|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
13.2.2008 8:17:04   
NATAŠI
bubamara razumem to in te podpiram... se čist strinjam da je bolje 50 eur kot pa posoda... no midva še nisva pri vabilih, ker še nisem za ure zmenjena... upam da greva danes na občino da dobiva uro, potem pa še do župnika da mi še on potrdi uro.... in šele nato vabila

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1976
   RE: poroka 2008
13.2.2008 8:27:17   
SRCCEK
Jutro nevestice
Lyra, super, da se je pri vas vse poštimalo user posted image user posted image user posted image  sem gledala tvoj album. Kje si našla te prstančke??

Flaska  kje si pa ti kupila te čeveljčke?? A so usnjeni?? Jaz imam velike probleme pri čevljih ker imam nogo 41-42 in težko najdem čevlje, kaj šele udobne. Če katera ve za trgovino z udobnimi čevlji za velike noge s špico spredaj, bom zelo hvaležna user posted image user posted image user posted image
Jaz se maja poročim, pa vse kar imam je moja oleka user posted image user posted image user posted image  kolk dela me še čaka, pa nobenga časa user posted image user posted image

lepo se mejte

P.S. Tudi jaz se priporočam za hujšanje Bubamara....tako, če maš kak jedilnik, ga objavi.....ali pa vsaj kaj lahko jemo user posted image user posted image
čau čau

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 1977
   RE: poroka 2008
13.2.2008 8:36:28   
Bubamaraa
punce pri meni jedilnika ni..... vse kar je je to, da ne jem nič škroba.... nič kruha, testenin, krompirja itd... jem veliko sadja, zelenjave, mesa, sira, solat...itd....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 1978
   RE: poroka 2008
13.2.2008 8:41:33   
fragola
Bubamara jaz bom tudi hujšala z vami!user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1979
   RE: poroka 2008
13.2.2008 8:59:33   
bt08
Ojla!

lepe čevljčke mate Bubamara kje si jih pa kupila,a majo velike cifre tud?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No jaz se že en mesec spravljam hujšat,pa nisem namerno hjšala,sam mi je zadnjič ena rekla kaj si ti shujšala.Se mi je res dober zdel.Men je pa ta s škrobam tok težko,ker mam rada krompir pa tesetenine in riž.Jaz bi če bi meso redil,bla komot brez mesa in teh izdelkov.user posted image user posted image user posted image
Jaz sem pa rekla da grem drug mesec dat delat čevljčke.user posted image Pa še zdaj kolebam a balerinke take ko ma Flaška al pa take ko ma Bubamaraa.Ker so mi oboje ful všeč.



_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1980
   RE: poroka 2008
13.2.2008 9:12:45   
fragola
http://www.mod-art.si/tekstsi/porocni-cevlji-elsa.htm

Take čeveljčke mam pa jaz!

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1981
   RE: poroka 2008
13.2.2008 9:31:47   
FLASK_A
Moji čevlji imajo minimalno peto. Sem okorna v visoki, pa noge me začnejo bolet. Tako da sem izbrala udobno varianto. Bubamaraa, lepi čeveljci so tvojiuser posted image In tvoji tudi, fragolauser posted image


Jaguarka, kako lepi prstančki! Nisem jih pa nikjer zasledila, žal... Pa oblekice tudi. A je tvoja na tak način?

Grem, Jaka me kličeuser posted image



_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1982
   RE: poroka 2008
13.2.2008 9:31:48   
SRCCEK
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

http://www.mod-art.si/tekstsi/porocni-cevlji-elsa.htm

Take čeveljčke mam pa jaz!



user posted image user posted image user posted image user posted image  FUL LEPI ČEVELJČKI user posted image user posted image user posted image
No, če ne bom jaz nikjer našla jih, bom šla kar v mod art po njih, k vidim, da imajo nekatere tudi 42 številko jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii pa še usnjeni so!!!
Fragola....kje si si pa modrček kupila brez naramnic?? Tudi v modartu?

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1983
   RE: poroka 2008
13.2.2008 9:35:30   
maya2
http://www.mod-art.si/tekstsi/porocni-cevlji-bin.htm

take imam pa jaz..user posted image user posted image  meni so takoj v oči padle..., samo petko sem si želela za kak cm višjo... da ne bom premajhna zraven mojgauser posted image

lp

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 1984
   RE: poroka 2008
13.2.2008 9:58:37   
bt08
fragola,maya lepi čevljčki,kr vsi jih mate sam jaz pa še nič.user posted image user posted image user posted image user posted image

fragola kje si pa našla Ester za slikat?

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1985
   RE: poroka 2008
13.2.2008 10:13:49   
NATAŠI
barbara no... jaz jih tud še nimam... saj jih boš dobila tudi ti... jaz imam še čas in bom šla naslednji mesec pogledat....

imate pa vse zelo lepe čevljčke user posted image  user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1986
   RE: poroka 2008
13.2.2008 10:25:11   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.

fragola kje si pa našla Ester za slikat?


mi je dala ena punca Tinky tle iz foruma številko in sem jo klicala, smo se dubili, nama so ble všeč takoj slike in smo rezervirali in veš je imela samo še tisti datum v juniju fraj!!! Tako, da sem bla presrečna!

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1987
   RE: poroka 2008
13.2.2008 10:26:58   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: SRCCEK

IZVIRNO SPOROČILO: fragola

http://www.mod-art.si/tekstsi/porocni-cevlji-elsa.htm

Take čeveljčke mam pa jaz!



Tisto pa bom v Novi Gorici, ker je dosti ceneje kot v modart!


user posted image user posted image user posted image user posted image  FUL LEPI ČEVELJČKI user posted image user posted image user posted image
No, če ne bom jaz nikjer našla jih, bom šla kar v mod art po njih, k vidim, da imajo nekatere tudi 42 številko jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii pa še usnjeni so!!!
Fragola....kje si si pa modrček kupila brez naramnic?? Tudi v modartu?

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 1988
   RE: poroka 2008
13.2.2008 10:27:40   
fragola
sem slabo citirala, v glavnem modrček bom kupla v Novi Gorici!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1989
   RE: poroka 2008
13.2.2008 10:37:16   
natasarobi
Pozdravljene nevestice!

Sicer ne vem, če se bom poročila leta 2008 (zna se pa zgodit, 'zaročena'sva kar nekaj let), ampak počasi sem začela o tem razmišljati malo bolj resno.

Zato bi pa vas prosila, če mi lahko katera na hitro napiše kje sploh začet in kaj potrebuješ. Vem, da je bilo kar nekaj o tem že napisano, ampak vseeno.
THX


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1990
   RE: poroka 2008
13.2.2008 10:37:39   
NATAŠI
jaz tud ne vem še kam bom šla po spodnje perilo.... sem rekla da bom šla pogledat rebekas drem .... bomo  videl (je še čas user posted image )

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1991
   RE: poroka 2008
13.2.2008 10:40:49   
NATAŠI
dobrodošla user posted image  user posted image

no najin postopek: prostor za civilno poroko
                              poročna obleka     
                              gostilna                              
                              fotograf
                              prstani
                              potovanje
                              priprave na zakon

čaka naju še: vabila, čevlji, njegova obleka, konfetki, ..... pecivo, torta, dekoracije
                            

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1992
   RE: poroka 2008
13.2.2008 10:49:05   
natasarobi
Aja, poročila bi se pa samo civilno.

Kako je pa s papirji in kam se greš prijavit?

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1993
   RE: poroka 2008
13.2.2008 11:01:21   
Anja24
Jutro...

Js sem pa mislila ta teden it po material in začet vabila delat...pa ne bo nič, ker sem zbolela user posted image user posted image user posted image

natasarobi - ko bosta vedela za datum hitro rezervirajta kraj (ker nekateri so že od ne vem kdaj zasedeni), potem gostilno, muziko, fotografa in pa seveda obleko. To se mi zdi, da se najbolj mudi...

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1994
   RE: poroka 2008
13.2.2008 11:07:35   
ellie
Bubamaraa nismo se kaj posebej pogovarjali, kje sem zvedela za njiju...sem rekla, da se pač med ženskami takšne informacije hitro širijouser posted image  kaj vi se kaj bolj osebno poznate? Je pa imel vse s sabo ja...mi je album ful všeč, pa knjiga tudi. Midva bova verjetno vzela 1 album pa poročno knjigo za priči pa verjetno za starše tud...to se bova takrat še odločila.

fragola in maya2 če ni skrivnost, me zanima, koliko stanejo ti čevlji? Mislim, da sem v avstriji videla enake.


Modrček brez naramnic imam jaz ful dober od BeeDees...čeprav še razmišljam, če bi ga pod obleko sploh imela. Ker mi je, tam ko sem kupila obleko, kazala neke podložke, ki se zašijejo v korzet...tak da potem modrčka niti ne rabiš. In še razmišljam o tej varianti... Drugače pa men fajn stojijo modrčki od h&m-a za 10eur...z naramnicami, ki jih sicer odrežem stranuser posted image


natasarobi midva sva splanirala vse ful na hitro...v bistvu v par dneh. Šlo pa je tak:
- jap...poroka letos bouser posted image  samo datum sva težko uskladila
- rezervirala gostilno
- poklicala fotografa
- poklicala za muziko
- kupila mojo obleko
- kupila materil za vabila, zahvale, konfete
- rezervirala termin na krajevnem uradu

Ostalo pa še pride...zdaj bo na vrsti njegova obleka, čevlji, izbira šopka, izbira torte, izbira menija.


Danes pa greva rezervitar termin na krajevni urad...komaj čakamuser posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1995
   RE: poroka 2008
13.2.2008 11:10:07   
ellie
natasarobi midva se bova tudi samo civilno poročila. Za prijavo rabiš osebni dokument, ime, rojstni datum in naslov prič. Greš pa na krajevni urad oz. občino...vsaj tako je pri nas.

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 1996
   RE: poroka 2008
13.2.2008 11:30:40   
NATAŠI
aja pa muziko moraš tud rezervirat user posted image

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 1997
   RE: poroka 2008
13.2.2008 11:39:42   
bt08
Natašarobi midva sva pa najprej gostilno,pol sva musko,fotograf,prstani,civilna,cerkvena,obleka zame,zanj.....Pol ko nekaj začenš pa ti rata gre pa kr lepo samo naprej.

Nataši ke pa maš to perilo a samo v emporiumu?

Fragola ja sej je polna,jaz sem se že lansko leto z njo zmenla,pol pa gremo tko vsake časa na kavico v Lj,ko ena pride iz Anglije na dopust,pa čvekamo,se kr družinsko dobimo.Men ma tud fajne slike!

oh tale spodnje perilo sploh ne vem kje naj ga iščem,ker rabim moderček,ki gre okol vratu.Sem bolj slabo obdarjena,pa da ne bi bla obleka kr prazna tam,rada bi mal dekolteja,pa morem nekej skup spacat.user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1998
   RE: poroka 2008
13.2.2008 11:56:37   
NATAŠI
mislim da je samo v emporiumu, jap

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1999
   RE: poroka 2008
13.2.2008 11:56:51   
bankc
Dobro jutro punce!
Se tudi jaz po dolgem času javljam, sem bila brez interneta.

Fragola drugače pa lahko v seznam pr nama napišeš za cerkveno poroko ob 16h. Danes greva na občino še dokonca prijaviti civilno poroko.

Mene pa zanima, če boste imele s seboj harmonikaša ali kaj podobnega, ki vas bo vse dan spremljal? Midva se še dogovarjava, vendar bo trebo pohiteti z rezervacijo.

Drugače se pa tudi jaz pridružujem pri hujšanju. Čeprav sem zdele v 2 tednih izgubila že 4 kg, ker sva bila z mojim pikcem cele dneve zunaj ter sva se sprehajala. Se takoj pozna, da je lepše vreme.
Drugače sem pa tudi jaz sedaj v iskanju službe tako da imam kar pestro. In poroka kar rahlo stoji. Se nama pa začnejo ta vikend priprave na zakon. Nato pa bova najbrž s poroko nadljevala šele marca, ko greva v avstrijo po cune za mojega in za najinega sina ter za moje čevlje.


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?