|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.1.2008 13:31:04   
lelaval
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

IZVIRNO SPOROČILO: mayy

Ja danes od 14.36 pa jutri do 14.36 ne smeš nič jesti samo pit vodo pa kakšna kava je dovoljena seveda brez sladkorja in mleka.


Oj, tega ne svetujem, ker če se držiš diete, se ti na vagi to stradanje jutri ne bo poznalo, se pa zna zgodit, da boš jutri ob 12h pojedla vse, kar ti bo prišlo pod roke (usta ) --Lepo vztrajaj na dieti, ki si si jo zamislila...


Jaz tudi tako mislim. Prav tako mi je vodni dan brezveze.


jaz tudi tako mislim, čeprav ne vem, če ne bom sama poskuila po luni hujšat. To pa zato, ker sem danes na S dan pojedla kos sirovega štrudla user posted image . Sem komaj pol poštudirala, da bi svojo požrešnost lahko prihranila za en dan, pa bi na B dan jedla štrudl - ker je res ful malo sladkan. Koza jaz.
Danes pa nimam ravno apetita, me je nek del viroze prijel user posted image - sem že včeraj cel dan kašlala, pa smrkala in se ful slabo počutila, danes pa je školjka moja prijateljica. user posted image
Bom že preživela - jutri je nov dan. user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1426
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.1.2008 15:05:10   
Anonimen
Lelaval, upam, da boš čimprej boljše.

Jaz sem že pojedla 3 čevapčiče - več mi sploh ni pasal.. Zdej pa pijem kavo - sem si kupila barcaffe light, ker drugače kave ne pijem oz. zelo malokrat.. Pa ni dobra..user posted image  Je mogoče katera od vas probala tisto brez kofeina? Ne upam piti glih normalne kave, ker jo rada veliko spijem...

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 1427
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.1.2008 15:38:51   
lelaval
Biba, če ne jutri, mi  bo pa čez kak teden boljše.
Jaz sem pila od barcafe kavo z lešniki - ful diši in mi je dobra. Drugače pa dam cimet na vrh - tudi dober okus - sploh, če piješ z mlekom. Drugih kav pa nimam rada - ne preživim brez prave turške kaveuser posted image . Brezkofeinska je dobra edino od Nescafe - jo imam doma, pa je noben ne pije.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1428
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.1.2008 16:06:48   
Anonimen
Barcafe z lešniki?? Pa jo lahko sedaj pijem?? Jaz sem ravno zato vzela to Light, ker je kao kava in jo lahko pijem. Sicer bi vzela capucino, ampak če ne smemo..user posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 1429
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.1.2008 16:31:05   
tjaga
Hoj,
da se oglasim. Včerajšnja oziroma današnja polna luna nas je usekala do amena. Celo noč smo bili pokonci, ker nam je najprej psička bruhala (zgleda, da je požrla nekaj, kar ji ni dobro sedlo), potem pa se je ob enih zjutraj še tamala zbudila in veselo debatirala do pol štirih. Ob petih sem pa vstala user posted image . Sem bila v službi kot en zombi. No tam pa itak dela, da te kap user posted image . Sploh ne vem, kje se me glava drži.
Danes (do sedaj) sem pojedla eno pomarančo in en dunajski zrezek ter solato. Pa zato, da sem sploh zdržala pokonci popila 6 kav (moj tiki tiker bo počil).
Zdaj se pa psihično pripravljam, da grem na fitnes. Ker sem tako zelo utrujena, se mi ne da nič. Upam, da se v kratkem poberem in se vseeno prepričam, da bom šla.
Nisem uspela prebrati niti enega posta, sedim za računalnikom kot bi se me nekdo spomnil in takoj pozabil name. user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1430
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.1.2008 17:06:50   
dulcinea
Zdaj pa se držim "diete manj žri", in sicer zjutraj spijem kavico in mogoče kako sadje, za kosilo jem kaj malega, potem pa po 15.00 ne jem nič več, če je kriza kako sadje, in pa vodo ter nesladkan čaj.

V 14 dneh mi je šlo dol 2,6 kg...ni ne vem kaj, amoak sem kar zadovoljna. Tako da me do cilja loči še dobrih 7 kg.

Pridno hujšajte še naprej user posted image


Tole pa ne vem, če je glih zdravo. Tako malo? Ko boš nehala hujšat, bo telo vso hrano spravilo vase in se boš zredila nazaj. Ne vem no.... Sam se odloči. Mogoče bi vsaj malo več sadja in zelenjave user posted image




jaz pa bom mogoče probala s tole luno.. Ker itak od 14.30 naprej ponavadi ne jem nič. Jutri bom pa tudi zdržala do 14.30..

A ste že hujšale z luno? A je sploh kaj resnice v tem?


A ti tudi nič ne ješ po 15.00?


Po luni sem pa že hujšala. In sicer na vsako lunino meno od določene ure naprej 24 ur nič ne ješ. samo veliko piješ.
Nikoli nisem nič shujšala. Ravno zaradi zgoraj napisanega vzroka. telo je  potem vse, kar je dobilo, spravilo vase.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 1431
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.1.2008 17:23:46   
Anonimen
Dulcinea, jaz sem tako navajena.. Že ful dolgo ne jem popoldne nič. Okoli 15.00 kosilo, potem pa ponavadi nič. Mi enostavno ne paše. No, razen sladkarij seveda..user posted image  Vem,da sem npr. prej za kosilo premalo pojedla - 3 čevapčiče.. Ampak mi enostavno ni pasalo. In če sedajle pomislim, da bi mogla nekaj jest mi tud ne paše - vsaj ne to, kar lahko.. Že tako ali tako se skos ponavljam: tuna, jajca, meso,...user posted image

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 1432
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.1.2008 17:29:13   
Anonimen
Pozdravljene user posted image
Joj tale luna je od hudiča.Nič nisem spala in celo noč sem imela občutek kot, da me z iglicami špikajo.Nimam pojma kaj bi to bilo.Sem pa danes bila v nevarnosti, da naredim kakšen greh, pa ga nisem.
Upam, da ostanem tako odločna glede hrane.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1433
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.1.2008 18:56:56   
Shorty_
Tudi jaz vas še vedno spremljam vendar je časa bolj malo

Shorty začela 3.1.2008 57kg želja -9 realizirano -2kg  dieta manj žri in več migaj

No dokončno sem se odločila da kadar je lepo vreme grem z mojo malo peš iz vrtca in imam kar lep sprehod pa tudi do službe moram malo peš in prav pašeuser posted image

Obljubim da se bom bolj pogosto javljala čez kake dva tedna ker imam vmesni deloni čas in nimam cajta ne zjutraj ne zvečeruser posted image

Držite se in ne pozabite nameuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1434
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.1.2008 19:39:12   
maša*
čer punce!

danes mi je pa šlo zelo dobrouser posted image ! sem pekla palačinke za familijo, pa jih nisem niti poskusla, ampak sem si svoje naredila z pirovo in ajdino moko ter z vodo. Pa z Mercatorjevim Sandim namazom (samo sem ugotovila, ko sem že pojedla, da vsebuje sladkor. hvalabogu imam še eno drugo marmelado - brez sladkorja)user posted image
Telovadim 3 krat na teden, včeaj bla v fitnessuuser posted image .
Pa sojino mleko sem poskusla in...nikoli več. Bom kar pri kravjem ostala. In divji riž sem si kupla (100% divji riž brez primesi) v Mercatorju.



(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 1435
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.1.2008 19:42:34   
daysi
Biba 12: Krvavic NE smeš jesti, saj je notri celo vrsto žitaric:riž, ješpren, kaša,...pa svinsko meso, kri,...

Jaz sem danes na dietni juhi, malo lešnikov in četrtina melone, ter eno jabolko.  
Jutri pa mesekauser posted image user posted image user posted image ,njami.

_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1436
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.1.2008 19:47:48   
tjaga
Hehe, pa sem se zbrcala in šla na fitnes. Pol ure kolesa in petnajst minut na tekaču. user posted image user posted image user posted image  Saj vem, da ne ravno dosti, kljub vsemu pa še vedno bolje, kot če ne bi šla. Za večerjo sem pojedla dva količka lahkega Jošta in vkisane gobice.
Zdaj pa pod tuš in spat. Upam, da nas čaka mirnejša noč od prejšnje, sicer user posted image .

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 1437
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.1.2008 20:37:37   
Anonimen
V redu je bilo na fitnesu.user posted image  Imajo neko novo napravo, ki ti pretrese ves špeh okoli stegen.user posted image

(odgovor članu tjaga)
  Neposredna povezava do sporočila: 1438
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.1.2008 21:08:33   
Naty*Taja
Hojla, še sem tu in ni me treba kregat! user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1439
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.1.2008 21:12:55   
eya
Oj!

Jaz sem tudi ravnokar iz aerobike...včeraj sem bila na pumpu, danes na attacku...sem se čist namatrala... Ampak je bilo luštno. Jutri grem pa spet na pumpuser posted image  Upam, da bo v ponedeljek 1kg manj, ker tiste pol kile vse skup nič niuser posted image

Pridne tiste, ki ste brez prekrškov. Jaz nisem tak karakter, si skoraj vsak dan privoščim kakšen košček česa sladkega. Ampak res samo koščekuser posted image

Lp!

(manj jej in več migajuser posted image )

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1440
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.1.2008 21:49:06   
lelaval
Barcafe z lešniki?? Pa jo lahko sedaj pijem?? Jaz sem ravno zato vzela to Light, ker je kao kava in jo lahko pijem. Sicer bi vzela capucino, ampak če ne smemo..


Biba, jaz že 2 leti pijem samo črno tursko kavo - brez vsega (no, če sem že v gostilni, si naročim črno), prej pa sem pila belo kavo (kahlo kave user posted image ) in z raznimi dodatki.
Če pa ne smeš kapučina (oz. sploh ne mleka), pa poskusi črno (lahko light) in sladkaj z natrenom. Jaz sem se v 2 dneh navadila okusa user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1441
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.1.2008 22:16:41   
tejčica
Punce, user posted image user posted image user posted image  za rekreacijo!  Meni je celo dvakrat uspelo iti na sobno kolo na začetku, sedaj pa se že spet cunje gor nabirajo.user posted image Sem pa danes ugotovila kako in kdaj lahko telovadim. Ko malemu dajem flašo (zvečer in pred opoldanskim spanjem) sem prej sedela zraven posteljice in z roko skozi ograjo (remlce) držala flaško. Danes pa sem se ulegla na tla in delala zraven trebušnjake in malo migala z nogami. Mislim da sem zrela za kakšen preged!user posted image

< Sporočilo je popravil tejčica -- 22.1.2008 22:19:17 >

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 1442
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.1.2008 22:27:27   
frufru
Kofetarce kaj pa žitna kavauser posted image . Vem da kneip, projo ipd dovolijo tudi diabetikom

Mi smo mel danes fešto, je mel oč 60 let in se bo ziher poznalouser posted image , ker so bile homemade kremšnite njami

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 1443
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
23.1.2008 0:02:32   
valči
Hallo hujšarce!
Predn grem spat,vam napišem,da sem kar pridna.čisto brez grehov nisem,ker bi prišlo za mano,pojem kakšen košček 70 % čokolade.Včeraj sem si spekla polnozrnat kruh s semeni,da ga tzatrkujem.Današnji jedilnik:
Z:kruh,med,kava
M:banana
K:juha,pire krompir,malo zelja iz segedinerja
M:malo pudinga od otrok,dve napolitanki,kava
V:skuta

Zvečer sem pojedla malo črne čokolade,veliko pijem.
Se beremo jutriuser posted image nočka.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 1444
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
23.1.2008 0:57:03   
snorlax
Jutro!

Danes sem pa res zgodnja.user posted image user posted image user posted image Zbudilo me je grlo, ki me peče kot hudič.user posted image user posted image user posted image Tamali je včeraj tudi jamral, da ga boli uho, pa je bilo po Calpolu vredu in tudi sedaj spi celo noč, tako da mislim, da ni vneto. Verjetno ga je samo malo pikalo not al pa srbelo al kaj takega. Upam, da ne bo zbolel še on.

No, sedaj, ko končno zdravo jem, bom pa bolana, al kaj?user posted image Pa toliko enga sadja pojem in zelenjave?!user posted image

Montijevke, ali lahko pojem kako žlico meda al ne? user posted image

Eh, grem poskusit nazaj zaspat za 3 ure, potem je pa tako ali tako treba vstat.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 1445
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
23.1.2008 7:20:08   
Anonimen
Matr, ste pridne s telovadbo.. Jaz sem pa včeraj 20 minut delala pilates, pa sem mislila, kok sem pridna.. PA vidim, da niti nisem..user posted image  Ja, saj se bom spravila na pilates ali aerobiko.. sam da pride prijateljica domov iz službenega potovanja. Ker sama mi pa res ni, da bi šla.

No, včeraj je spet šlo čisto brez greha. Pojedla sem tiste čevapčiče, potem pa še ene 2 žlici tenstanega zelja.

Danes sem pa spila skodelico light kave (LELAVAL, ti povem, da ko se navadiš, jo čist brez problema piješ brez mleka in brez sladkorja user posted image .. - amapk vseeno -takoj ko bom lahko, grem spet na mojo belo kavo s smetano ali pa kakav..user posted image )..  Pojedla sem pa že 2 jajčki + salamo, za malico imam pa tudi malo salame. Kosilo bo danes bolj skromno - najbrž kar tuna iz konzerve, ker se mi mudi naprej k zdravniku.

Aja, pa še to: če moja vaga ne laže (močno upam, da ne), potem sem lažje še za 1 kg!!!!!!! user posted image user posted image user posted image  Skupaj torej že - 3 kg od 14.1. user posted image user posted image user posted image  Tud na obleki se že malo pozna. Danes sem spet oblekla tako oprijetno jaknco, k sem jo nekje pred dvemi meseci dala čist na konec omare, ker mi je bla ful pretesna in sem zgledala kot user posted image . Sem spet dobila malo volje!!! user posted image user posted image

Ajde, drage moje, uživajte!!!!user posted image

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 1446
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
23.1.2008 7:23:42   
sonjah
Jutrouser posted image !

Ne, snorlax, medu ne smešuser posted image -ima GI 85. Samo, če ti to najbolj pomaga za grlo, se mi zdi, da je zdravje na prvem mestuuser posted image

Jaz pa sem dan začela s sokom grenivke in kavico, zdaj bom pa kruh in marmelado verjetno. Za kosilo pa zelenjavno rižoto in solatko, pa še mal cvetače mam za pojest, da ne bomo stran metaliuser posted image .
Lep dan vam želim, punce!

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1447
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
23.1.2008 7:58:32   
tejčica
Včerajšnji dan spet uspešenuser posted image , danes pa imam Š. Dopoldan bo seveda sadje, za kosilo fižolova mineštrca, za večerjo pa zelje s krompirjem (v solati).

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 1448
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
23.1.2008 8:53:14   
frufru
Snorlax ti kar jej med, samo zraven daj žličko cimeta. Ta kombinacija je za hujšat in za grlo dobra.
Tejčica, namesto fižola, daj lečo not, bolj čreva spucauser posted image

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 1449
   [Brisano sporočilo]
23.1.2008 9:14:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu frufru)
  Neposredna povezava do sporočila: 1450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?