|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  106 107 [108] 109 110   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.3.2008 8:03:23   
snorlax
Jutro!

Mojmurček, pust arcnije, rajši jabke glodaj!user posted image

Uspešen dan vsem hujšaricam in vsaj malo sončka vam želim, čeprav menda bolj slabo kaže.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2676
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.3.2008 8:14:50   
maja1488
Pri nas je sonček, že od zgodaj zjutraj. Ni lepšega kot se zbudit, ko je zunaj že sonce. Tamala se je odločla, da bo spala v svoji sobici in jaz že 3 noči bolj tako spim, ker mi ful nekaj manjka zraven postelje.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2677
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.3.2008 20:06:03   
Peteršilj
Še vedno sem na ločevalni, vagala pa se nisem nič. Ampak kg grejo dol, kar tudi drugi opažajo.

Danes sem na Š dan jedla  jedla enolončnico iz stročnic, dodala sem malo ješprenja, prej kak sem šla jest pa sem dala gor kocke toasta.


_____________________________

poljubček, pozdravček po zraku leti, pa tam se ustavi, kjer moj dragi živi

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2678
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.3.2008 0:00:02   
Nina37
Probaj s tem: Priročnik mojStil.si Najboljša pot do popolnega telesa
Jaz sem najprej kolebala zaradi cene, ampak ti res pomaga.
Ja, je treba kaj naredit, ne pa samo čakat na čarobno tabletko :)


IZVIRNO SPOROČILO: Peteršilj

Še vedno sem na ločevalni, vagala pa se nisem nič. Ampak kg grejo dol, kar tudi drugi opažajo.

Danes sem na Š dan jedla  jedla enolončnico iz stročnic, dodala sem malo ješprenja, prej kak sem šla jest pa sem dala gor kocke toasta.


(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 2679
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.3.2008 5:34:55   
Peteršilj
nina37, zgleda da si me ti nekaj narobe razumela.
Delam jaz, da kg odhajajo in pravijo zbogom.

< Sporočilo je popravil Peteršilj -- 13.3.2008 5:35:07 >


_____________________________

poljubček, pozdravček po zraku leti, pa tam se ustavi, kjer moj dragi živi

(odgovor članu Nina37)
Neposredna povezava do sporočila: 2680
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.3.2008 6:33:59   
snorlax
Jutro!

Spet imam pretežno sadno-vodni dan, čeprav sem na Montiju. Moram dat kri in vodo, pa moram bit tešča. S seboj si bom nesla jabolko in ga potem pojedla, da ne padem skup.

Drugače kile stojijo, zato se nekaj časa ne bom tehtala. Če verjameš.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 2681
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.3.2008 6:43:38   
Natyy
Tudi meni kg kopnijo le po gramih bo že bolje. Upam. Danes je moj sadni dan. Konzumirala bom ananas, ananas in ostalo sadje na tisoč in en način user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image .

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2682
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.3.2008 8:03:05   
maja1488
Jst pa sem včeraj jedla vse kar sem našla. Čokolado, toast... To pripisujem temu, da sem dobila M po kakih štirih mesecih. Bom probala bit danes bolj pridna. Obljubim.
Drugače se pa že veselim sončka in popoldanskih sprehodov.

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2683
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.3.2008 8:37:34   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Jutro!

Mojmurček, pust arcnije, rajši jabke glodaj!user posted image

Uspešen dan vsem hujšaricam in vsaj malo sončka vam želim, čeprav menda bolj slabo kaže.user posted image

ž


user posted image user posted image user posted image user posted image

....zgodi se tvoja volja heheheheuser posted image user posted image user posted image


frajle, danes se tehtam, ko pa dobim drugo plačo pa grem po hlače za službo!!user posted image user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2684
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.3.2008 12:59:17   
taja.taja
Pozdravček!Mene pa zanima, če katera ki je montiju uživa kvas.Sem namreč zasledila, da ga je med dieto priporočljivo uživati.Kg. grejo ta teden dol zelo počasi, oziroma sploh ne grejo, hujšam bolj po dkg.user posted image  Ah, pa sej bo!LP in lep dan!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2685
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.3.2008 13:26:58   
maja1488
Tudi meni ne gre ta teden nič dol. Kvečjemu kej gor, ker nonstop žrem. No danes sem pridna. Pojedla eno pomarančo in eno jabolko ter dve kavi. Doma pa kosilo.

(odgovor članu taja.taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2686
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.3.2008 13:57:20   
pikica36
pozdravljene punce- morala sem vas prit malo pozdravit in preveri kako mi kaj hujšateuser posted image !!
vidim, da vam kar lepo uspeva user posted image user posted image user posted image
na seznamčku sem vaša navijačica user posted image - ampak žaluser posted image  se ni izšlo kot bi si želeli , ampak sem morala na čiščenje.
tako da zdaj sem lahko spet vašauser posted image , in moram oklestit 3 kg, da pridem do svoje idealne teže!!

samo ne vem po kateri dietiuser posted image  po mojem bo kar manj žriuser posted image
no, brez heca, resno se  moram dat zraven, da izgubim te tazadnje 3 kg kar je najtežje

pridne bodite in brez pregrehovuser posted image   dovoljeni so samo meseni užitkiuser posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2687
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.3.2008 14:01:14   
maja1488
pikica36, želim ti, da boš čimprej spet naša navijačica user posted image  pa magar s +4kg. Samo da boš.

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 2688
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.3.2008 14:42:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pikica36

na seznamčku sem vaša navijačica user posted image - ampak žaluser posted image  se ni izšlo kot bi si želeli , ampak sem morala na čiščenje.
tako da zdaj sem lahko spet vašauser posted image , in moram oklestit 3 kg, da pridem do svoje idealne teže!!

samo ne vem po kateri dietiuser posted image  po mojem bo kar manj žriuser posted image


Joj, pikica36. user posted image user posted image user posted image  Saj bo, boš videla. Ko se boš ponovno lotila diete, ti bo spet uspelo postat user posted image . user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikica36)
  Neposredna povezava do sporočila: 2689
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.3.2008 14:47:17   
snorlax
Pikica36, zelo mi je žal.user posted image Držim pesti, da se ti bo čimprej uspelo zredit na prijeten način. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2690
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.3.2008 14:50:34   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: taja.taja

Pozdravček!Mene pa zanima, če katera ki je montiju uživa kvas.Sem namreč zasledila, da ga je med dieto priporočljivo uživati.Kg. grejo ta teden dol zelo počasi, oziroma sploh ne grejo, hujšam bolj po dkg.user posted image  Ah, pa sej bo!LP in lep dan!


Jaz tistega pivskega kvasa ne jem. Sem pa radodarna pri kruhu s pekovskim kvasom. Pa ne vem, če je to isto?user posted image

Tudi meni se je ustavilo. Saj ni čudno, če sem se pa tako nažrla špagetov z zelenjavo (2 orenk porciji user posted image user posted image user posted image ), da me vse tišči. Če jih imam pa tako rada.user posted image

Saj bo šlo, ne obupat! Čeprav vem, da je lahko govorit, ker sem tudi jaz takrat čisto brez volje. Veš, da se držiš, pa se nič ne premakne na tehtnici navzdol. Od začetka pa je kar letelo samo od sebe.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu taja.taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2691
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.3.2008 15:18:35   
janjja
Sem se zjutraj tehtala in kaže -4 kguser posted image

Srečna sem

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2692
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.3.2008 15:19:21   
natasarobi
ojla! Jaz sem prišla s smučanja, trenutno boleham, tako, da manj jem tako ali pa tako ker me boli grlo. Ker se pa z medom zdravim je pa vprašanje  kaj bo s kg.

Vglavnem pred smučanjem sem se vagala in sem imela - 1,3 kg. Ko sem prišla s smučanja pa sem te kg dobila nazaj - upam, da na račun kakšne mišice.

Sedaj se pozdravim, potem pa akcija naprej in 'manj žri' in migaj. 

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2693
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.3.2008 16:08:19   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: taja.taja

Pozdravček!Mene pa zanima, če katera ki je montiju uživa kvas.Sem namreč zasledila, da ga je med dieto priporočljivo uživati.Kg. grejo ta teden dol zelo počasi, oziroma sploh ne grejo, hujšam bolj po dkg.user posted image  Ah, pa sej bo!LP in lep dan!


Jaz ga ne. Sem ga pa pred leti jedla. Kupila sem ga pa v DM. To so take tablete, mislim da se imenujejo Tartex.


Saj bo šlo, ne obupat! Čeprav vem, da je lahko govorit, ker sem tudi jaz takrat čisto brez volje. Veš, da se držiš, pa se nič ne premakne na tehtnici navzdol. Od začetka pa je kar letelo samo od sebe


Men se je pa ravno zdaj začelo premikat. user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu taja.taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2694
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.3.2008 17:13:57   
Anonimen
Aaaaah, kako mi je dolgčas. Prav nič ne delam. Trenutno sedim za računalnikom in prijateljici pazim trgovino. Pa laaaačna sem, ker na šihtu nisem nič jedla.user posted image

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 2695
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.3.2008 19:02:07   
*pepelka*
Pikica36, upam, da ti kmalu uspe postati naša navijačicauser posted image , saj si vsi tega želimo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2696
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.3.2008 20:41:11   
daysi
Ojla, bejbe, jaz sem še kar na istih kilogramih kot pred tednom, tako da nič novega. Malo sem se zapustila, no pa vsaj kile ne gredo več gor. Se moram malo bolj v roke vzet.

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 2697
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.3.2008 20:50:24   
maja1488
Jst sem bla pa danes pridna. Za zajtrk dve pomarančo in kavo, za malico 2 jabolki, kosilo paradižnik, paprika in tuna, potem ostanke banane od tamale in še ena pomaranča za večerjo. Končno mi je uspelo mal te hormone od M zabremzat. Pa še mojga ni do nedelje, tako da mi ne bo nobenih guštov delal.

Upam, da mi rata bit do nedelje pridna in se držat ker me zelo zanima, kaj bo v ponedeljek na vagi. Ponavadi vedno v nedeljo žrem, pa se v ponedeljek zjutraj tehtam.

Prstke proč od hladilnika!

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 2698
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
14.3.2008 6:15:14   
snorlax
Jutro!

Samo pozdravim vas, še sem tu, se držim.

Trenutno pa pijem malo več tekočine, ker imam vnetje mehurja. Nalivam se z urološkim čajem.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2699
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
14.3.2008 6:37:18   
Natyy
Jutro vsem skupaj. Za mano je uspešno prestan sadni dan, pred mano novi izzivi v katerih ne bo časa za pravilno konzumiranje hrane.
Tako, da imam pripravljene sveže jagode in anans. Pozno popoldne, ko pridem domov bi lahko konzumirala kakšno B a bom videla. V primeru da zlaufa še en sadni dan bom prav srečna..
Bodite vesele, jutro je čudovito, dan bo še lepš.

Pikica36 za vsakim dežjem posije sonce, verjemi tudi zate bo.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  106 107 [108] 109 110   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  106 107 [108] 109 110   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?