|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
17.11.2007 12:37:16   
bt08
Oj!

dans bomo mal pucal,na grobo,prejšni vikend smo generalno mel,pa kosilo kuhal,nekej bom spekla na hitro.Pol pa k našim na kavico,pa pecivo da nesemo za sprobat...
Zvečer se bomo pa mal crklal,ko je tko mraz dans zunej.

Povabljenih bo od 70 do 80,upam da manj kot 80.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: poroka 2008
18.11.2007 9:38:17   
FLASK_A
Midva jih bova imela tam nekje okrog 90user posted image  Imava ful veliko žlahto, pa je problem- al jih je 30 (samo najožji-družina) al pa 90user posted image  (tuki so tut tisti, ki so naju povabili na poroko- moje in njegove sestrične in bratranci...)

In zadnje čase sploh ne spim, ker komaj čakam vse skup... Mi gre na jetra, ker sem čist neprespana- kaj bo šele pred porokouser posted image user posted image

Jutri grem pa u Graziooooo! Ob 10h imam! Upam, da me bo katera obleka prepričala, ker imam še vedno v mislih ono iz Krinolineuser posted image  Poročam, ko pridem nazaj!

LP pa se tipkamo!

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: poroka 2008
18.11.2007 15:19:09   
bt08
Ja ta žlahta,pri mojmu jo majo tud kr velko,pa poln sestričen pa bratrancev....Pol pa na nese kr veik,pa še kolegi ki so naju povabl na proko.

No Nikical poročej kako je bilo,jaz sem se odločila da bova šli z mami v soboto,ko sva obe frej, bodoča taščica bo pa varuška,ker moj dela.user posted image user posted image user posted image

Sem kr vesela,pol me bo pa vrjeten ful prjel,avforija na proko.user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: poroka 2008
18.11.2007 16:51:24   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.
jaz sem se odločila da bova šli z mami v soboto,ko sva obe frej, bodoča taščica bo pa varuška,ker moj dela.user posted image user posted image user posted image

Sem kr vesela,pol me bo pa vrjeten ful prjel,avforija na proko.user posted image



Bravouser posted image user posted image user posted image  Ej, jaz ne spim odkar sem prišla iz Krinoline... user posted image  Upam, da ne bom jutri ko zombi, pa da jim ne bom stoje zaspala v obleki- neeee, to pa ziher ne bomuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: poroka 2008
18.11.2007 20:32:53   
bt08
Ke boš zaspala,če boš spet kot princeska.user posted image user posted image user posted image

Jaz a kr spim ok,me Ožbej tko zmatra,da pol okol 22 sam do padem.Zutrej se sama nikol ne zbudim,me vedno tamalček zbudi.user posted image user posted image user posted image
No poročej kako je,jaz sem jim mail poslala,da mi povejo če lahko v soboto pridem.Upam močno da bom,ker komej čakam!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: poroka 2008
18.11.2007 20:52:55   
FLASK_A
Super, Barbara- če pa ti ne odgovorijo takoj, jih pa kar pokliči, so fuuul prijazni. Sem ziher, da boš u soboto prava nevesticauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: poroka 2008
18.11.2007 21:05:04   
Bubamaraa
u moje nevesticeeeee........ kolk smo vidim vse notr padleeeee.......user posted image user posted image user posted image

a ni fajn.... ja tolk komi čakam, da pride april, da se mi kr rolaaaaaa.......user posted image user posted image user posted image


kolk je to lepo...user posted image user posted image user posted image



a vete da mam v sredo rojstni dan... mojga bodočega moža pa ni doma....user posted image  


punce a bo šla kera v prometeja al pa v pro-mak po kakšnen material za konfete al pa vabila???? ker bi rada te stvari kar popedenala... se mi je danes prijateljica ponudila, da mi bo izdelal konfete (marjetice in gipsa) in jih pobarvala in lepo jih bo nalimala na desko in spodaj bova napisala najina imena in datum..pol pa v eno škatlo in bo pomoje to lep konfet ... user posted image

pa vabila bom tud kr sama naredila...

a jih bo tud kera od vas??? pa kaj imate v mislih??? user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: poroka 2008
19.11.2007 7:16:24   
Bubamaraa
doboro jutro nevesticeeeeeeee........user posted image user posted image user posted image

nikica   a si že pokonc??? veš bi prov s teboj šla... ker meni je bilo tako fajn, ko sem pomerjala... tko, da mi je kr žal, da ne bom šla več...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: poroka 2008
19.11.2007 7:24:59   
NATAŠI
jutro nevestice user posted image

kok ste bile pridne user posted image  user posted image .... a da jaz tud dodam da imava v planu tudi drugo leto po poroki še enega novega člana "narest" user posted image

nikical izposoja se mi zdi pa kar draga user posted image  ker je običajno do 400 eur

romana- bela obleka za moškega ... jaz bi mu dala mal smetano, čist belo pa.. no če je vama ok potem user posted image . drugače ti pa tukaj v kamniku zrihtajo rutko ali kravato karkoli že hočeš in v kakršni barvi hočeš.

midva sva pa zmenjena danes da položiva akontacijo za civilko user posted image  user posted image

romana jaz bom šla pa še na probo oblekce user posted image  user posted image  v poročni kotiček da vidim kako je na stvari.. .drugače pa potem nazaj v kamnik user posted image



(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: poroka 2008
19.11.2007 7:44:22   
Bubamaraa
Nataši a res ti tle pri nevesti zrihtajo kravato???? ker to bi mi ful problemov rešilo....Ker one imajo tam obleko in bi videle barvo rožic in bi lahk čist isto ruto naredile.. al kaj so zdej to nove kravate, ki ne pridejo klasično... user posted image  

ja sam obleka pa bo od Sašota bela.......user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: poroka 2008
19.11.2007 7:55:47   
NATAŠI
romana vse se boš lahko zmenila z njimi, kar si želiš ... ene rutke so zdaj moderne tko malo drugače pride zavezano- zanimivo in lepo, nekaj posebnega. pozanimaj se user posted image

ok, naj bo bela user posted image  če vama to odgovarja. midva pa sploh še ne veva v kakšnih barvah bova imela user posted image  no pa saj imava malo več časa kot ostale user posted image  kar na sejme čakam da dobim še kakšno dobro idejo user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: poroka 2008
19.11.2007 8:07:03   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

romana vse se boš lahko zmenila z njimi, kar si želiš ... ene rutke so zdaj moderne tko malo drugače pride zavezano- zanimivo in lepo, nekaj posebnega. pozanimaj se user posted image



ja sej to sem zasledila in to bi rada videla oba, da bi imel....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: poroka 2008
19.11.2007 8:26:52   
NATAŠI
ti se kar pozanimaj boš  videla ti bodo vse zrihtali user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: poroka 2008
19.11.2007 8:41:20   
FLASK_A
Pokonci če sem? Zdej se probam spomnit, če sem sploh kaj spalauser posted image  Grem se uštimat, pa pol kej več povem... Aja, Romana, a greš z mano?user posted image  

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: poroka 2008
19.11.2007 9:00:08   
Bubamaraa
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: poroka 2008
19.11.2007 9:19:55   
FLASK_A
Ajde, ob 10h imamuser posted image  Drgač gre pa mami z mano, ker mora Jakca pazit, ampak komot me greš lahko špegat pa kako mnenje dodatuser posted image  Povej!

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: poroka 2008
19.11.2007 9:23:19   
NATAŠI
o niki, kam greš ? user posted image

punce jaz si moram pa izpit podaljšat in bom mogla šibat učke pregledat če vidim ok, tko da... jaooo mi je odveč user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: poroka 2008
19.11.2007 9:23:45   
NATAŠI
sem čudno vprašala- v kateri salon greš

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: poroka 2008
19.11.2007 9:32:24   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: nikical

Ajde, ob 10h imamuser posted image  Drgač gre pa mami z mano, ker mora Jakca pazit, ampak komot me greš lahko špegat pa kako mnenje dodatuser posted image  Povej!


če bi mi direktor dopusta dal bi že bila na avtocesti Trojane-Ljubljana ..... user posted image user posted image user posted image

Nataši v Gracio gre naša Nikica user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: poroka 2008
19.11.2007 9:35:53   
FLASK_A
ČAW BABE!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: poroka 2008
19.11.2007 10:05:47   
Bubamaraa
pa-pa




lepo se mej...pa pol takoj poročaj!!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: poroka 2008
19.11.2007 12:24:32   
bt08
OJLA!

Jaz pa dans sploh nisem mela časa do zdaj kej gor pšošpegat,pa ob 10 sem pogledala na cajt,pa sem se spomnla na Nikical zdaj pa že sprobava.user posted image user posted image user posted image

Komej čakam soboto pa da Nikical pride in poroča kako in kaj je v Grazii.

So mi pa včerej zvečer odgovoril,da nja kar se oglasiva,sem bila ful presenečena,nad tako hitrim odzivom.

Nataši pol bomo pa upam vsi povečal drugo leto po poroki družino.Ne bom samevala.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: poroka 2008
19.11.2007 12:40:14   
Bubamaraa
ja letos pišemo na poroki, drugo leto pa bomo vse na temi: Čvekanje v pričakovanju....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: poroka 2008
19.11.2007 12:55:57   
FLASK_A
Obleka rezerviranauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: poroka 2008
19.11.2007 12:56:37   
FLASK_A
Takoj napišem podrobnosti....

< Sporočilo je popravil nikical -- 19.11.2007 13:01:48 >


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?