|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  118 119 [120] 121 122   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
16.2.2008 22:50:49   
janja
mehurčica - jaz Urbanu prav zaradi tega, ker se pogosto zbuja ponoči že 2 dni dajem zvečer riževe kosmiče. Flaške ne mara, pa si mleko načrpam, vmešam riževe kosmiče in mu dam po žlički. Da bi ga videla danes. Skor mi je žlico pojedel, pa vsakič zamomljal mnjm. Potem se pa še skopava in oblečeva v pižamco. Nato pa se v temi v sobi še podojiva. No, danes je šel očitno sit spat, ker se je sam odstavil (ponavadi zaspi na dojki). Potem sem ga dala pa spat, malo pobožala in že je zaspal. Moram potrkat, da ponoči mi vedno hitro zaspi nazaj, tako da kako uspavanje ni potrebno. Zjutraj spi nekje do 7.30 oz. 8h, potem pa zadovoljno čeblja v posteljici.
Še to, ponoči, ko se zbudi, tudi duda ne pali. Se dere z njo vred, tako da ga moram vzeti iz posteljice in podojit. No, včeraj je po dolgem času izpustil obrok ob 23. uri in se je zbudil šele ob 2.30, pa ob 5h in nato ob 8h.

Danes je dopoldne pojedel tudi polovico kuhanega jabčka. Se je kar oblizoval. Očitno mu je zelo všeč. user posted image

jasna - naš Andraž v vrtcu še spi. Je pravi zaspanec, ker tudi vstane zadnji. Res pa pride zjutraj že pred 7. uro in je potem zaspan. Zvečer ga nikakor ne morem spravit v posteljo, zjutraj pa težko vstane. Ponavadi ga jaz tudi oblečem, ker sam ni sposoben in bi stoje zaspal. user posted image

lasje - meni izpadajo, Urbanu pa rastejo. user posted image

skuštrana - ma je dober video! user posted image user posted image user posted image

kuhanje - pri nas tudi kuha user posted image . Sva tko zmenjena, da če utegnem skuham jaz, drugače pa on. Včasih pa jaz pripravim, on pa dokonča. Mu gre zelo dobro. Sploh pa mi paše, če sem utrujena in greva z Urbanom tačas, ko se kuha počivat.

prijateljice user posted image
- že takrat ko sem imela Andraža, je bilo okoli mene ful nosečk (skoraj vsak mesec je rodila ena!). Zdaj jih je sicer manj (se vidi, da sem že v letih in moja generacija počasi zaključuje ta del). Me pa veseli, da sem veliko novih prijateljic našla tu na RR. Punce res ste superca!

Zdaj pa spat, je rekel user posted image . Nočko...

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2976
   RE: Desetke007
16.2.2008 22:59:40   
mama06
Punce tudi jaz vam želim čimmirnejšo nočuser posted image

Se beremo jutri, ko bo baje spet še en lep danuser posted image user posted image user posted image user posted image . Zdaj se pa grem stisnit k mojemu user posted image , ki spi na moji polovici postelje že od 20:30user posted image user posted image

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 2977
   RE: Desetke007
17.2.2008 9:12:30   
noa1
Dobro jutro. Danes pa jaz častim user posted image .
Enkrat mi je uspelo. Imamo danes spet en sončen dan, ampak še nisem preverila, če kaj piha. Včeraj je bil spet napor malo uspavat...zgleda da so res spet krči...pa sem mislila, da smo se tega že rešili. je bila full sitna bogica. Zaspala je pozno, zjutraj pa ob 7.30 že alarm in sedaj ne more zspat nazaj...zaspana pa ko user posted image .
Evo, ne bom več jamrala. Zunaj imamo sonček in bomo imeli lepi dan.
Lepo nedeljo vsem

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 2978
   RE: Desetke007
17.2.2008 10:39:40   
noa1
Kje pa ste vse? Najbrž zunaj ns sončku. Saj mi tudi gremo počasi ven.

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2979
   RE: Desetke007
17.2.2008 11:04:41   
maja zarja
Dobro jutro še od mene!
Noa1 hvala za user posted image .To je že moja druga danes.Je pa res lepi dan danes,midve pa spet same, user posted image delauser posted image .-bodo pa dinarčkiuser posted image user posted image user posted image

Kolegiceuser posted image -tudi jaz sem odprla sezono,ena pričakuje v začetku marca,najboljša pa intenzivno delauser posted image pa nekak ne ratauser posted image .-komaj čakam na njihove user posted image

Midve pa sva danes spale do 9.15 nakar naju je zbudil telefonuser posted image , je mama naju klicala na user posted image .

Nič šebam user posted image previt,ker se širijo z njene ritke neke vonjaveuser posted image user posted image

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2980
   RE: Desetke007
17.2.2008 16:13:48   
lane31
Dober dan še od nas user posted image ....kako ste se razpisale,sem kar dolgo brala
No mi smo včeraj šli na Dunaj in je bilo vse skoraj ok....30 km prej smo na avtocesti morali ustaviti na odvoznem pasu ker je mala tako jokala....krivi pa seveda mi....saj smo jo imeli v kapi in kombinezonu- sicer popolnoma razprtem, a vseeno user posted image user posted image  Zakuhala je da je bila vsa mokra user posted image  ,do takrat pa je spala-pol pa naenkrat neutolažljiv jokuser posted image , sem jo slekla in reva je spila 200ml čaja na eks, pol pa smo nadaljevali pot....dobra šola za naslednjič in za vse,ki morda greste kam.....nazajgrede sem jo popolnoma slekla po 5-h minutah vožnje,ko se je avto ogrel in je bilo vse vredu user posted image

Tam smo šli v en ogromen trgovski center, blazno vroče not....spet sem jo imela čisto slečeno in ko sva šle v previjalnico groza od groze- vsaj 35 st. noter
user posted image , tak hitro še jo v življenju nisem previla user posted image ....in pol vidiš svašta.....starši na kosilu dete pa namilo joka v vozičku -oblečen v kombinezon,kapuca pod vratom zapeta pod kapuco pa volnena kapa user posted image , oni pa mu tankajo čaja user posted image user posted image
In videla sem 3 tako opremljene user posted image user posted image

Prijateljice z user posted image .....ena ima že velika dvojčka, ena še nič.....pa nič zato smo se vedno ujele user posted image , ni sprememb user posted image
Sem pa seveda zdaj spoznala kar nekaj vozičkarc,ki se pokličemo za sprehode user posted image


Kuhanje....največkrat moja domena, čeprav tudi njemu ni problem in celo dobro kuha user posted image

Ehhhh zdaj pa morem nehat- se je vrnil naš škrat iz sprehoda z big sister user posted image


(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 2981
   RE: Desetke007
17.2.2008 19:53:28   
oktoberka
Helou! Joj, 2 dni me ni, pa je načvekanih taužnt straniuser posted image

Mi kar lepo uvajamo. Danes smo jedli korenček, jabolčno kašico tud rada zmaže, riževa kašica je zakon, kar gode zraven ko je, banana pa ji ne gre po grluuser posted image Čudn, a ne? Se mislila da bo ravno v tem uživala. Pa pljuva ven kot bi ji dala drek jestuser posted image

Zdele morm pa it počas spat, ker sem čist fertik, ker sem bla včeraj na obletnici mature in sem prišla zgodaj (zjutraj) domov.


Lp


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2982
   RE: Desetke007
17.2.2008 20:16:41   
2ursae
lane, če se ne motim, je do Dunaja kar ene 5 ur vožnje (če me spomin ne vara user posted image ), a je ves čas spala?

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2983
   RE: Desetke007
17.2.2008 20:20:39   
maja zarja
Evo midve sva skopane zdaj pa mala cajtenge čita mama pa na računalnikuser posted image .

Oktoberka-kaj tvoja user posted image kaj poliva ko jesta kašice?

Mi tudi pojemo za kosilo sadno kašico,pa full lepo papca in kar po žlički grabi.user posted image -da moram kar hitra biti

Nič user posted image zgleda,da je obdelala kar jo je zanimalo,ker me že kličeuser posted image

Nočkouser posted image

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2984
   RE: Desetke007
17.2.2008 20:32:09   
Klaudia
Mi tudi jemo GH, vendar večinoma samo zelenjavo. Jabolka ne mara, banano nekako že poje. Mešanico korenček, koleraba in sladki janež pa tako hitro je, da komaj dohajam. Začne kar tulit, če ni žlica pravočano v ustih user posted image

Lia že spi. Upam da bo danes bolj mirna noč kot včeraj. Je spala od 20h pa do 23h, potem pa celo noč ni mogla spat in je bil jok, pa neprestano bi joško cucljala. Sem bla zjutraj čist paf. Najbolje da grem čimprej spat, če bo slučajno spet žurka...

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 2985
   RE: Desetke007
17.2.2008 20:47:29   
mišk
Gosta hrana: Joj, kak vam zavidam, katere nimate problemov pri uvajanju goste hrane!!user posted image  Dona pa zeeloo protestira. Ko sem ji dala jabolčni sok, se je najprej ful pačla, potem pa začela neutolažljivo jokat! Isto pri frutku. Riževe kašice je pojedla eno samo žličko. Komaj... Ful pa rada liže banano, a ji pretlačene po žlički še nisem dala. Bom mogoče jutri poskusla. Vem pa, da imava še dovolj časa, se nikamor ne mudi.

Kakšni so znaki ob izraščanju zobk? A je možno, da ima otrok takrat ekstra(!!!) rdeča lička, pa da manj je, pa da vse nosi v usta,...? No, vse to je na sporedu pri nas zadnje dva dni. Sploh noče pojest več kot 100 mililitrov, lička ima skoraj vijolična (nima vročine), tečkasta je bolj, vse nosi v usta,...

Kolegice in user posted image : Sicer imam eno prijateljco, ki ima že pet let staro punčko, ostale pa so vse še na čakanju. V glavnem si vse želijo ta prvo dokončat faks in dobit redno službo. Jst sem ubrala malo drugačno pot.user posted image

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 2986
   RE: Desetke007
17.2.2008 20:56:55   
tave
Hoj!

Mišk se ti  pridružujem. Naš ni šans da kaj pogoltne dol. No pol pa berem kako vašiuser posted image  lepo jejo, pa še Urban od Janje kr stoka in cmoka, da ga je prav užitek gledat. No pa sej bouser posted image .

V sredo imamo cepljenje, tako da upam da ne bo večjih reakcij al pa še kakšna vročina. Me že prav firbec matra kok tehta in meri v dolžino ta naš Rambouser posted image .

No sicer se pa tako vidimo v torek, če bo vse po sreči. Že ene 3 dni me neki levo uho špika. Upam da se ne bo razvilo v kaj več.


Se tipkamo


lp, tave

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 2987
   RE: Desetke007
17.2.2008 21:00:17   
Klaudia
Da ne bo katera pozabila!!
 
Naslednje srečanje LJ oktoberk 2007
torek 19.2.2008 ob 11h - Arena Vodafone.
Prijavljene:
- oktoberka
- janja
- tave
- kasija
- jasna
- suzanamai
- pingi
- klaudia

Naslednje srečanje MB oktoberk 2007
torek 19.2.2008 ob 11h - Marpurgi.
Prijavljene:
- Lane 31
- Teka
- Mehurčica
- Noa1





Bi lahko kar skoz tak seznam delale.
Pa se ga pri ponovnem srečanju samo obnovi ( beri: spremeni datum in prijavljene user posted image  )

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 2988
   RE: Desetke007
17.2.2008 21:27:37   
jasna
mišk, kaj pa če so lička rdeča od mraza? Moj drugi je že od rojstva tak, da ko je zelo mraz ima kar naprej rdeča lička. Krema sicer malo pomaga, ampak je vseeno kot pravi kmečki fantuser posted image .

Lane, jaz sploh ne grejem več avta. Ker preden bi vse tri slekla, pokrila in odkrila, ko se avto segrejeuser posted image . Smo kar vsi v bundah, gretje pa ravno toliko, da se ne rosijo šipe. Sem pa tudi že videla dojenčke zadekane do vratu na toplem. Pa boste videle pozno spomladi, ko bo že fejst toplo, nekateri vozički pa še kar z zimskimi vrečamiuser posted image .

Tave, upam da te kaj ne ulovi in se vidimouser posted image .

Alina, a ste pri vas bolni? Eno user posted image  da boste hitro dobro.

Mi smo bili danes v Tivoliju na nastopu gimnastike v podporo Peganu za OI. Alen je spoznal Petkovška in mu dal roko. Je kar zrasel za 5cmuser posted image .

LP

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 2989
   RE: Desetke007
17.2.2008 21:36:44   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

lane, če se ne motim, je do Dunaja kar ene 5 ur vožnje (če me spomin ne vara user posted image ), a je ves čas spala?


A ni tako daleč........v 2,5h smo bili na cilju user posted image

Mišk........baje so rdeča lička pokazitelj za zobke....bogica tvoja.....probaj ji z tistim gelom masirat...hmmm sem že pozabla kako se reče user posted image

Tave+Mišk.......brez panike.....moji se tudi ne sanja o GH user posted image ,razen če je to roka ali slinček...takrat zelo odpira usta user posted image .....sem ji dala korenček kuhan....ma je glih eno žličko pojedla user posted image  jedva.....še majo časa......še pa još.....saj bodo celo življenje jedliuser posted image .....aja pa stisnila sem ji žlico mandarine pa z vodo razdrečla- ni šans user posted image
Najbrž je treba ulovit dober trenutek- kot sem ga jaz takrat ko sem ji prvič dala jabolko - takrat je res zgledalo, da celo ve kaj dela user posted image user posted image
Me pa zanima....kdaj dajete GH - koliko pred obrokom,koliko po obroku-časovno mislim user posted image .....Da je najbolje dopoldan to sem že prebraa user posted image
Vglavnem ne sekirat se okrog gh ,ko je user posted image  zrel jo bo jedel....eni prej eni kasneje.....zagotovo pa vsi enkrat user posted image

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2990
   RE: Desetke007
17.2.2008 21:55:39   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia



Lia že spi. Upam da bo danes bolj mirna noč kot včeraj. Je spala od 20h pa do 23h, potem pa celo noč ni mogla spat in je bil jok, pa neprestano bi joško cucljala. Sem bla zjutraj čist paf. Najbolje da grem čimprej spat, če bo slučajno spet žurka...


Klaudia te popolnoma razumem. Tudi pri nas je zadnje 3 dni skoraj podobna slika, samo da spi do enih 3 ali 4, potem pa nonstop ziza. Dudo, ki jo je oboževal(sicer je ponoči nikoli ni imel) ne želi imeti, samo zizo. Sicer ima zaprte oči in ni dejansko buden, samo cvili, se premetava in če ne dam zize, potem začne jokat. Sem mu dala prst v usta, pa ga ni sesal, samo močno je stiskal z dlesnimi skupaj. A je možno, da so na pohodu zobki. Tudi slini se kotuser posted image , pa roke so itak nonstop v ustih, včasih kar obe naenkrat. Danes jih je tako globoko porinil, da je bruhal potem. Tako, da sem tudi jaz počasi podobna zombijuuser posted image

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 2991
   RE: Desetke007
17.2.2008 22:02:46   
mama06
Aja, pa v album sem dodala še dve novi slikici. Ena je prikaz našega otroka po delanju odtiskov rok in nog. Pa ne se preveč smejatuser posted image user posted image


lane31 še veš geslouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 2992
   RE: Desetke007
18.2.2008 7:48:17   
lane31
Dobro jutro .....evo user posted image .....midve sva že vstali ob 7h....pa ni frke,saj lepo panča od 20,30h in celo brez dudice....pridna maca user posted image
Mama 06.....a je šla barva enostavno dol? Jernej pa čisto začudeno gleda, mu ni nič jasno zakaj je celi rdeči user posted image

Nova zvezda pevskih odrov je rojena user posted image user posted image user posted image user posted image
http://www.youtube.com/watch?v=iMLmR73GMrs Smejat pa se še vedno ne zna na glas user posted image .....poje pa že dvoglasnouser posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 2993
   RE: Desetke007
18.2.2008 7:52:40   
lane31
In jutrišnje srečanje se mi je postavilo pod vprašaj,ker kot veste štajerke si vedno tako zorganiziram,da grem pol še k mami in  me sekica domov pelje,
zdaj pa vsi bruhajo in driskajouser posted image ,pa nebi ravno malecke izpostavljala,pa še mama me itak nažene,če naju vidi na vratih user posted image .....Bom poskusila kako drugače- beri, da si mož uredi prevoz,kar pa ne bo lahka .....skratka javim zvečer,če prideva .....je pa skoraj 80%da ne user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2994
   RE: Desetke007
18.2.2008 8:08:45   
sanosan
Dobro jutro! user posted image  je že kuhana!

Včeraj smo preživeli kljub vsemu lepo nedeljo. Mojega sicer ni bilo doma, ker se je šel učit, kako se poreže sadno drevje. In ker se je mami luštalo nekaj sladkega, sma z Blažem pridno delala marmorne kolačke, Brina pa je bila nadzorni user posted image . Ker smo bili sami in je dopoldansko packanje po kuhinji ter priprava kosila zahtevala svoj čas, smo šele popoldan šli malo ven. Smo še uspeli ujeti par sončnih žarkov. Proti večeru so prišli moji na obisk in je lahko Blaž pokuril odvečno energijo, ko je norel s fantom od moje sestre. Brina pa se je pustila razvajati od babice in dedka. Potem smo še morali izkoristiti babica srevis, da sem lahko zrihtala Blaža za spanje, Brina pa tudi ni več dolgo po tem ostala budna. K sreči je moj prišel domor ravno pravi čas, ker se je Blaž prebudil in ga je potem on uspaval do konca, jaz pa sem se lahko posvetila Brini. Je zaspala malo po deveti uri in takrat sem se tudi jaz lahko malo odpočila.

Misk in Tave, jaz ne mislim z gosto hrano začet pred 6. mesecem in še to zelo počasi in v majhnih količinah. Naj se vama nikamor ne mudi, bo že prišel čas, ko bodo tudi vajini user posted image  z veseljem jedli tudi gh. Kot je že Skuštrana napisala nekaj strani nazaj, kaj vse mora user posted image  najprej obvladat, da je pripravljen na gosto hrano, je smiselno še malo počakat, ker so vajini šele napolnili 4. mesece. Ne bit obremenjeni s tem kaj drugi že počnejo, vaši pa ne, ker ima vsak otrok svoj ritem. Npr. moja user posted image  se tudi še ne obrne iz hrbta na trebuh, pa se zaradi tega ne obremenjujem. Naj se vam nikamor ne mudi, ker otroci še prehitro zrastejo.

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 2995
   RE: Desetke007
18.2.2008 8:28:27   
mehurčica
Dobro jutro!

Lane31, prava faca je. Sem pozabila mojo dat gor in sem včeraj videla, da še imam posnet ta filmček:
http://www.youtube.com/watch?v=TzR8wD2V_DQ

Nisem še poročala kako je bilo spanje včeraj po 80ml adaptiranega mleka. Najprej je spala 4,5 ure v kosuuser posted image , potem pa se je v roku 6,5ur zbudila kar 6x!user posted image In ker nisem gledala na uro, sem jo vmes še dala 2x na zizo in ni pila, ampak se je samo pocartala in zaspala nazaj. Jedla je pa samo 2x tak prav.
Danes pa je bilo boljše. Zvečer je spila 50ml in ni hotela več - je hotela zizo, tako da se je potem še konkretno podojila. Ponoči se je zbudila 2x in potem ob 7h in se je zbudila pred 15min(zdaj se še kar nekaj pogovarja in David hodi k njej). Ob 4h ni takoj mogla nazaj zaspat in je ene pol ure jamrala. V glavnem, oba dni sem se lepše naspala, čeprav se je prvi dan dostikrat zbudila - vsaj ni jamrala, ampak takoj nazaj zaspala.

Zdaj mi pa že David pravi:"Te pa greeeema smuuuučaaat!!!!!! Kaj se moram zadret?"user posted image user posted image Sem ga včeraj snemala s telefonom, ker nisem imela drugega. Je na youtube-u, če katero zanima "David smuca".




(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2996
   RE: Desetke007
18.2.2008 8:34:24   
noa1
Dobro jutro in hvala za user posted image . Mi smo tudi zgodaj vstali. No, 7.30 je zame hitro, sploh glede na to, da zaspi ob 11.00 ali še pozneje in po novem je na 2 h. Saj ni nič hudega, samo navadila sem se že, da se čez noč dojiva na 4 - 5h. Mogoče pa se je hotela samo malo pocartati. Samo, da ni krčev.

Lane31, upam, da boš uspela vseeno priti.

Alina_alin: kako so tvoje male in velike bebe. Upam, da nisi še ti zbolela.

Teka in Mehurčica: a vidve prideta jutri?

Mama06: s kakšno barvo pa ste delali odtise?

No, moram it...mojemu otroku je dolgčas v ležalniku

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 2997
   RE: Desetke007
18.2.2008 8:54:41   
jasna
mama06, kako pa je uspela umetnija? Luštne slikice.

Ko je naša mala slišala Aneto in Eni peti je tudi sama začela. Pa sem poslušala duetuser posted image . Sem še malo pogledala Davida in dobro, da ni mojih dveh doma. Bi sigurno slišala: Ta fantek pa lahko umiva čevlje, jaz pa ne smemuser posted image . Ful lepi filmčkiuser posted image .

Midve morava pa danes cel dan doma čepetuser posted image . Pride serviser popravit pralni stroj enkrat med 8. in 16. urouser posted image . Bom pa tu mal več težilauser posted image

LP

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2998
   RE: Desetke007
18.2.2008 9:20:00   
mama06
Dobro jutro še od mene. Jaz bi vam raje ponudila user posted image čaja, ker kave še v življenju nisem pilauser posted image user posted image .


IZVIRNO SPOROČILO: lane31


Mama 06.....a je šla barva enostavno dol? Jernej pa čisto začudeno gleda, mu ni nič jasno zakaj je celi rdeči user posted image




Ja, barva gre dol ful izi in tudi iz stvari jo s pranjem spraviš dol, tudi iz sintetike, ki se pere na 30 stopinj.


Trenutno ima user posted image govorne vaje v igralnem centru, ki mu je zaenkrat ševedno zelo všeč.

GH - ne mislim silit niti po razno, saj se zelo lepo dojiva in tudi poskušat uvajat bom začela šele po 7 mesecu. Razen, če ne bo kaj vmes prišlo. Na to pa nihče nima vpliva.

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2999
   RE: Desetke007
18.2.2008 9:21:48   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: jasna

mama06, kako pa je uspela umetnija? Luštne slikice.




Nasmejala sva se z dragim do solz, saj je bil začuden ko user posted image , kaj delava z njim in kot pribito, je moral prste skupaj tiščatuser posted image . Ampak je kljub temu uspelo, da imamo spomin.

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 3000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  118 119 [120] 121 122   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  118 119 [120] 121 122   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Imena za fantke grškega izvora
Grčija je država s starodavno kulturo, s katero so povezana lepa ženska in moška grška imena bogov in mitoloških bitij. ...




Koliko otrok načrtujete?
jagodka7

Koliko otrok želite imeti/imate?

Nobenega (5%)

1 (11%)

2 (35%)

3 (37%)

4 (7%)

5 ali več (5%)


Število vseh glasov: 297

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!