|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  116 117 [118] 119 120   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
15.2.2008 19:48:53   
Kasija
mama06 ooooooooooooooooooo tudi od meneuser posted image  2ursae se dobro, da si bila radovedna, da smo še drugi prišli na svoj račun user posted image .

jasna en dan, ko boš znana in priznana, jim bo še žal, da se ne morejo pohvaliti, da so objavili tvoja zgodnja dela! Morda lahko poskusiš pri drugi publikaciji?

Moja prijateljica bo pa kmalu rodila in sem samo sebe zalotila, kako komaj čakam. Prav veselim se! Odkar imam user posted image  tudi na druge otroke gledam drugače. Darilo je že izbrano - hvala skuštrana - in mislim, da ga bo ful vesela. Sploh je pa super, da je kar nekaj kolegic nosečih, da se bo imel elian s kom igrati. A vaše prijateljice tudi imajo otroke?

(odgovor članu kmarija)
Neposredna povezava do sporočila: 2926
   RE: Desetke007
15.2.2008 20:05:53   
kmarija
Pri nas sem jaz odprla sezono user posted image , ena bo rodila aprila, par jih pa intenzivno dela na tem user posted image .
Jaz tudi komaj čakam na user posted image  user posted image

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 2927
   RE: Desetke007
15.2.2008 20:09:49   
kmarija
Evo bosanski horoskop:





Lopata (22. 12. - 19. 1.)

Rođeni u ovom znaku najčešće najebu.

Dovedu ih na pripremu gradilišta i do vrata su u blatu.
Inače se odlikuju analitičkim duhom i romantičnom
prirodom, ali to im ništa ne koristi ako ih dopadne lopata.

Dobro se slažu s rođenima u znaku Krampa.


Miješalica (20. 1. - 18. 2.)

Likovi iz ovog znaka su staložene i mirne osobe.

Uglavnom su BMK, sve dok miješalica radi.
Malo popizde ako se pokvari, ali onda skupe
one rođene u znaku Lopate da oni to ručno odrade.

Izrazito su vesele naravi i vole djecu.
Muškarci žensku djecu od oko 250 mjeseci, žene  svoju.


Dizalica (19. 2. - 20. 3.)

Rođeni u znaku dizalice su, logično, vitki, visoki i čvrsti.
Malo nestabilni kao osobe, pa im se često dogodi da im zaliju stopala u beton.
Da se ne prevrnu. Dobro se slažu sa Miješalicama.

Dizalice su ljudi koji su tihi, oprezni i skloni magiji,
misticizmu te vlašićkom siru i janjetini s ražnja.


Kontejner (21. 3. - 19. 4.)

Njihov zaštitnik je Crveni orao.Nezna se zašto,oni tako
tvrde. Navodno to je zbog gužve u baraci(kontejneru).

Dobro se slažu s Lopatama, naravno ukoliko ovi ne pizde previše.
Odlikuje ih velika umna snaga,emotivna energija i smrdljive noge.


Kramp (20. 4. - 20. 5.)

Izrazito produhovljene osobe kojima su obiteljski odnosi i
vrednote na prvom mjestu.

To je osobito vidljivo u njihovim psovkama gdje redovito
spominju Boga, Crkvu, mater, oca, sestru, itd.

Najintenzivnija religiozna iskustva ove vrste doživljavaju onda kad im nešto ne polazi za rukom. Treba još dodati da im je totem iz biljnog svijeta kupus.


Armirani beton (21. 5. - 20. 6.)

Armirani beton je znak u kojem su rođeni glavne face na gradilištu.

Tvrdi i glupi, čvrsti i zajebani, strah su i trepet za Dizalice i Miješalice.
Izbjegavati. Nemaju totema iz biljnog svijeta. Bradu i brkove rijetko briju.
Neskloni iskustvima s područja higijene.


Pikhamer (21. 6. - 22. 7.)

Rođeni u ovom znaku su izrazito osjećajne osobe.

Skloni depresivnim raspoloženjima kad im ponestane piva.
Emotivno vezani za majčinsku figuru u liku dežurne konobarice.
Ne podnose Lopate i Betone.
Boja Pikhamera je ružičasta, a totem iz biljnog svijeta je kakaovac.


Mesna konzerva (23. 7.- 22. 8.)

Osobe iz ovog znaka često pate od povišenog kolesterola.

Dobro se slažu s Kontejnerima. Oštroumni su i hrabre vođe.
Ljudi iz drugih znakova ih vole, ali im često iza leđa jebu mater,
naročito Betoni. Tajnovitost jeizrazita osobina Mesnih Konzervi.
Njihova boja je smeđa do crna. Totem iz biljnog svijeta je grah.


Šljem (23. 8. - 22. 9.)

Rođeni u ovom znaku su izrazito intelektualne osobe.

Sve postižu glavom. Glavom najčešće štemaju,
a ponekad i misle, iako je nisu skloni koristiti u tu svrhu.
Obožavaju ih Dizalice i Betoni. Često sebave poezijom i romantični su.
Hrabre i ustrajne osobe, snažne u svakom pogledu s
istančanim smislom za pravdu i obitelj.

Zalažu se za druge i legalizaciju prostitucije. Boja im je, naravno, bijela.


Mujo (23. 9. - 23. 10.)

Rođeni u znaku Muje, face su na gradilištu.

Najbolje se slažu s Lopatama i Krampovima, a najteže s Betonom.
Prilično su socijalizirani i prijateljski nastrojeni, pa su rijetko kad sami.
Skloni kulturnom angažmanu u birtijama i alpinističkom penjanju na
lokalne opajdare i radodajke.
Mujina boja je ljubičasta, a totem iz biljnog svijeta je burek.


Cigla (24. 10. - 21. 11.)

Cigla ima izrazito dobru sposobnost prosuđivanja i intuiciju,

Pa su stručnjaci za ljudsku dušu. Lako naslute kad se sprema
neka  ****rija pa se mudro povlače u pozadinu odakle podjebaju
u cilju mirnog rješenja konflikta.
Najbolje se slažu s Betonima i Miješalicama, a ne podnose
Krampove, Lopate, Mesne Konzerve i pisanu riječ.

Totem iz svijeta biljaka je bršljan, a boja je boja cigle, samo zelena.


Severina (22. 11. - 21. 12.)

Severina se najbolje slaže s Kontejnerom i Mujom.

Rođeni u ovom znaku skloni su analnom sexu,
ali im se isto tako trebaju nadodati duševne karakteristike
kao što su intuicija i velika sposobnost predviđanja.

Osjećaju jaku averziju prema kameri i inače bilo kakvom obliku snimanja.
Mane su im dlakavost. Boja Severine je crna, a totem biljka je trava –
Zelena, naravno.

(odgovor članu kmarija)
Neposredna povezava do sporočila: 2928
   RE: Desetke007
15.2.2008 20:13:09   
kmarija
Še en:
    TAKO PESMICO SEM DOBILA .....
    
    Spet prišel bo tisti pomladni dan,
    ko treba dat bo zimske gate stran,
    si treba bo nadeti tangice
    in lepe pisane rožaste špangice.
    A kaj se čudo čudno tu godi,
    tangice premajhne so za številke tri!
    Le kako se je to zgodilo,
    da telesce se je tako poredilo?
    Je bilo predolgo zimsko spanje,
    zdaj pa je porazno tole stanje.
    Nič ne pomaga jok in stok,
    treba bo v nov naskok!
    Zdaj bosta na vrsti regrat in solata,
    da bo spet manjša zadnja plata,
    pa treba stopit bo na planine,
    da lepše bodo te obline.
    Saj zdaj bo konec dolge zime,
    fantje že cedijo sline,
    zato le pazi draga punca,
    da se špeh okrog ne gunca...
 
 
    IN TAKO SEM ODGOVORILA ....
     
    Pri meni se vseskozi gunca,
    tud' kmet ma raj' debel'ga junca,
    airbag je tud' priporočljiv,
    če hočeš biti manj ranljiv.
    In pa: vemó, da suhe babe
    so prepogosto volje slabe,
    nataknjene in neprijazne
    in mlahave kot vreče prazne.
    Poskusi sam in videl boš,
    kako lahko gre vse na nož,
    če moraš dan za dnevom biti
    sestradan in z vrvico v riti.
    *****

(odgovor članu kmarija)
Neposredna povezava do sporočila: 2929
   RE: Desetke007
15.2.2008 20:40:27   
mama06
To bo najin tretji dopust v 20 mesecih v Turčiji.

kmarija super štosi. Bravo. Si me res nasmejalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu kmarija)
Neposredna povezava do sporočila: 2930
   RE: Desetke007
15.2.2008 21:31:38   
lane31
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nočko babike user posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 2931
   RE: Desetke007
15.2.2008 21:39:25   
2ursae
user posted image user posted image user posted image
še jaz:

Dolenjec naleti na zlato ribico, ki mu obljubi, da mu bo izpolnila 3 želje.
Dolenjec: "da bo reka Krka cviček in da bo tekla mimo moje hiše"
riba:"ok, imaš pa še eno željo"
Dolenjec: "errmmm ... mmmm... errr"
riba: "no, kaj bo tretja želja"
Dolenjec:"ok, pa daj še liter cvička"

user posted image

nočkec

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2932
   RE: Desetke007
15.2.2008 21:50:37   
Klaudia
Še jst še jst...

Možakar gre k zdravniku, da si naredi HIV test. Izpolni vprasalnik in da kri. Čez nekaj dni pride po rezultate in vprasa zdravnika:
- No, g.doktor, kakšni so moji rezultati ?
- Imam za vas slabo novico, testi so pozitivni.

Možakar je v šoku in želi vedeti, če resnično ne obstaja zdravilo, ki bi ga pozdravilo.
Doktor :
- ... tu navajate, da ste homoseksualec ?!
- ja, res je.
- ... no to je bilo pričakovati. Ampak imam za vas pomoč. Vzamite 2 litra mleka, pustite ga 2 dni na soncu in ga potem spijte skupaj s 3 pokvarjenimi jajci, z kg pokvarjenega zelja in poplaknite z litrom kefirja. To delajte 20 dni zaporedoma in velika verjetnost je, da ostanete živi !!!

Možakar se zahvali in pohiti domov, da bi si pripravil zdravilo. Po njegovem odhodu sestra vprasa doktorja:
- G.doktor , zakaj mu niste povedali resnice, da so testi negativni?
- Da bo vedel, zakaj se uporablja rit, buzerant neumni !!!!! user posted image

zdj pa lahko noč...

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2933
   RE: Desetke007
15.2.2008 21:52:42   
janja
Jaz sem pa dons čist vremensko nerazpoložena. Za kosilo sem zažgala pizzo. Saj ni čudn. Sama ne zmorem vsega. Futrat Urbana, Andražu rit brisat, v pečici pa pizza. Seveda je moralo biti nekaj narobe.

No, dons sem Urbanu prvič dala riževo kašico (po žlički) in se je spet kar oblizoval pa momljal.  Pojedel je sicer bolj malo (ne za ves obrok). Pa nič hudega, bova počasi stopnjevala, pa upam, da bo sčasoma ponoči dlje spal in se ne bo zbujal na 3 ure.

Urban, Dona in Tajda čestitke za 4 mesece user posted image user posted image user posted image user posted image .

Sem naredila tiramisu. Pol bom pa spet jamrala, da kile ne gredo nikamor. Orbitrek pa kar od daleč gledam.

grem spat...Andraž me spet čaka...sploh ne vem, kaj naj naredim, da bo šel ta otrok prej spat...


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2934
   RE: Desetke007
15.2.2008 22:07:36   
oktoberka
Uf, kaj je pa dons z mano, da sem ob tok pozni uri še pokonci?user posted image

Lahko noč bejbike!


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 2935
   RE: Desetke007
15.2.2008 22:07:52   
mama06
Vsem trem štirimesečnikom iskrene čestitke! Seveda tudi njihovim staršem!

Pa še ena user posted image user posted image user posted image za vsakega. Mame, počasi jih hrustajte, da ne bo slabe vesti pri kilogramihuser posted image user posted image

Jutri je pa naš poba star 3,5 meseceuser posted image . Pa vsak dan je bolj priden. Samo zaspan ne sme bit, kr potem je tečen in jokav, da je user posted image . Je soseda dejala, da naj si raje omislim še enega, da bom imela kaj za delat čez dan. Pa verjemite, da imam že z njim dosti dela, kljub temu, da je priden. Pridejo pa dnevi, ko komaj čakam, da minejo, ker ni vsak dan njegov dober dan. Je kot vreme - en dan bolje, drugi dan slabšeuser posted image . Glavno, da se nasmeji, potem je vse hudo pozabljeno.



Lahko noč & sweet dreams to everybody!

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 2936
   RE: Desetke007
15.2.2008 22:13:53   
mehurčica
Tudi jaz voščim vse najlepše 4 mesečkom.

IZVIRNO SPOROČILO: janja
pa upam, da bo sčasoma ponoči dlje spal in se ne bo zbujal na 3 ure.
Joj, moja želja je sploh na 3 ure spravit dojenje. Sem se včeraj tako naspala, ker se je samo 3x zbudila in po dojenju tudi zelo hitro nazaj zaspala. To, da nazaj zaspi takoj po dojenju je luksuz za mene. Večina noči se zbuja na manj kot 2 uri in potem še ne more nazaj zaspat kake pol ure.user posted image Pa dudico ven meče in jamra.

Sem dobila mleko na recept(da bi boljše spala ponoči) in ji ga ne upam dat, ker me je strah, da se bo nehala dojiti. Jaz bi pa rada dojenje potegnila do cca.2 let. Ma saj ne vem kaj naj.user posted image Ker že v tem je drugačna od Davida, da se na dojkah sploh ne carta. Samo spije kolikor gre v želodček in takoj spusti.user posted image


Midve pa sva bili zjutraj okoli 10h že v mestu na čaju z dvema rr-jevkama, pol pa še malo na sprehod z eno drugo rr-jevko(povsod smouser posted image ), potem po Davida v vrtec in ko sva ga oddali na telovadbo, sva šli še za eno urco v park. Pol se mi je pa doma smejala, ker sem jo ljubčkala po vratu.user posted image

Sem pa kar nekaj rum kokos kroglic danes pojedla. Upam, da ne bo pijana.user posted image Sem zvečer naredila 3 serije za trebuh, noge in zadnjico. Že ene 5 dni nisem nič.user posted image Pa še jutri ne morem smučat, ker se mi je odlomil avtomat.user posted image



Se opravičujem....samo jamram.

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 2937
   RE: Desetke007
15.2.2008 22:19:15   
skuštrana
2ursae, ma, ne, nisem te razumela da se želiš A rešituser posted image Meni so tudi tista 3 leta, ko je bila Liza doma in ne v vrtcu in sem bila samo z njo neprecenljiva.. Njej pa verjetno isto..in če bi še enkrat izbrala bi spet naredila isto..upam, da bom tudi Arsena dala v vrtec šele pri 3 letih...Ampak sedaj pa je mala čebela že velika punca in je bil zadnji čas da gre v vrtec..in moram priznat mi to full olajša situacijouser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 2938
   RE: Desetke007
15.2.2008 22:29:25   
jasna
Sem že boljše, čokolado so pa otroc pojedluser posted image . Lane, v službi sem delala eno raziskavo in iz tega članek. Nočejo pa, ker je za njih premajhna skupina. Tu pa žal ne morem pomagat, je Slovenija pač bolj majhna država. Kasia, vsekakor bom poslala še drugam, če pa v revijo z faktorjem vpliva ne bo šlo pa pač drugam. Brez boja se ne predamouser posted image . Sem bila pa res žalostna, ker je bilo vloženega ogromno dela.

sanosan, kako je uspela potica?

Kasia, jaz se ogromno prevozim s trolo, še posebej če grem v center in nikoli nisem imela slabega občutka. Pa vedno se najde kdo, ki ti pomaga npr. dat voz dol. Enkrat sem bila sama z njimi, bila je gužva in je ena gospa vzela Eneja k sebi v naročje. Na splošno so ljudje res prijazni. Če pa je mala v slingu se pa vsedem tako, da sem s hrbtom v smer vožnje. Če bi ravno prišlo do trka te namreč vrže nazaj in ne naprej na dete.
Aja, otrok pri prijateljicah vedno večuser posted image .

oktoberka, dej vprašaj koliko so baby legs v ZDA. Bom pa probala nardit.

mama06user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mehurčica, kako dolgo se je pa David dojil? Ker jaz sem tudi nameravala dolgo dojiti, pa sta me fanta odstavila že pri 10ih mesecih. Neli pa dojko tudi uporablja samo za hranjenje (par minut in konec).

janja, a Andraž še spi v vrtcu? Ker pri nas tudi hodimo pozno spat, pa jaz krivim za to popoldansko spanjeuser posted image

LP

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 2939
   RE: Desetke007
15.2.2008 22:45:26   
mehurčica
Jasna, Davida sem tudi imela namen dalje dojiti in sem bila kar malo žalostna, da se je pri 1 letu odstavil. Pa saj če bi se vsaj 1 leto dojila, bi bilo super.

Evo, za prvo rundo nočnega dojenja se je že zbudila. Je zdržala 3,5h! Uau!user posted image Nadaljnja zbujanja pa so na žalost bolj pogosta. Grem raje kar spat.

Nočko!

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 2940
   RE: Desetke007
15.2.2008 23:27:31   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: mehurčica

Midve pa sva bili zjutraj okoli 10h že v mestu na čaju z dvema rr-jevkama, pol pa še malo na sprehod z eno drugo rr-jevko(povsod smouser posted image ),


me imamo pa jutri srečanje - septembrke 05. Ja, povsod nas je dost user posted image . Bom pa jutr prvič na kakšnem srečanju sama z obema škratoma, poročam, kako se bo obneslo. Jao, že kar vidim hude scenarije user posted image  - en se doji, drug pa kje škodo dela user posted image

skuštrana, saj nisem tako mislila user posted image . Sem hvaležna, da je Anže še tako mali, da ne rabi vrtca in je rad doma. Če bi bil pa že starejši, bi bilo pa vprašanje, če bi hotel ves dan doma viset z mami pa bratcem, ki še nič ne zna user posted image .

prijateljice nosečke: nič od nič user posted image  ... sploh pa sem si zdaj ustvarila nekako nov krog prijateljic, ravno tu, na RR, pa se dobivamo tudi v živo.

babylegs: ko ste razpravljale o njih, se mi je zdelo nezanimivo, pol sem se pa danes, ko sem gruntala, kako naj za jutrišnje pohajkovanje oblečem Anžeta, spomnila nanje ... bi bilo ful izi, če bi jih imel zunaj pod hlačami, pol pa, ko pridemo not na toplo, mu jih sam dol potegnem ... morda bo pa zadeva še mene začela mikat user posted image

klaudija: naš Anže se je zaljubil v pesmico Biba leze s tvojega CDja ... jo še zdaj slišim v ušesih user posted image , tolkrat jo rolava user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 2941
   RE: Desetke007
16.2.2008 0:02:26   
Ulaa
Komaj vas preberem, tako hitro pisete.
Čestitke vsem ki ste praznovali zadnje dni, tako user posted image kot tudi mamam user posted image user posted image user posted image user posted image !!!

Naš Nik bo imel jutri 4 mesece user posted image user posted image user posted image , je že pravi mali dečko user posted image user posted image user posted image .
Za probo sem mu dala riževo kašico in je prav lepo cmokljal. Za enkrat po par žličk, pa še to ne vsak dan, tako da računam do konca 4 meseca priti na en obrok. Potem pa bomo verjetno začeli dodajat jabčke in korenčke - komaj čakam.
lasje: baje je normalno, da po porodu izpadajo. Meni trenutno zelo, je pa verjetno tudi letni cas malo kriv, očitno prihaja pomlad. Je pa tako, da tiste z daljšimi lasmi to še bolj opazimo. Mene ne bi motilo, samo ima Nik polne roke mojih las.
tašča: moja je super. Res ne živimo skupaj, vendar tudi kadar sem pri njen nikoli ne pametuje. Me vprasa kako je z vnučkoma, in nas je vesela, vtika se pa ne. Je pa zato moja mami bolj pri pametnih. Bi jo včasih kar kam poslala. Samo se trudim, da mi gre mimo ušes.
igralna podloga: jo imam na tleh, pod njo pa armafleks, sem pa aktivirala tudi stajico in imam v njej še eno igralno podlogo, tako da se navaja še na to.
babylegs:  tole pa zgleda zelo simpatična zadeva, sploh ko pride kahlica na vrsto, ce ne bo takrat že poletje.
cepljenje:  mi smo cepljenje prestavili in ga bomo po vsej verjetnosti spet. Sva bila vmes na ORL in pediatriji in imava konec marca kontrolo, tako da bomo do takrat počakali.
prijateljice nosečke:  ma ni nobene na vidiku, oz. so že zaključili z user posted image user posted image user posted image . Sem imela jest dolgo pavzo med prviim in drugim. Ima pa Nik 6 mesecev starejšega bratranca, samo se ne vidimo veliko, tako da na skupno druženje in igranje ne morem računati. (Pa jest bi bla za user posted image user posted image ), upam da bo sestra imela se kakega user posted image , ker  po moji strani smo bolj družabni.

uh, kok je že ura...
Nočko


(odgovor članu kmarija)
Neposredna povezava do sporočila: 2942
   RE: Desetke007
16.2.2008 7:46:10   
jasna
Dobro jutro čveke, danes pa jaz kavo kuhamuser posted image . Sva z Neli že eno uro pokonci, moji fantje pa še spijo.


IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae
drug pa kje škodo dela user posted image  

user posted image  Si kar predstavljamuser posted image

Zunaj je že sončekuser posted image , preživite lep danuser posted image

LP

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2943
   RE: Desetke007
16.2.2008 8:02:05   
jasna
Čestitke Niku za obmesečnicouser posted image .

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 2944
   RE: Desetke007
16.2.2008 8:06:21   
sanosan
Dobro jutro, user posted image  je kuhana!

IZVIRNO SPOROČILO: jasna

sanosan, kako je uspela potica?



Potica je uspela krasno. Skorjica je sicer malo spokala, vendar se je fila (makova) super držala in nič drobila, tako da si lahko vrezal kos potice in si ga kar v roki lahko držal in jedel. Sem dobila pozitivno oceno in bila pohvaljena, tako da me je zdaj kar dosti več od tega špeha, ki še kar raste user posted image . Veliko zaslug za to pa seveda dobi Brina, ki je tako pridna, medtem, ko se mama igra v kuhinji, ker drugače to ne bi šlo.

Lasje - mi imamo doma user posted image , ki mu izpadajo dlake, vendar je po stanovanju več mojih las, kot pa pasje dlake. Ko se vstanem iz postelje, si mislim: tam kjer osel leži, tam dlako pusti user posted image . Če si perem lase, je bana polna las, krtača polna las, na tleh je polno las, na brisači je polno las,... Aja, pa lase imam do 3/4 hrbta. Ima pa vse to eno dobro stran in sicer, če Blaž kje po stanovanju pade, pade na izredno mehka tla, tako kot na puhek user posted image user posted image .

Otroci prijateljic - moja sošolka iz srednje šole in faksa in dobra prijateljica ima dva sina in prvi je mesec dni starejši od Blaža, drugi pa je bil oktobra 1 leto; moj dober prijatelj iz otroštva ima isto starega sina kot Blaž; in še ena prijateljica ima sina, ki je bil pred kratkim star 2 leti. Tako da nekaj jih je, vendar se bolj poredko kje srečujemo, vsi nekam hitimo in nikoli nimamo časa za obiske ali srečanja. Se pa slišimo po telefonu, tako da stike smo obdržali.



(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 2945
   RE: Desetke007
16.2.2008 8:09:02   
sanosan
Jasna, si me prehitela s kuhanjem user posted image . Ker pa sma jo obe skuhale, lahko cel forum povabimo user posted image .

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 2946
   RE: Desetke007
16.2.2008 8:18:06   
skuštrana
Evo babylegs - www.babylegs.net So od 10 dolarjev naprej(to je okoli 6 evrov) Jaz jih bom naročila frendici, če bo še katera naj mi javi na ZS pa se bova zmenili...Pride pa ona nazaj okoli 4. aprila, tako da jih lahko dobite šele tedaj...Meni je ok, ker imajo tiste za long legs, ker naša dva sta dolginauser posted image (glede na noge) Pa ena tistih, ki so meni na moj kratek všeč (pisane, supersoft) je full cenejša(pri nas 21e v ameriki pa 13euser posted image )....

Naš Arsen ima pa ulra rdečo rit...Mislim, gospod ne kaka po cel teden in potem se odloči nardeit tednsko porcijo ravno v avtu in seveda nismo takoj opazili..in se je vnelouser posted image user posted image

Prijateljice in otroci
- no, ja, pri nas se je kar začelo- počasiuser posted image Sem jaz naredila otvoritevuser posted image Je pa full smotano in težko nekomu, ki nima otrok pojasnit kaj to potegne s seboj..Mene včasih kakšna frendica, ki nima otrok kliče, če greva na kavo čez pol ureuser posted image Mislim, jaz moram zrihtat dva otroka, pa vse napokat v avto, pa...uh, logistike in logistike..prej si naredil hop in gremo, zdej pa... Sem si pa jaz tudi preko RR in hrvaškega foruma Rode našla full frendic z otroki, ki me razumejouser posted image user posted image Imamo tudi danes zvečer v Ce čvek pauzo, nimam pojma  kako bo Arsen to prenesel..brez mame..no, mogoče ga kar s seboj vzamemuser posted image zdej, ko se nikjer ne kadi ni panike, pa še taka bolj mirna gostilan je in v posebni sobi bomo..joj, komaj čakam dobro hranouser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 2947
   RE: Desetke007
16.2.2008 8:24:17   
skuštrana
Mehurčica, naša Liza je tudi imela dojko samo za hranjenje...Jaz sem tudi hotela dolgo dojit pa se je princesa sama odstavila že pred enim letom. Jaz mislim, da je razog temu duda, ker za crklanje je imela dudo, ziza ji je bila pa samo avtomat za hranjenjeuser posted image Njej sem lahko ponoči dala dudo in je spala naprej, pri A pa ni šans..je noče in noče in noče...Po eni strani mi je žal, da se ni dolgo dojila, po drugi je pa super, da se je sama odstavila, nimaš potem nekih traum s tem odstavljanjem (sploh jaz, ko nimam srca za takšne stvari, verjetno bi mi bilo zalo travmatično).
Se pa ne obremenjujm s tem do kdaj se bo A dojil, če se bo odstavil ok, če ne pa tudi ok...


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2948
   RE: Desetke007
16.2.2008 8:26:23   
skuštrana
Sanosan, jaz še kakšno brzinsko kosilo komaj skuham, kaj šele potico pečt...user posted image je pa tako, da sta otroka full pridna, dokler se jaz ne odločim it nekaj delat..pol pa se začne in ne morem nič narestuser posted image

Madona, sem se razpisalauser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2949
   RE: Desetke007
16.2.2008 8:28:39   
skuštrana
Še tole, kaj lakota dela http://www.index.hr/video/film.aspx?id=482

Pa tale je super, rabite zvočnike http://www.index.hr/video/film.aspx?id=487


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  116 117 [118] 119 120   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  116 117 [118] 119 120   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Imena za fantke grškega izvora
Grčija je država s starodavno kulturo, s katero so povezana lepa ženska in moška grška imena bogov in mitoloških bitij. ...




Splav - da ali ne?
metimenka

Ali bi oz. si že naredila splav?

Lahko da bi ga naredila, a ga še nisem. (19%)

Da, sem ga že naredila. (14%)

Da, več kot enkrat. (2%)

Da, več kot trikrat. (1%)

Nikoli ga ne bi naredila. (45%)

Drugo. (19%)


Število vseh glasov: 623

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!