|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 9:59:58   
dii
Živjo!

evo danes sem se stehtala in tehtnica kaže v tem tednu -3 kguser posted image user posted image
torej od 7.1. do 21.1. skupaj -8user posted image user posted image

lep dan vsemuser posted image

(odgovor članu Jaz*)
Neposredna povezava do sporočila: 1351
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 10:18:58   
paris
Hojla punce!
Še vedno sem z vami, nič bat user posted image in sicer se grem ločevalno dieto.

Danes sem se vagala in je -1kg v dobrem tednu, fino!

Danes imam OH dan, jupi! Zjutraj sem pojedla eno jabolko + kavico, za kosilo bodo makarončki, za večerjo pa jabolčni štrudelj.

Zdaj grem pa sobno kolo gonit, čavči.


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu dii)
Neposredna povezava do sporočila: 1352
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 11:23:01   
daysi
user posted image user posted image

_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 1353
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 11:48:54   
jer.za.
daysi:saj bo, skupaj bomo zmogle, NE OBUPAT!!!!!!!!!
Ali si mogoče veliko telovadila, pa je šla maščobna masa v mišično maso? To zna povečati težo.

Ti samo vztrajaj!!!!!

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 1354
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 12:03:50   
lelaval
Ločevalna

Javljam se na raport: -1,2 kg - skupno -2,1 kg od 7.1. user posted image . Ni bogve kaj, ampak sem zadovoljna (prejšnji teden je šlo manj dol) - tudi počasi se daleč pride. user posted image
Pa še jedilnik:
Z suhe slive (sme jih zvečer namočila)
K testenine z drobtinami + solata + juha
V palačinke


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 1355
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 12:07:42   
daysi
Telovadim vsak dan od 40-60 minut (pilates+trebušnjaki-počepi), če je vreme grem z malimi ven za vsaj 1-2 ure, da hodimo.

Prehranjujem se po načrtu in le redko grešim. Počutim se zelo"lahkotno",vendar se mi pri kg ne poznauser posted image . Mogoče bo pa ta teden začelo dol iti. Če sem vzdržala teh 18 dni, sem že prebila led, tako da bom vztrajna in ne bom podlegla temu ""stresu", ki sem ga doživela danes zjutraj.

Danes bodo na jedilniku sojini špageti z kečapom( danes brez drobtin), skleda solate, popoldne ???.

Moram se prisiliti in popiti vsaj 2 litra tekočine, kar mi zadnji teden ne uspeva( služba, diploma,...).

Bomo zmogle, bomo ja!!!!!!

_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 1356
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 12:11:52   
Anonimen
Daysi, jaz pa mislim, da se ti delajo mišice... Kar je veliko boljše, kot pa minus na vagi.

BRAVO PUNCA!!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu daysi)
  Neposredna povezava do sporočila: 1357
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 12:41:32   
daysi
user posted image user posted image user posted image  Če je pa tako, je pa to super, se mi kar smejeuser posted image user posted image

_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1358
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 12:49:25   
pikica36
saj bomo zmogle punce!!vztrajat je treba naprej pa je -5 ali pa-1 ali pa 0user posted image  enktrat že bo, je pa res da pade motivacija.ko sem jaz prvič hujšala po tej dieti(zeleni slap) sem prvi teden shujšala 4 kg. zdaj pa v 17 dneh 2 kg.user posted image user posted image
je pa res , da sem takrat štartala z68 kg zdaj pa z 62.mogoče je tudi to res, če imaš veliko preveč kg gre na začetku bolj hitro doluser posted image , no, jaz se s tem tolažim, da nimam veliko kg preveč in gre zato bolj počasiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 1359
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 12:50:10   
Jaz*
Daysi!

Jaz bi na tvojem mestu kečap zamenjala z paradižnikovo omako. V 15 min si jo pripraviš iz čebule, pelatov, česna in olivnega olja. Če se le da, se je treba na vseh dietah izogibat pripravljenim stvarem ala: juhe iz vrečeke, vegete, kocke, salame. paštete...., pa ne samo na dieti, tudi na splošno je bolj zdravo, naravno, doma pripravljeno.

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 1360
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 13:20:48   
lelaval
Daysi, jaz pa mislim, da se ti delajo mišice... Kar je veliko boljše, kot pa minus na vagi.

BRAVO PUNCA!!!!!!!!!!!!


Jaz tudi mislim, da se ti dela mišična masa (in ne maščobna user posted image ), tako, da naj se ti kar smeji. user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 1361
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 13:30:39   
Anonimen
Jaz pa sedajle pijem že drugo skodelico Divka kave (prej pa cca. 1 liter čaja).
Sedaj se pa odpravljam domov, delat kosilo. Jedla bom pa zrezek na žaru + solato z jajčko (če je solata še dobra user posted image ).

Skratka, toffifeeji me še vedno gledajo z mize in me vabijo, vendar se ne dam!!! user posted image

Sem se pa odločila, da si bom tudi za malico nesla s seboj kak kos salame, ker je kar dolga od 5.30 do 14.00. Škoda k ne smem kakega sira, ker bi ga veliko lažje jedla v službi (po salami vse smrdi).user posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 1362
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 13:33:55   
binica
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

BInica -a si mogoče pomisla na to, da ti ta dieta ne ustreza? Ja, tudi to drži, da glede na krvno skupino določena živila pospešujejo hujšanje. meni osebno z 0+ zelo ustreza beljakovinska prehrana in posledično tudi monti.

Ja, sem pomislila tudi na to. Ampak sem do sedaj vedno hujšala po ločevalni in vedno vse nazaj dobila, zato sem sedaj ubrala drugo pot. Pa lažja se mi zdi kot ločevalna.... No, saj bo, bomo pa več časa vztrajali user posted image

Ta teden sem izgubila samo 0,5kg, se pravi od 7.1. - 3,5 kg. Upam, da bo ta teden uspešnejši user posted image user posted image user posted image

Moja tašča mi je včeraj ponujala orbitrek, je rekla, da mi ga šenka....pa ne vem, če bi ga vzela ali ne. A ste tiste, ki telovadite z njim, zadovoljne? Gre mi namreč na živce, ker si bom spet zabasala stanovanje z raznimi pripomočki....

Lep dan vsem!

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1363
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 13:37:42   
medika 13
evo še mene, se z dvignjeno glavo javljam na raport ... to je bil moj prvi teden ... in izgubila sem 3,4 kg ... sem vesela upam da bo šlo tako še naprej

seveda pa vsem čestitke za izgubljene kilograme user posted image user posted image user posted image
bomo zmogle? BOMO JA!!! user posted image


_____________________________

12.12.2008

Pravijo, da nam življenje naloži toliko kolikor zmoremo. Očitno zmorem več kot si mislim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1364
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 13:39:52   
Anonimen
Tole sem našla... Tole se tud lahko je pri ZELENEM SLAPU, kajne?? (brez drobtin, seveda)

http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=5165


(odgovor članu binica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1365
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 15:06:50   
binica
Ja, seveda, ampak ne vem, če ti bodo polpete stale skupaj brez drobtin user posted image
Kaj misliš?

Si bom pa jaz en dan privoščila polnjene bučke z mletim mesom pa malo sira bom gor naribala. Njami, sigurno bo dobro!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1366
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 16:16:51   
maša*
en lep pozdarv še od mene danes!

sem klicala osebnega trenerja koliko stane da mi pripravi vaje v fitnessu pa je tu mač (250€+plačilo za fitness) pa za jedilnik je rekel da bi mi sestavil (50€). no way!

pa me je vprašal kaj jem ko sem rekla da hujšam po Montiju pa sem mu današnje kosilo povedala (grah+fižol+popečen piščanec) in je rekel da to ni vredu. punce prosim povejte mi: je moje današnje kosilo po Montiju? jaz mislim, upam da je ok user posted image

uspešno hujšanje vsem še naprej!!user posted image

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 1367
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 16:31:02   
maša*
aja pa še nekaj: na kaj morem biti pozorna ko kupujem muslije (poleg tega da so šugar free)user posted image .

hvala.

(odgovor članu maša*)
Neposredna povezava do sporočila: 1368
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 16:40:29   
natasaom
ta teden nisem izgubila nič kg user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   zakaj to!?????

tko da je rezultat - 6

(odgovor članu maša*)
Neposredna povezava do sporočila: 1369
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 16:56:44   
*tajda*
Čau puncej st se vam javim da še vztrajam,tehtanje bo pa 3 februarja,upam da ne bom preveč razočaranauser posted image

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 1370
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 16:58:52   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: maša*

aja pa še nekaj: na kaj morem biti pozorna ko kupujem muslije (poleg tega da so šugar free)user posted image .

hvala.

na to, da tudi umetnih sladil ni. Jaz jih kar sama delam. Kupim ovsene kosmiče, riževe vaflje, lešnike, suho sadje, narežeš in je readi. Najbolj sladki so koruzni kosmiči.

(odgovor članu maša*)
Neposredna povezava do sporočila: 1371
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 17:13:34   
mayy
Da se še jaz javim. Zaenkrat gre vse po načrtih glede hrane, glede kg pa ne.
Koliko kg sem šla dol povem po vodnem dnevu oz.3.2.

user posted image vsem za izgublene kg.

< Sporočilo je popravil mayy -- 21.1.2008 17:18:56 >


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 1372
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 17:17:21   
Špelca21
Daysi ne se sekirat, če ti tehtnica več kaže, ker v prvih cca. 6 tednih gre skoraj vedno malo gor (lahko tudi za 2 kg) pol gre pa kr naenkrat dol, ker telo ni navajeno da dobiva manj kalorij pa da več porabi in si dela mal zaloge.user posted image   Tko da ne obupat.
Jst sm se pa ta vikend ful pregrešila pa se kr slabo počutim, pa skoz mislm da je bil ves moj trud do sedaj zaman. Imeli smo 2 praznovanji pa nič nisem šla v fitnes ker me ni blo doma. Groza!! Sj grem danes na fitnes, upam da pol ne bom mela več tok slabega občutka. Še dobro da se bom tehtala šele 7.2. da zdj vmes ne gledam teh kg, ker bi bla pol samo še bolj slabe volje pa še men pol kr hitro lahko pade motivacija.

Bomo zmogle? Upam ,da!user posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 1373
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 17:20:20   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: maša*

en lep pozdarv še od mene danes!

sem klicala osebnega trenerja koliko stane da mi pripravi vaje v fitnessu pa je tu mač (250€+plačilo za fitness) pa za jedilnik je rekel da bi mi sestavil (50€). no way!

pa me je vprašal kaj jem ko sem rekla da hujšam po Montiju pa sem mu današnje kosilo povedala (grah+fižol+popečen piščanec) in je rekel da to ni vredu. punce prosim povejte mi: je moje današnje kosilo po Montiju? jaz mislim, upam da je ok user posted image

uspešno hujšanje vsem še naprej!!user posted image



Grah in fižol mata visok glikemični indeks. Zberi kako drugo zelenjavo pa bo o.k.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu maša*)
Neposredna povezava do sporočila: 1374
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 17:41:35   
mayy
Birdy po montignacu ima glikemični indeks: sveži grah 40, suhi grah 35, rdeči fižol 40, beli fižol 30, stročji fižol 30. Tko da grah in fižol nimata visokega glikemičnega indeksa.

           


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 1375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?