mi jih še 16user posted image . Nataša prosim, daj me na seznam.user posted image

Tiste, ki ste na ločevalni; ali jeste v glavnem tri obroke na dan? Jaz to nikakor ne zdržim in jem za malico popoldan in dopoldan sadje...Verjetno bi šlo kaj bolj dol, če ne bi,ne?

Držite se.
Tanja





Jaz jem dva oz. tri obroke na dan. Ubistvu jem zajtrk (sadje), kosilo, pa do 18h če sem lačna še en kos sadja. Večerje ne jem, ker mi nikakor ne paše, da bi jedla to kar sem že za kosilo. Tako, da sem raje malo lačna. Če gre kej hitreje dol pa ne vem, ker sem šele začela. Čez slab mesec se bom tehtala. Res pa da hodim 2x na teden na pilates, tako da upam da tudi to malo pomaga.

(odgovor članu tannya)
Neposredna povezava do sporočila: 2212
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.2.2008 10:35:49   
lelaval
Valči - saj vem, kako je to - sama sebe potem prepričam, da je nekje drugje vzrok user posted image . Res, da imam na obisku tardečo, pa si dopovedujem, da to ni vzrok. Sem se zjutraj vagala na tešče, pa potem po 1 kavi -brez vsega in 1/2 lita popite vode ter opravljeni veliki potrebi, pa je kazalo skoraj kilo več, kot pa na tešče user posted image

lelaval,
poskusi se jutri zjutraj na tešče zvagat,boš videla rezultat,mogoče ni tako črn.Mogoče si samo napihnjena sladkega,zaprta.Vem,dobro vem,kako se počutiš po grehih.Polna sladkega,pa še te mika,pa veš,da ni dobro,zasvojenost.
Jaz sem takšna.


Tanny - ja, naj bi bili le 3 obroki, a če ne zdržiš - pojej sadje kot vmesni obrok ( pa glej, da ješ 1 dan le 1 vrsto sadja - izjema so S dnevi)

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 2213
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.2.2008 10:43:10   
tannya
Bom poskusila vseeno z malico, ker se mi zdi, da bom sicer prehitro obupala.
Jaz igram badminton in zadnje čase se mi po igri kar fajn vrti, ker toliko manj jem. A se vam tudi to dogaja in kaj naredite, kaj pojete?

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 2214
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.2.2008 11:11:12   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: tannya

Bom poskusila vseeno z malico, ker se mi zdi, da bom sicer prehitro obupala.
Jaz igram badminton in zadnje čase se mi po igri kar fajn vrti, ker toliko manj jem. A se vam tudi to dogaja in kaj naredite, kaj pojete?


Meni se zdi bolje, da poješ sadno malico, kot pa npr. več kosila oz. večerje. Meni se nič ne vrti, res pa da sem šele začela. V sredo imam zopet sadni dan in zvečer potem še pilates. Bomo videli. Pomoje je najbolje da nekaj poješ in popiješ ker ni glih zdravo da se ti vrti.

(odgovor članu tannya)
Neposredna povezava do sporočila: 2215
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.2.2008 12:34:49   
*tajda*
Čau user posted image

Se vam javim da še vztrajam,no je bil za pusta hrusta tudi kakšen krof,ampak zdej sem spet pridna...tehtala se bom pa 3.2....se pravi enkrat mesečno.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 2216
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.2.2008 13:11:15   
mojamura
ojla....vidim da ste kar dejavne

čestitam vse za izgubljene gkd in kg. Pa le tako naprej.

Jaz sem sklenila, da se vagam enkrat na 2 tedna ali enkrat na mesec. pišuka sem kupila ono vago ko ti kaže neke maščobe v telesu pa kaj vem jaz kaj še vse....

kg so še vedno iste tak da.....****user posted image

ampak jaz se ne dam, bomo vidli kdo bo bolj trmast jaz, ali moj špehuser posted image user posted image user posted image



_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 2217
   [Brisano sporočilo]
11.2.2008 14:01:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 2218
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.2.2008 14:17:02   
taja.taja
Pozdravljene!Upam, da se vam lahko pridružim.Danes sem začela z dieto zeleni slap. Upam, da ne bo prehudo in bom zmogla.Shujšat želim pa kar veliko , cca. 30 kg.user posted image  Težka bo vem, ampak se bom potrudla! LP vsem sotrpinkam!user posted image  

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 2219
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.2.2008 14:49:46   
jer.za.
Bom pa 18.kupila ali leg magic ali ab rocket. A ve katera, kaj je boljše???

Jaz uporabljam leg-magic in sem zelo zadovoljna. Bom pa drug teden nabavila še ab-rocket.

Lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2220
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.2.2008 14:52:25   
mayy
IZVIRNO SPOROČILO: morrak

Bom pa 18.kupila ali leg magic ali ab rocket. A ve katera, kaj je boljše???


Kaj nobena ne uporablja nič od tega?


Jaz imam leg magic pa sem z njim zadovoljna. Je težko ampak mišice pa delajo. Za ab rocket pa punce pravjo da je ok, ne vem ga jaz nimam. Je pa to za trebuh, leg megic pa za noge, zato je najbolje da kupiš obauser posted image . Pa brez zamere.


Pri kilogramih ni spremembe, jih sporočim po vodnem dnevu, to je 1.3. Upam da bo vaga kaj manj pokazala. user posted image

Sem pa pridna in telovadim.user posted image

Punce ne obupavat, če kile stojijo saj bo šlo.user posted image Jaz klub temu vstrajam na ločevalni do konca, potem pa bom šla mogoče še na beljakovinsko.

Bomo zmogle? Bomo, ja!!!!!!!!!!!!!!!

LP


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2221
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.2.2008 16:07:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

ojla....vidim da ste kar dejavne

čestitam vse za izgubljene gkd in kg. Pa le tako naprej.

Jaz sem sklenila, da se vagam enkrat na 2 tedna ali enkrat na mesec. pišuka sem kupila ono vago ko ti kaže neke maščobe v telesu pa kaj vem jaz kaj še vse....

kg so še vedno iste tak da.....****user posted image

ampak jaz se ne dam, bomo vidli kdo bo bolj trmast jaz, ali moj špehuser posted image user posted image user posted image


  Mojamura jaz sem že pred časom pisala za to vago,pa je ne znam naštimat.user posted image
A mi lahko čisto po kmečko obrazložiš navodilauser posted image

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 2222
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.2.2008 17:55:49   
Serendipity
Ojla!


NO, jaz sem še med vami, čeprav se že dva tedna tehtnica ni premaknila nič dol. Kar na neki teži je ostala ... user posted image  

Ampak, še sem tu in se še borim! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2223
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.2.2008 21:32:51   
srursa
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval
Tanny - ja, naj bi bili le 3 obroki, a če ne zdržiš - pojej sadje kot vmesni obrok ( pa glej, da ješ 1 dan le 1 vrsto sadja - izjema so S dnevi)


Potem če za zajterk pojem banano, moram tudi za malico n jesti samo banane????
Ker jaz namreč jem za zajtrk eno vrsto sadja, za malico drugo vrsto.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 2224
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.2.2008 21:42:03   
Peppa
Pozdravljene po dolgem času.

Me je bolezen tako zdelala, da nisem bila sposobna priti do računalnika. Najprej je moj dvoletnik zbolel in bil cel teden doma, zdaj pa še jaz. Sem danes končno zbrala toliko moči, da se vam malo oglasim.

Moj cilj je shujšati 20 kil. Od tega sem jih zgubila 3 kg z dieto zeleni slap.
Bom pa sedaj z to dieto prekinila, ker enostavno ne zdržim brez mleka. Tako, da sedaj hujšam po principu "majn žri" (se pravi majnši obroki 5 krat dnevno)

_____________________________

Kdor vpraša, je neumen tisti trenutek, kdor ne vpraša, je neumen celo življenje.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


"Bolje je vladati v peklu kot služiti v nebesih. "


(odgovor članu srursa)
Neposredna povezava do sporočila: 2225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  87 88 [89] 90 91   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  87 88 [89] 90 91   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?