|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  126 127 [128] 129 130   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
14.3.2008 11:13:27   
bt08
Ja midva ne bova mela naprsnih šopkov,samo za priče mojga lepotca tavelkega,pa tamalga tud,pa starše.Ne vem men osebno se mi zdi brez veze,sej to tko pol leži nekej v kotu,po vsej vrjetnosti ne.Bom šla pa po praznikih prvomajskih naročet rožice,komej čakam,ker samo še to nimam nič zrihtano,se še odločam o šopku kakega bi mela,mam par variant.

Ožbeja bom pa itak oblekla v tako da bo lahko šed kdaj nosu,čez dan kej bolj fensi šmensi,pol zvečer pa kej lahkotnega.Pa še to čez dan kake hlače na kavbojke al pa lanene hlače,kako srajčko,metuljčka,pa kej za na vrh.Ne vem še.Bomo vidl kaj bomo dobil en mesec prej,ker tko raste hiter da zdaj dak upim mu bo ziher premajhno.Sem mu žabice kupovala za 4 leta,so mu pa že premajhne,tako da morem kr velik stvari kupit za 5 let,star je bil pa lih 3.Ful je velik...po mamici.user posted image user posted image user posted image user posted image Saj nekej!




_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3176
   RE: poroka 2008
14.3.2008 11:38:46   
FLASK_A
Saj veš da ljudje hodijo na take stvari samo jest in pit.


user posted image user posted image user posted image Če bi dala moj sanjski meni na mizo, bi se mi vsi režat začeluser posted image Pa še drago bi bilo... Tako da bo pri nas kar standard. Pa nja se napokajouser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3177
   RE: poroka 2008
14.3.2008 11:42:38   
bt08
Punce mal sem poslikala stvari ki jih imam za poroko,pa si pjete pogledat v album!Konfetki,nogavice,podvezica....

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3178
   RE: poroka 2008
14.3.2008 12:17:53   
SRCCEK
Hvala ti PIKOVIT za vzpodbudne besede...tako kot se je tebi zaradi tvojega bodočega moža zgodilo okrog benda, bi se meni kmalu pri fotografu....ampak sem še pravi čas posredovala in se vseeno zmenila, da ima časuser posted image    jutri pa grem do njega in da mal dorečeva stvari in ceno seveda.
A BO KATERA IMELA TUDI SNEMALCA?? Moj pravi, da snemalec mora bit user posted image user posted image  jaz pa ne vem....edini, ki bo še kdaj gledal DVD je sin Matic...toliko časa gleda, da ve vse na pamet in potem ni več zanimivo user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Barbara ful hude nogavice...kje si jih pa kupila?? A so samostoječe ali jih boš za vsak služaj "zahaklala"??

O meniju pa ne mislim komplicirat, vzela bom tisto, kar je v navadi.....le za tisto-e gostjo bom pa poskrbela, ki je vegetarijanka......vsi ostali pa ali naj gledajo ali naj pa jejo....pa se mi zdi da jih ne bo prav veliko, ki bi sam gledali user posted image user posted image user posted image user posted image

Tudi jaz bom po vsej verjetnosti kupila sinčku nekaj takega, kar bo potem še kdaj oblekel....le v lov je treba jit za temi stvarmi!!!

še mal pa bo konec šihta.....

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3179
   RE: poroka 2008
14.3.2008 12:24:28   
bt08
Srccek samo stoječe so,sem ji hdala včerej takoj gor.Sem jih že mela take enkrat,ko sva z mojim bla na začetku pa mi je kupil za valentinovo take nogavice pa en hud spo.perilo,pa so se take nogavice kr obnesele.Kupla sva jih pa v Fabjaniju!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3180
   RE: poroka 2008
14.3.2008 13:43:01   
NATAŠI
še jaz malo na hitro, ste bile kar pridne.... jaz pa v bilancah user posted image

fragola- hvala za kompliment, mu tako paše ime da mi ni žal da sva ga izbrala oz. se na hitro odločila. In ne maram tud ga klicat Timi ali kako drugače ampak ga vedno kličem Timotej

srccek jaz timoteja ne bom oblekla v metuljčka, ampak tako na šponsko ... ene dobre hlače, srajčko in čeveljčke... da bo tak mali frajer.

snemalec- jap bo, od sodelavke mož ki je mojster slike na RTV-ju bo imel to čez in menda rastura user posted image  user posted image

barbara lepe nogavice user posted image ... ampak men so enkrat priporočal da morajo biti full lepe noge za te vzorce user posted image   Jaz pa ne vem kako je z nogavicami konec avgusta če je full vroče user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3181
   RE: poroka 2008
14.3.2008 13:43:17   
NATAŠI
Midva greva pa po prstančke danes user posted image   user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3182
   RE: poroka 2008
14.3.2008 14:01:46   
bt08
Nataši jaz jih bom mela oblečene zaradi naju,ne zaradi drugih,user posted image prav da so zakon na men,tko da jih noben drug ne bo videl,ker je obleka itak dolga.Prstančke pa poslikaj in hitro v albumček.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3183
   RE: poroka 2008
14.3.2008 14:02:26   
bt08
Aja snemalca pa ne bova mela,sva najprej mislila da ja,pol pa sva rekla da brez veze,ker itak to nikol skor ne gledaš,mi je lepše slike gledat!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3184
   RE: poroka 2008
14.3.2008 14:06:28   
NATAŠI
men je pa snemalec ok ker bova potem timoteju pokazala ker bo itak pozabil ... res pa je da je poročni album itak ZAKON tako da to je to

barbara vidva si kar dajta duška user posted image  user posted image  user posted image , vidijo pa res da se zelo malo nogavice

prstančke boste pa lahko videle v ponedeljek user posted image  user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3185
   RE: poroka 2008
14.3.2008 14:15:34   
bt08
No lepo Nataši ti kr limej,jaz sem si dans tud čas vzela,pa mal pofotkala in dodala v album,ker dugače mam ful mal časa.

Nogavice pa itak,sam zaradi boljšega počutja.Jutri al pa dans grem pa še za čevljčke gledat,če kej pametnega za pametno ceno najdem.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3186
   RE: poroka 2008
14.3.2008 14:25:18   
NATAŠI
no upam da boš dobila kaj pametnega za pametno ceno user posted image  ... pol pa sporoči kje to imajo user posted image


nevestice želim vam lep vikend, jaz imam doooost za ta teden te službe user posted image . Se beremo v ponedeljek pa ne pozabite butarce in oljke user posted image

čao-čao

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3187
   RE: poroka 2008
14.3.2008 17:25:58   
pikovit
Sem našla en link,če bo kateri prišlo kaj prav.

http://www.otto.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Otto-OttoDe-Site/de_DE/-/EUR/OV_BrowseCatalog-Start;sid=uqwmLaVLN93eLOKGPqUNDb7n4xY-B2lp51VIcBy-6LODY0E-PIyNQaiTxXR37nIpBno=?ls=0&CategoryName=sh969125

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3188
   RE: poroka 2008
14.3.2008 17:36:10   
pikovit
Pa da ne boste tolk brskale sem še nakaj našla:


http://www.otto.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Otto-OttoDe-Site/de_DE/-/EUR/OV_DisplayProductInformation-ProductRef;sid=TkbIej4zTFQUe3np6H8IElI5qMxuMfIRE78EWGPKqjNOWmws6whjFjPr_Pv61Ni56A0=?ProductRef=89510485-34-4001%40Otto-OttoDe&ls=0



Upam,da ni isti link

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3189
   RE: poroka 2008
14.3.2008 18:22:25   
FLASK_A
pikovit, imaš ZS...

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3190
   RE: poroka 2008
14.3.2008 19:16:37   
baguSka
Ufff punce... kok ste ve pridne s pisanjem... user posted image  Sem se komi prebila do sem. Pa me samo dva dni al kok ni blo semle.

Pri nas nic novga. Se vedno cakava na soglasje od lastnikov, kjer se bova porocila... Upam da bo hitro, ker mava le se kaksen teden, da ga UE dostaviva.. Pol pa ne vem kaj bo!? Ker v dopisu, ki sva ga dobila pise, da ga morava dostavit v roku 30 dni, v nasprotnem primeru odgovarjava po nekem clenu.. Ampak ne vem kaj to pomeni user posted image  Sem klicala lastnico dva dni nazaj, zakaj se ni nic poslala, pa mi je rekla, da ni nic v kaselc gledala.. user posted image

Glede sluzbe tud nic novga. Pomoje so izbrali drugo kandidatko, ker so ble moje zelje njim neprimerne.. user posted image  Oni so namrec zeleli, da bi pri njih delala preko svojega s.p.-ja, kar pomeni, da me nebi redno zaposlili.. Ko pa sem jim povedala svojo odlocitev, od njih ni blo vec glasu.. Sem potem poklicala naslednji dan direktorja in so mi rekli da ga ni in da mi bojo sporocili kako in kaj. Zdej pa je od tega ze 3 dni.. Ceprav naj bi se do cetrtka odlocli.. No ja. V nasprotnem primeru, me vzamejo tukaj, kjer ze delam.. Ravno tko preko s.p.-ja. Ampak sem jih nekako uspela prepricat, da me vzamejo redno.. s 1.4. Le obljubljena mi je malo manjsa placa in manjse zagotovilo je, da bo tole dolgo trajal. Ta zaposlitev mislim.. Ker firma ne stoji ravno najboljs.. :( No, kukrkol bo, bo vredu. Sam da bo.. Da se nekam premakne.

In zdele sem mela ravno cas, da sem dala neki fotk v album. Tuki kjer sva zdej, kjer sva rihtala stanovanje. Ce si bo kera pogledala.. user posted image  Link je: http://baguska.moj-album.com , album je pa šiška. user posted image

Pridne bodte se naprej, pa se javim..

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3191
   RE: poroka 2008
14.3.2008 20:15:17   
bt08
Baguška nore barve mata,sta pa pridna,jaz sem tud najprej mislila dat v takih barvah,pa se nikakor nisem mogla odločt.V naslednje pa ziher kej tazga pade na stene,letos upam da v kuhnji.

Jaz sem pa čevlje kupla balerinke,bele navadne,kot da bi bile iz čipke,pa še ene za zdaj res hude.

Zdaj pa šibam k mojmu k se mi carta mal.Pomlad.....


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3192
   RE: poroka 2008
14.3.2008 21:10:32   
lyra*
hellow nevestice moje!

Kako ste kaj? Jaz se vam spet malo javljam!

Nekaj se ful zapleta glede odpovedi porokeuser posted image Eni nekaj ful komplicirajo brezvezeuser posted image

baguska  ful maš zakon barve!Sploh tista v jedilnici mi je ušečuser posted image zeleno-rjava!
Jaz imam tudi take žive barve user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3193
   RE: poroka 2008
14.3.2008 21:27:24   
pikovit
lyra kako kaj user posted image Azdej bosta odpovedala poroko?Zakaj?No kakorkoli se bosta odločila vama želim vse naj naj.Pa uživaj.

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 3194
   RE: poroka 2008
14.3.2008 23:20:00   
FLASK_A
Lyra! Dvojčkiuser posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kako sem vesela za vaju! Ja to je pa res lepooooouser posted image user posted image user posted image Kako je z odpovedjo- kaj vama mutijo- nimajo kej da mutijo! ČE sta dala že denar, zna bit problem, če nista jih samo obvesti in konec štorije. 

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3195
   RE: poroka 2008
15.3.2008 10:12:13   
bt08
Irya dvojčki,super!!!!Čestitam!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3196
   RE: poroka 2008
15.3.2008 13:09:24   
Bubamaraa
lyra dvojčki????? user posted image user posted image user posted image user posted image  čestitkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image

punce da se vam na hitr javim....delam naprsne šopke.....in zraven še konfete......naprsnih šopkov mam že malo čez 20 komadov narejenih....user posted image user posted image user posted image ...

za konfete pa čakam ateka, da mi odreže mediopan in da mi poštriha z rumeno barvo...user posted image user posted image user posted image ...dobite v prvi priliki vse v album....user posted image

grem ustvarjat naprej...user posted image

btw: namizni red me tud še čaka...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3197
   RE: poroka 2008
15.3.2008 13:50:58   
baguSka
Dvojcki???? Waaaau!!! Lyra cestitke!!!user posted image

Ja punce.. ko sva zvedla, da bova 'dobila' to stanovanje je bila itak prva odlocitev, da cist vse stene prestrihava... Glede na to, da (se) ni najino, glih nisva smela ne vme kolk spreminjat in sva se odlocila, da bova vsaj s stenami nekako probala mal osvezit stanovanje, glede na to, da prej cca 20 let ni blo nobenga tukaj.. Ko smo prvic prisli pogledat, nas je kar ritensko vn odneslo.. Sva se z mojim samo spogledala in sva zacela premisljevat a bi se sploh vselila. In bl ko sva gledala, bl ko sva tuhtala, bl ko sva si nekako zacela delat podobo, kaj vse bova dala ven in kam bova kej postavila, bolj sva si zelela cimprej vselit.. :) Kdo se pa nebi v zastonj stanovanje sredi LJ.. user posted image  Tko da sva se pac odlocila, ce ze ne moreva ne vem koliko vlagat v stanovanje, ker pac ni najino, da vsaj z barvami ne bova skoparla.. user posted image  In sva se lotla in sva bla v dveh vikendih cca fertik.. Pol nama je pa tok vsec ratal, da sva kr nehala na dolensko hodt.. user posted image  No, ampak zdej ze komi cakava da bo spet mal bl toplo, da za vikend mal zbeziva v naravo.. user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3198
   RE: poroka 2008
15.3.2008 14:10:40   
Bubamaraa
buguska sem prej pozabla pohvalt........rss super stanovanje...user posted image user posted image user posted image  koliko kvadratov pa je vse skup???

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3199
   RE: poroka 2008
15.3.2008 14:15:54   
baguSka
ja sva ga zrihtala s cimmanj stroskov, kolkr sva lohk.. :) tnx.. stanovanje je veliko cca 70m2.. nisva sla nikol merit se, ampak lastnik pravi, da jih ma tok.. user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  126 127 [128] 129 130   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  126 127 [128] 129 130   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?