|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.1.2008 14:27:50   
jer.za.
Vem da moka ni dovoljenauser posted image , vendar pa se tista žlička v treh litrih vode porazgubi, okus da pa svoj. Sem že pri prvi ločevalni to jedla, pa je bil vseeno učinek. Tudi golaž jem na mesni dan, pa je prav tako zgostim z malo moke.

Zdele sem pojedla še 3 madarino, počasi šibam na vlak pa domov.

Lp pa pridne bodite do jutri-pa ne pozabite na miganje, miganje...user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu kai1)
Neposredna povezava do sporočila: 576
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.1.2008 14:44:25   
lelaval
Sem se odločila, da danes ne bo krompirja na jedilniku (bo čez par dni user posted image ), ampak sem si naredila rižoto z jurčki. Njaaaaaaaaaaaaaam.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 577
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.1.2008 14:48:09   
mayy
Sem ravno od kosila krompir, pz žemlja in solata. Za večerjo pa ne vem kaj bom verjetno, solato in pol žemlje.
Kar se tiče spanja, jaz sem zaspana popoldne, ko pa je treba spat pa ne morem.
Sem bila pa pridna dones user posted image ,15 min na oritreku, še trebušnjaki manjkajo.
Se slišimo zvečer.

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 578
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.1.2008 14:48:47   
pikica36
neanja duo( upam da sem prav napisalauser posted image ) hvala za nasvete in recepte- full dobre ideje

ja, nič punce pridne ste- ene bolj druge manjuser posted image user posted image
danes sem pa jaz tud lačna. tisti trije korenčki so bli kot pljunec v morje. mmmm.. zdaj pa komaj čakam da grem domov , kjer me čaka kislo zelje in kotletuser posted image
pa mama me je poklicala , da je spekla štrudelj, pa sem ji naročila da naj ga kr nazaj domov odnese, da me ne vpelje v sušnjavouser posted image user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 579
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.1.2008 15:06:28   
Miss Piggy
Da se še jaz mal pofočkam. Včeraj in danes nisem imela krize - mi kar lepo laufa tole no. Zgleda da je bilo res treba prve tri-štiri dni prebrodit.
Moj današnji jedilnik:
Z: probiotični jogurt
M:pomaranča
K:file osliča z limomp in šampinjoni pečen v foliji+ mešana zelenjava
M: v navaden jogurt narezane pol banane in pest orehov (njami!)
V:ananas

Lačna sem že ko user posted image ! Komaj  čakam malico! user posted image

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 580
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.1.2008 15:16:35   
Špelca21
IZVIRNO SPOROČILO: kai1

Pa še to. Ali ima katera težave z nespečnostjo, sedaj ko hujša?
Jaz zvečer ne morem zaspati tja do 2.00.



Jst pa morm rečt, da nimam nč problemov z nespečnostjo zdj k sm začela hujšat. Pri meni je kvečjem obratno, se mi zdi da zdj laži zaspim pa ne zbujam se tolk kot sm se prej.

(odgovor članu kai1)
Neposredna povezava do sporočila: 581
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.1.2008 16:51:06   
tjaga
Hoj,
naša malica je danes potekala kar v kitajski rest., ker je imel sodelavec RD in nas je povabil. Jedla sem odlično pekinško govedino in solato.
Na koncu pa sladoled in pečen ananas, ki sem ga (razen dveh kosov) velikodušno razdelila. In to je pravzaprav moj prvi greh odkar smo se lotile diete.
Ker sem še sedaj kot en boben, bom za večerjo samo en jogurt, ker več ne morem.
Kar se spanja tiče - tudi jaz imam težave in ne morem zaspati, vendar do sedaj tega nisem povezala z dieto. Hm, morda pa je res zaradi tega.
Ena sprašuje zakaj pijemo metin čaj, zakaj je dober? Meni osebno je všeč okus, nikoli se ga ne naveličam, pa kot je že ena napisala (mislim da Barbs), si bolj umirjen. Ali po domače, mal ti dol visi user posted image .

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 582
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.1.2008 17:21:19   
Serendipity
Oj

Moj jedilni danes: (Montignac)

Z: sok iztisnjene pomaranče, po 15 min pz kru in marelična marmelada bs.
M: dve jabolki
K: rižota z morskimi sadeži (ne vem, če je po Montiju, ampak jo je moj pripravil, kot dietno hrano, pa se mi je zdelo nevljudno nekaj komplicirati.) Je pa bil rjav riž, kuhano brez maščob + mešana solata (paradižnik, zelena solata, kumarice, olive - le koruza je bila zraven, pa je odsvetovana...)
M: metin čaj
V: mislim, da bo kar tunina solata



Kar se tiče metinega čaja - jaz ga pijem, ker imam rada okus. Drugače bi pa  naj zmanjševal tek... Ne vem, jaz sem stalno lačna, tudi če ne hujšam...user posted image
Se pa priporoča zeleni čaj - Jaz ga pripravim: okoli 1 minuta v neprevroči vodi (če je vrela voda bo imel grenak okus, pa če dlje ostane v vodi tudi - po mojih izkušnjah.)

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 583
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.1.2008 17:50:29   
snorlax
Se samo pofočkam, da sem še tu. Monti gre, tako kot mora. user posted image Hvala, Jančika in Naty-Taja, da ste me navdušile zanj. Prvič imam dieto, pri kateri nisem lačna. Razen dopoldan se vleče ob jabolkih, ker sem od doma od 5.30, potem pa je ura 16. ali pa še več, preden pridem domov in pripravim kosilo.

Malo prej sem se nažrla kot prase, ampak po Montignacovo. user posted image Spekla sem si pico. Iz PZ moke sem zamesila testo, pa gor narezala čebulo, jajčevec, paradižnik, papriko, pa začimbe.. in to je to. Njam, mlask.user posted image Mislim, da ne bom danes nič več lačna.

Včeraj sem pa jedla za kosilo kislo zelje in pečenico, mojemu pa sem zraven skuhala še krompir. Sicer ne vem, če je pečenica dovoljena, pa recimo, da šteje kot meso. user posted image Sicer je nimam preveč rada, samo se mi ni ljubilo nekaj drugega za sebe packat.

Glede počutja moram rečt, da je pri meni samo user posted image . Prve tri dni je bila res kriza in grozni glavoboli, pa lušti, sploh po kosilu bi še nekaj sladkega. Zdaj pa se mi zdi, da imam veliko več energije, pozitivnih misli, čeprav se pozna samo par kil, se mi zdi, da sem veliko lažja. Po moje sem zraven špeha nosila še veliko težo moje psihe. Vsaj tega bremena sem se zaenkrat rešila. Zdaj se moram samo še špeha.user posted image

Punce, držmo se! Bodite pridne!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 584
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.1.2008 18:35:13   
srursa
Tudi jaz sem ponosne nase, saj sem bila včeraj na pravoslavnem božiči in sem pojela samo košček mesa in malo kislih kumac.

A tiste, ki imate ločevalno dieto, pijeto kavo z mlekom in sladkorjem? Jaz spijem eno na dan.

Sedaj pa šibam na aerobiko. Upam, da bom preživela.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 585
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.1.2008 19:05:33   
mayy
Jaz zjutraj pijem čokoladni kapučino ob barcaffe.user posted image
Dan minil brez večjih pretresov, edino večerja z pz žemljo, bi bilo bolje če bi samo solato.Se moram pa pohvalit sem spila 1.5 vode oz. čaja, pa na orbitreku sem bila 15 min. , trebušnjakov pa nisem še naredilauser posted image
Jutri pa OH dan, bojo špageti z paradižnikovo omako.
Lep večer vsem skupaj.
Saj res živka kako je šlo danes.

(odgovor članu srursa)
Neposredna povezava do sporočila: 586
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.1.2008 19:05:43   
birdy
Hoj, kako kaj hujšanje? Meni kar gre, mi ni več neka muka. Zdaj lahko moj lubi celo pred mano je razne čokolade, ferero rošeje,... In tud tisti momenti šibkosti so minili, danes zjutri sem se počutla kot rožica ko sem vstalauser posted image  Danes pa sem sicer jedla:
Z: 2 pomaranči, PZ kruh in jogurt
K: fižolovka (vem da fižol ni ravno za 1. stopnjo montignaca, sam to je blo skuhan, ne da se mi preseravat, včas lohk tud mal mem usekam) in solata
V: pomoje kak sadje, sploh nisem lačna, pa mleko
Uživejte in brez grehov še naprejuser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu srursa)
Neposredna povezava do sporočila: 587
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.1.2008 19:14:20   
Anonimen
Meni tudi gre. Do danes še nisem začutila potrebe po sladkem.
Se mi zdi, da je vsak dan lažje.Če pride kriza si skuham grenko kavo in lakota mine.
Ogromno se nas je prijavilo na dieto, javlja se nas pa bolj malo.Ste obupale punce?user posted image

(odgovor članu birdy)
  Neposredna povezava do sporočila: 588
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.1.2008 19:24:22   
Anonimen
Jest bi tudi hujšala ,pa nekako nism preveč motivirana.Po kateri dieti hujšate(nism brala).Bi pa začela ,ja.Katera dieta je trenutno najboljšauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 589
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.1.2008 19:24:38   
Anonimen
Evo, končno prišla do računalnika, da lahko malo več natipkam.user posted image  Prej mi je mulc gledal risanke na računalniku, pa sem lahko le špegala RR in kratko odgovarjala.user posted image
No, danes je en tak beden dan. Imam Š dan in sploh ne vem kaj naj jem. Riža imam vrh glave, krompirja se mi pa ne da kuhat.user posted image  Zjutraj sem pojedla banano, v službi dve pomaranči, na poti domov pa sem grickala pistacije (saj te lahkouser posted image ). Potem se je mulc spomnil in je hotel ene čokoladne bonbone, pa sem mu jih kupila. Itak, da sem dva ukradla.user posted image user posted image user posted image
Potem sem si doma skuhala rižuser posted image  in zraven sem pojedla še olive in malo rdeče pese, aja pa še kos pz kruha. Bljak, v glavnem. Zdaj spet grickam pistacijo.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Kdaj se bo ta dan končal?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Komaj čakam jutri.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 590
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.1.2008 19:26:46   
Anonimen
Ne bom več prijazna. Od danes naprej povem vse, kar mi bo ležalo na srcu, čeprav bom izbrisana.
In potem boš tožila Republiko Slovenijo za duševne bolečine.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 591
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.1.2008 19:26:48   
natasaom
jest sem pa včeraj lešnik hani iz čokolade ukradla user posted image .danes sem jedla zelje in pečenico-za kosilo-dop pa velik sadja..lačna nisem-mi pa nekej manjka.najbolj da grem user posted image sam kaj,ko je šefica še pokonc..obupala pa ne bom!tokrat ne..neki me še zanima..kako je z bananami?se lahko jejo,al ne?ker moj bi najraj vidu,da bi sam vodo pila-k da bi bil gorenc user posted image   bela cesta

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 592
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.1.2008 19:27:54   
Anonimen
Obe Nataši sta smešni user posted image user posted image

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 593
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.1.2008 19:28:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Ne bom več prijazna. Od danes naprej povem vse, kar mi bo ležalo na srcu, čeprav bom izbrisana.
In potem boš tožila Republiko Slovenijo za duševne bolečine.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
    A zato ker hujšaš boš izbrisana ,al kakouser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 594
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.1.2008 19:29:05   
Anonimen
Dorči tudi ti si smešna user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 595
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.1.2008 19:29:42   
natasaom
dorči je tud smešna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 596
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.1.2008 19:30:19   
Anonimen
Kva se je vam zrolalo od dieteuser posted image user posted image user posted image  Dejte eno pametno dieto,Kind Lady kero ti prakticiraš???

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 597
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.1.2008 19:31:12   
Anonimen
Prav sm pa smešnauser posted image user posted image user posted image user posted image ,ampak zato ker se redimuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 598
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.1.2008 19:31:20   
Anonimen
Dorči sem na beljakovinski dieti.Učinkuje tako, da sem zelo zadovoljna.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 599
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.1.2008 19:32:55   
Anonimen
Recept please koliko dolgo kdaj vse nazaj dobiš ...sm mal žleht priznam.Ne ampak resno ,povejuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?