|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 9:05:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *tajda*

Čau,jst imam pa danes škrobni dan pa me zanima če ima katera kaj idej za kosilouser posted image

- rižota z jurčki
- krompirjeva solata
- pasulj brez mesa
...

(odgovor članu *tajda*)
  Neposredna povezava do sporočila: 876
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 9:17:29   
tjaga
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: *tajda*

Čau,jst imam pa danes škrobni dan pa me zanima če ima katera kaj idej za kosilouser posted image

- rižota z jurčki
- krompirjeva solata
- pasulj brez mesa
...


ričet brez mesa
krompirjeva juha
krompir na tisoč in en način
vse v zvezi s fižolom brez mesa


_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 877
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 10:09:04   
Anonimen
Punce, odkrila sem toplo vodo!user posted image user posted image user posted image
Stepper po 10 mionutah neha nadležno škripat.user posted image user posted image user posted image  Potem lahko normalno delaš dalje. Aja, pa jaz tudi neham škripat- z zobmi.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tjaga)
  Neposredna povezava do sporočila: 878
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 10:10:32   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: tjaga

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: *tajda*

Čau,jst imam pa danes škrobni dan pa me zanima če ima katera kaj idej za kosilouser posted image

- rižota z jurčki
- krompirjeva solata
- pasulj brez mesa
...


ričet brez mesa
krompirjeva juha
krompir na tisoč in en način
vse v zvezi s fižolom brez mesa


zapečen fižol (ala prebranac samo brez mesa)
Njoki s špinačo
kisla repa in matevž brez mesa

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 879
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 10:11:11   
Majchi
Jutro!

No, meni je do zdaj uspelo brez grehov. Včeraj sem bila spet na TNZ-ju, tko da zaenkrat gre dobro.

Prvi teden je skoraj minil. Upam, da se vsem trud že kaj pozna, da nas to motivira za nov teden, ki je pred namiuser posted image .

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 880
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 10:13:31   
Majchi
IZVIRNO SPOROČILO: frufru

IZVIRNO SPOROČILO: tjaga

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: *tajda*

Čau,jst imam pa danes škrobni dan pa me zanima če ima katera kaj idej za kosilouser posted image

- rižota z jurčki
- krompirjeva solata
- pasulj brez mesa
...


ričet brez mesa
krompirjeva juha
krompir na tisoč in en način
vse v zvezi s fižolom brez mesa


zapečen fižol (ala prebranac samo brez mesa)
Njoki s špinačo
kisla repa in matevž brez mesa

polnozrnate testenine s kakršnokoli zelenjavno omako (paradižnik, bazilika ali šampinjoni ali kakšna druga zelenjava)

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 881
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 10:15:47   
tjaga
IZVIRNO SPOROČILO: Majchi

polnozrnate testenine s kakršnokoli zelenjavno omako (paradižnik, bazilika ali šampinjoni ali kakšna druga zelenjava)



To je OH, ne škrob.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 882
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 10:18:46   
*tajda*
Punce hvala za recepte zlate steuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 883
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 10:20:09   
*tajda*
Včasih mi ful motivacija pade ko se pogledam v ogledalo pa vidim kolk maš še za zgubituser posted image  Kje je še April user posted image

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 884
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 10:25:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *tajda*
Včasih mi ful motivacija pade ko se pogledam v ogledalo pa vidim kolk maš še za zgubituser posted image  Kje je še April user posted image

Ostani na tej temi, pa se bomo vzpodbujale. Tudi mene včasih prime depresija. user posted image user posted image

(odgovor članu *tajda*)
  Neposredna povezava do sporočila: 885
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 10:26:45   
tjaga
Preberi si himno. user posted image user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 886
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 10:32:15   
*tajda*
Himna je pa zakonuser posted image user posted image

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 887
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 10:45:27   
mayy
Tud jaz že mal obupujem, ko se pogledam v ogledala pomislim kaj bi dala da bi se mal hitrej poznal na telesu, pa kaj čmo dolg časa je šlo gor še bolj dolg dol. Si dobovedujem da do morja ni user posted image bo že šlo neki maščobe dol.
Mam pa danes škrobni dan sam ne vem kako bo šlo gremo namreč na kosilo, pa še cel kup sladkarij bo, ne vem kako se bom uprla. Poročam zvečer kako bo šlo.
Telovadla pa danes ne bom da se mal mišice spočijejo me to bolijo, vsak izgovor je dober user posted image , no mogoče bo padlo ene 15 min orbitreka, odvisno od prekrškov.
Vsem želim lep dan, pa čim manj prekrškov.
Petrinja dobrodošla, vidi da si zelo vztrajna bravouser posted image .
Tajda
sej bomo zmogle!!!!!!!!!!user posted image



_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 888
   [Brisano sporočilo]
12.1.2008 10:55:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mayy)
  Neposredna povezava do sporočila: 889
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 11:11:34   
katjandraž
LOČEVALNA

Dan!

Danes me čaka škrobni dan, ki ga imam ful rada. Skoraj vedno jem na ta dan isto, in sicer rižoto iz Rine, mi je fenomenalno dobra, zraven pa solato, v katero dam še koruzo. Njami.user posted image Torej:

Z: melona
M:mandarine ali pa mogoče celo nič
K: rižota, kos kruha, solata
V: rižota, solata

Vsak dan spijem tudi 2, včasih celo 3 kave z malo mleka, temu se ne odrečemuser posted image . Moram vam pa čisto potihem povedat, da z mano "hujša" tudi moj možek, tako da je lažje. On sicer nima kaj dosti za izgubiti, bolj mu gre za to, da se ne nažira. Je "nov" v ločevalni deti, tako da je naredil kar nekaj kiksov, pa je kljub temu izgubil od ponedeljka že 3 kg, pa sploh ni predebel. Je pa športnik, tako da mu tudi to pomaga. Jaz pa ravno obratno, sem lena kot user posted image , kar se telovadbe tiče. Včeraj sem pozabila iti na družinsko telovadbo (tinkatonka pravi, da je bilo super), pa tudi user posted image  je šel s sosedom na badminton, meni se pa ni dalo sami s ta malo iti. Itak sem se pa prepozno spomnilauser posted image . Tako da naslednji petek grem telovadit, ko naredim še neko nujno delo za službo, se bom pa najbrž nekam vpisala na pace. Računam, da februarja. Doma se namreč nikakor ne spravim migat.

Zdej pa hitro skopiram post, da mi ga spet ne zbriše, sem se spomnila, da moram sodelavki neki na mail poslat. Pa, pa.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 890
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 11:24:57   
*tajda*
mayy tud jst si skos govorim da do poletja bo že šlo kaj dol user posted image  Jst bom danes jedla prebranac,z vozičkom ne grem nič ven ker je skos dež pri nas user posted image

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 891
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 11:27:58   
Anonimen
  • Drage ločevalke, tukaj imate recepte za ločevalno dieto.

http://freeweb.siol.net/dusano/mackice/sandy.html

(odgovor članu *tajda*)
  Neposredna povezava do sporočila: 892
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 14:53:37   
eya
Hej...

Se vam lahko še jaz pridružim? Bi kake 3 ali 4 kg dol dala, ki so se nabrale v zadnje pol leta, odkar sem po porodniški v službi in manj migam. Diete zaenkrat ne bi imela nobene ekstra, samo manj in bolj zdravo bi jedla (+malo telovadbe)...mogoče se pa sčasoma tudi lotim kake ločevalne-bom videla pri vas, kako sploh zgleda.

Kako je s himno? Sem prebrala samo zadnji dve strani, tako da prosim, naj mi da ena še link do himneuser posted image

lp, eya

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 893
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 15:00:11   
Anonimen
Dobrodošla. Več nas, je bolje bo.
Pa še himna user posted image

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2249549&mpage=30&key=

Napisala jo je Tjaga user posted image

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 894
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 15:01:30   
Anonimen
Se vam še jaz pridružim, malo pozno, a vseeno. Danes je 6 dan ločevalne diete.. Za kg bom javila, ko se stehtam, ker nimamo tehtnice, me pa res zelo zanima, koliko kg imam, pa koliko bo šlo dol.. Drugače pa, rada bi se znebila vsaj 10kil...

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 895
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 15:05:46   
eya
Hvala. Se jo že učim na pametuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 896
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 15:08:36   
Anonimen
A_R tudi ti dobrodošla.Te bo šefica user posted image v ponedeljek dala v tabelo.
       Bomo zmogle? OFKORS user posted image

Pogrešam pa Splišni.Ali se ni tudi ona javila, da bo z nami hujšala?
Pogrešam njene zgodbe, kadar je lačna. user posted image

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 897
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 15:09:21   
Barbs
Živjo, sam na hitro....

uf se mi riga po česnuuser posted image ... zjutraj dva kivija (za spremembo namesto enega, da ne bo tako enoličnouser posted image ), pa standard kofe bs..Nato sem s tasrednjo hčero šibala v šoping, tavelika je pa tamalga čuvala, ati je pa garažo pospravljal, tako, da smo vsi nekaj počeli, jaz seveda najlepšeuser posted image  Kupila sem si kavo brez kofeinauser posted image , jo bom jutri zjutraj sprobala in poročam, če jo bom tudi v prihodnje pila, al bom grešila kar z navadno. No, zjutraj sem se nalivala s čajem, potem sem pa po štacunah s sabo vlačla plastenko z vodo.
Saj ne, da so me čudno gledali, kaj se nalivam sred zime z vodo..ampak, briga me.user posted image  Opazna sprememba : rahlo sem postala tečna - v štacuni vse preberem, vse prešnofam, kje je cukr not, kje ni, a so kje kaki sledovi moke al pa škroba... pa take. Me je zadelo, ko sem hotela ponavljat za Elis@ in si kupit mesni narezak - o pismo, ne moreš verjet, da dajajo v mešanico mesa (ok, za parklje, kože in čreva itak vem) tudi moko.user posted image
Kupila sem kitajsko zelje, pa ene ful dobre ribe direkt z Aljaske (mendauser posted image )...Hči je čist popenila, ker je rekla, da odkar hujšam, ni doma nič dobrega za jest. Zato sem se morala mal v roke vzet in jim kupit pol tone junk fooda...user posted image

Za kosilo sem jedla ribico (ja spet) , popečeno na žlički masla, samo soljeno..ker je bila zmrznjena je sama spustila vodico, tako mi ni blo treba z ničemer zalivat, da se je zdušila. Zraven pa skledo kitajskega zelja s peteršiljem in česnom. Zdaj sem na čaju. Imam pa en velik (al pa tut ne ) problem.

Ob 16.00 smo povabljeni na piknik. Odojka bodo pekli, pa krompir pod peko, ja, pa enih 20 litrov metliške črnine je za spit. Jaz sem rekla, da ne grem, mož pa vztraja, da moram. Pismo rosno, saj ne, da bi me bilo strah, da bom jedla in pila, na k***c mi gre, ker bodo vsi govorili " ja no, pa dej , sam en košček, sam en kozarček, pa to ti ne bo škodlo..." pa take.... Kako naj vsakemu posebej dopovem, da ne...pa zakaj ne...user posted image user posted image user posted image

V glavnem, držte pesti, s sabo si bom nesla eno flašo vodeuser posted image , pa bo kar bo. Poročam jutri ali zvečer, če ne bomo prepozni.

p.s.
Prebrala na ajvarju - ja, tudi ajvar ima cukr not.user posted image

Nataša77, da ne pozabim . Kruha pa sira ne smeš skupaj - sir je beljakovina...ima enak učinek,  kot da bi si dala salamo na kruhuser posted image  pri montiju mislim da lahko marmelado brez cukra dap na kruh, pa mogoče še pusto skuto al pa tudi te ne na kruh, mislim, da se je sama...ne vem, ti bodo punce povedale... No ja, če ti Monti bolj ustreza, pa probaj... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 898
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 15:52:36   
lelaval
LOčevalna


Ojla punce. Sem se čisto pozabila javit.
Danes je Š - zajtrk sem pozabila jest user posted image  Ampak res pozabila - sem kar na kavo letela. user posted image  Za kosilo sem imela krompirjevo solato (otrokom sem spohala puranje zrezke zraven), za večerjo pa bo isto - no pri meni, pri otrocih ne user posted image



_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 899
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 16:49:43   
saraja
BAbike!!!KAko?

Poročam: grešila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Včeraj smo šli na eno dobroooooo pico, pa nisem mogla rečt ne, ker je tast častil, seveda ne!Pojedla en kos.
Danes pa ko ima uradno rojstni dan, sem pa pojedla kos nuteline torte, ki sem jo sama spekla seveda!Obupna sem, sem pa tut jaz rahlo tečna, ker mi primanjkuje cukra!No, ne več!!!

SE beremo še zvečer!!!


______________________________-
LOČEVALNA

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?