|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 [11] 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dolenjke
14.12.2007 21:31:11   
Anonimen
Telovadba za nosečnice. Vas zanima??

http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=2176349

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: dolenjke
15.12.2007 5:41:15   
TRIŠ
user posted image user posted image user posted image VETRNICA ČESTITKE ,MALI ZOJI PA VELIKO SONČKA V ŽIVLJENJUuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu vetrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: dolenjke
15.12.2007 15:33:09   
Vesna_2
Pozdravljene Dolenjke,

pa sem vas le dočakala. Ko sem bila jaz noseča nas ni bilo toliko kot vas je sedaj in tudi pisalo se ni tako pogodsto
No naj vam povem da sem 17.10.07 postala ponosna mamica dvema korenjakoma, Luni in Eneju. rodila sem s carskim rezom v spinalni analgeziji v Lj in lahko vam povem da je bil prečudovit trenutek ko se zaveš da je prišlo iz tebe nekaj kar te bo spremljalo celo življenje, v dobrem in v slabem.

mi sedaj hitro rastemo še hitreje jemo in opazujemo okolico, da si jo bomo zapomnili.
lp vsem skupaj in še kaj pišite.

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: dolenjke
15.12.2007 15:56:46   
Anonimen
Vesna_2 - čestitam, fajn se crkljajte in veliko se smejte.


(odgovor članu Vesna_2)
  Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: dolenjke
16.12.2007 18:28:52   
mklks
živjo punce! spet se vam na hitro javljam po dolgem času...čestitke vetrnici in nicolini za njuna otročička:):)
veselo se cartajte saj to je neki najlepšega;)

tud mi se mamo fajn...naša punca bo ta teden že en mesec stara tko da...smo pridni...pridobivamo na teži in na višini:):)
punce, fajn se mejte, pa se še kej oglasm, ko bo pa kako lepo vreme, če ne prej pa na spomlad, se mormo pa kdaj na kaki kavici dobit vse skupi z vozičkiuser posted image user posted image user posted image



_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: dolenjke
20.12.2007 18:59:51   
Suzi*
babuške, danes je blo en kup nosečk pri Kostanjškovi med 14 in 15 uro. Je blo kar smešno nas vse videt. user posted image  A je bla katera izmed vas tudi tam??

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: dolenjke
20.12.2007 22:01:16   
2.2.
ne nisem bila user posted image  no saj niti ne spadam med nosečke, vsaj zaenkrat še ne. najprej se je treba 1. posvetit čez kaki 2 leti pa drugi v plan user posted image .
drugač je že kaj novega iz nm porodnišnice. kaj se v nm kaj dogaja  ob večerih?

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: dolenjke
26.12.2007 19:27:05   
nicolina
Ojla,
da vas mal pozdravim. Mi smo super, Tin lepo raste, v petek bo star 1 mesec in imamo tudi 1. posvetovalnico. Bomo videli, kolk smo se zredili, saj zelo rad papca. user posted image  Dnevi minevajo zelo hitro, edino kar pogrešam, je malo sončka, da bi šla lahkomalo več ven na sprehode. Upam, da se bo kaj vreme izboljšalo.

Upam, da ste lepo praznovale božič, hkrati vam pa želim lepe novoletne praznike...
Se še kaj javim..

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: dolenjke
28.12.2007 11:12:50   
Katy\o/
Hojla dolenjke. user posted image

Mam eno vprašanje. NS imam 3. januarja in to ob 19.30 (je možno da tako pozno dela? - naročila me je sestrična, ko je naročala tud sebe in zdej sem mal v dvomih) v novomeškem ZD. NS dela samo Kostanjškova ne? A je katera bla pri njej na NS in bi lahko delila mal izkušenj z mano? A posname tud kakšne slikice, al pa filmček? Se splača CD s sabo nosit?

Najlepša hvala za odgovore.

Pa srečno v letu 2008!


_____________________________

Postali smo mala družinica! :)

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: dolenjke
29.12.2007 9:03:37   
Anonimen
Cd- ja ne rabiš nosit s sabo, ker ti filmčka ne morjo nardit, dobiš slikice in so ful prijazni.

LP

(odgovor članu Katy\o/)
  Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: dolenjke
29.12.2007 10:40:58   
Katy\o/
Ok, hvala. Se mi je zdelo ja, da ne bo nobenega filmčka. user posted image Nič zato.

_____________________________

Postali smo mala družinica! :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: dolenjke
1.1.2008 21:00:35   
Alfabeta
Dolenjke, kam ste pobegnile? Vsem vam voščim SREČNO, ZDRAVO IN POPOLNO LETO 2008!
 
Sicer pa pri nas čakamo na prve znake, glede na to da sem drugorodka, rok imam 23.1., se zna kaj kmalu zgoditi. Trebuh se je že spustil, v četrtek pa bomo videli kaj bo pokazal CTG, če bo kaj.
 
Sicer pa kako ste ostale? Tiste frišne mamice, kako se spopadate z vsakdanjikom?
 
Zaenkrat toliko, več pa ob naslednji priliki.

(odgovor članu Katy\o/)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: dolenjke
5.1.2008 23:49:38   
Anonimen
Katy - kako je blo na nuhalni?

(odgovor članu Alfabeta)
  Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: dolenjke
6.1.2008 12:16:49   
Katy\o/
Na NS je blo fino, končno sem se spet nagledala našega malčka. user posted image Kostanjškova je prijazna in zelo sem zadovoljna. Rezultati so bili odlični. Tveganje za DS je 1:5275. Dobila sem še tri slikice, ki so že v albumu. user posted image Naš pikolino pa je velik 7.4 cm. Rekla je sicer, da je za 1 dan manjši, ampak bo PDP ostal tak kot je. user posted image

Aja, še malo opozorilo, če katera še ni bila na NS, v zgubanki piše da je NS 60€, prava cena pa je 70€. user posted image

Lep dan.


_____________________________

Postali smo mala družinica! :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: dolenjke
6.1.2008 14:42:06   
Anonimen
Ja, sem o tem že pisala, da je v nm NS najdražja, ampak pravim ok, če bo kaj pripomoglo, da bodo lahko nabavili še kakšen uz.

LP

(odgovor članu Katy\o/)
  Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: dolenjke
8.1.2008 12:01:30   
Katy\o/
Lahko bi nabavli 3D UZ. Ne bi škodlo. user posted image

_____________________________

Postali smo mala družinica! :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: dolenjke
8.1.2008 14:10:40   
Suzi*
IZVIRNO SPOROČILO: Katy\o/

Lahko bi nabavli 3D UZ. Ne bi škodlo. user posted image


S tem se pa 100% strinjam. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Katy\o/)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: dolenjke
10.1.2008 14:37:56   
nicolina
Ojla Dolenjke, da vas malo pozdravim.
Mi lepo rastemo, skratka vse je dobro. Malo smo bili prehlajeni, ampak zdaj je ok. Mi gre na živce to vreme, da ne moremo nič ven. user posted image

A ve katera, a je trgovina Kik že odprta ( tam kjer je bil prej tirbo limač)?  Bi šla mal pofirbcat....user posted image

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: dolenjke
10.1.2008 16:29:50   
Pia77
Mislim, da je bila otvoritev 8.1.,  včeraj pa sem od daleč videla tudi luči in ljudi, ki so vstopali. Nisem šla nič pogledat...

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: dolenjke
11.1.2008 11:04:18   
Lea2007
Nicolina,

kako je bilo v Kiku, imajo kaj zanimivega za user posted image .

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: dolenjke
11.1.2008 17:28:04   
nicolina
Lea, nisem še bla,  ni mi uspelo. user posted image  Bom šla zdej ta teden.
Sem bila enkrat prej v Brežicah, tam je tud Kik. Sem kupla par stvari za user posted image , pa ful poceni. Sem bla malo skeptična, kakšne bodo cotke, ko jih bom prala in moram reč, da so ok. Še skos so iste. user posted image
Sem pa že slišala od drugih mamic, ko so že kupovale v Kiku ( največ je teh trgovin v Avstriji), da so ble včasih tud razočarane. Po moje čisto odvisno, kako naletiš. 
Pa pa

(odgovor članu Lea2007)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: dolenjke
13.1.2008 15:31:01   
2.2.
halo!
ja jaz sem bila v kiku imajo vse ni da ni kakšna je pa kvaliteta pa nevem. kak bolj podrobno nisem gledala ker sem bila z vozičkom pa dragi je bil z mano in brat pa sem samo preletela trgovino in videla res lepe stvari za otroke. bom pa šla zdaj kaj spet v kratkem sama brez otroka da si počasi vse ogledam. ker je bila gužva pa obešalniki nagaženi ne moreš to poleg vozička in moških. sem pa zadovoljna z zalogo.

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: dolenjke
13.1.2008 15:43:27   
Katy\o/
Hvala za info.user posted image

A za bodoče mamice majo tud kaj? Al samo za otročke?

LP


_____________________________

Postali smo mala družinica! :)

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: dolenjke
13.1.2008 17:30:10   
2.2.
joj tak natančno pa nisem gledala. vem pa da imajo res vse številke majhne in res ta velike za res tamočne- tako da se bi kaj mogoče našlo od večjih št.

(odgovor članu Katy\o/)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: dolenjke
14.1.2008 8:09:48   
Katy\o/
Oki. Bom verjetno danes kaj skočila tja pogledat. user posted image Pa tolk sm že zapravla ta mesec, pa bi še kar zapravljala.  user posted image

_____________________________

Postali smo mala družinica! :)

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 10 [11] 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 [11] 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?