|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 18:11:07   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Morgen. Jaz bom prekinila z ločevalno. user posted image  Bom raje poskusila Montija. Saj pri Montiju prav tako ločujemo živila med sebloj, kajne? Ma tole sadje mi ne gre zjutraj.
Zjutraj sem pojedla pz kruh+sir, pijem kavo z mlekom (v službi bom brez mleka) in zeleni čaj. Kaj bom v nadaljevanju, pa še ne vem.
Kako naj se prisilim, da bi pila več tekočine?user posted image user posted image user posted image



Oooo Nataša, si prestopila stranko?


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 901
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 18:18:37   
Anonimen
Dulcinea, to je zdaj moderno user posted image

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 902
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 18:22:31   
*pepelka*
Jaz pa sem danes imela na jedilniku
Z: mandarine in kava
K: krompirjeva solata
V: malo krompirja
Upam, da mi bo skupaj z vašo pomočjo uspelo izgubiti moje odvečne kile.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 903
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 19:21:41   
mayy
No da poročam, da sem se tud jaz danes pregrešila. Za kosilo sem jedla pomfri in solato nato pa še sadno kupo, za večerjo pa pečjakove polnozrnate z jabolki poljnene žepke. Hudoooooooooo, mi je kar mal hudo pa tko fajn mi je šlo. Ma sem že meso odklanjala, sadne kupe pa nisem mogla k sem se ful slab počutila, da preveč kompliciram. Žepki so bili pa za večerjo, pa jutri ne bom nič sladkega.
No mal sem se olajšala dušo.

Dobrodošle nove hujšarice pa velik uspeha.


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 904
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 19:30:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea
Oooo Nataša, si prestopila stranko?

Aha. Samo ne vem al naj bom jokica al general.user posted image user posted image user posted image

Mah saj ne vem po čem zdaj hujšam. Za kosilo sem naredila zelenjavno juhico in riž z zelenjavno omako. Aja, pa Tjaga me je prepričala, da zbrišem prah s stepperja.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 905
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 19:34:17   
Anonimen
Nataša77, si jezna name? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 906
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 19:35:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Nataša77, si jezna name? user posted image user posted image user posted image

Zakaj?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 907
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 19:36:21   
Anonimen
Ker sem te včeraj skoraj poročila user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 908
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 19:40:38   
Anonimen
Neeeee, ne sekiri se.user posted image user posted image user posted image
Sem že mislila, da sem te kje zgrešila al pa sk**cala.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 909
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 19:48:29   
tjaga
Ojla,

očitno je dan ravno pravi, da grešimo user posted image . Mene je uro in pol po kosilu prijelo, da moram na vsak način pojesti nekaj sladkega in sem si namazala kruh z marmelado user posted image .
Po tistem nisem nič, razen čaja in vode, pa tudi nobene potrebe po hrani ne čutim. Tako da bo za danes konec s prehranjevanjem.
Od rekreacije sem bila 15 minut na orbitreku in 100 trebušnjakov sem naredila. Drsanje je odpadlo, ker nam je tamala čebelca zakuhala na 39°C.
Kar pomeni, da smo do nadaljnjega zapečateni doma.

Nataša77, me veseli, da si me ubogala, te jutri spet malo spomnim.

Grem zdaj našo bolnico naprej crkljat, čist je boga. user posted image user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 910
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 20:17:31   
Shorty_
non jst sem danes manj jedla kot ponavadi kar je dosežek sam moram pa ful pit in mi to povzroča težave čeprav spijem cca. 3 litre na dan samo bi mmogla več ker še dojim mojjo 13 mesečnico.
Jutri se mam namen odpovedat kruhu 100% ker bom imela službo kjer mora biti tudi postava dokaj normalna kar pa moj želatinasti trebušček ravno niuser posted image user posted image

No vsaj en razlog da se držim manj žrtja in izogibanja tonam OH predvsem pa kruhu.

Dobrodošla vse nove pa lepo telovadite in brez kršitev jasno??user posted image

Aja dane sres začnem s trebušnjaki 100 jih bo za začetek dovolj pa ene 100 počepov vendar v etapahuser posted image po 20

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 911
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 20:56:35   
jer.za.
LOČEVALNA

Čer!

Eno hitro poročilo še od mene.
Smo bili na enem rojstnem dnevu popoldan, kjer ni manjkalo ničesar, pa se nisem pregrešilauser posted image user posted image user posted image  Sem samo opazovala tiste dobrote na mizi. Edino pila sem jabolčni sok, ker vode niso imeliuser posted image  Una iz pipe ja pa "bljak". Večerjala pa tudi nisem nič, ker smo šele ob osmih domov prišli, sedaj je pa že kar malo pozno.

Dobrodošle nove hujšariceuser posted image user posted image user posted image .
 
Šibam k možku se še mal stiskat. Lep večer pa se beremo spet jutri.




(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 912
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 21:52:20   
petrinja
ja, ja nekaj je v zraku-sem se tudi jaz pregrešilauser posted image , ampak okej, jutri je nov dan, in bom pač hujšala en dan dlje, neuser posted image . itak pa v ponedeljek spet začnem z rekreacijo.
je pa nekaj res, zelo veliko je v glavi, tako da je kar fino da nas je veliko tukaj, da se bomo malo brcale naprej!!!


_____________________________

ko me Matevžek pogleda v oči in se nasmeje, se moje srce stopi...

27.4.2007

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 913
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 22:28:22   
birdy
Jst sem ga dons tud ful srala, no ja, pa že parkrat prej tud. Tko da jutr pa brez tega "sranja" in pa ne bom se vagala. Se bom kr enkrat mesečno vagala k zdej k sem po parih dneh šla tri kile dol mi je vse dol padel. Uno, sej sem ful shujšala, se mi ni treba tok resn držat.
Tko da Nataša77, men piši javljanje teže enkrat mesečno. Verjetno bom pa kdaj se še vagala vmes, da vidim kako mi gre. Upam sicer da ne, ker se pa poznam, pa pravim da ja.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu petrinja)
Neposredna povezava do sporočila: 914
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.1.2008 22:52:37   
dulcinea
. Mene je uro in pol po kosilu prijelo, da moram na vsak način pojesti nekaj sladkega in sem si namazala kruh z marmelado user posted image .



Če ti paše sladko, si pa kupi marmelado brez sladkorja za take dni. Je sladka ku satan.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 915
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.1.2008 7:02:41   
snorlax
Jutro, sotrpinke!user posted image Rana ura, zlata ura.

Nekatere jamrate, da ne morete kakat, druge sedite kar naprej na školjki, jaz imam pa rit natempirano na uro in moram it vsako jutro ob približno isti uri. Saj to je fajn, samo kaj, ko ura ne pozna sobot in nedelj. user posted image

Tako sem že danes opravila svoj jutranji ritual, pa seveda mandarino na tešče, pa stehtala sem se in zdaj pijem svoj metin čaj in jem pregrešno dobro marmelado b.s. na kruhu. Včeraj sem si jo kupila in je ful dobra, noter so še napol celi gozdni sadeži. Je pa francoska, pa tudi draga. user posted image Malo se pa moram nagradit.

Torej, danes je moj 13. dan diete in skupni rezultat - 5 kg. Nataša, prosim, če me zabeležiš. So se mi pa kile ustavile, ker imam že par dni enako, tako da se bom verjetno začela tehtat na 14 dni. Če ne, bom čisto zgubila motivacijo. Sem bila pa pridna (moram sama sebe malo pohvalit) in se nisem niti enkrat pregrešila. Upam, da bo tako tudi v naprej.

Držim pesti za vse nas. Love you! user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 916
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.1.2008 8:17:32   
2.2.
bom se malo prešvercala sem.
jaz sem tudi med tapopolnih žensk in sem z ločevalno dieto pred 4leti kar nekaj kg izgubila no sem pa zdaj po porodu 2x dobila nazaj.
ampak.....90dnevno ločevalno ne morem več izvajat zarad pomanjkanja časa manj žri in več gibaj bipa šlo bolj ta prvo ker na telovadbo ali kam drugače gibalno se ukvarjat tudi ne dopušča čas. pri meni je samo kriv kruh in pa vmesni majhni obroki sladkarij pa ne maram.
no v glavnem.... včeraj sem bila pri eni znanki in je v 3 mesecih shujšala od 100kg na 74 NE MOREM VERJET kakšna ženska je zdaj. celo noč sem razmišlala kak bi jaz bila tudi taka. in se bom odločila.
vem da boste ene pregovarjale ene ne- pač pravico se imaš sam odločit. no kupila je ene vitamine....nevem točno kako se imenujejo ni v prosti prodaji res je da je cena zasoljena 100eur in še nekaj za en mesec. samo bom poskusila ješ normalno- pri meni to ni največji problem brez hrane kot do zdaj 1xdo2x na dan imam normalni obrok.

no bom vam poročala ko si nabavim in preizkusim. vidim pa da deluje tako je tudi znanka rekla da ne bo nič rekla kakšno dieto ima dokler ne bo videla rezultatov.


(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 917
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.1.2008 8:37:41   
lelaval
Ločevalna

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Morgen. Jaz bom prekinila z ločevalno. Bom raje poskusila Montija. Saj pri Montiju prav tako ločujemo živila med sebloj, kajne? Ma tole sadje mi ne gre zjutraj.
Zjutraj sem pojedla pz kruh+sir, pijem kavo z mlekom (v službi bom brez mleka) in zeleni čaj. Kaj bom v nadaljevanju, pa še ne vem.
Kako naj se prisilim, da bi pila več tekočine?



Oooo Nataša, si prestopila stranko?


user posted image user posted image user posted image  Sem se tako nasmejala ob tem, da mi je vsaj 20 dag pobralo. user posted image user posted image user posted image

Včeraj sem tudi jaz grešila - no zajtrk sem pozabila jest, za kosilo in večerjo sem imela krompirovo solat. Celo popoldne sta mi sin in tamala tiščala bombone - poskusi. Sem bila karakter in si  jih še na stran dajala z obrazložitvijo, da bom jutri zvečer. No, in nazadnje sem podlegla skušnjavi in jih 3 pojedla. user posted image

Danes pa sem za zajtrk že pospravila jabolko (kosilo pa bom itak pizzo ali pa testenine - kaj doti izbire ravno ni user posted image )

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 918
   [Brisano sporočilo]
13.1.2008 8:42:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 2.2.)
  Neposredna povezava do sporočila: 919
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.1.2008 8:46:25   
snorlax
A potem niste za to, kar sem že enkrat predlagala, da si daste v podpis eno besedo, ki bo označevala, po kateri metodi hujšate? Ali pa vsaj na začetku posta napišite, če nočete imeti tega v podpisu. Bomo bolj vedele, katera kam spada.

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 920
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.1.2008 8:50:14   
Jaz*
Dobro jutro!

Včeraj zvečer sem se  po 1 tednu vrnila s smučanja, tako da se vam uradno pridružujem. Sem prebrala malo za nazaj in vidim da ste vse kar za pohvalit. Sama sem hotela začeti jutri, pa sem malo prej stopila na tehtnicouser posted image  user posted image  in sem se na hitro odločila da začnem kar danes, ker je teden počitnic kljub miganju prinesel 2 kg+user posted image .
Pa pa

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 921
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.1.2008 9:04:00   
Anonimen
Jutro.
Evo pijem kavico z mlekom in čakam tjago na MSN-ju, da me brcne v rit in začnem masirat stepper.

Snorlax- Saj punce pišejo na kateri dieti so.user posted image  Razen, če je kakšna zafrkancija ne. Pri meni si pa (upam da) prebrala, da sem zamenjala stranko. user posted image  Še vedno pa sem v opoziciji. user posted image user posted image user posted image  Proti kg-jem.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jaz*)
  Neposredna povezava do sporočila: 922
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.1.2008 9:10:53   
snorlax
Sorry, ni mi zmeraj čist jasno. user posted image Se pravi Montijevke smo: Naty-Taja, Dulči, ti, jaz.... še katera?

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 923
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.1.2008 9:13:32   
Anonimen
Jutro.

Sem si dala v podpis, katero dieto imam. user posted image

Dnevi diete so res zelo uspešni, moram priznati, da sem res ponosna nase, da sem se primla v roke user posted image Danes bom pa pico s kečapom. Oh, pa tako bi rada dala gor sir, pa salamo.. Aaaaaaa.. Bom že...

No, jaz ko pojem kosilo, pijem mnogo vode. Potem me pa srat potisne, da sem lahko dve uri na WC-ju user posted image user posted image

Zdaj še moram samo začeti telovaditi.

Za tehtanje nimam tehtnice, da bi se tehtala.. Pa se raje merim user posted image Pa imam na boku res 5 cm manj user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 924
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.1.2008 9:55:52   
lelaval
Ločevalna

Snorlax- Saj punce pišejo na kateri dieti so. Razen, če je kakšna zafrkancija ne. Pri meni si pa (upam da) prebrala, da sem zamenjala stranko. Še vedno pa sem v opoziciji. Proti kg-jem.


Natasa 77  pazi, da ne boš zaplula preveč v politične vode in posledica: lahko nas brišejo. user posted image


Nisem pa včeraj imela druge telovadbe, kot pikado user posted image . Predvčeraj pa tudi ne user posted image -  moram odslovit teto user posted image , pol bo pa lažje telovadit user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?