|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.1.2008 9:59:34   
tjaga
Dobro jutro,
sem še vsa zalepljena, ker smo imeli pestro noč. Tamalo revše se je zbujalo na pol ure in vsakič je bilo seveda potrebno vstat, da smo jo pocrkljali in ji pomagali. Zdaj pa spi. Pa oči tudi, tavelik sestavlja hama perlice, jaz pa sama sebe.
Dulci - sem preventivno razmišljala, da se mi zna kakšen dan zgoditi kaj neprimernega, tako kot recimo včeraj in sem kupila marmelado BS
Natasa77 - hitro na stepper, jaz bom šla na orbitrek, samo kavo spijem

Vsem pa želim uspešen dan.

Ja pa moram povedat, da okrog trebuha ena rezervna guma manjka, druga pa je začela spuščat. Ko bom šla na dopust, bom morala fajn paziti, da ne potonem, do zdaj so me šlaufi gor držali. user posted image user posted image


_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 926
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.1.2008 10:00:42   
lelaval
Včasih mi ful motivacija pade ko se pogledam v ogledalo pa vidim kolk maš še za zgubit Kje je še April


Tajda - april bo hitro tu, kil pa ne bo user posted image  user posted image

Natasa - ti pa se spravi že v eno stranko (lahko magari samo user posted image user posted image  in user posted image user posted image ), drugače ne boš nič "koščena" v poročni obleki. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 927
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.1.2008 10:01:51   
lelaval
Ja pa moram povedat, da okrog trebuha ena rezervna guma manjka, druga pa je začela spuščat. Ko bom šla na dopust, bom morala fajn paziti, da ne potonem, do zdaj so me šlaufi gor držali.


Tjaga, da ne boš s tem stavkom kateri zbila motivacije user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 928
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.1.2008 10:03:30   
tjaga
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Ja pa moram povedat, da okrog trebuha ena rezervna guma manjka, druga pa je začela spuščat. Ko bom šla na dopust, bom morala fajn paziti, da ne potonem, do zdaj so me šlaufi gor držali.


Tjaga, da ne boš s tem stavkom kateri zbila motivacije user posted image


Upam, da ne, ker to naj bi bil stavek motivacije. Sploh pa bi bila vesela, če bi me kakšen postaven mladenič iz vode vlekel user posted image user posted image .

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 929
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.1.2008 10:06:59   
Erdbeere
Evo se spet pokorno javljam. Vagala se bom 1/mesec....da bo bolši občutek, ker se ne držim llih čisto vseh pravil...pridem prepozno iz službe da biimela kosilo in večerjo in imam samo kosilo...po moje je tud to mal narobe, čeprav kg so že šli dol in tudi počutje je že boljše.

Danes je pa za mene najljubši dan - SADNI DAN.

Komaj čakam, samo problem je ker moram za moje srčke pa vseeno skuhat.
Lepo se imejte, izgubljene kg pa napišem 2.2.2008...ker sem začela 2.1.

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 930
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.1.2008 10:20:00   
Anonimen
Evo mene na stepperju. Zraven čekiram RR in treniram ritne mišice.user posted image

(odgovor članu Erdbeere)
  Neposredna povezava do sporočila: 931
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.1.2008 10:31:54   
nina166
LOČEVALNA

Pozdravček!

Jaz pa sem včerja grešila na veliko. Smo šli na kosilo k tašči in sem seveda jedla, kar je pač bilo za kosilo, sem mislila da pa zvečer ne bom nič. Potem pa pridemo domov, gremo pogledat še k mojim staršem in sta imela ene kolege na obisku, pa so jedli take dobrote, da se nisem mogla upret...tako da sem včeraj pogrnila na celi črti user posted image  user posted image  

Danes bi mogla imet OH, a sem se zaradi včerajšnjih grešk odločila, da ga preskočim in imam danes samo SADJE.

Sem pa se danes šla stehtat k kolegom, doma so šle baterije na vagi in morem kupit nove. Sem se med prazniki kar lepo zredila user posted image  user posted image  user posted image

Zdajle sem bila že 20min na orbitreku...sliši se malo, samo za mene je pa kar veliko user posted image  user posted image  user posted image

natasa77 kako ti gre stepanje?

lepo se imejte in naj vam jutri vaga pokaže čim večji minus user posted image

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 932
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.1.2008 10:34:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nina166
natasa77 kako ti gre stepanje?

Še vedno v pogonu.user posted image  Pa še mulček mi pomaga. Se je uštulil zraven. Samo ni lažje, ampak težje.user posted image

(odgovor članu nina166)
  Neposredna povezava do sporočila: 933
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.1.2008 10:37:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval
drugače ne boš nič "koščena" v poročni obleki. user posted image

Joj, nehajte že s tem.user posted image  Kind lady, jaz te bom za ušesa.user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image  Zdaj sem še mojemu omenila, kaj se greste na tej temi, pa še on, ja saj ne bi bilo slabo. user posted image user posted image user posted image  Jaz pa taka zaprisežena neinnebomseporočila.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 934
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.1.2008 10:48:29   
tjaga
Natasa77, si predstavljaš, da bi ti šle vse na tej temi za družice. Take poroke ni bilo v vsej zgodovini. Same suhljatke ob tebi. Za poročno darilo pa nov stepper, ker bo tale, ki ga imaš zagotovo pregorel user posted image user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 935
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.1.2008 10:50:26   
Anonimen
Najboljš da kr naš piknik izkoristim, pa bo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sem pač Gorenjka.user posted image user posted image

(odgovor članu tjaga)
  Neposredna povezava do sporočila: 936
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.1.2008 10:51:18   
Anonimen
Jaz ti kupim za poročno darilo baletne copatke, takšne ****iš user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 937
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.1.2008 10:51:40   
dulcinea
Jst imam že v podpisu link do Montignaca, tako da ne bom pisala na keri dieti sem.




_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 938
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.1.2008 10:52:04   
Anonimen
Joj, kolk vas bom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pohrustala.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 939
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.1.2008 10:54:13   
Anonimen
Jutro user posted image   Beljakovinska
 
Samo na kratko.Danes sem si skuhala lonec zelenjavne juhe, ki jo bom jedla cel dan, da se malo spucam od mesa.Do danes ni bilo greha nobenega.Ker, če jaz naredim greh, potem se ne ustavim, zato se brzdam.
Jutri je uradno tehtanje user posted image user posted image
                                                           Lepo nedeljo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 940
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.1.2008 10:56:56   
Špelca21
Joj ve pa ste čveke. Dva dni me ni gor pa mam took za prebrat, da se mi kr vrti.user posted image  No v glavnem user posted image user posted image user posted image  vsem "sotrpinkam" za voljo, za že izgubljene kg,... Jst sm mela pa v petek pa včeraj faks tako, da sem jedla bolj malo, včeraj je bil pa še tak zoprn dan da sem pol popoldne doma skoz samo okol hodila pa omare odpirala sam sm se vzdržala pa sem šla rajš za 1 uro pa pol na fitnes in je blo prov fajn, razmigala sem se ful, da me dans vse boli pa še na hrano sem nehala mislit.user posted image  
No vsem želim eno lepo nedeljo, kljub slabemu vremenu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 941
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.1.2008 11:02:42   
Anonimen
Še copatke pokažem user posted image  ročno delani.

user posted image

(odgovor članu Špelca21)
  Neposredna povezava do sporočila: 942
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.1.2008 11:04:20   
Anonimen
Ne bom več prijazna. Od danes naprej

Tudi jaz.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 943
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.1.2008 11:51:32   
Anuška79
Ojla!

Meni je pa danes čist motivacija padla.user posted image Sem se po parih dneh zvagala pa pokaže isto kot na začetku hujšanja - pa jem manj, sladkarije sem črtala, pojem bistveno več sadja, pijem več, hodim na pilates in, če ne dežuje, na dooolge sprehode s hitro hojo, potem pa tole. user posted image



Saj počutim se precej lažjo, sem polna energije, ampak kg pa .....

Razmišljam, da se nekaj časa ne bi vagala. Ma kva pa vem. V glavnem čist sem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 944
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.1.2008 11:54:32   
tjaga
Nikar obupat, mi smo s teboj, ti pa bodi z nami user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Anuška79)
Neposredna povezava do sporočila: 945
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.1.2008 11:55:26   
frufru
manžri , manžri čokolade, user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image  danes zjutraj -0,4kg
Anuška, ti kar nadaljuj, men je šlo tudi prvi teden gor, učinek pride zgleda z zamikom

(odgovor članu Anuška79)
Neposredna povezava do sporočila: 946
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.1.2008 12:54:28   
Anonimen
Moji načrti: user posted image   user posted image   user posted image   user posted image  user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu frufru)
  Neposredna povezava do sporočila: 947
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.1.2008 13:57:39   
*pepelka*
11. dan na ločevalni naj bi potekal takole
Z: 2 mandarini kavica
K: testenine s paradižnikovo omako
V: nekaj sladkega vmes pa veliko vode in čaja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 948
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.1.2008 15:21:28   
Anonimen
Moja telovadba user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *pepelka*)
  Neposredna povezava do sporočila: 949
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.1.2008 16:14:18   
Sash
Kako ste kaj punce? Mene malo ni blo, saj sem bila brez neta, ampak hujšanja nisem opustila. Še vedno sem na ločevalni in mi uspevauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Rezultat bo znan jutre ko se stehtam. Upam, da pokaže kako kilco manj in bo volje dovolj za it še naprej. Sej tudi drugače ne mislim obupati. Lepo se mejte in danes je moj OH dan....Komi čakam torticooooo  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...Jutre pa sadni dan..user posted image user posted image user posted image user posted image ampak bomo preživeli.....

_____________________________

Na svetu sem zato, da ljubim in ne sovražim!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?