|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
10.4.2008 18:28:29   
FLASK_A
Punce, prosim da mi dodatne popravke javite na ZS, da bom lahko lažje popravljala. Mamo gužvo v službi, doma se mi pa ne da samo za comp sedet... Tako da mi kaka stvar rada uideuser posted image
Pa nove- povejte datume, da vas pofočkam zravenuser posted image user posted image user posted image user posted image


NEVESTE 2008
user posted image    
user posted image  
12.4.2008 
AnjaPH 
civilna poroka: Galerija Repanšek 
cerkvena poroka:cerkev sv. Janeza Krstnika, Trnovo
slavje: gostišče Repanšek
poročno potovanje:
user posted image

26.4.2008
Bubamaraa 
civilna poroka: Zdravilišče Laško ob 15.00
slavje: Gostišče KUM
poročno potovanje:
user posted image  

user posted image  
3.5.2008
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
user posted image
 
10.5.2008
srccek
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
user posted image  
 
24.5.2008
matejagm
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
user posted image  
 
31.5.2008
Serendipity
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
31.5.2008
Lan
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
user posted image  
 
user posted image
7.6.2008 
fragola
civilna poroka: Štanjel
slavje: kmečki turizem Tabor
poročno potovanje: Mehika
user posted image  
 
14.6.2008
FLASK_A
civilna poroka: grad Otočec, na prostem, ob 16.00
cerkvena poroka: Kapitelj NM, ob 18.00
slavje: Mirna peč, kmečki turizem, od 19.30
poročno potovanje:
 
14.6.2008
bankc
civilna poroka: grad Tuštanj, ob 14.00
cerkvena poroka: cerkev Domžale ob 16.00
slavje: gostilna Pri Kovač
poročno potovanje:
user posted image  
 
18.6.2008
baguSka
civilna poroka: Carpe Diem na Krki
slavje: Carpe Diem na Krki
poročno potovanje: Toplice, Emirati
user posted image

21.6.2008
barbara.a.
civilna poroka: Vila Bistrica pri Tržiču ob 16.00
cerkvena poroka: Predoslje ob 12.00
slavje: hiša kulinarike Jezeršek, Sora od 18.30
poročno potovanje:

21.6.2008
anamarija
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
user posted image  

28.6.2008
trinity22
civilna poroka: grad Tabor Laško
cerkvena poroka: Laško
slavje:

28.6.2008
sonček33
civilna poroka:
cerkvena poroka: Jamnik
slavje:
poročno potovanje:

28.6.2008
klavdyk
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:

28.6.2008
anja24
civilna poroka: Zdravilišče Laško
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:

28.6.2008
summer
civilna poroka: Bogensperk
slavje: gostilna Stran, Škofljica
poročno potovanje:

user posted image

user posted image
5.7.2008

maya2
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
user posted image

user posted image  

2.8.2008 
ellie 
civilna poroka: turistična kmetija Černe, 17.00
slavje: turistična kmetija Černe
poročno potovanje: Abu Dhabi
user posted image

16.8.2008 
Tejcha 
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
user posted image  
 
23.8.2008
NATAŠI 
civilna poroka: Galerija Repanšek, na prostem ob 14.00
cerkvena poroka: Brdo ob 18.00
slavje: gostilna Peterka
poročno potovanje:
user posted image  

user posted image
x.9.2008
sepetalka
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:

6.9.2008
nky23
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
6.9.2008
pikovit
civilna poroka: Polhograjska graščina
cerkvena poroka:
slavje: gostilna Jezeršek
poročno potovanje:
 user posted image   
20.9.2008
moci
civilna poroka: Grad Jable
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
20.9.2008
lyra
civilna poroka: 
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
user posted image  
user posted image    
NEVESTE 2008




_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4576
   RE: poroka 2008
10.4.2008 18:39:44   
bt08
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka



za avto mi pa itak dol visi... mi je cist vseen kaj mam, samo da se peljem, pa da je pocen registracija... user posted image



to se pa čist strinjam s teboj.

Nataši a si se tud mal razvajala,jaz tud sem bla na negi obraza dans,jutr pa še barvo las polepšam,pol bom pa ful lepa.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4577
   RE: poroka 2008
10.4.2008 19:45:46   
FLASK_A
Koliko ste pa načvekale, sem rabila kar nekaj časa, da sem prebralauser posted image

Baguska, a si vidla, da tut jaz ne pisem sumnikovuser posted image user posted image user posted image Ne me tepst, sem bla pridna. Ful si lepo oblekico izbralauser posted image Men je pa tale všeč, sam nevem kako bi moje joške not pasale- nikakoruser posted image :

user posted image

Bubamaraa, srečno vožnjouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sam tale, ki si ga prpopala je pa ta nov letnik in ga res skor ziher nimašuser posted image user posted image user posted image Rabljeni pri nas so samo ti stari modeli... No, večinoma vsaj. Povej kdaj si kej frej, te peljem na krof pa kofetek na Trojane! Sej se itak vsak dan mimo vozimuser posted image user posted image A bi še katera prišlauser posted image user posted image user posted image Aja- prej si bitle kupiteuser posted image Hecaaaammmm seeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image

400 EUR za prstane sploh ni taka cena.

Barabara, ti pa si res nekej hecnega razpoloženjauser posted image Me prav zanima, če ta tvoj obisk prideuser posted image Pa skos se nekej lepšateuser posted image Jaz pa si moram že počas svojo grivo oprat, ker ne morem taka več okol hodit :)))







< Sporočilo je popravil FLASK_A -- 10.4.2008 19:46:03 >


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4578
   RE: poroka 2008
10.4.2008 19:48:39   
FLASK_A
upsuser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4579
   RE: poroka 2008
10.4.2008 20:00:40   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

maya kaj pa veš kaj pri nas raste....user posted image user posted image user posted image




jtr se tja k vam selim....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4580
   RE: poroka 2008
10.4.2008 20:43:04   
baguSka
sem bla na negi obraza dans,jutr pa še barvo las polepšam,pol bom pa ful lepa


ja matr babnice... kot da niste ze dost lepe!!??user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4581
   RE: poroka 2008
10.4.2008 20:45:40   
baguSka
Baguska, a si vidla, da tut jaz ne pisem sumnikov Ne me tepst, sem bla pridna. Ful si lepo oblekico izbrala Men je pa tale všeč, sam nevem kako bi moje joške not pasale


Nism.. zdej vidm.user posted image  Te ne bom tepla.

A ti mislis da mam jst joske za kakrsnokoli oblekco al kaj?? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Jaz jih sploh nimam!! Zato pa modrci taki podlozeni zdej ze obstajajo... user posted image  Jst moram samo se enga dvojnega najdt, da ne bo vse skupi dol padl... user posted image user posted image user posted image  Sicer pise tam, da so neke naramnice snemljive zravn prilozene, ampak kaj pa vem.. zihr je zihr. user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4582
   RE: poroka 2008
10.4.2008 21:07:41   
Bubamaraa
jutr grem pa v City park in se mi bo ziher kej kofetkal....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4583
   RE: poroka 2008
10.4.2008 21:48:47   
FLASK_A
Baguska, jaz jih imam mal preveč za takole oblekicouser posted image user posted image user posted image user posted image Tuki not paše bolj malo... Porkaš, bo treba naročit pa probat- al kajuser posted image

Bubamaraa, kaj pa boš v CP? Jaz bi tut kofetekuser posted image Bom vidla, moram k doktarju.


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4584
   RE: poroka 2008
10.4.2008 22:02:15   
pikovit
Sem se sedaj spomnila na našo Sepetalko.Upam,da je vse okuser posted image
AnjaPH,se pa v soboto poroči.A se je kaj javila?
Bubamara user posted image user posted image user posted image  za avto,pa za očalauser posted image user posted image user posted image Si prav user posted image Še malo,pa postaneš gospauser posted image

Flaska kako kaj projekti?user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4585
   RE: poroka 2008
11.4.2008 7:28:45   
Bubamaraa
morninggg.....

petekkkkkkkkkkkk user posted image user posted image user posted image user posted image


ja takoj po službi peljem sodelavke na eno penino....pol pa jst šibam v CP, ker morm kupit eno stvar, da bom lahk za konfete po ploščicah pisala..... user posted image  bom pa tam cca.od 16 ure naprej...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4586
   RE: poroka 2008
11.4.2008 7:45:20   
NATAŠI
dobro jutro

bubica saj jaz sem tud full zadovoljna z avtom, amapak kar mal prebliske dobim user posted image . Ob kateri uri pa šibaš danes v city-ja

srček okrog depilacije pa mislim da tista ki ti una potegne na hitr full manj boli... sicer jaz sama z depilatorjem se še nisem le mnenja drugih so taka


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4587
   RE: poroka 2008
11.4.2008 7:57:25   
anabanana
user posted image user posted image user posted image  Evo rezerviran datum na UE 23.08.2008 ob 16h, sem vesela, da je ratal datum in ura točno tako kot sva planiralauser posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4588
   RE: poroka 2008
11.4.2008 8:00:25   
bt08
Jutro!

Upam da bo saj mal sončno,jutro oz kr dan.

Baguska sej smo lepe,sam pol smo še lepše,ne jaz mam res grozno kožo naobrazu,kot kaka pobrtetnica,pa sem pol ful vesela,če mi mal počoha moje mazoljčke.user posted image user posted image user posted image user posted image

Nataši ja zsem se tud včerej menila za depilacijo,pa me je kr mal strah,še nikol nisem bla,sam za poroko pa hočem da je tipi topi.Mam itak svetle dlake,na nogah se včesih sploh nič ne vid da mam kaj.A si vse depiliraš pri kozmetičark,doma nič sama?

Ja Šepetalka boga,upam da kmal pride nazaj.Anja pa tud,sploh jo ni slišat al pa brat!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

buba in kako je vozit nov avto?Ko zdaj kje srečam beatla se takoj nate spomnim.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4589
   RE: poroka 2008
11.4.2008 8:07:00   
NATAŠI
Annabela super, no vidiš pa se bova na isti dan potile user posted image  user posted image

barbara kozemtičarka opravi vse, sama si le pod pazduho (ker pomojem preveč boli) pa biki predel tud sama zrihtam, ker sem bolj sramežljive vrste user posted image  user posted image

anja daj mal povej no kolk je kaj treme, ali vsak kako si

kaj pa je s šepetalko user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4590
   RE: poroka 2008
11.4.2008 8:45:45   
SRCCEK


OJLA

HBPJ   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Anja ph se verjetno ne more z nami ukvarjat, ker se pripravlja na jutrišnjo poroko....dvomim, da je en teden pred poroko, odpovedala poroko!!!!!! Tako da se zdele že pošteno poti, k ma samo še en dan samskega stanu user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz pa danes popoldne letim v Domžale v modart pogledat, če imajo čevlje zame.........celo dolenjsko in ljubljano sem dala čez, pa nisem našla čevljev.........modart je moje zadnje upanje user posted image user posted image user posted image

Anabanana čestitam za datum user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil SRCCEK -- 11.4.2008 8:46:55 >


_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4591
   RE: poroka 2008
11.4.2008 8:49:16   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

jutr grem pa v City park in se mi bo ziher kej kofetkal....user posted image


Men tud... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4592
   RE: poroka 2008
11.4.2008 8:50:54   
baguSka
Baguska, jaz jih imam mal preveč za takole oblekico Tuki not paše bolj malo... Porkaš, bo treba naročit pa probat- al kaj


a tko!? jst sm bla pa prepricana da morajo bit vecje.... no, vsaj vecje od mojih.. user posted image user posted image

ja ti kr naroc... sej ti nima kam padt, ker mas naramnice.. to je bl moj problem.. user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4593
   RE: poroka 2008
11.4.2008 8:52:25   
Bubamaraa
punce približno ob 16-ih ali mal čez bom v Citiju....katera je za kufe???????user posted image user posted image user posted image

pofočkajte se......user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4594
   RE: poroka 2008
11.4.2008 8:53:48   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

morninggg.....

petekkkkkkkkkkkk user posted image user posted image user posted image user posted image


ja takoj po službi peljem sodelavke na eno penino....pol pa jst šibam v CP, ker morm kupit eno stvar, da bom lahk za konfete po ploščicah pisala..... user posted image  bom pa tam cca.od 16 ure naprej...user posted image


A za nas pa kufe!!??user posted image user posted image user posted image user posted image  A nebi nas tud raj penino za svoj avtek castila?? user posted image

Drugac se pa jaz danes PRVIC po dveh letih spet veselim da je peeeteeeek!!!!user posted image  Cist zares!!! In to samo zarad ure pomoje... ker sem pac prej dve leti sele ob 11ih na siht hodila, zdej pa ze ta drug teden ob 8ih.. user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4595
   RE: poroka 2008
11.4.2008 8:54:48   
SRCCEK
Z veseljem bi prišla, če bi imela čas, pa žal ne morem..................bi bilo pa super, če bi se enkrat vse dobile nekje na kavici user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4596
   RE: poroka 2008
11.4.2008 9:02:00   
baguSka
srček okrog depilacije pa mislim da tista ki ti una potegne na hitr full manj boli... sicer jaz sama z depilatorjem se še nisem le mnenja drugih so taka


hm... jst se pa nebi strinjala... user posted image  no, mogoce res manj casa, ampak bolecina je pa vecja... ampak jst se itak ze 10 let depiliram, tko da mi je skor tko, kot bi se z britvico vlekla... edino bikinija pa ne moreeeem... user posted image  je pa se vedno britvica tista, ki opravi svoje... user posted image  - ne maram je!

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4597
   RE: poroka 2008
11.4.2008 9:03:12   
baguSka
rezerviran datum na UE 23.08.2008 ob 16h


Cestitke anabanana!!!user posted image user posted image user posted image  v katermu kraju pa bosta mela?user posted image

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 4598
   RE: poroka 2008
11.4.2008 9:06:35   
baguSka
Baguska sej smo lepe,sam pol smo še lepše,ne jaz mam res grozno kožo naobrazu,kot kaka pobrtetnica,pa sem pol ful vesela,če mi mal počoha moje mazoljčke.


Joj dej ne govor... men so se prvi mozoljcki zaceli delat ko sem bla stara 10. No, danes pri 30ih jih mam se vedno... da ne govorim o posledicah, ki mi jih je v teh 20ih letih pustil vsak... user posted image  Ampak mi kozmeticarka  sam se bl raztura faco... user posted image user posted image user posted image  Tko da jst to kr lepo sama doma negujem...

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4599
   RE: poroka 2008
11.4.2008 9:14:25   
baguSka
punce približno ob 16-ih ali mal čez bom v Citiju....katera je za kufe???????


Ma... sploh te ne j***m! Sodelavka na sampanc, nas pa na kufe!user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Druga nosečnost
пеперутка16

Koliko časa po prvi nosečnosti in carskem rezu delati na drugi nosečnosti?

6 mesecev je zadostna doba. (8%)

Približno 9 mesecev kasneje. (8%)

Najmanj eno leto. (38%)

Več kot eno leto. (46%)


Število vseh glasov: 13

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!