|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dolenjke
5.12.2007 9:30:40   
Anonimen
zimska - itak da ja. Korenin ne morš zatajituser posted image . In kje ste drugače vse srečke nosečke? Lahko bi šle kdaj na kavo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: dolenjke
5.12.2007 11:20:54   
vetrnica
pozdravljene

Jst sm pa zdaj na čakanju. Niti nimam kakšnih znakov, da bi se porod bližal. Sicer hodim kar naprej na WC, kr precej mi dol tišči pa kakšen lažen popadek se tudi pojavi, drugače pa nč resnega. Mogoče bo pa danes kaj, ker se je moj user posted image neki menu z user posted image , da bi blo fajn, če bi pršu za Miklavža.  No, men bi  blo to čist vredu, ker že kar nestrpno čakam, da spoznam svojega user posted image .


_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, niti v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš koga rad." (Tone Pavček)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: dolenjke
7.12.2007 10:43:32   
dašabina
Živjo, punce, še mal k vam pokukam, do mojega PDP je še nekaj časa (13.1.2008), drugače pa pridno perem, likam še ne, torba za bolnico je, še par malenkosti kupim, pa bo. Sem doma že od oktobra, pa je tako hitro minilo...
Uživajte!

(odgovor članu vetrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: dolenjke
10.12.2007 8:00:06   
Anonimen
Dobro jutro. Kako ste kaj dolenke? Bolj malo čvekamo. No, pa en lep ponedeljek vam želim vsem skupaj.


(odgovor članu dašabina)
  Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: dolenjke
11.12.2007 11:54:20   
nicolina
Pozdravljene,
po dolgem čsu se vam zopet javljam.
28.11. sem postala mamica fantku Tinu (3250g, 52 cm). Imela sem zelo hiter porod, zelo pozitivna izkušnja, tako da ostale nosečke nič bat, takoj vse pozabiš, ko držiš svojega sončka v rokah.  Vse pohvala porodnišnici NM, še posebej babici Metki in Veridi. Brez njiju ne bi šlo tako hitro, pa tudi ne brez mojega user posted image
Tin je priden, zdaj še veliko spi, je, včasih tudi jokca. Ampak vse to gre zraven.

Mklks, čestitke za Emo user posted image user posted image

Se še kaj javim, šibam...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: dolenjke
11.12.2007 21:31:12   
2.2.
čestitke za tina. samo se carkljajte ker čas zelo hitro beži. če pomislim še slab mesec pa začnem delat ker se mi izteče porodniška a komaj sem rodila si mislim ....naenkrat se leto obrne...
"bomo šli pa na drugega user posted image "

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: dolenjke
11.12.2007 21:34:56   
Anonimen
A je bila katera od vas na NS v NM? Ker se mi zdi dražje kot drugje. Do zdej je blo 60€, zdej so pa podražal na 70€.

(odgovor članu 2.2.)
  Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: dolenjke
12.12.2007 10:11:56   
2.2.
jaz sem bila pri dr kostanjšek. koliko je bilo pa ne vem točno user posted image če se ne motim 14000sit lani

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: dolenjke
12.12.2007 11:51:45   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: nya
A je bila katera od vas na NS v NM? Ker se mi zdi dražje kot drugje. Do zdej je blo 60€, zdej so pa podražal na 70€.

Jaz sem bila na NS v Nm, pa mogoče ne bi šla, če bi vedla, da me bo Kostanjškova tako prestrašila. Ni takoj našla naše user posted image in je najprej vprašala, če je bil na prejšnjem UZ plod živ.user posted image user posted image  Seveda jaz takoj v jok, še dobro, da je bil user posted image z mano. Kasneje je poskusila še vaginalno in potem je bilo pa naše user posted image eno bolj živih kar jih je videla. Takrat ni več pomagalo, ker me je čisto vrgla iz tira in sem bila čisto fertik. Za moje pojme bi lahko čisto drugače to speljala in me ne bi bilo treba toliko prestrašit.
Cena je bila pa 60€. Tudi če je zdaj 70€ si le preračunaj ali se ti splača samo zaradi tega kam drugam hodit, ker moraš upoštevat strošek, da do tja prideš.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: dolenjke
12.12.2007 11:52:43   
Sunny Morning
nicolina user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: dolenjke
12.12.2007 12:02:23   
Katja 271
Nicolina, bravo za fantiča! Ostanita zdrava in se veliko crkljajta!

Nya, jst sem šla pa na nuhalno kar v Dravlje. Razlog je bil predvsem ta, ker imajo tam 3D UZ. Stalo naju je 50 EUR + 10 EUR za CD s slikicami in filmčkom. Moram rečt, da sem bila full zadovoljna. Do LJ se nama pa nikol ni bil problem zapeljat. Mislim pa, da v NM samo Kostanjškova dela ta pregled, ker ima samo ona licenco za to. Popravte me, če se motim.

Kako pa kaj drugače preživljate tale veseli december? Jst sem šla včeraj na sprehod čez Glavni trg in je kar okusno okrašen v primerjavi s prejšnjimi leti. Pa po medički tud že lepo diši :)

Imejte se lepo in pozdravček tudi vašim trebuščkom...

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: dolenjke
12.12.2007 12:24:42   
Pia77
Ne vem, če še, ampak lani je hodila v ZD NM nuhalno delat tudi dr.Ksenija Geršak z Ginekološke klinike v LJ.

(odgovor članu Katja 271)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: dolenjke
12.12.2007 19:52:15   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: Pia77

Ne vem, če še, ampak lani je hodila v ZD NM nuhalno delat tudi dr.Ksenija Geršak z Ginekološke klinike v LJ.


Sem pobrisala kar sem napisala pa moram še enkrat....  Ne motiš se, še vedno dela dr. Geršakova. Je pa res, da naroča sestra od Kostanjškove in te avtomatsko da k Kostanjškovi. Jaz sem bila prej pacientka dr.Geršakove in sem zahtevala, da me naroči k njej. Ona je tudi naučila dr.Kostanjškovo NS. Je pa odlična G, kot G in kot ženska.

Nya, če se boš naročala se naroči k Geršakovi. Ne splača se ti voziti v LJ, ker je ona odlična strokovnjakinja, poleg tega pa v LJ vodilna za področje genetike. Je res strokovna.

Jaz osebno sem jo pri prvem delala v Dravljah pri Pušenjaku, ki vemo kako slovi. Pa sem bila tako razočarana, da me je sedaj dr.Klaričeva komaj prepričala da sem šla. Pa mi niti pod razno ni žal.

Sicer pa Dolenjke, ste se kar nekam porazgubile. Ste šle vse rodit in imate delo z malčki?

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: dolenjke
12.12.2007 20:01:03   
Anonimen
Alfabeta - sem že bila, bila je Kostanjškova in Klaričeva, obe sta bli ful prijazni, pa ful stvari mi je povedala. Tko da nism razočarana, precej veela, ker mi je pokazala ful različnih kotov user posted image . Mislim, da bo tudi Klaričeva kmalu delala NS, ker sem mela tak občutek, da se uči.

(odgovor članu Alfabeta)
  Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: dolenjke
13.12.2007 13:03:55   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: nya

Alfabeta - sem že bila, bila je Kostanjškova in Klaričeva, obe sta bli ful prijazni, pa ful stvari mi je povedala. Tko da nism razočarana, precej veela, ker mi je pokazala ful različnih kotov user posted image . Mislim, da bo tudi Klaričeva kmalu delala NS, ker sem mela tak občutek, da se uči.


No, krasno. To je a lepo slišati. Uživaj!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: dolenjke
13.12.2007 13:42:18   
tasyo
Klaričeva je prav včeraj začela z NS, tako da bo zdaj še več izbire. Se mi pa zdi, da je 70E pa kar veliko, ne vem, če je še kje toliko. Sicer pa moram tudi sama predvsem pohvalit dr. Geršakovo, ki je super ženska in G (pa nisem bila pri njej na NS)

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: dolenjke
13.12.2007 16:15:45   
2.2.
kaj 3D tudi delajo v nm in filmčke snemajo??

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: dolenjke
13.12.2007 17:33:21   
vaney
dan.
se že kar nekaj časa nisem oglasila. vidim, da so nekatere že srečne mamice.čestitam.

drugače pa sta mene obe preskave (NS in DHT) prišla malo manj kot 100€. Ni poceni, ampak kaj čmo.

a ima še katera rok januarja? jaz ga imam 18. 1., pa me zanima, če bova s katero skupaj crkljali user posted image ?

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: dolenjke
13.12.2007 17:57:36   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: tasyo
Klaričeva je prav včeraj začela z NS, tako da bo zdaj še več izbire.

Super, bom šla v naslednji user posted image k njej, ker sem z njo kot G zelo zadovoljna.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: dolenjke
13.12.2007 18:06:39   
vetrnica
pozdravljene

Sporočam vam, da sem 8.12. postala mamica male Zoje. Ob rojstvu je bila težka 3700 g in velika 55 cm. Porod je sicer trajal kar precej časa, ampak ko vidiš svojega sončka, takoj pozabiš na vse bolečine. Sicer pa so babice v NM res super, prav tako tudi sestre na oddelku.






_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, niti v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš koga rad." (Tone Pavček)

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: dolenjke
13.12.2007 18:35:50   
Sunny Morning
vetrnica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za pravo korenjakinjo (nič ni mala Zoja, prava baba že zdaj).user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu vetrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: dolenjke
13.12.2007 20:06:48   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: vaney

a ima še katera rok januarja? jaz ga imam 18. 1., pa me zanima, če bova s katero skupaj crkljali user posted image ?


Zna se zgodit da bova midve kje v P res skupaj pristali. Mi imamo dete napovedano za 23.1., ampak se bojim, da bo prej. A imaš dr.v ZD? Morda se že kje tam srečava

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: dolenjke
13.12.2007 20:09:33   
Alfabeta
Vetrinca user posted image user posted image user posted image user posted image  za pravo korenjakinjo!!!

lepo se crkljajte

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: dolenjke
14.12.2007 18:47:35   
nicolina
Vetrnica, čestitke za korenjakinjo user posted image user posted image user posted image , pa še ful lepo ime sta izbrala. user posted image

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: dolenjke
14.12.2007 19:53:59   
Anonimen
Nya, če se boš naročala se naroči k Geršakovi. Ne splača se ti voziti v LJ, ker je ona odlična strokovnjakinja, poleg tega pa v LJ vodilna za področje genetike. Je res strokovna.


Berem vas od začetka, vendar se še nikoli nisem javljala na nobeno temo na forumu, razen vaše. Kar pa se dr. Geršakove tiče, vem edino to, da se dogaja tudi najboljšim, da ne vidijo, kar bi morali. Mamica, ki je oktobra rodila punčko z DS, je nad njo razočarana, saj ima punčka še precej tipičnih anomalij, ki naj bi jih dr. Geršakova videla

(odgovor članu Alfabeta)
  Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?