|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  105 106 [107] 108 109   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.3.2008 9:43:08   
tannya
Danes sem zjutraj stopila na vago in kaže - 7 kg. Kljub grešnemu vikendu.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2651
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.3.2008 10:41:17   
snorlax
Nataša, spet boš imela delo. Pridne smo!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu tannya)
Neposredna povezava do sporočila: 2652
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.3.2008 12:31:46   
taja.taja
Pozdravček!Tudi jaz sem včeraj grešila.user posted image  Pojedla sem kepico sladoleda in košček pečenega krompirja.user posted image Čokolado s 70% kakava imam večkrat za sladico, pa saj je dovoljena, tako, da Snorlax ne rabiš imet slabe vesti! Sicer te pa občudujem, v tako kratkem času toliko -kg. Svaka ti čast!!user posted image  Men tehtnica po enem tednu kaže -1kg. Skupaj torej -3,8 kg.  LP in lep dan vam želim!

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2653
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.3.2008 13:05:14   
Adelina
Očitno je bilo ta vikend res nekaj v zraku, ko smo vse grešile. Jaz sem sicer že v soboto ful grešila, zato sem imela včeraj kazenski sadni dan, ki sem ga tudi uspešno prestala. Sem pa vseeno ful zadovoljna, ker mi je šlo ta teden dol 0,9kile, skupaj pa 4,9. Sedaj pa nič več grešit do Velike noči, ne?

(odgovor članu taja.taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2654
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.3.2008 19:39:22   
maja1488
Še moj podatek za tabelco: v dveh tednih -4kg, ta teden torej -1. Kr solidno, glede na to, da sem v ponedeljek in včeraj žrla. Danes je pa že vse pod kontrolo in hujšamo dalje.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2655
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.3.2008 20:20:01   
Anonimen
user posted image Jeeeeee, uspelo mi je sestavit tabelco.user posted image  Upam, da nisem katere pozabila. Vse ste se javile od zadnje tabele dalje.
Bravo vsem, ki ste že dosegle zastavljeni cilj.user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    



nick        želena izguba kg     že izgubljeni kg katera dieta

lelaval                10                    4                   Beljakovinska
Lianna                                                            Beljakovinska
melani99            15                     3                   Beljakovinska
morrak               15                      2,4                Beljakovinska
natasa77            15                      6                   Beljakovinska
Adelina              10                       4,9                Ločevalna
daysi                 15                       4                   Ločevalna
janjja                  10                      2,5                Ločevalna
lonja                  10                       4,5                Ločevalna
mala Tinka          6                                              Ločevalna
mayy                10                          6,4                Ločevalna
Natyy                 15                        7                   Ločevalna
No.1 žena           10                       4,5                Ločevalna
Peteršilj              15                          2                   Ločevalna
Sergia                  15                                               Ločevalna
*pepelka*             10                             6                Manj žri
blanč                   13                                               Manj žri
frufru                     4                            0,9                Manj žri
lira22                   17                             4                 Manj žri
natasarobi            8                                                  Manj žri
valči                    10                                4                 Manj žri
živka                   20                                9                 Manj žri
dulcinea              13                                2                 Montignac
faca                                                                          Montignac
maja1488            16                                 3                Montignac
mojamura            35                                 9                Montignac
Naty-Taja            13                                 7                 Montignac
snorlax                                                    18               Montignac
taja.taja               30                                3,8                Montignac
Maratonka            5                                 2                   Zeleni slap
FLASK_A                                                                             
ljiljana                  7                                  5                    
Rožica I              10                                                                      
Špelca21            10                                    4                    
                                       

user posted image  Navijačiceuser posted image
Elis@        4        4       Beljakovinska     Dosegla svoj cilj.user posted image

Grofica      3        3                                Dosegla svoj cilj.user posted image
tjaga        5        8            Manj žri          Dosegla svoj cilj.user posted image
pikica36   7        2           Zeleni slap       Dosegla svoj cilj.user posted image user posted image
kind lady   10       10       Beljakovinska   Dosegla svoj cilj.user posted image

paris         5          5                                  Dosegla svoj cilj.user posted image
Barbs          10    10         Beljakovinska    Dosegla svoj cilj.user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

BOMO ZMOGLE? BOMO, JA!!!



Naši himni:

Dajmo punce, ne ga srat,
da ne začnem levit vam brat,
kilaža nam na živce gre,
zato le stisnimo zobe.

V maju piknik bomo pripravile,
svoje kosti bomo sončku nastavile,
kilce bodo šle v spomin,
že misel na to naj vam dvigne adrenalin.
(Tjaga/9.1.2008)



dajmo šlaufke dol spravit,
da nam ne bo treba pravit,
da smo okorne kakor kit
in da mamo velko rit!
(mojamura/14.2.2008)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2656
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.3.2008 21:13:39   
dulcinea
Nataša, meni popravi na  - 3,5 user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2657
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.3.2008 23:30:44   
valči
Nataša,
meni prosim popravi na -5 kiluser posted image ,končno mi je kliknilo v glavi,da večerno basnje ne bo nič pomagalo,tako da sem spet nazaj pridna.
Snorlax,hvala za vse zapisano na ZS,si res carica glede hujšanja,bravo tebiuser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2658
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.3.2008 7:00:55   
Natyy
kako lep je pogled na izdelano tabelo, predvse na izgubljene kg. Kar zajeten kupček kg smo odvrgle z naših teles. Lažje smo  celih 128,9 kg. Res, da nas čaka še trnova pot vendar smo skupaj odvrgle 32,88% teže.  

Torej nisem imela samo jaz težak vikend. Sedaj imam (imamo) nov elan za topitev odvečne maščobe. Za mano je B dan, danes se bom "basala" s škrobom in sicer nekako takole:
Z: Ananas
M: jabolko
K: rjavi riž, solata
V: isto le veliko manj


(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 2659
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.3.2008 7:58:13   
mojamura
jaz sem včeraj dobila hoodia obliže, vam javim če kaj pomagajo, se pa že potihem veselim četrtka, ko se tehtam.

ko bi si to rekla pred tremi meseciuser posted image , ko je bila tehtnica moj največji sovražnik...heheheuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2660
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.3.2008 8:14:13   
snorlax
Kake obliže maš ti to?

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2661
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.3.2008 8:53:41   
tannya
Nataša, mene si pozabila: -7 kg -LOČEVALNA.
LP;Tanja

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2662
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.3.2008 9:00:41   
maja1488
maja1488 16 3 Montignac


Jst sem pa že 4 izgubila, ampak boš v naslednji tabeli popravla ane :)
Ja pridne smo ni kaj. Me pa zanima kakšno bo stanje po veliki noči user posted image

(odgovor članu tannya)
Neposredna povezava do sporočila: 2663
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.3.2008 9:08:10   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Kake obliže maš ti to?


to so neki zaviralci apeteta, je tu na hujšanju ena tema o tem. se dobijo kot tablete ali pa obliži. so pa narejeni iz nekega kaktusa hoodia gordonii ali nekaj podobnega. zmanjšajo apetit, baje da lahko dnevno vneseš cca. 1000 kalorij manj kot prej.

jaz se še vedno držim montija, le da bom malo manjše obroke probala meti.

če bo pomagalo pa ne vem user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2664
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.3.2008 9:15:01   
snorlax
Me je firbec matral, pa sem šla gledat in našla tole: http://www.mojstil.si//index.php?option=com_content&task=view&id=23&Itemid=38

Pa misliš, da ne bo tole motilo Montignaca? Bistvo pri Montiju je, da se ti glukoza ne zvišuje preveč, kolikor pa sem prebrala o tej hoodii, pa je fora v tem, da citiram:
"Hoodia torej deluje na Hypothalamus tako, da mu sporoči, da je nivo glukoze v krvi visok. S tem zavede možgane misleč, da smo pojedli več kot pa smo v resnici.
Ta teorija je podprta tudi iz "Brown University in Rhode Island" Pričajo, da sestavine rastline Hoodia delujejo na živčne celice v Hypothalamusu." 

Ko boš sprobala, me zanima, kako se boš počutila. Mi boš sporočila, prosim?user posted image


< Sporočilo je popravil snorlax -- 11.3.2008 9:16:23 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2665
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.3.2008 9:27:54   
Anonimen
Popravljam tabelco. Tannya, se opravičujem. Sem te zabeležila, pa ne vem kako si kasneje izpadla.user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    



nick        želena izguba kg     že izgubljeni kg katera dieta

lelaval                10                    4                   Beljakovinska
Lianna                                                            Beljakovinska
melani99            15                     3                   Beljakovinska
morrak               15                      2,4                Beljakovinska
natasa77            15                      6                   Beljakovinska
Adelina              10                       4,9                Ločevalna
daysi                 15                       4                   Ločevalna
janjja                  10                      2,5                Ločevalna
lonja                  10                       4,5                Ločevalna
mala Tinka          6                                              Ločevalna
mayy                10                          6,4                Ločevalna
Natyy                 15                        7                   Ločevalna
No.1 žena           10                       4,5                Ločevalna
Peteršilj              15                          2                   Ločevalna
Sergia                  15                                           Ločevalna

tannya                20                           7                Ločevalna
*pepelka*             10                             6                Manj žri
blanč                   13                                               Manj žri
frufru                     4                            0,9                Manj žri
lira22                   17                             4                 Manj žri
natasarobi            8                                                  Manj žri
valči                    10                             5                 Manj žri
živka                   20                              9                 Manj žri
dulcinea              13                          3,5                 Montignac
faca                                                                        Montignac
maja1488            16                            4                Montignac
mojamura            35                               9                Montignac
Naty-Taja            13                              7                 Montignac
snorlax                                                 18               Montignac
taja.taja               30                           3,8                Montignac
Maratonka            5                            2                   Zeleni slap
FLASK_A                                                                             
ljiljana                  7                                  5                    
Rožica I              10                                                                      
Špelca21            10                                    4                    
                                       

user posted image  Navijačiceuser posted image
Elis@        4        4       Beljakovinska     Dosegla svoj cilj.user posted image

Grofica      3        3                                Dosegla svoj cilj.user posted image
tjaga        5        8            Manj žri          Dosegla svoj cilj.user posted image
pikica36   7        2           Zeleni slap       Dosegla svoj cilj.user posted image user posted image
kind lady   10       10       Beljakovinska   Dosegla svoj cilj.user posted image

paris         5          5                                  Dosegla svoj cilj.user posted image
Barbs          10    10         Beljakovinska    Dosegla svoj cilj.user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

BOMO ZMOGLE? BOMO, JA!!!



Naši himni:

Dajmo punce, ne ga srat,
da ne začnem levit vam brat,
kilaža nam na živce gre,
zato le stisnimo zobe.

V maju piknik bomo pripravile,
svoje kosti bomo sončku nastavile,
kilce bodo šle v spomin,
že misel na to naj vam dvigne adrenalin.
(Tjaga/9.1.2008)



dajmo šlaufke dol spravit,
da nam ne bo treba pravit,
da smo okorne kakor kit
in da mamo velko rit!
(mojamura/14.2.2008)


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2666
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.3.2008 9:40:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax
"Hoodia torej deluje na Hypothalamus tako, da mu sporoči, da je nivo glukoze v krvi visok. S tem zavede možgane misleč, da smo pojedli več kot pa smo v resnici.
Ta teorija je podprta tudi iz "Brown University in Rhode Island" Pričajo, da sestavine rastline Hoodia delujejo na živčne celice v Hypothalamusu." 

Jaz imam hoodia tablete, ki sem jih naročila pri Riji. Vzamem jih, ko me prime na sladko. Po parih tednih uporabe mislim, da res delujejo.user posted image

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 2667
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.3.2008 10:05:44   
snorlax
Že, samo ti nisi na Montiju. Zanima me uporaba Montignaca in teh kapsul. Ali delujeta kontra? Ker prehrana po Montiju deluje tako, da se ti glukoza ne zvišuje preveč, te kapsule pa tako, da sporočajo možganom, da se je nivo glukoze v krvi dvignil visoko.

Samo to me muči. Zanima me, če je katera na Montiju in je te kapsule? Kakšen je učinek?


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2668
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.3.2008 10:48:27   
mojamura
hm....to je tudi mene malce zbegalo.....sicer pa jaz jem tako kot prej, le manj, pa večkrat. zdaj mam obliž na sebi 1 dan. tako da kakih velikih sprememb še ne čutim

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2669
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.3.2008 19:35:37   
dulcinea
Mojamura, ne vem, če bi bil Monti zadovoljen s tem. Pa saj ti gredo kilogrami odlično dol. Zakaj bi še neke obliže kupovala?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2670
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.3.2008 21:04:15   
maja1488
jaz sem pa danes ploščico mlečne čokolade user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2671
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.3.2008 22:32:59   
Naty*Taja
Snorči  ti kr Montignacaj in se ne ubadaj s temi tabletami in podobno - me tega ne rabimo. Ma po moje je tole sam brezvezen strošek tule. Verjamem pa, da pomaga pri kaki nizkokalorični dieti...Zgolj moje laično mnenje.
Jaz sem tak kot večina tudi grešila. Se pa kljub temu danes po včerajšnji odbojki (brei 1,5 ure orng divjanja...) počutim ful suho...user posted image Sem šla danes ene cote probvat v trgovino in sem nase dobila konfekcijo 40! user posted image  user posted image Iz "niti približno kej manj kot 44" je to kr uspeh, vsaj zame!
Evo se tehtamo kon meseca, ki se spet hitro približuje.
Lahko nočko in čimlažje hujšanje....



_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2672
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.3.2008 1:48:42   
snorlax
Bravo Naty-Taja!user posted image Kje sem že jaz do konfekcije 40. Mislim, da bom nehala s hujšanjem, ko bom tam.

Brezveze te skrbi, da bom jedla kakšne pripravke. Veš, da v celem letu pojem mogoče 3 lekadole, al pa še to ne. Samo tako me je zanimalo, ker se mi zdi, da tablete delujejo kontra Montiju. Tako kot si rekla, da ne vidim potrebe po ničemer dodatnem, ker mi Monti čisto zadostuje. Lačna nisem, samo lušti se tu in tam pojavijo.

Drugače pa nisi edina, ki se je ustrašila zame. Me je že moja stroga mentorca klicala. user posted image user posted image user posted image




_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2673
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.3.2008 6:12:56   
Natyy
Se počasi približujem 1/2 prehojene poti. Za mano je 39 dni pred mano še 50. Sprašum se ali mi bo uspelo priti do željenih kg. Kajti danes sem se za foro stehtala a tehtnica je pokazala zelo zelo malo manj kot na 30 dan. Vstrajam še vedno (z enim grehom). Zavedam se, da tako hitro kg, kot so prvo tretino pač ne morejo skopneti.
Danes imam dan OH.
Že zjutraj sem si privoščila 4 suhe fige, ki sem jih včeraj zvečer namočila v vodo.
M: dva kivika
K: Polnozrnate testenine v omaki od šampionov
V: nič sladkega le jedilna čokolada (kazen za nedeljski greh)

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2674
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.3.2008 7:58:44   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

Mojamura, ne vem, če bi bil Monti zadovoljen s tem. Pa saj ti gredo kilogrami odlično dol. Zakaj bi še neke obliže kupovala?



saj maš prav. ampak kaj ko me neki vrag vedno zanese, da berem o teh produktih ki bi nam naj pomagali. user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  105 106 [107] 108 109   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  105 106 [107] 108 109   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?