|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: notranjska
11.1.2008 15:25:37   
babysolza
Ja tale kakavček super zveni. user posted image
Jst sem takoj za, sam ne vem še, če bom doma.user posted image  Je treba it vsake toliko časa mal bušija dedkom pa babicam pokazat. So vsi na Primorskem, pa se vidmo bl malo in mam potli vsakič ene pol ure - joj kako je velik že, joj kako hitro raste, joj...
Bom pa zvečer počekirala internet in se zihr javim!

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: notranjska
11.1.2008 21:47:50   
Anonimen
TamaraJ: ja jaz tebe poznam, na videz. Sem dala eno slikco v album, kako ti lahko pošljem zs, geslo za album??
 
Od kdaj si pa čuferka?
 
lp

(odgovor članu TamaraJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: notranjska
11.1.2008 22:42:42   
TamaraJ
edinaos... spodaj pod mojim postom je ikona, druga po vrsti. z.s. piše zraven. Mogoče tudi jaz tebe poznam, Sicer pa upam, da se srečamo seveda. Moram dve moji punci kar na mobi poklicat, ker nista glih dost na netuuser posted image ..smrk..user posted image

babysolza... se jutri dopoldne beremo na netu. Sicer pa upam, da se vidimo na razgibavanju naših user posted image in gremo potem na kavo, če bo čas ali pa se zmenimo. No, katera lahko jutri popoldne, naj se kar pofočka.

Zdaj pa grem končno v posteljo, vsa srečna, da mi jutri ni treba zgidaj vstatuser posted image user posted image . Zdajle matram Timija, da bo čim kasneje zaspal in bo seveda jutri potegnil. Ker gospodič za vikend najraje vstaja ob pol 7user posted image

Nočko


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: notranjska
12.1.2008 10:01:37   
Naty*
Jutro notranjska! user posted image

babysolza dobrodošla, lepo da spet ena nova user posted image . Js sm tud priseljena logatčanka, ampak so me punce čist lepo sprejele med notranjke user posted image .

Tamara js sm za kakavček popoldne. Glede ure se zmenite, pa se bom prilagodila, ker zdele težko rečem, kdaj bova midva mela kosilo. Verjetno pa res okrog enih ali dveh.

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: notranjska
12.1.2008 10:42:48   
Anonimen
Ja, tudi jaz sem za kakavček, sporočite mi samo ob kateri uri.

lp majčice-notranke user posted image

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: notranjska
12.1.2008 10:58:53   
TamaraJ
Jutro notranjke user posted image .. No, smo ''že'' pozajtrkovali. Malo več spanja je več kot sedlo. Ponoči se je mali priplazil med naju in potem polulal celo posteljo. In je bila akcija sredi nočiuser posted image . Ja, tudi na to se bo treba navaditi.user posted image user posted image . Meni še enkratuser posted image

OK, zdaj imam telefonske in upam, da se nam uspe dobiti. Jaz načeloma predlagam od 15 ure dalje. Do takrat upam, da bomo že vse nafutrale lačne podnajemnike. Mojo cifro pošljem po sms-u, babysolzi pa na z.s.. Katera lahko npr. ob 16:00, prej ali kasneje, ...naj mi sporoči na sms. Pošljem predloguser posted image

Pa danes sem tako vesela.. Ponoči je rodila od moje sodelavke sestra punčko Emo. Res sem presrečna zanjo, saj ji je nazadnje otroček umrl 3 dni pred rojstvom zaradi strdka v krvi. Za tega otročka sta se doooolgo matrala in na koncu je uspelo z umetno. Potem je kmalu zanosila po naravni poti in ji je sredi nosečnosti umrl mož. In predstavljajte si, koliko sreče je zdaj prinesla mala deklica. Meni so kar solze stekle, ko sem dobila sms zjutraj. Matr, kako res privoščim ljudem, da jim končno zasije sončekuser posted image user posted image user posted image


Ok, jaz letim še psa sprehodit (v dežjuuu user posted image user posted image ) in odletim v Logatec. Se vidimo mamice ti be na kakavčku torejuser posted image


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: notranjska
13.1.2008 20:00:43   
taja11
ojla..še en pozdravček od mene po dolgem času...sem si končno spet zrihtala net...

upam, da ste se mele fajn na kakavčku in res škoda, da se vam nism mogla pridružit...

lillygmail....jst že komaj čakam, da zvemo kakšno novičko od tebeuser posted image ...držim pesti... 21.1.2008??

TamaraJ upam da boš v četrtek lahko šla na kavico...da se mal vidva...user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: notranjska
14.1.2008 7:28:35   
TamaraJ
Dobro jutro!

Ko smo šle s kavice (no, čajčkov, kakavčkov) sem šele dojela, da smo čvekale celi dve uri in poluser posted image . Uauuu, čveble. Ja Taja, čas je, da se drugič pridružiš. Lilly, ti pa predlagaj, kdaj imaš čas in če bo lahko, bom prišla popoldne v Logatec. Mal mal krizo ta teden, ker mojega sploh ni, ker gre v Avstrijo delat. Tako, da se moram malo zment z mojo mami, kdaj kaj pride domov. Načeloma po 17 uri popoldne. Sicer pa gre Timi kar z nami na kavav. Bo pa malo krajši od dveh ur in pol user posted image .

No, javite se kaj na notranjkeuser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu taja11)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: notranjska
14.1.2008 9:34:14   
Anonimen
Ja, tudi meni je dragi rekel, pa ste se načvekale, sem rekla saj nismo bile dolgo, on pa ne samo 2,5 ur.

Ampak to sploh ni važno, glavno da smo se fajn imele.

Jaz sem na dopustu, tako da mi vseeno ob kateri uri se zmenimo
Timija, pa vsekakor vzami s sabo user posted image

lp

(odgovor članu TamaraJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: notranjska
14.1.2008 12:12:16   
babysolza
Ja zdaj mi je pa že skoraj žal, da sem šla v soboto domov, k (bodočim) babicam in dedkom... Mi bi prou zapašou en tak čvek...
Se pa opravičujem, ker se nisem v soboto nič javla - sem dobila virus in škatla ni delala do včeraj zvečer.
Če ne bo kej prišlo vmes, pridem jutri na telovadbo - upam, da se dobimo?!?

P.S: TamaraJ - kako pa pogledam to zasebno sporočilo? Sori, ma sm nova in mal zgubljena...

Lp vsem!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: notranjska
14.1.2008 13:36:36   
TamaraJ
Čisto na vrhu strani imaš: MOJA RINGARAJA. Tam spreminjaš profil, imaš album, pregleduješ sporočila... Poglej si. ja, jaz se še menim za varstvo našega junačka in upam, da si pridem kaj rit razmigat. Prav manjka mi...


Ja, kakavčki pa bodo še, seveda. In upam, čimveč prisotnihuser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: notranjska
14.1.2008 14:17:06   
babysolza
Hvala TamaraJ user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: notranjska
15.1.2008 7:25:09   
TamaraJ
Lillygmail ima faaaantkaaaaaa!!!!user posted image user posted image user posted image

Info je od danes zgodaj zjutraj in ko jo dobim na telefon, izvlečem še kaj več user posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: notranjska
15.1.2008 8:15:04   
babysolza
BRAVO Lillygmail!!!!!!!!!!!!!
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: notranjska
15.1.2008 14:11:04   
Naty*
O ful dobr user posted image user posted image user posted image user posted image ! Lillygmail čestitke!!!!

No pa bi še glih ujela tist čvek, če bi zadnjič lahko prišla, zdej nas je pa mali prehitel user posted image . No Tamara, ko boš izvedela kaj več, kar sporoči user posted image , pa čestitaj ji v mojem imenu.

Kar se pa telovadbe tiče, pa js žal ne bom mogla hodit tja, ker mamo ob torkih vaje z bandom. Se bom pa čvekov redno udeleževala user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: notranjska
15.1.2008 15:51:35   
taja11
Lillygmail user posted image user posted image user posted image ... joj TamaraJ to je bla pa res lepa novica...upam, da kmalu izvemo še kaj novega...


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: notranjska
17.1.2008 0:35:42   
Anonimen
No notranjke kdaj bo naslednji čajček, kakavček, al karkoli že???user posted image

(odgovor članu taja11)
  Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: notranjska
17.1.2008 7:48:59   
babysolza
JJAAAA!!! Dobra ideja, edinaos! user posted image

A ste v soboto kej pri cajtu? Kaj pa bi blo zbirno mesto?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: notranjska
17.1.2008 8:00:24   
TamaraJ
Ojla!

Ja zbirno mesto lahko po moje ostane Navigator. meni prav sede. Če pa kateri ne, pa le na dan s predlogi. Jaz sem načeloma v soboto frej, tudi bolje se počutim. Danes ponoči sem bistveno boljs spala, glava me ne boli več in upam, da tako tudi ostane. Ura lahko po moje ostane kot nazadnje (okoli 16:00, lahko kakšne pol ure prej ali kasneje). Do takrat lahko vse v miru pojemo kosilo, pa še prepozno ni. Upam, da se nam tokrat pridruži še Taja ???? No??

Napišite predloge kdaj in kje (če se katera ne strinja z zgoraj navedenim) in se bomo poskušale uskladit.

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: notranjska
17.1.2008 11:04:14   
Naty*
Kar se tiče kakavčkanja sm js za, tud termin in plac sta mi še zmer vredu user posted image . Ko bojo še ostale povedale, bomo pa vidle ane.

Tamara, dej prosim sporoči, ko boš glede MŠ kej zvedela. A to za Postojno al Logatec sprašuješ? A ti boš s tvojim hodila al sama? Ker js bom verjetno sama (a je to čudn?), pa bi mi bl pasal, če bi kero poznala tam.

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: notranjska
17.1.2008 11:18:33   
Anonimen
Naty: ja jaz tudi ne vem koliko bo kej moj imel čas za MŠ, saj dela do full pozen. Tako, da pomoje, ne bo nič takega. Glede MŠ: a v tistem mestu, ki misliš roditi tam naj bi obiskoval MŠ, jaz še nisem čisto prepričana: PO ali LJ??

A grem lahko v MŠ v PO, rodit pa v LJ?
 
LP

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: notranjska
17.1.2008 11:54:01   
TamaraJ
Sem kooončno dobila eno napol mrtvo ženšče iz Porodnišnice Postojna, ki je očitno sama nad sabo naveličana in je komaj izdavila: Jaaaa, pa še niii daaatumaaaa. Deeejte pokliiicaaat čez eneee 14 dniii...user posted image user posted image user posted image  Matr, res ne prenesem pasivnih ljudiuser posted image

Sicer bom pa najverjetneje tudi jaz sama hodila na MŠ, saj moj tako dela, da raje ne računam nanj. Mislim, da je vseeno, kje narediš MŠ. Le da za v LJ očka potrebuje potrdilo, za Postojno pa ne. za prisotnost pri porodu seveda.

Jaz bom kar seznam naredila, ve pa se vpišite. Za kakavček  mislimuser posted image .

SOBOTA - NAVIGATOR - OB 15:30 (da bo vmesuser posted image )
 
TamaraJ user posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: notranjska
17.1.2008 11:59:28   
Naty*
SOBOTA - NAVIGATOR - OB 15:30 (da bo vmesuser posted image )
 
TamaraJ user posted image
Naty* (brez smeška user posted image )
 
 
edinaos sej moj tud zarad službe ne bo zraven. No lepo, da ne bom edina, ki bo sama hodila na MŠ user posted image . Js tud mislim, da je pa res vseen kje narediš MŠ. Sej v bistvu še zmer lahko po sili razmer rodiš navsezadnje drugje.

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: notranjska
17.1.2008 18:31:42   
TamaraJ
No notranjke... dejmo se pofočkat za soboto. Evo, moram nas spravit na prvo stran nazaj. Zdej grem pa na dež s psomuser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: notranjska
18.1.2008 7:39:49   
babysolza
Ojla,

ja vidim da tle pa ponavadi dogovor za drink res ni problem user posted image  user posted image  user posted image

Ja mene tud štejte zraven. Me že prou firbc matra, če sm katero od vas že kje srečala...user posted image

TamaraJ user posted image
Naty* (brez smeška user posted image ) 
babysolza user posted image
  
 

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Ime za hčerko
Tanja555

/

Ema (35%)

Pia (16%)

Zoja (27%)

Petja (6%)

Lea (13%)

Maksi (2%)


Število vseh glasov: 565

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!