|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  124 125 [126] 127 128   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
13.3.2008 19:08:20   
pikovit
Ellie bi te prosila za kontakt.Pošlji mi na ZS

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3126
   RE: poroka 2008
13.3.2008 19:29:41   
sonček33
fragola, zgornja frizura je super fajn-preprosta ampak res luštna in šik

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3127
   RE: poroka 2008
13.3.2008 19:45:24   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

fragola, zgornja frizura je super fajn-preprosta ampak res luštna in šik

tudi meni je všeč!user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3128
   RE: poroka 2008
13.3.2008 19:56:49   
fragola
Danes je mi je frizrka približno naredila frizura tako ku bi jaz rada imela za poroko, vendar bi inela ali kake kristalčke še v glavi ali pa vrtnice take kot bom imela v šopku!

Geslo pa je istouser posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3129
   RE: poroka 2008
13.3.2008 20:38:24   
bt08
Sonček jaz bi pa dala sinu ime če ne bi bilo bivšega bi bil Izidor,tko je pa Ožbej itak pa da je lepo ime sej je moj sinček!Trenutno bolan,ampak bo minilo upam.


Bejbe v album sem dala od mojga zgornji del obleke srajco in kravato.Komentarje pa čakam.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3130
   RE: poroka 2008
13.3.2008 20:38:59   
bt08
Aja Fragola lepa frizuca,še manjkajoče stvari pa bo popolna!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3131
   RE: poroka 2008
13.3.2008 21:07:02   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.

Sonček jaz bi pa dala sinu ime če ne bi bilo bivšega bi bil Izidor,tko je pa Ožbej itak pa da je lepo ime sej je moj sinček!Trenutno bolan,ampak bo minilo upam.


Bejbe v album sem dala od mojga zgornji del obleke srajco in kravato.Komentarje pa čakam.


barbara.a lepše mi je Ožbej, Izidor je tako starinsko, mi ni všeč!
Lepa srajca in kravata!!user posted image  Naši bodoči možički bojo prav lepi!


< Sporočilo je popravil fragola -- 13.3.2008 21:10:23 >

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3132
   RE: poroka 2008
13.3.2008 21:10:44   
bt08
Ja itak da je lepo ime.Mal so nas postrani gledal ko smo rek lda bo ožbej,zdaj so se pa navadl.

Če bo drug otrok fantek bo pa matevž al pa krištof,punčka pa neža.

A so ok imena?


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3133
   RE: poroka 2008
13.3.2008 21:13:54   
sonček33
barbara ja Nežka je moja nečakinja. Matevž je superca. pa Lovro - to bo pa moj sinek.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3134
   RE: poroka 2008
13.3.2008 21:20:39   
bt08
cool imena ja.No lepo
šibam mal pod kovter,ker ne vem kaj me čaka ponoč ko je bolan,vrjetno nič kaj lepega.Dober spite nevestice!


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3135
   RE: poroka 2008
13.3.2008 21:36:29   
FLASK_A
Barbara, tvoj možiček bo pa user posted image Res sta zelo lepo dobila, mi je všečuser posted image user posted image user posted image

Imena so mi pa hecna, vsaj Krištof, no.... Ta mi res ni všeč, ostala so mi lepa. Ampak če je vama všeč, je itak vse OK, nimam jaz nič s temuser posted image

Fragola, čudovita bošuser posted image Res zelo lepo- še kaka sponka pa bo super!

Midva ne bova šla na sejem v Celje, sva bila že v LJ.

Greva pa že nest prva vabila- komaj čakaaaaaaammmmm! In to k njegovi sestrični (tudi frizerka) in mi bo mal frizurco naredila. Upam, da bova kej všečnega spackaleuser posted image

Lepe sanje pa se tipkamo!


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3136
   RE: poroka 2008
13.3.2008 21:45:16   
moci
a boste vse osebno nosile vabila?

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3137
   RE: poroka 2008
13.3.2008 21:50:03   
Summer*
Uf punce ste pa velik napisale, vas je kr tezko sledituser posted image

Drugac pa hvala za dobrodoslico, super steuser posted image

Mene pa caka nakup cevljev. Me je kr strah, mam en tak obcutek da ne bom nic dobila. Mam tako cudno nogo, pa mi ne pase glih vsak cevelj.

Kar se tice pa vabil, jih bova pa osebno nosila, edin enim bova poslala ker nama casovno nebo zneslo.

< Sporočilo je popravil Summer* -- 13.3.2008 21:52:37 >

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3138
   RE: poroka 2008
14.3.2008 6:34:25   
ellie
Jutrouser posted image

fragola lepa frizurcauser posted image   sam povej...kaj to ti zdaj še drži? Jaz bi tud šla po probno frizuro...pa me je strah, da bi potem še par dni tak spedenana hodla okroguser posted image

barbara.a. fajn srajco sta izbralauser posted image  ena mojih najljubših barv...čeprav mojemu ne bi pasalauser posted image  midva bova tu še tud imela probleme z izbiro barve. Glede imen pa...matevž in neža sta mi všeč...krištof pa je mogoče res preveč nevsakdanje.


Vabila bova midva nosila osebno...razen tistim, ki so predaleč. V stuttgart se res ne bova vozila, pa dol na hrvaško tud ne...


Tak...zdaj pa šibam počasi v službo. Jaz pač nimam te sreče, da bi se iz službe lahko kaj javila...razen če pustim otroke, da se pobijejo med sabouser posted image

Lep dan še naprej...

(odgovor članu Summer*)
Neposredna povezava do sporočila: 3139
   RE: poroka 2008
14.3.2008 7:26:21   
NATAŠI
dobro jutro

barbara, upam da je z Ožbejem vse ok user posted image . Timotej je imel predvčerajšnjem klopa user posted image  V marcu- obup user posted image
obleka tvojega dragega-  super, full mi je všeč barva user posted image  user posted image  user posted image .. zares super. Jaz bi tako mojega oblekla ker bova tud v oranžni vse kombinirala ampak moj pravi da bo imel bolj svetlo obleko tako da.. bomo videli

fragola- lepe frizurce si prilepla. Jaz bom imela tud nekaj v kakšnem podobnem stilu user posted image

sonček- jaz se z jedilniki sploh ne obremenjujem morava iti še do gostilne in točno dorečt ampak ne bomo nič komplicirali. Vabila bova delala sama, ampak še nisva začela, morava še besedilo sestavit potem pa v tiskanje. Fotograf naju pride 950 (poročna knjiga)

moci- midva bova imela tudi vse v stilu sončnic user posted image

fragola- oprosti ampak meni pa ni všeč ta frizura se mi zdi da ti ne paše tako je preveč na drobno skravžljano ... lahko da bo kakšen dodatek full polepšal

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3140
   RE: poroka 2008
14.3.2008 7:26:39   
Bubamaraa
morning moje nevestice...

evo pa je petek....user posted image user posted image user posted image

da začnem: včeri sva najprej peljala Danajo in mojo mami na oddajo "Na zdravje", potem pa gasa v nakupovalni center... In v Sensu sva dobila res lepo kravato (vzela sva rutno). Srajce tle za Sašota ni bilo številke...Tko, da sva šla v Emporiuma in tud nisva dobila take kot sva si jo zamislila....(seveda je vmes moj dragi dobil o+idejo, da ne bi imel roza srajce ampak črno...user posted image user posted image user posted image - itak sva kupila roza user posted image )....

In potem še v Cityja kjer sva nakonc dobila v Muri takšno kot sva si zamislila( ali kot prav Sašo; kot sem si zamislila jaz user posted image )user posted image .... in nazadnje požrtija v Mehiški, da sva potrdila nakupe..(itak sem vmes še jaz na vrsto prišla)user posted image user posted image user posted image

Na oddaji Na zdravje, ki bo naslednji petek (ta ki so jo včeri snemali) je pa Danaja bila čist sramežljiva....je prišel k njej Joše Potrebuješ in ji rekel, če bi kihnila pa ona njemu: "mi je nelodno" user posted image user posted image user posted image ...je pa rekla, da bo še šla z mamo....user posted image user posted image user posted image user posted image

zdej grem pa delat...user posted image


aja še to:

barbara ful lepa obleka...user posted image user posted image user posted image


fragola zela lepa frizurca in zelo ti paše...user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Bubamaraa -- 14.3.2008 7:27:20 >


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 3141
   RE: poroka 2008
14.3.2008 7:32:53   
NATAŠI
buba - kravate sva midva tud gledala v Sensu in so full lepe, te na rutko. super da sta dobila to kar sta iskala user posted image  user posted image  user posted image , zdaj imaš pa poštimano. kdaj greš pa kaj oblekco probat z vso opremo, modrček čeveljčki .... nakit

no na zdravje si bomo pa pogledali (upam da nam časovno znesek ker bo nabit vikend prihodnji in ta) , ni pa nič narobe da je sramežljiva ... user posted image  samo da se je zabavala in je to to user posted image  user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3142
   RE: poroka 2008
14.3.2008 7:40:22   
Bubamaraa
ja dobila sva res to kar sva iskala....sam te kravate so drage, da glava boli...user posted image

probo obleke imam pa 26. marca.....to bo kmal...user posted image user posted image user posted image



_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3143
   RE: poroka 2008
14.3.2008 7:43:33   
NATAŠI
Ja res so drage kravate ampak je pa lepa full user posted image  user posted image  user posted image   . Ko ga boš videla ob sebi boš čist pozabila na denar user posted image  user posted image

o še slabih 14 dni ... joj a veš da je potem to zadnja proba in jo prideš le še iskat user posted image  Joj joj joj ... kako je hitro minilo

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3144
   RE: poroka 2008
14.3.2008 7:46:29   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

Ja res so drage kravate ampak je pa lepa full user posted image  user posted image  user posted image   . Ko ga boš videla ob sebi boš čist pozabila na denar user posted image  user posted image

o še slabih 14 dni ... joj a veš da je potem to zadnja proba in jo prideš le še iskat user posted image  Joj joj joj ... kako je hitro minilo


sploh ne govor..... me kr v želodcu stisne....da se naslednji mesec že proročim...user posted image


punce a bom lahk ko bom že poročena še tle z vami čvekala????user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3145
   RE: poroka 2008
14.3.2008 7:48:56   
FLASK_A
Bubamaraauser posted image user posted image user posted image user posted image Kako je šlo hitrooooooooo! Pa da si obvezno tu gor, čeprav že kot gospauser posted image Pa album nam boš pokazalauser posted image user posted image user posted image Ne morem verjet, kako je res šlo to hitro- kar probo že imaš! Kako kej tvoje kile? Zadovoljivo?

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3146
   RE: poroka 2008
14.3.2008 7:52:35   
Bubamaraa
ja itak, da vidite album...sam to se bomo zmenile na kavi in boste videle....user posted image user posted image user posted image user posted image


če bi mi rekle, da ne smem tle čvekati bi prestavila datum poroke na novembra, da bi vam skor do konca leta lahk težila...user posted image user posted image user posted image user posted image


ja kg so šli dol 2,5 kg..če bi šla še kaka kilca nč zato...sem pa kr zadovoljna....na strogi dieti nisem več....sam pa zvečer pazim da glih se ne nažrem.....čeprav včeri v mehiški mi ni poratal...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3147
   RE: poroka 2008
14.3.2008 7:52:48   
FLASK_A
Jaz imam pa danes še točno 3mesece. Se pravi 2 meseca do probeuser posted image Uf, kako sem eksajteduser posted image user posted image user posted image  user posted image



_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3148
   RE: poroka 2008
14.3.2008 7:55:24   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

ja itak, da vidite album...sam to se bomo zmenile na kavi in boste videle....user posted image user posted image user posted image user posted image


če bi mi rekle, da ne smem tle čvekati bi prestavila datum poroke na novembra, da bi vam skor do konca leta lahk težila...user posted image user posted image user posted image user posted image


ja kg so šli dol 2,5 kg..če bi šla še kaka kilca nč zato...sem pa kr zadovoljna....na strogi dieti nisem več....sam pa zvečer pazim da glih se ne nažrem.....čeprav včeri v mehiški mi ni poratal...user posted image


Ni panike, samo da je šlo nekej dol. Pa da se počutiš dobro. Zdej pa res ne smeš več neki pretiravat, ker moraš bit na isti teži do poroke, ane! user posted image user posted image user posted image

Jaz sem tut dala 2 kili dol, pa mi vsi pravjo kako se poznauser posted image Na pasu seveda- na najbolj kritičnem delu... HB, da ravno tamuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3149
   RE: poroka 2008
14.3.2008 7:57:07   
Bubamaraa
ja sej hvala bogu, da je šlo tud men na pasu dol...tle ko je blo tud kritično...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


kolk komi čakam da grem domov....




_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  124 125 [126] 127 128   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  124 125 [126] 127 128   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?