|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
20.11.2007 7:14:50   
NATAŠI
JUTROOO

Evo mene, ma včeraj sem šla na pregled za očke pa sem tok dolg čakala da sploh nisem šla nazaj v službo

niki user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  za obleko... super da si našla tisto pravo....ampak jaz še ne  vem zdaj kje imaš rezervirano obleko, v Grazii ali v Krinolini user posted image

barbara še malo pa bo sobota user posted image . mene pa niso s poročnega kotička še nič klical. ker tja še grem potem pa bo treba počasi zbrat oblekco..

včeraj sva dala akontacijo za civilno user posted image  user posted image ,

romana smo bili na pijači s tičkom iz albuma user posted image  user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: poroka 2008
20.11.2007 7:15:33   
NATAŠI
al bina user posted image  user posted image  veš da boš ... mi rade pokažemo, a ne punce user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: poroka 2008
20.11.2007 7:28:39   
Bubamaraa
Nikica ima rezervirano v Krinoli...uno, ki jo je poslala nam na mail....

uf za kufe sm ti pa fovš...user posted image  user posted image

al bina itak, da ko bo album dobiš geslo.....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: poroka 2008
20.11.2007 7:34:49   
2.2.
vsaki toliko časa vas malo preberem, ker se mi zdite zanimive in mi malce obujate spomine....
ker....jaz sem pa lani letala naokoli za oblekami, pa čevlji, ker pri nas na dolenjskem nimaš nič...in sem si malo potegnila iz neta dol kje je kakšen poročen kotiček in potem sva šla z dragim na lov...
prva trgovina je bila krinolina, ker tukaj sem točno vedla kje je v lj za ostale pa ne. in sem tudi med bolj močnejšimi in sem se vedno sekirala kakšna bom bila jaz v poročni obleki- obup. no in prijazne gospe v krinolini so mi pokazale seveda jaz sem prej povedala želje in mi dale kar nekaj oblek, no in v eno sem se takoj zapičila takrat je bila na izposojo 85000 sit šapmanc barve- takšno sem iskala. potem sem šla še v grazz pa v poročni kotiček ampak nobena mi ni bila več lepa  tista v krinolini sem rekla dragemu je moja prva proba, prva obleka in je moja. saj tako je ponavadi kaj prvo vidiš tisto dobiš in ti je po volji.....
tako da sem jo takrat potem rezervirala zraven sem dobila še šal, ker sem se pa poročila v oktobru sem si še vzela kot en plašček z mucikami ob robu- če bi bilo preveč mrzlo(to mi je prav prišlo v cerkvi).....no vse skupaj je odlično izpala potem sem si še tam vzela nakit iz swarovskih kamnov-no takratni fant mi jih je kupil ogrlica in uhani. za čevlje sem pa tudi naredila kilometre in kilometre, nazadnje pa jih kupila v lascarpi za 2400sit. nisem mogla imet preveč velike pete zaradi nosečnosti bila sem v 6 mesecu in zelo zaotečene noge in pa polsandale- peta na pašček in te čevlje sem lahko imela še letos čez poletje ker so takšne za nosit vsepovsod.... kombinirala sem pa z žametno rdečimi vrtnicami in vsa dekoracija in vabila so bila v tej smeri do gostišča, do cerkve......balonov in mašen


matr sem se razpisala....bom nehala.
l.p.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: poroka 2008
20.11.2007 7:35:46   
NATAŠI
a super oblekca je tista ja user posted image  user posted image  user posted image

ja romana si mi lahko folš user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: poroka 2008
20.11.2007 7:37:32   
Bubamaraa
2.2. kako lepo, da si z nami delila te svoje občutke....user posted image


punce ful lepo, da se nam javljate takole.....res tko, da kar pogumno....user posted image

jaz komaj čakam poročni dan............naj pride brž
april....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: poroka 2008
20.11.2007 7:37:57   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI


ja romana si mi lahko folš user posted image  user posted image  user posted image


user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: poroka 2008
20.11.2007 7:39:16   
NATAŠI
2.2 super izkušnja... saj to z oblekami imaš verjetno kar prav ... se bom jaz sigurno vrnila v Naj nevesta... ampak moj firbec mi ne da da nebi pogledala prihajajoče nove kolekcije user posted image . daj povej a je swarovski kristal drag

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: poroka 2008
20.11.2007 7:41:10   
NATAŠI
romana ti kar kaži rožičke,ne nuca... jaz sem bila ti pa ne, tralalla user posted image  

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: poroka 2008
20.11.2007 7:49:00   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

romana ti kar kaži rožičke,ne nuca... jaz sem bila ti pa ne, tralalla user posted image  


žlehtnoba....user posted image


user posted image user posted image user posted image


Nataši to verižico, ki sem si ji rezevirala v Naj nevesti, ki jo dela blond Tina je tudi iz Swarovski kristalov.....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: poroka 2008
20.11.2007 7:51:05   
NATAŠI
ne pa nisem žlehtnoba user posted image  user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: poroka 2008
20.11.2007 7:52:58   
NATAŠI
romana ja vem da so kristalčki swarovskega notr samo tukaj je rekla da niso drage, ker v Moda art-u ki so ravno tako swarovski krisali so pa full drage- okrog 100 eur, tukaj pa kot sem razumela dobiš za 20 eur že lepo.. a ti si jo rezervirala, ali ne kupila?

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: poroka 2008
20.11.2007 7:56:21   
Bubamaraa
ja moja pride 45 € brez ddv-ja ..... in sem si jo rezervirala, da jo marca kupim, ko pridem na probo...... nisem pri sebi imela dovolj denarja, da bi jo kr zdej mela...user posted image ...so pa samo za nakup....user posted image


ja itak, da si mal žleht...user posted image  ( user posted image )

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: poroka 2008
20.11.2007 8:06:50   
NATAŠI
aja točno, sem kar mal pozabila user posted image  . No pa saj je bolje da je še nimaš pri sebi ker pol bi se pa skos važla user posted image  .

Ne pa nisem žleht, pa kaj pejt pa še ti z njim na kavo če zmoreš user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: poroka 2008
20.11.2007 8:15:13   
Bubamaraa
ja najboljš, da kr uletim v trgovino in rečem njegovi ženi, da bi šla z Alešom na kufe....user posted image  user posted image user posted image user posted image

pomoje mi tud rezervacijo prekin za obleko....user posted image

veš, da sem včeri gledala slike oblek, ki sem jih probavala  in sem tvojo(če se boš odločila) Lolo gledala in je res ful lepa obleka......user posted image



kje je pa dons nikica??? pa barbara???? user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: poroka 2008
20.11.2007 8:42:10   
NATAŠI
O poglej jo frajlo si si kar ime zapomnila- Aleš user posted image

je lepa lola a ne, saj mislim da bom kar pri njej pristala.... je taka pravljična pa potem še tiaro in sem kot princeska user posted image

ja ne vem kje so ostale.. .veš je treba mal delat user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: poroka 2008
20.11.2007 8:49:55   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

O poglej jo frajlo si si kar ime zapomnila- Aleš user posted image  



pšttttt.....user posted image


ja Lola in tiaro pa si zmagala.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: poroka 2008
20.11.2007 9:42:55   
NATAŠI
a ne da sem... joj bi šla se kar spet mal oblečt v lolo user posted image  user posted image  user posted image  ... kje je avgust user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: poroka 2008
20.11.2007 10:12:15   
Bubamaraa
a veš, da bom pomoje tud sama kak razlog najdla, da bom kej v Kamnik šla...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: poroka 2008
20.11.2007 10:13:33   
bt08
Ojla!

A naju mal pogrešata,a ne?user posted image Bejbike delamo,delamo,pa ko so šefi tukej,mal grdo gledajo če brskamo po netu pa čvekmao.
Tko da sem sedaj sama in sem prosta,juhuhuuu,pa še delat se mi ne da kej preveč,zebe me!user posted image

Ja fajn,tega Aleša bi pa še jaz rada vidla,ko ga tko po ustih nosta,vrjeten je zlat?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Al bina ti kr poklepetaj z nami,mi bomo pa vsakemu kazale slike sej si bomo tko všeč,da bomo kr na prvo stran dale vrjetno.

Ja sobota se bliža,komej čakam res.Nohtke sem spedenala,šem ojo grivo pol pa v obleko pa kr pred oltar,ko bom vsa frišna!


Aja dejte mi mal povedat kako bodo kej vaši otročki napravlen na vaši poroki?
Jaz razmišljam da bi Ožbeja za glavni obred tko kao oblekico pa metuljčka,pol ohcet pa kake lahke lanene hlače pa majčko oz srajčko!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: poroka 2008
20.11.2007 10:34:02   
FLASK_A
Ohoj! Jaz sem tut tle, sam ne morem skos kej pisat, ker bojo mislil, da sem inventar tuki goruser posted image

Ful fino, da se še kdo pridruži čveku, če ne bomo samo me čist okupirale to temouser posted image  

Glede oblekic- bi probala za Jako isto kot za mojega dobit- bomo vidliuser posted image  Sicer pa še čakam, takrat bo star komaj eno leto pa moram videt, kaj bo sploh primerno zanj takrat...

Moj bo oblečen v SENSu, greva januarja tja- ko dobijo novo kolekcijo...

Jojoj, barbara, če bi jaz imela že nohte poštimane pa grivo- pol bi šla kar takoj u cerkevuser posted image user posted image  Bi me preveč prememilo. Tko sem bla pa sam u lepi oblekici in komej čakam, da se cela zrihtam ker bom tkoooo lepaaaaaauser posted image  Sej sm lohk mal vase zaljubljena, aneuser posted image  Sej u mojega user posted image  sem tut no....user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: poroka 2008
20.11.2007 10:39:35   
bt08
Nikical hvala bogu da si mal sama vase zaljubljena.user posted image Moreš bit,pa ponosna na svojo lepoto!!!!
Jaz sem se tako počutla ko sem mela maturanca,sem se kr nastavlala fotografskemu objektivu,pa vsem se kazala,kok sem jaz fest!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kaj bo šele drugo leto junija ko bom res princeskauser posted image ,se kr mal hvalmo a ne?

Ja kok je pa tvoj sonček pol star?A si še na porodniški?

Kok je bil to lep čas,ko sem bila doma,noben mi ni po glav hodu,cele dneve sva se crkljala,najbolj mi je blo pa zjutrej ko se je zbudu pa k sem ga k seb vzela pod kovter pa sva se crkljala,iiiiii je blo lušen.user posted image
Zdaj pa prikoraka k men pa mami gremo vstat,jaz pa dej prid mal k men,ne bom aju več,ni nočka.Takle mamo,ampak se mamo pa tud lepouser posted image user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: poroka 2008
20.11.2007 10:42:35   
NATAŠI
Barbara da ne boš ti zbolela ko te zebe, le pazi se sobota se bliža

moj timotejček bo pa oblečen- hm.... pojma nimamverjetno v kaj lepega user posted image . kaj takega kot bo imel očka- rutko ali kravato, srajčko... hlače pa bi kakšne šponske

nikica pa daj no... kar hvali se user posted image . ok.. samo veš mi smo tud lepe user posted image  user posted image

jaz imam pa jutri nohtke, včeraj sem si pa glavo umila user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: poroka 2008
20.11.2007 10:46:09   
bt08
Res sem se nasmejala Nataši,jaz sem se pa včerej glavo umila!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Ta je res dobra.Jaz se jo bom pa dans.In?user posted image user posted image user posted image


Pa v četrtek grem k frizerju,kak bom lepa user posted image user posted image ,sem kot kak Narcis,če vrjamete.Ma mal se treba hecat.

Zbolela pa upam da ne bom,ker mene skoz zebe,rečmo 19 ur na dan,sem centralno našponala do konca,da ne zmrznem.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: poroka 2008
20.11.2007 10:47:20   
FLASK_A
Jaka ima 5 mesecev pa 2 tedna, sicer sem pa še študentka, tko da je to najboljša porodniška (ki se po enem letu ne končauser posted image )

Hehe, ve si že kar nohte rihtate- sej pravim, če bi si jih jaz, bi že letela na uraduser posted image

Pa poslala vam bom ZS- pa mal povejta... Tolk je lepih oblek, da se kar težko odločiš- upam, da mi ne bo na koncu kej žal...user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?