|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  125 126 [127] 128 129   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
14.3.2008 7:58:11   
NATAŠI
buba no ... itak da boš še naprej tle čvekala user posted image  

ja na kavici si bomo ogledale album in te vse izprašale user posted image  user posted image  user posted image  (brez timoteja user posted image ).  Pridna si da so šli kg dol... pri meni dober kg user posted image  no pa saj če bo vsak mesec en kg manj bo kar ok ... user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3151
   RE: poroka 2008
14.3.2008 8:22:13   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.

Ja itak da je lepo ime.Mal so nas postrani gledal ko smo rek lda bo ožbej,zdaj so se pa navadl.

Če bo drug otrok fantek bo pa matevž al pa krištof,punčka pa neža.

A so ok imena?



meni smao Krištof mi ne gre v uho spet mi je tako starinsko in mi je nekako preveč za malega fanta ma tudi za velikega , meni osebno je malo mimo to ime! Pač vsak ma svoj okus!

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3152
   RE: poroka 2008
14.3.2008 8:30:33   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: ellie

Jutrouser posted image

fragola lepa frizurcauser posted image   sam povej...kaj to ti zdaj še drži? Jaz bi tud šla po probno frizuro...pa me je strah, da bi potem še par dni tak spedenana hodla okroguser posted image





ja še mi drži, vendar sem pobrale špange pri strani dol, tako, da zdaj mam spuščeno! Ma vesta jaz mam en problem moja frizerka bo šla po vsej verjetnosti lih tisti vikend že na morje, je rekla da mi ne more še nič obljubituser posted image , joj ma je rekla da bomo še vidli kako in kaj da bo provala kaj skombinirat, držte pesti da gre bolj pole!

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 3153
   RE: poroka 2008
14.3.2008 8:35:07   
NATAŠI
fragola bomo držale pesti user posted image , drugače ti naj pa reje tolk prej pove da je ne bo da ti v miru najdeš zamenjavo ... ali si se odločila da boš imela to frizurco ali boš še kakšno probala

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3154
   RE: poroka 2008
14.3.2008 8:36:17   
NATAŠI
aja imena- barbara. Krištof mi ni to to, Matevž je pa ok. Meni so za fantka imena še: Tilen, Andraž, Aljaž ... če boste imeli pa punčko si pa lepo ime zbrala user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3155
   RE: poroka 2008
14.3.2008 8:37:49   
NATAŠI
da vam pa povem mojo izkušnjo pri izbiri imena:  vedela sva da je fantek, imena sva se že mal pogovarjala kaj nama je všeč in kaj ne .. potem pa sva kar "utihnila" s to mislijo... .potem pa voda odteče 10 dni prej in gas v porodnišnico- in kaj se spomniva- IME user posted image  In tako se je na poti v porodnišnico porodila misel da bo Timotej user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3156
   RE: poroka 2008
14.3.2008 8:38:07   
NATAŠI
in tudi vsi so zelo lepo sprejeli ime user posted image  user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3157
   RE: poroka 2008
14.3.2008 8:41:28   
bt08
Ojla!

Punce itak da ne bi bil Krištof,se mojmu zmeša  da mu kej tazga rečemuser posted image ,ostalo pa drži,so pa ok,sam ta Krištof je men tok posrečen,poznam enga fantka s tem imenom in je tok corti da to ni res.

Evo jaz sem doma,Ožbeja je ponoč mal kuhal,ni blo sile,smo kr lepo spal,ne vem kaj mu je.Če se bo dans tale vročina ponavljala,ga popoldan pelem k zdravniku.Kaj njam u dam za jest,ker nič noče?A jajčka lahko je?Vruhal ni od včerej od 14.Jedu je pa samo 4 žličke juhe.


Bubamaraa pol bo pa tvoja Danja zvezda,sej je ful prikupna punčka,taka sladka.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3158
   RE: poroka 2008
14.3.2008 8:43:37   
NATAŠI
barbara saj pomembno je da veliko pije ... daj mu jest, saj boš vidla kaj mu paše. Jaz bi mu naredila jajčka ja, zakaj pa ne. Upam da se kmalu pozdravi in da v nedeljo nese butarco user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3159
   RE: poroka 2008
14.3.2008 8:44:00   
NATAŠI
ali mu pa naredi kaj kar bi rad jedel- naj ti pove sam

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3160
   RE: poroka 2008
14.3.2008 8:52:31   
bt08
Ja upam da nesemo butarco,smo jo prejšni teden v Lj na tržnici kupl.user posted image

Ja sem prašala kaj bi jedu pa prav da jajčka lahko,sej bom vidla.Pol sva pa rekal da bova za kosilo juhico skuhala s knedlčki,ker to obožuje,pa kake makarončke z zelenjavo,da ne bo pre težka hrana.



_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3161
   RE: poroka 2008
14.3.2008 8:56:50   
NATAŠI
super barbara... upajmo da bo ostalo v želodčku user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3162
   RE: poroka 2008
14.3.2008 9:11:54   
SRCCEK
Ojla vsem

Vidim, da ste pridne in pridno pišete.
Midva ne bova šla na Celjski sejem, ker vem, da ko bi tam vidla en kup stvari in idej, bi bila čisto zmedena in ne bi več vedla, kaj naj naredim.
Danes grem še po trakec za vabilo (upam, da ga končno dobim, ker ga iščem že nekej časa user posted image ) in potem čez vikend naredim vabila do konca-držte pesti, da mi rata!!
 
FLASK A kje si dobila te rožice za naprsni šopek??? Tiste bele majhne "vrtnice" so mi zelo všeč!!!
Kako navado imate- a vsem povabljencem date naprsne šopke ali samo tistim, ki pridejo na poroko, onim ko pridejo pa v gostilno, pa ne user posted image user posted image user posted image ??????
 
BARBARA ne skrbi, glavno da Ožbej veliko pije, če mu ni do hrane, ga ne sili z njo. Naredi mu pa tisto, kar bi on rad jedu!!! In ne skrbi, saj se bo kmalu pozdravil!!!!!
Zelo lepa srajca in kravata!!!! Koliko pa sta vaju prišli, če ni skrivnost???
 
FRAGOLA zelo lepi frizurci!!!! Sam kako obstojna pa je taka frizurca???? Mislim, da k "najini obleki" paše spuščena frizurca, tudi moja frizerka je tega mnenja.
 
HVALA BOGU PETEK JE user posted image user posted image user posted image user posted image
 

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3163
   RE: poroka 2008
14.3.2008 9:32:06   
fragola
Alora grem po vrsti!

FLASK_A si naredila zelo lepe naprsne šopke!Res taki lepi, elegantni!

NATAŠI vi ste pa face, da sta pozabla na ime, Timotej mi je všeč!!! Bravo za ime!
Glede frizure bo kar taka vendar bojo kodri malo bolj močni in dodelana bo ali s kristalčki ali z vrtnicami! Če ne bo upala ona bom pa šla pa k frizerki od mojega, vendar malo mi teži, ker pač sem navajena na mojo! Upam, da gre bolj pole na dopust!

barbara.a upam, da Ožbej se pozdravi čimprej, mu pošiljam zdravilen user posted image user posted image user posted image , skuhajmu tisto kar najraje je, vsaj tako je pri meni delovalo ko sem bla bolana, mami pa je bla vsa hapy samo, da sem neki jedla!

SRCCEK ta frizura na mojih laseh je zelo obstojna, kajti moji naravni lasje so kodrasti in če mi  naredi umetne kodre lih tako ostanejo!
Da si ne boš naredila iste frizure k pole bomo prav iste, ista obleka ista barva las pole še ista fizurauser posted image

Bubamaraa bravo za kravato,  tudi moj bo imel roza kravato in po vsej verjetnosti tudi srajco! Bo treba do LJ., ker tle na primorskem nimajo nič in jaz bi rada dubila tako kravato, da je nabrana ne tiste klasične!
Prosim lahko slikaš kravato!user posted image






(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3164
   RE: poroka 2008
14.3.2008 9:46:42   
bt08
Srccek midva sva srajce kupla v muri,ena je 36€,kupla sva dve da se lahko preobleče,kravato sva pa v labodu je bla pa tud tm okol 30€,ni blo tako drago,srajce so pa bombažne 100%.
Hvala vsem za lepe besede,upam da bojo pomagale,je pa nekej pojedu,sej je že boljši,ni več pri miru,skoz nekej dogaja.



_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3165
   RE: poroka 2008
14.3.2008 9:56:13   
FLASK_A
Vrtnice so bile v Promaku, sam ne obljibim da so še, že takrat sem jih jaz veliko pobralauser posted image Sem si namislila, da bodo imeli vsi naprsne šopke- tisti, ki bodo z nami cel dan. Tisti na svatbi (sej sploh ne vem, če bo kdo samo na svatbo prišeluser posted image pomoje ne...) pa bodo potem brez.

Sem dobila še eno idejo za poročni šopekuser posted image UUUUh, kako bo lepuser posted image Bom vprašala v cvetličarno, koliko pride tak šopek, me prav zanima. Koliko pa navadno pridejo ti šopki cenovno? Resno, a se je kera že zanimala? Ena cvetličarka (sicer haj klas) mi je rekla, da je 100 ojrov takojuser posted image Men je pa to tu mačuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3166
   RE: poroka 2008
14.3.2008 9:57:16   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.
ni več pri miru,skoz nekej dogaja.


Evo, po tem pa lahko sklepamo, da je že skr čist OKuser posted image user posted image Ko so razigrani, so ziher zdraviuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3167
   RE: poroka 2008
14.3.2008 10:08:17   
pikovit
Flaska ful si lepo naredila naprsne šopke.
Mogoče vprašaj še kot drugje za ceno.Jst sem pri nas vprašala za namizni aranžma pa je rekla tam okol 50-60€.Tudi odvino je kakšne rože bi imela,koliko,barva,dodatki in aranžiranje.
Jst sem pa ravno včeraj nekaj skupaj spravljala in probavala.Se še ne morem odločit.Kakšni bi bili naprsniki.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3168
   RE: poroka 2008
14.3.2008 10:11:52   
Bubamaraa
punce a je kera v Promaku videla kaj od marjetic???

ker če se mi bo danes dalo bom šla po službi pogledat, če bom dobila za naprsne šopke...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3169
   RE: poroka 2008
14.3.2008 10:37:57   
SRCCEK
Midva sva bila v soboto pri cvetličarki in smo se mal pogovarjal (nahitro, ker je imela gužvo, ker je bil 8 marec) kakšen šopek bi imela in v kakšni barvi, pa ketno iz pentelj za na avta, pa naprsne šopke....pa je rekla da tam med 200 in 300 EUR!!! A NI TO MAL TUU MAČ??!!!user posted image user posted image user posted image  
Tko da zdaj gruntam, da bi sana naredila naprsne šopke za tiste svate, ki bi šli z nami na poroko- vsi ne bodo šli, ker je za nekatere predaleč...ker imam vso žlahot iz LJ, civilno imamo pa na Kostanjevici!! Tko da bi potrebovala okrog 30 naprsnih šopkov, po vsej verjetnosti iz roza vrtnic. Sam imam dilemo......kako narediti naprsni šopek, da se ga lahko lepo pripne???!!! da po parih urah ne visi dol ali kakorkoli že??!!

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3170
   RE: poroka 2008
14.3.2008 10:39:41   
FLASK_A
srccek- umetnih ali naravnih šopkov?


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3171
   RE: poroka 2008
14.3.2008 10:45:01   
SRCCEK
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

srccek- umetnih ali naravnih šopkov?



naravne za priče, ženina in starše, ter umetne za svate (vsaj upam, da je tudi to v tej ceni)....vendar mi je rekla, da se to zdaj več ne daje-naprsne šopke za svate namreč user posted image user posted image user posted image
Ej mene že mal mineva vse skupej-kolk enega dela, letanja, razmišljanja kaj je prav in kaj ne....in skoraj za vse sem sama uf user posted image user posted image user posted image  sm kr mal brez volje ratala.....dan D se pa z pospešeno hitrostjo približuje!!!

ŠE NEKEJ -  KAKO BOSTE OBLEKLE SVOJE MALČKE (tiste, ki jih imate)...jaz mam fantka....a v obleko z metuljčkom, ali kaj takega, kar bo še lahko kdaj oblekel??!!!

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3172
   RE: poroka 2008
14.3.2008 11:04:11   
FLASK_A
Za umetne imajo super narejene take plastične podložke s sponkami in jih spneš skupaj s cvetovi. Tako imam jaz in je res simpl.

Jaka bo defenitivno oblečen tako, da bo stvar še kdaj oblekel. Krst je bil user posted image - kavbojke, srajca, jopica in kravata- kavbojke in jopico še zdaj nosi skoraj vsak drugi dan. Super nakup in bom tako tut naprej prakticirala. Srajca in kravata je pa tako- bolj za smejat se variantauser posted image Sam je bil pa takooo luškanuser posted image

Čak najdem slikco...




_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3173
   RE: poroka 2008
14.3.2008 11:06:09   
FLASK_A
user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3174
   RE: poroka 2008
14.3.2008 11:12:29   
pikovit
Srccek nič ne obupavaj,saj bo.Tudi jaz sem sama za vse.Potem pa imam še bodočega moža za popestritev,da mi kakšno ušpiči in me razjezi.
Predlagam pa ti,da se ne obremenjuješ kaj dosti in da stvar poenostaviš.Jst bom imela avto okrašen z pentljami,šopek bo zelo enostaven-saj veš ko ga mečeš se cel kup punc trudi,da ga ujame in ponavadi je razcafranuser posted image ,naprsi šopki bodo umetni,samo priči bosta imeli sveže.Starši pa umetne vendar večjo različico od svatov.Vabila že imava.Sva jih kupila v Poročnem kotičku kjer so imeli akcijo in je bilo 50 vabil cca 60€.Konfete pa bodo dobili le starši in priči.Tudi pri hrani in pijači ne mislim komplicirat.Tako gmoto ljudi zadovoljit je nemogoče.Tako da se pripravi da se bo govorilo kaj je bilo dobro in kaj ne.Ampak samo zamahni z roko in si reci to je moj dan in jst se bom imela fino.Pa še kakšnega prej rukn da boš bolj sproščena.Saj veš da ljudje hodijo na take stvari samo jest in pit.

Skratka ne obremenjuj se!

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  125 126 [127] 128 129   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  125 126 [127] 128 129   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?