|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  151 152 [153] 154 155   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
31.3.2008 9:22:32   
FLASK_A
Lepa siuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Lepo ti paše oblekicauser posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3801
   RE: poroka 2008
31.3.2008 10:14:33   
maya2
Čau nevestice

evo s Karin smo od zdravnika. Dobile smo še eno dozo antibiotikov, ker še ni čist dobra, vročine sicer že od četrtka nima, ne morem vam povedat kako je bila vesela ko smo šli v soboto mal venuser posted image user posted image

Zdaj je pa mene troflo, ampak moram jutri v službo ni kaj, pijem čajčke, lekadole, ..... ni da ni, upam da bo bolš...

Ja midva sva tud že mislila da bova ta vikend se kar za eno parcelo zmenila, ampak.... no ja ugotovila sva da na parceli stoji visoko napetostni drog in da itak 4m na vsako stran ne smeš gradit, s prestavljanjem so problemi, v tem primeruverjetno sploh ne bi bilo mogoče, nočem se pa prilagajat z načrtom, pa da mi pol na dvorišču tist drog stojiuser posted image user posted image

Nič grem še mal za službo pripravit....

Zadeve za poroko še vedno stojijo, ta ali pa naslednji teden greva naročit prstane, odvisno od časa...

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3802
   RE: poroka 2008
31.3.2008 10:17:12   
maya2
Šepetalka: evo sem šla album pogledat: uauuuuu res boš lepa, ful ti pašeuser posted image user posted image user posted image user posted image pa da bo kdo tvojga sliku k bo debelo pogledu, da bomo lahko še me vidleuser posted image user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3803
   RE: poroka 2008
31.3.2008 10:17:43   
pikovit
Dan punce,

ja res je bil lep vikend.Mi smo v soboto delali škarpo v nedeljo pa smo imeli rojstni dan.Je od mojga babi praznovala 80 let.user posted image Punce tam je bilo toliko slačšic,da se je meni mešalo.Sem se mogla kar kontrolirat.Sem pa zato izvedela par naslovov,kje kupiti piškote in pecivo za porokouser posted image
Vam jih kar povem

Slaščičarna Barbič-šentvid-Lj
Postojnske pekarne-postojna
za ta tretjo pa sporočim

Skratka zelo dobro.Mi je prav prišla tale degustacijauser posted image

Zdej grem pa še našo Sepetalko pogledat.
Kje je pa kaj Lan?Sem jo zadnjič v Supernovi videla.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3804
   RE: poroka 2008
31.3.2008 10:32:50   
pikovit
Sepetalka zelo,zelo si lepauser posted image .Obe obleki ti pašeta.user posted image
Baguska ful lep prstanuser posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3805
   RE: poroka 2008
31.3.2008 10:34:44   
NATAŠI
Pozdravček

evo mene, sem danes službo odnesla domov in delam doma user posted image

Naš vikend: timotej je v soboto bruhal in driskal in misloim da je bila reakcija na cepljenje tako da včeraj smo se kar lepo doma crkljali in je bilo že ok ... danes je že v vrtcu

bubica a mi prosim pošlješ vzorce tekstov za vabila. Avto je pa fenomenalen user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

barbara upam da si se uspela kaj spočit

šepetalka čestitke za datum user posted image  user posted image zdaj grem pa album pogledat user posted image

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3806
   RE: poroka 2008
31.3.2008 10:37:05   
NATAŠI
šepetalka zelo lepa nevestica boš user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3807
   RE: poroka 2008
31.3.2008 11:08:53   
bt08
Dan!

jaz še kr ne pridem k sebi,ne vem kaj mi je,tok sem zmatrana da me tud noge ne držijo,zdaj ne vem a me pomladanska utrujenost daje,al pa bom kej zbolela.user posted image

Šepetalka lepa nevesta boš,pašeta ti pa obe obleki!user posted image user posted image user posted image

Bubica avto je pa božanskiuser posted image user posted image user posted image user posted image

Maya za vaju s Karin pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da bosta obe čimprej 100% dobri!

Nataši to smo mi meli 10 dni nazaj,s tem da je mel še vročino,ampak je blo koj dober.

Zdaj pa šiba,ker grem delat,spet sem popoldan,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa tok lep sonček zunej.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3808
   RE: poroka 2008
31.3.2008 11:33:59   
NATAŠI
barbara ja saj smo imeli mi tud vročine ampak le 37 tako da še ni bilo panike...

zunaj je pa takooo lepo ... si bom zdaj kavico skuhala in se usedla na balkon user posted image  user posted image  

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3809
   RE: poroka 2008
31.3.2008 11:40:39   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

a ja pa še to sem razmišljala: a boste ve šle kaj v solarij prej??? jaz sem po naravi ful bleda pa bom najbrž morala mal it, samo ful ne zaupam tem zadevamuser posted image


Ce hodis tko kot je pravilno, se nimas cesa bati... samo ne it le en teden prej in se takrat zgat ko norc, ker je to najslabse mozno za kozo, kar lahko nardis!!!

Ce rabis nasvet glede tega, ti lahko kej pomagam.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3810
   RE: poroka 2008
31.3.2008 11:58:59   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Sepetalka zelo,zelo si lepauser posted image .Obe obleki ti pašeta.user posted image
Baguska ful lep prstanuser posted image


Sepetalka men si tud vsec... user posted image

A nisi glih ti rekla, da mas tacga zarocnega!?user posted image user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3811
   RE: poroka 2008
31.3.2008 11:59:52   
fragola
šepetalka lepa bošuser posted image user posted image user posted image
in una druga slikica kjer se ne vidi obraza ni ona v njej, ona je samo prilepla katira obleka ji je všeč, kakšen stil!user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3812
   RE: poroka 2008
31.3.2008 12:00:50   
fragola
buba tebi pauser posted image user posted image user posted image za avto, joj kolk boš fensiuser posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3813
   RE: poroka 2008
31.3.2008 12:03:56   
baguSka
sem danes službo odnesla domov in delam doma


kako pa si to lahko privoscis na zadnji dan marca!?user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3814
   RE: poroka 2008
31.3.2008 12:06:13   
baguSka
zunaj je pa takooo lepo ... si bom zdaj kavico skuhala in se usedla na balkon


user posted image user posted image user posted image  a tkole ti delas doma!!??user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3815
   RE: poroka 2008
31.3.2008 12:07:44   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

šepetalka lepa bošuser posted image user posted image user posted image
in una druga slikica kjer se ne vidi obraza ni ona v njej, ona je samo prilepla katira obleka ji je všeč, kakšen stil!user posted image



je je ona... samo da je v eni ciiist na na zacetku, v eni pa ciiiist na koncu... user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3816
   RE: poroka 2008
31.3.2008 12:13:52   
NATAŠI
baguška sem odnesla dva ddv-ja od sodelavke domov da jih naredim namesto nje. imam pa itak povezavo s s službo tako da je full dobr ... in zdaj sem že končala in sem frej user posted image  user posted image  .. .drugač sem bila pa pridna in sem v petek naredila "likuf" bilancam in ddv-jem user posted image  user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3817
   RE: poroka 2008
31.3.2008 12:18:43   
Bubamaraa
jst se pa glih spopadam z zadnjimi ddv-ji!!!!user posted image

me je pa klicu moj bodoči mož in je reku, da je avtek že moj!!!user posted image user posted image user posted image

dobim ga pa naslednji torek!!! sem točk vesela, da ne morem povedat....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3818
   RE: poroka 2008
31.3.2008 12:30:54   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Sepetalka zelo,zelo si lepauser posted image .Obe obleki ti pašeta.user posted image
Baguska ful lep prstanuser posted image


Sepetalka men si tud vsec... user posted image

A nisi glih ti rekla, da mas tacga zarocnega!?user posted image user posted image


Baguska: daj kaj več povej, jaz sem zelo svetle polti, sem razmišljala da bi kar začela hodit.... enkrat tedensko al kako???'

Jaz imam tak oziroma podoben zaročni prstan... ga grem že slikat bom prilimala slikico....



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3819
   RE: poroka 2008
31.3.2008 12:39:25   
SRCCEK
Evo mene po dolgem času....sem delala eno ponudbo za stanovanjske bloke, pa raje nisem hodila na RR, ker se potem ne morem več zbrat user posted image user posted image
BUBAMARA PREČUDOVITA SIuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....zelo ti paše oblekica in tiara tudi...sam mene zanima, kolk stabilna je ta tiara?? Kolk lahko migaš z glavo, predno ti pade dol?? user posted image user posted image

ŠEPETALKA tudi ti si čudovita....me prav zanima kako bo tvoj bodoči mož pogledal, ko te bo videl!!??

Joj, midva tut ta vokend nisva nič ukrenila okrog vabil, ker smo SPET ometavali (pa še vedno ni konec tega) in men se že meša od vsega skup. Sem ful živčna, ker se dan D ful hitro približije, pa skor noben ni še povabljen!! user posted image user posted image user posted image

Uživajte, grem naprej delat drugo ponudbo!!

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3820
   RE: poroka 2008
31.3.2008 12:42:58   
baguSka
Kok si ti pridna... user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3821
   RE: poroka 2008
31.3.2008 12:47:00   
Bubamaraa
srccek men je frizerka rekla, da ti jo ona čist tko pritrdi, da lahk delaš čist vse  z njo.... tko, da mislim da ni panike....sam se še kar nisem odločila če jo bom mela ali ne....user posted image  


drgač pa pridno delam......in vsake tolk časa preberem kaj je tle novega...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3822
   RE: poroka 2008
31.3.2008 12:47:04   
maya2
Evo Baguska slika je v albumu.... sam vidim da imaš ti 4 vrste kamenčkov jaz pa le triuser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3823
   RE: poroka 2008
31.3.2008 12:53:39   
sepetalka
Hvala vsem, sedaj imam potrditev da sem pravilno izbrala, joj kolk sem vesela user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !user posted image
Buba  lepo za tvoj avto, končno a ne, sem vesela zate.!
Maya2, a podoben prsten imaš kot midva? Ja super, se pravi da ni samo meni všečuser posted image user posted image !

No imam pa tudi že idejo za vabila, sem si že naročila material v hobi mojstru in povem vam, da pride full cenejše, če jih delam sama kot pa če jih kupim narejene isto za naprsne šopke velja!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz si malo delam predračuna,user posted image user posted image (sem gorenjkauser posted image user posted image user posted image user posted image )!


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3824
   RE: poroka 2008
31.3.2008 12:55:49   
SRCCEK
Maja lepa ogrlica in uhančki!!
Vidim, da imate vse bolj kako naj rečem.... "bogate" ogrlice......jaz sem si kupila en svarovski kamenček na ogrlici in viseči uhančki, ki pašejo zraven....sicer z malo manjšimi kamenčki, ampak pašejo. Jaz sem bolj tak minimalističen tip....take stvari imam rada na sebi, da niso preveč vpadljive...srčkane user posted image user posted image
Joj, lahko bi poslikala, pa da vidite in ocenite...sem pa tut blond...bom poslikala in boste povedale svoja mnenja!!

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  151 152 [153] 154 155   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  151 152 [153] 154 155   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?