|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
20.11.2007 10:48:14   
NATAŠI
barbara ja jaz sem tud zdaj dva meseca  v službi in mi tud to took manjka... jutranje poležavanje in crkljanje do 9 h zjutraj... zdaj pa zjutraj vstanemo in ga kar v spanju oblečem in dostavim še spečega user posted image . ampak kaj čmo,  je konec enkrat porodniške

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: poroka 2008
20.11.2007 10:49:40   
bt08
Ja taka porodniška je fajn,jaz sem zadnji mesec bla čist slabe volje ko sem mogla delat.Prvi dan sem se kr cmerila kako bo moj tamalček brez mene,pa dala sem ga v varstvo k moji stari mami.Pa mi je blo ful hudo,res.Kaj bo šele drugo leto ko bo šel v vrtec.user posted image user posted image user posted image

Ti kr pošlji Zs,ga čakamo!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: poroka 2008
20.11.2007 10:54:54   
2.2.
MOJ DRAGI je dal za swarovski nakit 24000sit v krinolini ogrlica in viseči uhani. ja ta nakit je zelo drag mi je pa rekla takrat tista gospa v trgovini da ima karmen stavec v city parku ali btc- ne vem več točno trgovino, kjer ona izdeljuje tudi tak nakit samo da ima bistveno dražje- se pa jaz nisem prepričala ker sem ga kar v krinolini kupila. moram pa reč da sem imela veliko težavo pri izbiri modrčka, tako da sem ga po naročilu naročila v lisci in so mi ga naredili (zelo zadovoljna)za 6000 sit samo niti eno leto ga nisem imela ker mi je šla kost ven; sem bila kar malo razočarana, ker naj bi oni imeli ipak neko kvaliteto. no pa da ne boste mislili, da sem ga skoz nosila, mogoče vse skupaj 10x pa se mi je že naredilo. je pa tudi pomemben kakšen modrček imaš, da ti potem obleka lepo stoji

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: poroka 2008
20.11.2007 11:02:35   
bt08
2.2 jaz mislim da kost ven pogleda,če modrčke pereš v stroju,tko sem jaz enkat v Lisci prašal,zakaj mi vedno kost ven pade po parih pranjih.Tko da od zdaj naprej na roke perem,ker res hitro ven pogleda.

Jaz pa še ne vem kak nakit bom mela,pol ko vidim obleko pa še ostalo.

Še 4 kat spat!user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: poroka 2008
20.11.2007 11:45:06   
FLASK_A
user posted image user posted image user posted image  Zdej komaj spiš aneuser posted image  Jaz vem, da nisem...

Še mal sem se poigrala u fotošopu, ker mali spi... Najina wedding:
http://www4.slikomat.com/07/1120/xar-fotosop.jpg

Drugače pa moram kej it skuhat, če ne bomo lačni al pa spet dostavauser posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: poroka 2008
20.11.2007 11:55:36   
Bubamaraa
joj punce kolk ste naklofale.... sem si prov cajt vzela, da sm prebrala....


neki me zanima:

kolk pride moška izposoja?????

Nikica kaj pa študiraš? jaz tudi imam še 1 izpit in diplomo.... in upam, da mi drugo leto porata....user posted image

glede modrčka....... jaz imam ful probleme z modrčki...zato sem si v Naj nevesti rezervirala, da bom kupila korzet, ki se nosi spodaj pod obleko...in je tako lepo narejen, da te že tistmal stisne in pokaže prave obline...pa tud pod obleko takolepo pride in mi tako lepo joške na ta prav mest sprav, da mi niti na kraj pamet ne pade, da ga ne bi kupila....stane pa cca.30€

joj kolk sem lena....morm nazaj delat...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: poroka 2008
20.11.2007 11:58:38   
FLASK_A
Za moško izposojo nimam pojma, ker mojmu ni nič prav (nimajo številk), zato bova kupila...

Študiram pa arhitekturo drugače...

Modrček bom pa tut jaz s korzetom kupila, da lepo podpreuser posted image user posted image user posted image  Naredi fuuul lepo...

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: poroka 2008
20.11.2007 12:07:03   
Bubamaraa
jle kuk lepo naredi joške...... še pri meni, ko sta res vsaka za sebe pa ju spravi na pravo mesto....user posted image


če kera ve kolk pride moška izposoja naj poveeeeeeee........


zdej grem pa res delat....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: poroka 2008
20.11.2007 12:17:45   
NATAŠI
evo mene... sem bila v city parku pa v mullerju user posted image

no pa da se vklopim.
barbara ti si pa privoščiš- frizerja, jaz si ga bom komaj čez en mesec user posted image , bom imela pa jutri lepe nohtke, tralalal user posted image . a ti si se jokala ko si dala stari mami otročka v varstvo? Kaj pa jaz ko sem ga pustila v varstvu pri čisto drugi tetici user posted image   Sem bila kot deževni oblaček user posted image

2.2. v city parku sem bila pri karmen stavec ampak tam te katapultirajo cene so noro drage stvari

niki ... oblekca. vidim da svetloba full naredi.


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: poroka 2008
20.11.2007 12:20:57   
Bubamaraa
Nataši men pa nimaš nč za povedat....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: poroka 2008
20.11.2007 12:22:56   
NATAŠI
user posted image  user posted image  user posted image  no romanca ... me veseli da boš imela lepe joške user posted image  user posted image  user posted image   user posted image  user posted image  

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: poroka 2008
20.11.2007 12:25:08   
FLASK_A
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: poroka 2008
20.11.2007 12:27:24   
Bubamaraa
zdele si me pa do solz v smeh spravla.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: poroka 2008
20.11.2007 12:28:12   
NATAŠI
oooo user posted image  jaz

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: poroka 2008
20.11.2007 12:29:07   
Bubamaraa
sam res... v pisarni me kr čudn gledajo...si mislijo, da se mi čist meša...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: poroka 2008
20.11.2007 12:31:14   
FLASK_A
kva ste faceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 391
   RE: poroka 2008
20.11.2007 12:31:36   
NATAŠI
saj se jaz tud smejim user posted image  pa me mal pogledajo ... pa itak, vejo da se skos nekaj hecam in režim tko da... uživajmo a ne, saj so itak vsi tko turobni da paše mal user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 392
   RE: poroka 2008
20.11.2007 12:33:12   
NATAŠI
a vidta kolk smo čveke, smo prišle že do 16 strani... a smo face al nismo user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 393
   RE: poroka 2008
20.11.2007 12:36:53   
Bubamaraa
ja sam smo se res lepo najdleeee......user posted image user posted image user posted image

meni tam na najporoki pri aprlikah kar neki ne potegne..pa še tko so redkobesedne...tolk pogrešam čvek pri junijkah...user posted image  ..pa se mi zdej gre že za princip....

sej mogoč se pri aprilkah še kaj spremeni...upam...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: poroka 2008
20.11.2007 12:41:59   
FLASK_A
taprave smouser posted image user posted image user posted image user posted image

sej jaz sem tudi tisti čvek opustila- kaj pa čem z živčnimi nevestami- sem raje tukej pa se hecamo kot je treba- tam je tuuuugaaaauser posted image user posted image

tuki pa user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 395
   RE: poroka 2008
20.11.2007 12:44:35   
Bubamaraa
ja sam men je blo ful všeč....pa tko lepo ste me sprejele med junijkami...pol pa tist butast komentarji.... zarad seznama....da ne pašem gor, ker se bom poročila aprila.....men je šlo kr fajn v nos....user posted image


tuki mi je pa ful fajn..zjutri takoj ko pridem na šiht najprej grem na to temo pol pa na moje Zasavčanke....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: poroka 2008
20.11.2007 12:44:55   
NATAŠI
aja tko ROMANA da si kar na dveh stolčkih user posted image . jaz sem pa samo tukaj in sem vam čist zvesta user posted image  user posted image

čaki čaki... NIKI a ti tud user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: poroka 2008
20.11.2007 12:45:35   
NATAŠI
user posted image  user posted image  user posted image  kaj sem vaju v vrsto postavka user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: poroka 2008
20.11.2007 12:47:09   
NATAŠI
ja ja romana, veš tukaj pa nismo nič ločene ampak smo kar lepo skupaj in smo TIM user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: poroka 2008
20.11.2007 12:51:56   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

aja tko ROMANA da si kar na dveh stolčkih user posted image . jaz sem pa samo tukaj in sem vam čist zvesta user posted image  user posted image

čaki čaki... NIKI a ti tud user posted image


ja obe te varava na drugem forumu, ki ni niti malo tolk fajn kot tale tukaj.....user posted image user posted image user posted image

sej tam smo tud najprej mele eno debato..pol so se pa kr hotele razbiti po mesecih...in zdej majo šmorn.....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?