|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  87 88 [89] 90 91   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
19.2.2008 11:32:41   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

.midva se bova prvi dan zbudila kot mož in žena na sedmo obletnico...user posted image


midva pa na 9. user posted image user posted image

kako je danes leeeeeeeeeeep dan, me smo že z izletauser posted image je škoda bit noteruser posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2201
   RE: poroka 2008
19.2.2008 12:13:35   
NATAŠI
jaz pa v službi in le skoz okno vidim sončka user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2202
   RE: poroka 2008
19.2.2008 12:41:23   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

jaz pa v službi in le skoz okno vidim sončka user posted image


podajva si roke user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2203
   RE: poroka 2008
19.2.2008 12:48:17   
bt08
Jaz bom pap opoldan delal,ko bi bilo fajn it mal ven pa na sprehod.Zdaj pa itak ne morem,ker je Ožbej zaspal,saj mal mira mam.

Mal šopkov sem nalimala noter,so pa taki eni šopki,da bi kr več jih mela ne sam enga.Res so mi eni lepi še posebej uni k so orhideje noter.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2204
   RE: poroka 2008
19.2.2008 13:16:29   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

jaz pa v službi in le skoz okno vidim sončka user posted image


podajva si roke user posted image


tudi jaz vama lahko podam roke user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2205
   RE: poroka 2008
19.2.2008 22:54:06   
pikovit
Ja Barbara.a. to je to kar se šopkov tičeuser posted image .Ful so lepi.Vsi.Meni so itak kale res zelo lepe rože.Se mi zdijo tako elegantne.Oziroma kakršna koli kombinacija zna biti ful lepa.
Bom probala najt en link in ga pripopat z šopki pa vam bo mogoče kakšen všeč.Pa veliko užitkov.

http://www.petalsgalore.com/collections/bouquets-2.html

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2206
   RE: poroka 2008
19.2.2008 23:37:36   
ellie
Danes pa je tu spet pravo zatišjeuser posted image

pikovit waw ful dober link...kar ne morem nehat gledat teh šopkov. So pa kale res nekaj posebnega ja...jaz se bom tudi verjetno odločila za te rožice. Res delujejo tak elegantno in tudi moderno...nekaj točno takšnega kot želimuser posted image

No vidim, da se vas kar nekaj ubada s 7. obletnicouser posted image ...pri nama je bilo najbolj kritično 3. leto...pa sva vse pregurala...nekaj boljše nekaj slabše...bova pa letos imela 11. obletnico...tak da verjetno te že ni bilo tak hudouser posted image

Tak...jutri pa greva na občino...upam da bova končno uspela vse zrihtat. Prošnjo za civilno poroko izven uradnih prostorov sem že nekako sestavila...in upam da bo ok...in da jo odobrijo. Potem pa res začnem s printanjem vabil...je že skrajni čas.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2207
   RE: poroka 2008
20.2.2008 7:18:32   
NATAŠI
Dobro jutro

no pa je nov dan... včeraj smo bili zunaj in je bilo res super user posted image  user posted image

ellie nama je dal pa prošnjo za zakon izven uradnih prostorov tisti tam kjer bova imela poroko ... a ti jo moraš pa sama sestaviti

vabila- jap pri nas še kar stojijo ker še nimava ure za cerkeno poroko ... pa mal imava problem še s seznamom gostov

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 2208
   RE: poroka 2008
20.2.2008 7:36:42   
Bubamaraa
mornig...

vglavnem midva sva mislila iti dons v Laško da bi zrihtala vse potrebno za poroko..in so včeri proti večeru klicali mojga, da mora dons v službo, ker imajo ful voženj in primanjkuje ljudi..pol sva se pa itak spičila....pa sej to sva se že prej, ko sem mu po telefonu zabrusila, da mu jaz cigaretov ne bom plačevala (ker sem mogla iti za njega jih iskati)..in mu jih res ne bom...user posted image

sem slabe volje...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2209
   RE: poroka 2008
20.2.2008 7:41:50   
NATAŠI
buba.... no, saj se vsi skregamo .... kaj ti predlagam, da mu pošlješ en sms in napišeš "poljubček" pa se malo pogliha .... pride tako da smo vsi mal naspidirani in že kriv prst je ogenj v zraku... to s cigaretami ti dam itak prav, ampak kaj ko jih na ta način itak ne moreš odvadit od te grde razvade, a ne... (no saj moj k sreči ne kadi, kadi pa moj oči). Saj bo šlo user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2210
   RE: poroka 2008
20.2.2008 8:15:51   
FLASK_A
bubica naša user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2211
   RE: poroka 2008
20.2.2008 8:18:59   
fragola
pikovit full dober link user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bubamara user posted image user posted image user posted image moški nimaš kaj, boš vidla da bo vse ok!

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2212
   RE: poroka 2008
20.2.2008 8:40:51   
Bubamaraa
sam sem res labe volje...sem ga klicala in je kr neki me kenslu..pa kr jst sm tista ta grda...skratka ful sem žalostna....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2213
   RE: poroka 2008
20.2.2008 8:53:44   
bt08
jutro!

Najprej da eno mal žalostno potolažim,Bubamara ne se kregat,objemta se pa poljubček mu daj.Tud moj je ravno včerej domov prišel,smo šli na kavico in je bil že telefon če gre lahko nazaj da se je nekej zakompliciralo.Pa kaj naj,ne da se mi več kregat.Počakala sem ga da se je vrnil,pa sva se mela fajn.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pikovit nori šopki,res so mi uni lepi ko so oranžne temne kale pa rdeče vrtnice al pa podobno.Sam to ni za mojo poroko,niso prave barve.user posted image user posted image user posted image

Nataši hitr k duhovniku po uro pa delat vabila,pol bo sonček cel dan pa se nobenmu ne bo dal delat,boš rajši zunej,saj z mano je tko.Lažjem i je delat ko je mal mrz pa ni tok lepo vreme,kot pa takrat ko je vse lepo,rožice....jaz pa da bi bila noter,ni pogojev.

No zdaj paš ibam Ožbeju nekej za zajtrk dat,upam da bo kej jedu,ker ma postne dneve.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2214
   RE: poroka 2008
20.2.2008 8:59:07   
Anja24
Jutrooo...

Kaki lepi šopki...user posted image user posted image user posted image zdej se bom še težje odločla...

Bubamaraa, nč se sekirat. Tut to kdaj pride. Če se ne bi pa nikol skregala, bi blo pa že čudn, a ne? Sej se bo poglihal ko pride domov user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2215
   RE: poroka 2008
20.2.2008 9:06:20   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

sam sem res labe volje...sem ga klicala in je kr neki me kenslu..pa kr jst sm tista ta grda...skratka ful sem žalostna....user posted image user posted image user posted image


Ti kar počakaj, da iz službe pride. Da se stvar mal umiri... Lahko mu samo lep sms pošlješ (čeprav men bi bilo to ful težko, ker mi gre na živce da če je kriv on, da se moram jaz trudit da bo pol vse okuser posted image )
No, lahko kaj ti narediš, lahko pa lepo počakaš, da pride domov in pejta na sonček pa se mal pogovarjajta. Sonček pomaga, preizkušenouser posted image Če pa bo pozen, pejta pa zvečer kam ven, na kak kozarček vinčeka. Tut pomaga. Sam ne se ga zdej tam pred njim nabutatuser posted image user posted image user posted image

Saj bouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2216
   RE: poroka 2008
20.2.2008 10:30:44   
pikovit
Bubamara 3x globoko vdihni.Škoda si beliti svojo glavo in stres ni dober za lepotouser posted image Zdej se boš poročila in boš mogla biti lepa brez stresnih gubic.Pri nas je isto.Še dobro,da sem začela tolk prej z pripravami,ker naš rabi vsaj 1mesec preden kaj dojame in potem pritrdi.Tako to je.Saj veš da moškim dela samo ena polovica možganov,pa še ta je levauser posted image To mi je zadnjič rekla neka zdravnica malo iz heca malo za res.user posted image Tako zdaj pa pozabi in se kakšno hudo finto spomni in ga v dobro voljo spravi,sebe pa tudi.Itak nič ne moreš narest.Služba je pač služba.Vm kako je to.Pri nas je to konstantno tako,tako da smo se ž nehali prerakat.No ja včasih še,pA kdaj mi rata.Je treba pravi moment najtuser posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2217
   RE: poroka 2008
20.2.2008 10:36:41   
pikovit
Punce jst sem pa rekla,da si bom sama poročni šopek probala narest.Saj bo čist simpel.Imela bom 3-5 kal.Spodaj pa bodo pvezani z belim satenastim trakom in gor bodo prilepljene perle,tako kot so nekateri šopki iz slikic.To pa se mi ne zdi nobena umetnost,bom pa še prej probala.Študirala pa sem tudi če ni bi raje imela kar umetnih.Sem bila zadnjič v Promaku in majo tako lepe umetne kale da sem karuser posted image .No ja bomo videli.Bom šla v soboto mogoče v Italijo-Udine pogledat če je kaj pametnega.Baje da imajo tako eno ful veliko štacuno prav z temi dodatki.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2218
   RE: poroka 2008
20.2.2008 10:39:18   
pikovit
Vidim da se pogovarjate o obletnicah.Midva pa bova imela letos oktobra 15 let.Je bila srednješolska ljubezen oz. moj 2 letnik njegov pa 1letnik

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2219
   RE: poroka 2008
20.2.2008 10:40:04   
pikovit
A imam monologe?user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2220
   RE: poroka 2008
20.2.2008 10:55:43   
ellie
jutrouser posted image


Bubamaraa sej bo boljš...potolaži se s tem, da je pri vseh tak...to so pač moškiuser posted image  midva sva se kak mesec nazaj tak spičila...in to ravno zvečer, predn je šel na službeno pot za par dni. Seveda sem bila jaz kriva, kdo pa bouser posted image  Pa mi je zdaj še samo smešno, ko se spomnim nazaj... Vem pa, da je to nekaj najhujšega, ko čakaš...ampak tudi to mine. Potem pa sledijo še slajši trenutki v dvoje, a neuser posted image

NATAŠI ja sej nama so tud napisali tam, kjer bi se rada poročila...ampak mi je na občini rekla, da naj zraven dopiševa, zakaj se želiva tam poročit, da more bit naveden razlog. Ne vem...bomo videli danes, če bova iemla vse portebno zraven...upamuser posted image




(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2221
   RE: poroka 2008
20.2.2008 11:24:39   
NATAŠI
bubamara user posted image , saj bo bolje

barbara ... ma se kar ne spravim do župnika, saj bom šla

pikovit dobra ideja, samo da ti bo časovno zneslo da narediš šopek kot si želiš


(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 2222
   RE: poroka 2008
20.2.2008 12:54:25   
bt08
Evo sem že na mestu in takoj delat treba.Moj sodelovc je tok len,da bo začel smrdet.Skoz ežje mi je hodit delat,pa ne da bi bila lena,ne morem več tukej delat,živim samo še za mojedva sončka ko me čakat doma al pa za vikende.Morem to enkrat končat,takoj ko bo prava priložnost jim bom dala vetra,že ko bom zanosila,bom res revco se delala.user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2223
   RE: poroka 2008
20.2.2008 12:58:16   
maya2
barbara.a: user posted image mi je ful hudo zate če greš z muko v službo.... si že gledala kakšne druge variante?

Pri naju priprave stojijo, saj glavno imava, poklicat moram za torto, že dva dni probavam pa se mi noben ne oglasiuser posted image , pa za rože se še dogovoriva pa bo.... potem pa še manjše zadeveuser posted image



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2224
   RE: poroka 2008
20.2.2008 13:01:05   
FLASK_A
Barbara... user posted image Tudi za vas bo posijal sonček in bo lahko mamica doma ne pa samo v službi.

Punce, kaj imate že narejeno- konfete, darilca, zahvale, naprsnike, vabila... In kaj vam še manjka?

zdaj grem vabila pacat... Pa me zanima, kolk kaj zaostajamuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  87 88 [89] 90 91   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  87 88 [89] 90 91   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?