|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  104 105 [106] 107 108   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
7.3.2008 4:34:22   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: frufru

IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

user posted image  Men so se pa kile končno malo premaknile. user posted image
A navzgor, al navzdol? Meni je šlo spet gor. Meni tale user posted image  podre vse, kar zgubim. No, Malo napredka je pa le. Prejšnji mesec je šlo vse po gobe, ta mesec, pa samo 0,3 kg. Slaba tolažba, sam je pa tudi to nekaj. Tako da sem trenutno na - 0,5kg


A hočeš še malo (slabe) tolažbe? 0,5 kg sem jaz sposobna zgubit ali dobit od jutra do večera oz. od večera do jutrauser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 2626
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
7.3.2008 9:07:22   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: frufru

IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

Men so se pa kile končno malo premaknile.
A navzgor, al navzdol? Meni je šlo spet gor. Meni tale podre vse, kar zgubim. No, Malo napredka je pa le. Prejšnji mesec je šlo vse po gobe, ta mesec, pa samo 0,3 kg. Slaba tolažba, sam je pa tudi to nekaj. Tako da sem trenutno na - 0,5kg


A hočeš še malo (slabe) tolažbe? 0,5 kg sem jaz sposobna zgubit ali dobit od jutra do večera oz. od večera do jutra


O kruta tolažba barbs user posted image  Je pa to res ja. Jaz sem se zjutraj tehtala, potem pa sem šla na stranišče, pa sem se za foro stehtala še enkrat. In rezultat -0,4kg user posted image
Bog ne daj, da si še noge pobrijem, bo kakšna kilca manj user posted image

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 2627
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
7.3.2008 10:21:02   
frufru
Ja saj to vem   Zato se je pa treba tehtat vedno ob istem času. Najboljše je zjutraj, ko so vsi včerajšnji grehi predelani. In se tehtam, preden se zjutraj nalokam pol litra vodeuser posted image . Dobr, da sem zdajle dobre volje, ker bi mi drugače vse dol padlo ob kontarju ala barbs.user posted image Enim ne grejo kile dol kot bi keks reku pač bolj počasi. Ampak tudi počasi se daleč pride je reku polž (preden ga je avto povoziluser posted image ). In glede na to, da prvič hujšam glih nimam izkušenj, pa me vsaka pridobljena deka užalosti.user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil frufru -- 7.3.2008 10:25:46 >

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2628
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
7.3.2008 10:39:53   
Natyy
IZVIRNO SPOROČILO: frufru

Ja saj to vem   Zato se je pa treba tehtat vedno ob istem času. Najboljše je zjutraj, ko so vsi včerajšnji grehi predelani. In se tehtam, preden se zjutraj nalokam pol litra vodeuser posted image . Dobr, da sem zdajle dobre volje, ker bi mi drugače vse dol padlo ob kontarju ala barbs.user posted image Enim ne grejo kile dol kot bi keks reku pač bolj počasi. Ampak tudi počasi se daleč pride je reku polž (preden ga je avto povoziluser posted image ). In glede na to, da prvič hujšam glih nimam izkušenj, pa me vsaka pridobljena deka užalosti.user posted image user posted image user posted image


S tehtnico se ne obremenjuj preveč, kajti pri hujšanju pride vedno do točke, ko se izgubljanje kg ustavi, a se telo kljub temu (saj pri minimalni telesni aktivnosti) spreminja. Ko prebrodimo ta čas se pozna tako na telesu kot na tehnici.  Upam, da bom tako pogumna tudi sama, ko se mi bo teža ustavila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________
Še vedno vstrajam in lepo mi je, kg pa ... upam, da počasi kopnijo....

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 2629
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
7.3.2008 20:53:08   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: frufru

IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

user posted image  Men so se pa kile končno malo premaknile. user posted image
A navzgor, al navzdol? Meni je šlo spet gor. Meni tale user posted image  podre vse, kar zgubim. No, Malo napredka je pa le. Prejšnji mesec je šlo vse po gobe, ta mesec, pa samo 0,3 kg. Slaba tolažba, sam je pa tudi to nekaj. Tako da sem trenutno na - 0,5kg


Seveda dol.

Barbs, jaz se tehtam, ko pridem iz službe, ko sem še lačna. Takrat imam čas. In če se grem po kosilu in pijači tehtat, imam ziher kilo več. tako da..


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 2630
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.3.2008 6:05:52   
snorlax
Jutro!user posted image

Včeraj sem pa jaz imela Monti-vodni dan. Bila sem namreč v bolnici in tešča od četrtka zvečer do petka do pol treh. Nato sem spila liter vode in pojedla en jabolk. Zvečer, preden so me pa spustili domov, pa sem se pregrešila z parim žlicam musake.

Danes imam pa 2 kg manj, ker sem od živčkov šla enih 10 x na WC in si spucala črevesje v nulo.

V glavnem, Nataša, piši! - 18 kg.

Samo hvala za tak način izgubljanja kilogramov. Sem rajši zdrava in da gre počasi.

Eno user posted image vsem ob današnjem prazniku!



< Sporočilo je popravil snorlax -- 8.3.2008 6:06:29 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2631
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.3.2008 10:48:58   
Anonimen
Danes se počutim tako debelo.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 2632
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.3.2008 11:42:53   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Danes se počutim tako debelo.user posted image user posted image user posted image


Ker?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2633
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.3.2008 12:32:07   
mayy
Jaz sem pa danes tok lačna.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2634
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.3.2008 15:57:48   
valči
Jaz pa nesrečna,ker mi vse v glavi stojiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 2635
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.3.2008 19:53:35   
maja1488
jaz pa od kar sem na dieti nonstop možka strežem. Iz vseh strani mu nosim ful lepo pripravljeno hrano. Pa za kosilo sem naredila ful vsega, sama pa jedla piščanca in solato. Če hrano pripravljam, mi ni tolko do tega da bi jedla user posted image  V glavnem sem bila pridna, mož pa pravi, da bi mogel bit vsak dan 8. marec, ker tako lepo skrbim za njegovo raznoliko prehrano user posted image

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 2636
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.3.2008 7:44:36   
snorlax
Ti, Valči, kaj si ti prav iz Bistrice? Ker imam tam eno sošolko iz srednje šole, pa me zanima, če jo poznaš? Je pa iz Dekmance. Kaj več ti bi pa napisala na ZS, da ne bom tule gor objavljala imen in priimkov.

< Sporočilo je popravil snorlax -- 9.3.2008 7:45:10 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2637
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.3.2008 11:19:50   
maja1488
No kje ste vse danes? Jaz se zaenkrat lepo držim diete, čeprav sem si danes za desert naredila en majhen puding. Drugače pa za zajtrk jabolko in pomaranča z jogurtom, za kosilo postrv in skleda solate, za večerjo pa še ne vem. Aja pa puding bom najbrž tudi.
Jutri pa tehtanje.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2638
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.3.2008 12:28:49   
mayy
Jaz sem pa včeraj na sadni dan pojedla kos kruhauser posted image , to je bil prvi greh v 66 dneh diete. sem bila tako lačna pa še glava me je bolela cel dan, sem jedla tablete pa ni nič pomagalo, ko pa sem pojedla kruh je bilo bolje. Zato nimam niti malo slabe vestiuser posted image . Zdaj pa spet lepo po planu, še 25 dni.

LP





_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2639
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.3.2008 12:48:30   
janjja
No jaz sem v dveh tednih sklatla -2,5 kguser posted image

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 2640
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.3.2008 17:22:33   
dulcinea
Jaz sem pa danes požrla kepico sladoleda user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 2641
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.3.2008 19:42:20   
Lianna
Jaz sem že od torka na beljakovinski dieti. Ampak včeraj smo bili na odličnem kosilu in sem se čisto malo pregrešila, ampak res malo. Tako da imam danes za kazen sadni dan, jutri bo pa kar vodni.

Še vedno hodim 2x na teden na pilates, pa med vikendom orbitrek.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2642
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.3.2008 21:17:33   
maja1488
Jst se pa nisem mogla upret toastu. Sem zdaj dva pojedla, pa en košček panetona. Vem ja, za me po riti namlatit!

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 2643
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.3.2008 6:42:56   
Natyy
Grešila, grešila, grešila včeraj. Pa kaj je bil to za en dan h****** dan. Sploh nisem mogla nafilat želodčka s sadjem. Zvečer pa dišeč svež kruh izpod mojih rok. Torej se podpišem med grešnice s svojim prvim grehom na 37 dan. Sem danes za foro stopila na tehtnico. Imam dodatnih 0,5 kg manj. Če je šlo v 30 dneh dol 7 kg gre sedaj zeloo zeloo počasi. Nekaj k počasnejšemu izgublanju kg je doprinesel moj včerajšnji greh.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2644
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.3.2008 6:53:03   
frufru
user posted image user posted image user posted image  -0,9kg in to kljub včerajšnjemu tiramisuju

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2645
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.3.2008 7:41:54   
Anonimen
Zgleda je bil res en čuden vikend. Ne vem, če sem pojedla eno beljakovino. Imam takoj 1kg gor.
Ah, ja.user posted image
Gremo dalje.

(odgovor članu frufru)
  Neposredna povezava do sporočila: 2646
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.3.2008 7:54:20   
snorlax
user posted image user posted image user posted image Kaj je zdaj to?! Spet eno samo jamranje in sami grehi.user posted image user posted image user posted image user posted image

Moram pa povedat, da sem jaz prvič včeraj jedla čokolado, odkar hujšam, pa še to je bila s 70% kakava, ki je po Montiju dovoljena. Počutila sem se pa tako bad user posted image , da ne morem povedat. Tako da... ne hvala. Bom kar pri sadju in zelenjavi še naprej.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2647
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.3.2008 8:03:45   
*pepelka*
Hujšam že od 3. 1.. in sicer malo mešano. Najprej sem bila en mesec na ločevalni, nato sem se odločila za manj žri. Moja željena izguba je 10 kg, do danes sem jih izgubila 6, tako mi ostanejo še 4 kg in upam, da mi jih uspe stopiti. Poskusila pa bom kar z beljakovinsko.
Dajmo punce, saj nam bo uspelouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2648
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.3.2008 8:33:18   
mojamura
jaz sem še vedno brez nekih večjih grehov...ta četrtek se tehtam. tako rada bi do poletja zgubila vsaj 20 kg, do zdaj sem jih 9....saj bo


ampak danes sem tako slabe volje, me je moj razpištolo 300/h , mah....bo že bolje

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 2649
   [Brisano sporočilo]
10.3.2008 8:56:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 2650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  104 105 [106] 107 108   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  104 105 [106] 107 108   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?