|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.1.2008 19:12:37   
Anonimen
Zdaj poslušam na radiu Kranj, da so popokale kanalizacijske cevi.Ljudi obveščajo in opozarjajo, da nabavijo plinske maske.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tjaga)
  Neposredna povezava do sporočila: 851
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.1.2008 19:15:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Zdaj poslušam na radiu Kranj, da so popokale kanalizacijske cevi.Ljudi obveščajo in opozarjajo, da nabavijo plinske maske.user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 852
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.1.2008 19:43:37   
tjaga
Hoj,

da se javim z današnjim poročilom:
Zajtrk: jabolko
K: dva čuftka v omaki in solata
v: kislo zelje
malica po večerji: en mali košček 70% čokolade

No po večerni malici me je zapekla vest in sem šla hitro na orbitrek. Zdaj pa šibam pod tuš, ker sem se fajn prešvicala v 20 minutah.
Pa moja šibka točka - kruh - v tem tednu sem pojedla dva kosa "pumprnikla" in to je vse user posted image user posted image , nič krompirja in nič testenin. user posted image user posted image  Riž pa danes, kolikor ga je bilo v čuftkih.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 853
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.1.2008 19:51:08   
daysi
Ojla, hujšarice
Sem mislila, da je kaj narobe, da že celi dan hodim na wc, pa sedaj berem tukaj, da imate vse podobne težavice, tak da se mi ni treba sekirati. Pač drekec mora iti enkrat ven.user posted image
Jaz sem danes kar vse po malem mešala, mi ni ratalo. Jedla sem pa skuto, pa salamo, kefir, mleko,jajca,...vem, da nebi smela, ampak imem neko krizo. Pa saj bo šlo vse ven, ko malo potelovadim, zato sedaj grem na you tube, da naredim par vaj od pilatesa.

Komaj čakam, da bo vreme spet malo bolj toplo, da grem teč. Ampak sedaj mislim resno.user posted image

_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 854
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.1.2008 20:02:54   
natasaom
še vstrajam user posted image   se moram pohvalt-mene ne more moj jolbe več zjebat z napolitankami in potičkami(čeprav bi mu glavo odšravfala) pa še njega požrla.. danes sem imela župco pa meso iz župce z zelenjavo(iz župce user posted image ) zvečer pa mesno solato (iz župce)  user posted image ..za malco pa sirček.
jutri imamo pa ribe na jedilniku..
en lep pozdrav pa zdržte čez vikned  jest  bom!!!!

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 855
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.1.2008 20:33:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: daysi
Sem mislila, da je kaj narobe, da že celi dan hodim na wc, pa sedaj berem tukaj, da imate vse podobne težavice, tak da se mi ni treba sekirati. Pač drekec mora iti enkrat ven.user posted image

Na katerem kanalu si ti že? user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu daysi)
  Neposredna povezava do sporočila: 856
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.1.2008 20:37:05   
petrinja
en lep ( bodoči ) vitki pozdravček!!

tudi jaz se vam bom pridružila, če seveda smemuser posted image . sem 8 mesecev po porodu, in sem do sedaj zgubila že celih 27 kil nosečniške teže + 5 kg zaloge. čaka me pa še cca 14 kg, da pridem spet nazaj v dobre stare čase ( 60 kg ). večino sem zgubila z ločevalno, tako da se sedaj podajam v 2. krog. in mi je tako fajn, da ste tukaj vse sotrpinke, da se bomo spodbujale in ploskale ob stopanjih na tehtnico -od navdušenja nad uspešno izgubo, sevedauser posted image .



_____________________________

ko me Matevžek pogleda v oči in se nasmeje, se moje srce stopi...

27.4.2007

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 857
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.1.2008 20:41:06   
Anonimen
Petrinja, dobrodošla. Te bom dala na seznam v ponedeljek, ko se javljamo za tehtanje.user posted image

(odgovor članu petrinja)
  Neposredna povezava do sporočila: 858
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.1.2008 20:46:23   
tjaga
IZVIRNO SPOROČILO: petrinja

en lep ( bodoči ) vitki pozdravček!!

tudi jaz se vam bom pridružila, če seveda smemuser posted image . sem 8 mesecev po porodu, in sem do sedaj zgubila že celih 27 kil nosečniške teže + 5 kg zaloge. čaka me pa še cca 14 kg, da pridem spet nazaj v dobre stare čase ( 60 kg ). večino sem zgubila z ločevalno, tako da se sedaj podajam v 2. krog. in mi je tako fajn, da ste tukaj vse sotrpinke, da se bomo spodbujale in ploskale ob stopanjih na tehtnico -od navdušenja nad uspešno izgubo, sevedauser posted image .




Tole bom pa večkrat prebrala. Ker temu se pa reče motivacija. Dobrodošla petrinja. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu petrinja)
Neposredna povezava do sporočila: 859
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.1.2008 20:48:45   
Anonimen
Jaz pa vem, zakaj Nataša77 hujša, pa ne povem user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu tjaga)
  Neposredna povezava do sporočila: 860
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.1.2008 20:49:10   
daysi
Javljam se iz kanal noro ponorele ritiuser posted image .

_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 861
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.1.2008 20:49:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Jaz pa vem, zakaj Nataša77 hujša, pa ne povem user posted image user posted image

user posted image

Ti bi se morala preimenovat v Njuškalo. TKO, DA VEŠ!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 862
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.1.2008 20:50:28   
Anonimen
Konkurenca Njuški user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 863
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.1.2008 21:07:49   
dulcinea
Nataša77 a res??? Čestitam!

No da še jaz poročam. Sem bila cel teden v šoli v naravi, kjer nisem mogle zmeraj pazit, kaj jem in bit izbirčna. Sem mislila, da bom imela ene 3 kile več ko pridem domov, pa imam celo eno manj.. Sem se mogla it stehtat, čeprav sem rekla, da se ne bom.

Lp; D

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 864
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.1.2008 21:20:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea
Nataša77 a res??? Čestitam!

Grrrr. Ne. Samo omenila sem, da se mojemu nekaj trga: tukaj. Ni mi za čestitat!!

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 865
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.1.2008 21:32:46   
jer.za.
LOČEVALNA:

En lep večerni pozdravček še od mene.

Sem ravno izpod tuša prišla, prej sem pa pol ure telovadila. Je pa za mano spet en uspešen dan, breh grehov.

Jutri me pa čaka ŠKROBNI DAN.
Jedilnik:
Z:kava BS, grenivka, mandarina
M:jabolko
K:pire krompir s špinačo, zelje s fižolom v solati(saj je lahko fižol v solati?)
V: še ne vem ker gremo na praznovanje roj. dne in če bomo bolj pozni bom samo kakšno sadje pojedla

Skoraj gotovo pa bom malo grešila drug konec tedna, saj greva z možem v četrtek pa do nedelje v Čatežke toplice-sama, brez malih dvehuser posted image , tako da bova dala grehe ven s plavanjem, pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Šibam cunje dat v sušilca.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 866
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.1.2008 21:36:18   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: petrinja

en lep ( bodoči ) vitki pozdravček!!

tudi jaz se vam bom pridružila, če seveda smemuser posted image . sem 8 mesecev po porodu, in sem do sedaj zgubila že celih 27 kil nosečniške teže + 5 kg zaloge. čaka me pa še cca 14 kg, da pridem spet nazaj v dobre stare čase ( 60 kg ). večino sem zgubila z ločevalno, tako da se sedaj podajam v 2. krog. in mi je tako fajn, da ste tukaj vse sotrpinke, da se bomo spodbujale in ploskale ob stopanjih na tehtnico -od navdušenja nad uspešno izgubo, sevedauser posted image .




ISKRENE ČESTITKE ZA TAKO TRDNO VOLJO!user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil snorlax -- 11.1.2008 21:47:22 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu petrinja)
Neposredna povezava do sporočila: 867
   [Brisano sporočilo]
12.1.2008 0:22:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petrinja)
  Neposredna povezava do sporočila: 868
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 6:48:15   
dory
Evo mene :)...še kar živa in se kar držim...sam tok da se pridem poštemplat,da še vedno verjamem,da bom zmogla...namreč v omari me čaka kar nekaj super cunc iz prve runde, ki bi jih rada letos kej oblekla:)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 869
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 8:23:08   
tjaga
Dobro jutro,

kavo sem spila, pol litra vode tudi že, zdaj grem pa kvihtat peglezn.
Natasa77, še vedno kanaliziraš?

Plan za danes kar se tiče hrane:
zajtrk: kos pumprnikla s skuto
malica: kivi ali pomaranča
kosilo ribe + solata
malica: nekaj od sadja
večerja: je še predaleč

Razgibavanje: že omenjeno kvihtanje, orbitrek, popoldan pa verjetno drsanje.

Bejbe ful ste face. user posted image user posted image  



_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 870
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 8:30:09   
Anonimen
Morgen. Jaz bom prekinila z ločevalno. user posted image  Bom raje poskusila Montija. Saj pri Montiju prav tako ločujemo živila med sebloj, kajne? Ma tole sadje mi ne gre zjutraj.
Zjutraj sem pojedla pz kruh+sir, pijem kavo z mlekom (v službi bom brez mleka) in zeleni čaj. Kaj bom v nadaljevanju, pa še ne vem.
Kako naj se prisilim, da bi pila več tekočine?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tjaga)
  Neposredna povezava do sporočila: 871
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 8:31:49   
Anonimen
Kako naj se prisilim, da bi pila več tekočine?

_____________________________


Vedno imej pri sebi plastenko z vodo, zadaj si cilj, da moraš do konca službe spiti tri pollitrske steklenice, pa gre. Se sčasoma popolnoma navadiš. Če ti ne gre voda, pa si skuhaj čaj ali pa v vodo stisni limono.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 872
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 8:34:26   
Anonimen
Hvala, al bina. Bom poskusila.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 873
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 9:02:36   
Anonimen
Jutro dame user posted image

Včerajšnji dan je minil skoraj brez krize. Sinoči sem pekla kruh in sem ga hodila ponoči gledatuser posted image , vendar ga nisem poskusila.Kar se tiče vode, sama s tem nimam težav. Zjutraj si natočim vrč 1l in pol in ga dopoldne spijem.Popoldne pa še enega.Voda ni mrzla, zato je lažje piti.Pa tudi žejna sem, ker pojem dosti mesa.
Danes bom jedla- beljakovinska
Z; skutka
M, sadje
K: morski sadeži na olivnem olju z veliko česna+ skleda solate
M: kefir
V:ko manj mastnega sira+olive

                                                Lep vikend

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 874
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 9:03:01   
*tajda*
Čau,jst imam pa danes škrobni dan pa me zanima če ima katera kaj idej za kosilouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?