|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
14.3.2008 22:06:10   
Alina_alin
mama06 - verjetno so vse šle ven feštat. Samo midve čepive tu gor. Jaz bom pa počasi šla v horizontalo.

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4701
   RE: Desetke007
14.3.2008 22:07:57   
jasna
IZVIRNO SPOROČILO: mama06
valči - jaz bi takoj zahtevala pogovor s predstojnikom in opravičilo!!!!! Saj se ne moreja tako obnašat. Katastrofa!!!!


Se absolutno strinjam! Valči, tu moraš it do konca. Tudi zaradi drugih, ki se bodo za tabo znašli v podobni situacijiuser posted image .

Čestitke vsem današnjim slavljencemuser posted image

Miska1, sicer nimam pojma o AM, se pa spomnim, da je Oktoberka pisala kako je gost. In ga dajala kar po žlički. Tako da so verjetno 3 luknjice čist OK.

Kinnie, koliko je stara tvoja tavelika? Se opravičujem če si že pisalauser posted image

Ko ste ravno debatirale o KG. V albumu je slikica o vadbi z 45kg obtežitvijouser posted image . Po takem hi-konjičku garantirano lahko zmažeš celo čokolado brez posledicuser posted image .

LP

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4702
   RE: Desetke007
14.3.2008 22:09:13   
mama06
lane31 tudi dolg do tebe sem porihtala, tako da te čaka ZSuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4703
   RE: Desetke007
14.3.2008 22:10:10   
jasna
mama 06, a si dala celo svečko? Ker če si dala pol, lahko da je bilo premalo. 

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4704
   RE: Desetke007
14.3.2008 22:11:54   
mama06
jasna celouser posted image . Pa še tako se mi je smilil, ko sem mu jo not dajalauser posted image

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 4705
   RE: Desetke007
14.3.2008 22:13:12   
mama06
Dala sem jo ob 22-ih, zaspali pa smo mukoma ob 1 zjutraj. Takšnega joka še nisem slišala in sem mojemu rekla, da ga peljem k dežurnemu P, saj me je skor kap zadela. No potem ga je moj uspel umirit in sta nekako skupaj zaspala.

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4706
   RE: Desetke007
14.3.2008 22:14:16   
mama06
jasna, imaš zelo lepo mlado in malo četico. A skupaj tehtajo 45 kg?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4707
   RE: Desetke007
14.3.2008 22:20:59   
mama06
Še nekaj punce. Vem, da sem najverjetneje zelo tečna danes, samo baje se dobi neka duda, ki pomaga pri izraščanju zobkovuser posted image user posted image

Je katera že kaj slišala o tem? Mogoče pozna?

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4708
   RE: Desetke007
14.3.2008 22:23:11   
jasna
IZVIRNO SPOROČILO: mama06

Dala sem jo ob 22-ih, zaspali pa smo mukoma ob 1 zjutraj. Takšnega joka še nisem slišala in sem mojemu rekla, da ga peljem k dežurnemu P, saj me je skor kap zadela. No potem ga je moj uspel umirit in sta nekako skupaj zaspala.


Ubošček maliuser posted image , upam, da bo zobek kmalu zunajuser posted image . Za dudo ne vem, ima pa pingi takšno grizalo kot duda. Izgleda zanimivo. A kakšno grizalo, ki se ga da v zmrzovalnik imate?

Ja, to je neto težauser posted image  

Nočko!

< Sporočilo je popravil jasna -- 14.3.2008 22:25:13 >

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4709
   RE: Desetke007
14.3.2008 22:32:36   
mama06
jasna imam in to 3 taka grizala, samo ponoči tega ne more gristuser posted image


No, no, saj to sem nekako mislila, da je grizalo v obliki dude. Nisem še videla in ne poznam, mi je pa kolegica dejala, da obstaja nekaj takega. Ne vem pa, kje bi lahko to kupila?

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 4710
   RE: Desetke007
14.3.2008 22:43:44   
jasna
Sem se spomnila, da ga je kupila v leclercu. Bo sama povedala, ko prileze goruser posted image

Drobižek, vidim teuser posted image

Zdej pa res čau čau.


(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4711
   RE: Desetke007
14.3.2008 23:03:11   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: jasna
Za dudo ne vem, ima pa pingi takšno grizalo kot duda. Izgleda zanimivo.


user posted image

user posted image

A slučajno misliš katero od teh? Imamo obe doma. Prvo grize, druga ji pa ni preveč všeč...

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 4712
   RE: Desetke007
14.3.2008 23:03:31   
mama06
jasna bejži že spat.user posted image user posted image user posted image Jaz tudi odhajam!user posted image

Lahko noč in lepo spite!

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 4713
   RE: Desetke007
14.3.2008 23:05:39   
mama06
Klaudia wbuser posted image user posted image .

Upam, da sta z Lio OK in da nimata dosti težav z zobki!

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4714
   RE: Desetke007
14.3.2008 23:07:53   
mama06
Pa še nekaj za skoraj polnočni prigrizek. Sama sem lačna kot user posted image in grem nekaj jest, vam pa nekaj za poptnico za v posteljouser posted image user posted image user posted image


user posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4715
   RE: Desetke007
14.3.2008 23:29:14   
sanosan
Tudi jaz sem še med živimi. Kljub temu, da sem včeraj ob takem času že spala tako, da nisem za sebe vedela, mi je danes po čudežu uspelo ostati budna. Zdaj bom gledala še na A kanalu, pol pa grem tudi jaz k zasluženemu počitku.

Naša Brina pa je imela zgleda poskok v rasti, saj je predvčerajšnjim in včeraj ponoči jedla. To me pa preseneča, saj od starosti 1. meseca dalje ne je od približno 10. zvečer do 5-6. zjutraj. In tudi čez dan je bila bolj ali manj skoz priklopljena. To je bil do zdaj najbolj očiten poskok v rasti, pa še komentarji dedkov in babic, da je dobila bolj okrogla lička je potrdil domnevo.

Vam pa vsem, ki imate probleme z zobki, niti približno ne zavidam. Jaz lahko samo upam, da bo šlo pri Brini tudi tako neboleče, kot je to šlo pri Blažu, kjer smo vsake toliko opazili, da ima kak zobek več. In pa seveda slina v potokih skoraj leto in pol (dokler niso bili vsi zobje zunaj).

Jasna prav lepo zgleda tale tvoj hi konjiček. Če smem vprašat koliko imaš razlike med otroci?

Mama06 hvala za ponujen prigrizek, sem se ravno najedla kikirikijev in spila en šlosgold (piši kao što govoriš user posted image ), tak da si bom tole na hladno dala in jutri za kosilo pogrela, ker bomo spet brez atija in se mi ne bo dalo kuhat.

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4716
   RE: Desetke007
14.3.2008 23:42:56   
janja
Jaz spet kot običajno ne spim. Zdele smo mel žurko. Urban se mi že kake dva dni čez dan zelo slabo doji. Pa sem se že ustrašila, da zato, ker zvečer dobi flaško. No, danes je kot običajno zvečer dobil flaško (edino, da je bil notri Aptamil in ne moje mleko - ga ni bilo dovolj). Ob 22 h pa slišim nekaj iz sobe, grem pogledat in revež ves pobruhan, pa joka. Očitno je bruhal v loku. Ga preoblečem, pa spet. Skoraj do zdaj, ko je končno zaspal nazaj. Mislim, da je tudi vse že izbruhal. Zdaj pa ne vem, a je to zaradi Aptamila, ali je mogoče staknil kak virus (ker je bilo med bruhanjem dosti sluzi)? Bom videla kaka bo noč in jutrišnji dan. Pa se še beremo.

Ena je spraševala za slike s srečanja LJ. Jaz imam na spodnjem naslovu slike iz srečanja 5.2.2008.


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 4717
   RE: Desetke007
15.3.2008 0:06:30   
Pandica
Dober večer

Joj, ste se razpisale, da sem vas komaj prebrala vse za nazaj.

Dopoldne sma se potepali in dobili z mojo teto, ki je bila danes v Mb, pol še šli malo po mestu kjer sma še srečali Noo1 kot je že napisala sama.
Je pa res tako fajn, ko se zdaj vse poznamo. Sem že na daleč videla, da sta oni2 z Ajšo.
Aja, pa danes smo praznovali 5 mesecev user posted image   Je dobila od mamice eno full lepo plišasto ropotuljico in en paket pleničk za obmesečnico  user posted image   user posted image

Valči kot so ti že napisale druge ne sekiraj se zarad butaste P, ker si itak najboljša mami svojim otrokom. In me smo vse tukaj s tabo tako, da nisi sama... user posted image

Lane31 so uspele postrvi za kosilo? Kako je Aneta?

Mišk uživajta v nedeljo z možem na sejmu. Pa, da ne boš izbrala preveč dragih čevljev user posted image

Mama06  hvala za čestitke za naše male slavljence.

Maja Zarja  upam, da boste imeli danes doma mirnejšo noč in bodo zobki hitro zunaj.

Klaudia  kakšna proti drsna podloga je to za v voziček?

Alina_alin moja bi ziher prej kot po 10 minutah postala nemirna, ko oz. če bi ji dajala vodo po žlički tako, da jo lahko kr priklopim na pipo  user posted image  

Sem se zdaj nekaj spomnila na to. Je bila popoldne moja sestra z fantom pri meni na obisku in ji rečem, da lahko da Zali čajčka za pit. Pa sem imela v grelcu za flaške samo stekleničko z prekuhano vodo noter, ker čaj itak dam vedno sproti noter. No in moja pametna seka da mali za pit pa mi je bilo čudno, da ni hotla lepo pit in se je kremžla zraven. Seveda se je, ko pa ji je njena teta dala samo čisto vodo za pit user posted image   user posted image   Joj, kak smo se nasmejali. Ji dam noter žličko čaja in je spila na eks user posted image

Zala tut ima tisto grizalo od Tommi Tippie-ja, ko je dala Klaudia slikco gor, roza in vijolčno. Pa ga tut ne mara preveč, mogoče zarad tega, ker nima dudice. Ji pa full paše, če ji jaz z tem grizalom drgnem dlesni, pol pa tako nastavi ta mala usteca, da je joj in kr brunda zraven, ko ji paše.
Tako, da imamo vsi enake probleme, kolikor vidim, da pišemo.

Mama06  a  lahko ti prosim nehaš z temi slikicami ob tako pozni uri?
Mi delaš samo lušte, da se ne morem več nazaj držat, čeprav sem misla, da bom postala bolj discplinirana in nebom več tako pozno jedla. Samo očitno nebo tako.

Bom kar navalila na jagode, hhmmm. Sem si jih danes kupla celo ono malo gajbico, ker bi umrla na njih user posted image

Janja vidim, da še samo mi2 tu gor čepima user posted image
Glede Urbana ti žal ne znam pomagati kaj bi lahko bilo narobe, ti pa držim pesti, da bo vse ok in bo mali lepo spal in je zdrav user posted image

A je katera gledala danes Big Brother? Jaz sem, kolikor sem pač lahko zraven Zale. Mi ni in ni hotela zaspati oz. je malo zacumala in bila čez par minut že gor. Jaz paziz samo ven in not user posted image   No, zdaj spi, pa naj bo kar čim daljši spanec.

Tako, zdaj pa navalim na jagode user posted image

















(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4718
   RE: Desetke007
15.3.2008 0:07:59   
Pandica
Uuuhhh, zdaj sem komaj videla kako dolgi post sem napisala user posted image

Evo, to pa je za cel dan nazaj user posted image user posted image

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4719
   RE: Desetke007
15.3.2008 0:13:05   
skuštrana
Samo da vam voščim lahko nočuser posted image




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4720
   RE: Desetke007
15.3.2008 0:13:28   
sanwebdra
IZVIRNO SPOROČILO: mama06

Še nekaj punce. Vem, da sem najverjetneje zelo tečna danes, samo baje se dobi neka duda, ki pomaga pri izraščanju zobkovuser posted image user posted image

Je katera že kaj slišala o tem? Mogoče pozna?



DAnes sem jo videla v zadnjem Baby centrovem katalogu (mislim, da sta Tomme tippe) 2 kom za 1,79EUR

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4721
   RE: Desetke007
15.3.2008 0:14:36   
sanwebdra
 

user posted image  

To je to!

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4722
   RE: Desetke007
15.3.2008 0:30:28   
sanwebdra
Aja, pa še razkužilo: mi uporabljamo kar Oriflame-ov ANTIBAKTERIJSKI GEL, v taki mali luštni steklenički, pa že ena kapljica je dovolj! Redna cena: 3,99EUR
user posted image

(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 4723
   RE: Desetke007
15.3.2008 0:36:16   
drobižek
Danes bom pa ziher jaz ta zadnja! Ne vem kako to, da še nisem nič zaspana...mi je uspelo danes kar vse zrihtat, kar sem imela plan...me ni blo dva dni, pa ste spet toliko napisale, da berem po obrokih, zato me je pa jasna videla - jaz pa nič, ne?user posted image

srečanje - jaz sem bila v četrtek prvič in sem se kar ljubljančankam priključila in je bilo zelo fajn. Smo se naklepetale in od desetih je bila ura kar naenkrat ena in sem morala it. Ste bile še dolgo?
Vse ste zelo fajn punce in mamice - Kasija, pingi in jasnauser posted image Če bo še kdaj takšna priložnost, da se nam izide, sigurno pridem spet! Ali pa ko kupimo še en avto...je ena napisala za slikce, če jih imamo - jaz sem imela fotoaparat zraven in nisem nič slikalauser posted image Je res tako hitro minilo, da se tudi spomnila nisem na to...pridem tudi v Celje, ko se bomo zmenile, če se bo le izšlo...tako da skuštrana hvala, ker si nam organizirala srečanje! Škoda za ostale, ki niste mogle priti in ste user posted image tolažile doma...

metkica 1 - nisem ti še nič odgovorila. Ne vem, znana si mi - pojma nimam od kje. Jaz sem drugače leteča od Štajerske do Lj. Sem res razmišljala kam bi te dala, pa ne pridem do zaključka...mi boš mogla malo pomagatuser posted image

Moja Živa je drugače tudi mala tečka danes, pa še nisem pogruntala zakaj. V četrtek smo imeli cepljenje - lahko da od tega ali pa danes sem ji prvič dala AD3 kapljice, pa možno da od tega ali pa zobki...ne vem...a ve še dajete AD3 in do kdaj je to treba dajat?

grizala - mi imamo tri. Eno od Chiccota (par češenj), medvedka in tak obroč s krogci. Vsi se lahko dajo v hladilnik. Najraje pa ima češnjo. A te dudke pravite, da so fajn?

jasna - super konjiček si!


Zdaj pa tudi lahko noč od mene! SE slišimo jutri!



(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 4724
   RE: Desetke007
15.3.2008 1:12:16   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: drobižek

Danes bom pa ziher jaz ta zadnja!




Ne, ne boš user posted image

Nočko user posted image

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 4725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kravje mleko nima dovolj hranil za zdrav r...
Pravilna prehrana malčkov po 1. letu je ključna za zdrav razvoj. Mlečne formule, kot sta Aptamil 1+ in 2+, zagotavljajo ...
Napaka pri odlaganju spečega dojenčka v po...
Ste tudi vam dogaja, da se, ko želite odložiti dojenčka, ki je zaspal v vašem naročju, ta takoj prebudi? Potem verjetno ...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.