|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  102 103 [104] 105 106   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.3.2008 23:58:51   
Naty*Taja
Aja, še to... mi je vaga oživela zjutraj (verjetno ni zmaj kriv, ampak kak stik - al pa premala teža user posted image ), tak da lahko javim rezultate - ni bogvekaj, samo 3 kg... torej vse skupaj v dveh mesecih 7... no ja, je bilo že boljš. Upam, pa, da ne pridejo nazaj!
No zdej pa res grem...


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2576
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
4.3.2008 11:36:51   
lira22
Oj! Da še jaz javim za tabelco -1kguser posted image , torej vse skupaj -4kguser posted image , ostane še 13kguser posted image .
Kak se vam dopade sneg? Jz sem čist depresivna....

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2577
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
4.3.2008 12:26:59   
Barbs
Ola, bejbe,

po dolgem času, samo da javim - 10 vsega skupaj, pa še nekaj dekic... je šlo vmes že pol kilce gor, pa ena dol, pa spet pol gor, pa dve dol ...take - sem imela neke težave z zdravjem, zastrupila sem se s sirom!!!! Ampak, tako hudo, da je blo treba tri dni odležat v bolnici, tam pa niso imeli prevelikega posluha za beljakovinsko dietouser posted image  Zdaj gre počasi na bolje, vendar moram uživati vse kaj drugega kot beljakovine - to pa še ne pomeni, da jem kruh in sladkarijeuser posted image  Upam, da bom že ta teden spet čila in bom zagrabila naprej...držte se!user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu lira22)
Neposredna povezava do sporočila: 2578
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
4.3.2008 13:04:43   
maja1488
Tudi jaz sem se tehtala včeraj zjutraj, samo časa za napisat nisem imela, ker sem bila na seminarju cel dan in grešila :( Za nazaj smo se ustavili še na Trojanah. Sm pojedla pol gibanice in potem doma še en krof. Me je za zbrcat. No v glavnem včeraj zjutraj je moja vaga kazala 83,4 kg, koliko pa je to minusa ne vem, ker sem pozabila, koliko sem jih imela prejšnji ponedeljek, ko sem štartala.

Danes pa spet veselo na dieto. Do sedaj sem pojedla dve jabolki, liter vode in dve beli kavi s sladkorjem user posted image

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 2579
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
4.3.2008 13:08:24   
maja1488
No, me je moj spomnil, da sem jih imela 86,5, torej zgubila 3 kg user posted image user posted image
 
Bravo jaz!!
 
Meni se pozna samo na modrcu zaenkrat. Mi najhitreje ratajo mikroskopsko majhne ko začnem hujšat. Rit pa tazadnja.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2580
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
4.3.2008 13:10:17   
Anonimen
No, pridne. Javite se, da naredim tabelco.user posted image

(odgovor članu maja1488)
  Neposredna povezava do sporočila: 2581
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
4.3.2008 13:43:59   
FLASK_A
Zdravo!

Jaz sem danes začela... Imam 72kg, pa bi rada prišla pod 70- upam, da rata... Zdele se mi že lušta čokolade pa jogurtov pa... pa... Ufh, komaj čakam kosilo. Gratinirana zelenjava s solato, čez pa juhca.
Se bom pa šla ločevalno dietouser posted image

Dejmo punceuser posted image A bomo zmagaleuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2582
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
4.3.2008 13:56:35   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

Ola, bejbe,

po dolgem času, samo da javim - 10 vsega skupaj, pa še nekaj dekic... je šlo vmes že pol kilce gor, pa ena dol, pa spet pol gor, pa dve dol ...take - sem imela neke težave z zdravjem, zastrupila sem se s sirom!!!! Ampak, tako hudo, da je blo treba tri dni odležat v bolnici, tam pa niso imeli prevelikega posluha za beljakovinsko dietouser posted image  Zdaj gre počasi na bolje, vendar moram uživati vse kaj drugega kot beljakovine - to pa še ne pomeni, da jem kruh in sladkarijeuser posted image  Upam, da bom že ta teden spet čila in bom zagrabila naprej...držte se!user posted image


Ojej, kako se pa lahko zastrupiš s sirom? To me pa zanima, ker imam rada sir.

Pa svetujem, da malo pomisliš na Montignaca, zdaj ko si že 10 kg dala dol. Verjetno ti ne manjka več dosti.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 2583
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
4.3.2008 16:09:28   
Lianna
Ojla. Jaz se pa že kar nekaj časa nisem oglasila. Uglavnem zamenjala sem strankouser posted image  Zdej sem, torej od danes na beljakovinski dieti. In imam nekaj vprašanj. Belo kavo lahko pijem ane? Kako je pa z jogurti, ker piše na njih da vsebujejo OH? Sem pogledala na ene 4 vrste jogurtov, pa je na vseh enako pisalo. Ni važno ali je bil navaden ali sadni. 

Lp

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2584
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.3.2008 4:54:53   
snorlax
Lep pozdrav vsem sotrpinkam!user posted image

Pravzaprav nimam kaj napisat. Kile stojijo.user posted image user posted image user posted image Držim se še vedno (če ne štejem ene frutabele do sedaj).

Se javim, ko bo kaj novega.

Nataša, če boš delala tabelo, pri meni torej -16.user posted image

Lep pozdrav!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 2585
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.3.2008 8:06:04   
janjja
Jaz  pa sem včeraj pojedla kebab za večerjo (okrog 17 ure) - ni bil glih ogromen, ampak se mi zdi da je bilo vseeno preveč in imam zelo slabo vest.

Bil je beljakovinski dan in edino s tem se tolažim. Danes pa pečen krompiruser posted image

Kako je s kebabi, hod dogi in podobnimi rečmi na beljakovinski danuser posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2586
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.3.2008 8:09:11   
Anonimen
user posted image  Priznam, nisem se še lotila izdelave tabelce. user posted image  V naslednjih dneh, obljubim.user posted image

(odgovor članu janjja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2587
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.3.2008 8:17:42   
No.1 žena
No, pridne. Javite se, da naredim tabelco


Jaz se javim, da imam -4,5 kg. Malo stojijo te kile, pa nič kaj ne grešim.user posted image

_____________________________

Vaga kaže, baba laže!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2588
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.3.2008 8:20:40   
Natyy
Evo mene berem vas kako ste pridne. Lepo skupaj bomo izgubile kar ogromno kilogramov.
Danes je moj sadni dan. Zato bom ves dan žulila sadje na sto in en način. A nič zato, sadne dneve imam rada
jedilnik pa bo potekal nekako takole:
Z: banana
M: dve miniaturni klementini
K: ananas, kivi ......... bomo videli kaj imam še v hladilniku (sadna salata)
V: grenivka

Nataša srečno pri izdelavi tabele

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2589
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.3.2008 9:37:42   
maja1488
Jaz pa danes pojedla že dve jabolki in eno belo kavo. Ja, še vedno z dvema sladkorjema user posted image

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2590
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.3.2008 9:39:47   
mayy
IZVIRNO SPOROČILO: janjja

Kako je s kebabi, hod dogi in podobnimi rečmi na beljakovinski danuser posted image


Tudi jaz kdaj jem na B dan hot dog, naprimer danes ga bomuser posted image


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 2591
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.3.2008 10:10:14   
janjja
IZVIRNO SPOROČILO: janjja

Kako je s kebabi, hod dogi in podobnimi rečmi na beljakovinski dan


Tudi jaz kdaj jem na B dan hot dog, naprimer danes ga bom


Samo a ni to še zraven kruh? Škrobuser posted image

Jaz sem se zaradi tega najbolj sikirala

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 2592
   [Brisano sporočilo]
5.3.2008 10:27:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu janjja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2593
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.3.2008 11:06:40   
maja1488
Živka v kolikem času ti je ratalo?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2594
   [Brisano sporočilo]
5.3.2008 11:31:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maja1488)
  Neposredna povezava do sporočila: 2595
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.3.2008 11:33:30   
Peteršilj
Jaz se moram pohvaliti - 2 kg v 14 dneh, no ja. Kolko kaj shujšate v dveh tednih?

Še meter si moram nabaviti, da se zmerim. Danes mam OH in bodo polnozrnate testenine pa ena omaka od Barille., pa skleda regrata ali pa zeljna solata. Regrat jem vsaki dan, sem se ga malo preobjedla.


_____________________________

poljubček, pozdravček po zraku leti, pa tam se ustavi, kjer moj dragi živi

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2596
   [Brisano sporočilo]
5.3.2008 11:37:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Peteršilj)
  Neposredna povezava do sporočila: 2597
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.3.2008 11:44:44   
maja1488
Na začetku gre ful dol, ker tudi ful nakopičene vode izgubiš. Potem pa se telo tudi malo navadi na manjši vnos hrane. Jaz sem šla v prvem tednu 3kg dol.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2598
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.3.2008 12:19:42   
mojamura
no meni je šlo vsega skupaj 9 kg dol z montijem, začela pa sem 7 januarja.

čestitke vsem za izgubljene kg. tudi jaz bi si rada meter nabavila, ker mislim da sem kar precej cm zgubila, ker so mi hlače že pošteno prevelike.

dajmo punce!!!!

aja moj pa se je zredil v dveh tednih za 3 kg user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2599
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.3.2008 13:13:26   
Anonimen
aja moj pa se je zredil v dveh tednih za 3 kg

user posted image user posted image user posted image  To pa je solidarnost. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 2600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  102 103 [104] 105 106   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  102 103 [104] 105 106   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?